PDA

View Full Version : Архиви - парола



H8_mE
09-06-2007, 21:25
Zdraveite!Abe nz dali tuk i e mqstoto na taq tema,ama oniq den archivirah edna papka sus snimki s parola i q skrih !Iztrih papkata sus snimkite i po4istih diska!Sled tova iskah da razarchiviram,ama ne moa da nacelq tupata parola i nz kakvo da napravq!Ne moga da se setq ,opitvam po vsqkakvi na4ini i ne stava!Nqkoi moje li da mi pomogne?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

_PuNk`PrInCeSs_
09-07-2007, 06:52
по тва което разбрах май наистина не можеш...ве4е е изтрита

_PuNk`PrInCeSs_
09-07-2007, 07:02
10x, naistina ne go znaex :lol:

AnTiBuLLsHiTs
09-07-2007, 07:42
Преди ми се наложи да търся паралота на .рар файл.Ползвах един Brute Force обаче като зададох параметрите и програмта ми изписа.
(превода е мой,че не го помня на английски точно) "За да разберете тази парола,вземете телефона и указателя и се обадете на собственика" и не почна нищо. Така,че... you're fucked. :-s

iskam(. )tvoito( .)tqlo
09-07-2007, 08:57
има разни програмки нещо от сорта на RAR password cracker , brute force се водят и проверява с към 300 пароли на секунда , обаче пасса ако е с повече от 6 символа ще го чакаш мн мн време , потърси в дата.бг , аз мн одавна не съм се занимавал с такова нещо

MajeStic
09-07-2007, 12:11
Примерно:
Advanced Archive Password Recovery

Потърси в www.data.bg с ключови думи "ar password" и разгледай.
пп:
не "rar password", а "ar password", защото иначе ще търсиш само в архиви и ще остане само думичката password.