PDA

View Full Version : Какво да направя ..?.



09-06-2007, 20:35
Zdraveite!Ta..eto go i moq problem-Imam 1 nai-dobra fr,no use6tam kak 6te me zaebe.Haresva edno mom4e i zapo4na da izliza s negovata kompaniq ,ot 2 dena ne se e obajdala i use6tam kak 6te po4ne da izliza s tqh,a men 6te me zareje.I dvete sme na 14 godini ,a dnes v irc mi zaqvi 4e maika i q pusnala na diskoteka ,kato q pitah s koi ,est kaza 4e s taq kompaniq.Chuvstvam e zaebana ot sqkade,a imam 1 istinska fr,a to 6te se okaje ,4e i tq ne e bila takava.Imam s koi da izlizam i az,no ne v tova e vaprosa.Sega 6te u4im v razli4ni u4ilishta i o6te pove4e nema da se vijdame ..ne si mislete 4e sym nekva mania4ka ,da q vijdam seki den i t.n ,no go use6tam,use6tam kak 6te se razdelim ...
Kakvo da napravq..?!? :smt010 :smt010 :smt010

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 6 точка от правилника!

thefreak
09-06-2007, 20:48
Търсиш нова.

ZaHaRcHe
09-06-2007, 21:05
pogovori s neq kaji i 4e ti e nepriqtno da izliza samo s tqh i da nameri malko vreme i zateb
taka stana i s edna moq fr zaedba me i ve4e 1 mesec ne sme se tyrseli
spox 6te svikne6 i bez neq nameri si dr makar 4e e dosta trudno da nameri6 mn dobre fr

Nobody
09-07-2007, 07:24
Хората се променят, приятелите и познатите ти също. Отдай се на промяната и се усмихвай. Аз такива проблеми сериозни с липсата на някой не съм имал. Имало е моменти, в които искам да общувам с едни хора, в друг с други, никой от приятелите или познатите не ме съди, за това. Истинският приятел винаги ще ти помогне, замисли се колко такиваш имаш? Няколко? Ами увеличи им бройката :P

White Power
09-07-2007, 07:29
Поговори си с нея ако ти допада компанията почни да се движиш с тях туко виж че и на тебе ти излязал касмета :smt005 ако ли не не се ядосвай живота е пред тебе тепърва ще срещаш много нови и нови хора и ще си чупиш главата по партита с тях :)

ПС: Живей на ръба, но недей да падаш !

miki4kata_
09-07-2007, 08:12
spored mene tva e samo vremenno,sega prosto tva e ne6to novo za neq i i e int,kogato svikne s tqh i zapo4ne otnovo "normalniq si na4in na jivot" 6te zapo4ne otnovo da ti se obajda itn..tvoi izbor e dali da govori6 s neq sega,ili sled tova.

Jamalska
09-07-2007, 08:25
Помоли я да ти отделя време през известно време.Това,че не се виждате всеки ден не значи,че не сте приятели.С моята най-добра приятелка през учебната година почти не се виждахме.Само от време на време си пишехме и тн...Тя излизаше с други хора,аз с други.Свободното ни време почти не съвпадаше.Ама сега лятото се виждаме отново често.все пак сме съседи.:)наваксваме си с разговорите....:)

Heaven_Can_Wait
09-07-2007, 11:14
Помоли я да ти отделя време през известно време.Това,че не се виждате всеки ден не значи,че не сте приятели.С моята най-добра приятелка през учебната година почти не се виждахме.Само от време на време си пишехме и тн...Тя излизаше с други хора,аз с други.Свободното ни време почти не съвпадаше.Ама сега лятото се виждаме отново често.все пак сме съседи.:)наваксваме си с разговорите....:)

+1

09-07-2007, 19:18
mersi za savetite ,no mislq 4e nito vremeto 6te pomogne ,nito ni6to ..tva e kraq na priqtelstvoto i 6tom taka iska nqma da i se pre4kam ...i dori pak da sme fr nema da e su6toto.qvno ..taka trqq da stane.. :(

white_chik
09-09-2007, 10:27
Когато в живота на някое момиче се появи момче,животът й се преобръща на 360 градуса.Казвам го от личен опит.Сеняш държанието,сменяш облеклото,сменяш приятелите.Дали е правилно - не,естествено,но си заслепена и не мислиш трезво.Ако наистина държиш на нея известно време не я търси,остави я да си живее живота,както намери за добре.После сама ще се върне при теб.
А всъщнсот ти не може ли също да започнеш да излизаш с въпросната компания?:-s

CuRly_Doll
09-09-2007, 10:37
otiva6 v novo u4ili6te,tam 6te si nameri6 nova,a 6tom tq te zamenq s druga kompaniq,za mn pone ne te uvajava dostata4no...novoto daskalo e nova vazmojnost za namirane na nova nai dobra priqtelka :wink: