PDA

View Full Version : Оправя се само с рестартиране...



плс кажете
09-06-2007, 20:35
Имам следния проблем...както правя нещо на компютъра така изведнъж лентата долу експлорер-а става цвета както е класическия стил на Windows ,интернета прекъсва и после като дам да го включа иконката премигва и не става...оправя се само с рестартиране а е много неприятно плс кажете как да го оправя незнам защо става така (последно преинсталирах преди няма и месец) :smt011

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

_PuNk`PrInCeSs_
09-07-2007, 06:59
...на4и нещо ти блоква...
при4ини:
вирус (рууткитс може би)
някой ти хаква компа или се опитва да влезе в нета през твойто АйПи
...викни някой да ти погледне операционната система, ако не разбираш и също защитната стена ;)

бтв като вклю4ваш компа не ти ли излиза некфо извънредно съобщение?
или пък предупредителен ппозорец??

belerofone
09-07-2007, 09:09
...на4и нещо ти блоква...
при4ини:
вирус (рууткитс може би)
някой ти хаква компа или се опитва да влезе в нета през твойто АйПи
...викни някой да ти погледне операционната система, ако не разбираш и също защитната стена ;)

бтв като вклю4ваш компа не ти ли излиза некфо извънредно съобщение?
или пък предупредителен ппозорец??

Съгласен....Повикай приятл да ти погледне ОС-то и евентуално таск мениджъра....Ако разбираш погледни го сам...Там се регистриат разни действащи прграмки и процеси....Така може да откриеш кое ти забива компа....Аз така си оправих моя....ключи си защитна стена....Не знам другите какво ползват но аз ползвам новата версия на ЗонАларм и съм много доволен...Нищо не влиза..и излиза....

Xanibal
09-07-2007, 09:46
Виж за вируси на компа.

.............
09-07-2007, 09:50
нямам вируси в пц-то ...като го включвам няма никакви предупредителни прозорци ...освен че ми липсва некав файл в C:\Program Files\........
и то след като махнах интерфейсния пакет Vists Inspirat

belerofone
09-07-2007, 12:46
нямам вируси в пц-то ...като го включвам няма никакви предупредителни прозорци ...освен че ми липсва некав файл в C:\Program Files\........
и то след като махнах интерфейсния пакет Vists Inspirat

BricoPack Vista Ispirit модифицира голяма част от Уиндоуса ти...предвид че в него има файлви библиотеки не се очудвам че ти липсва файла....Вероятно е някой от графичните системни файлове...знам ли....

Направи си СИП диагностика....програмата лесно се намира....Пусни евентуално и РАМ СКАН....НАправи си графичен тест....Провери за нови инсталации....вируси....спайо ве....дъги....и "подводни течения"....Това последното е страхотна измишлъотина от последните няколко месеца....Когато го открих в моя комп се шокирах просто от възможностите му....

Успех...

09-07-2007, 14:45
Имах същия проблем на пс-то.Бяха големи ядове докато не сложих защитна стена и проблема се оправи...Продваи и ти дано стане..Стискам палци

o.c.``
09-07-2007, 16:56
aktivirai si za6titnata stena we ako te interesuva kak regni se i drasni edno ls na o.c.` . t.e na men

MajeStic
09-07-2007, 17:50
Почисти с някоя anti-spyware програмка. Защитна стена... еми щом на други се е оправяло след активирането и ... пробвай :)

блякс
09-08-2007, 17:44
сложих една защитна стена - Comodo ще видим сега как е положението :)

_PuNk`PrInCeSs_
09-09-2007, 08:37
абе... рууткитс напоследък много вървят по сайтовете! тва е вируса според мен. из4исти си здраво компа щото ако наистина е тва здраво ще пострада