PDA

View Full Version : Диплома



Ferari678
09-06-2007, 21:25
sega 6te sam 9ti klas i neznam dali e rano da mislq kakvo 6te y4a za napred . mn mislq matematika ili ne6to to sorta no ne sym mn sigyren. ako mojete da mi kajete v diplomata kakvo vliza i za koe trqbva da se stqgam za6toto si nqmam i ideq . v paralelka informacionni tehnologii no neznam i kakvo tfa zna4i :-D . ne sym mn zainteresyvano dete :mrgreen: . ako mojete kajete kakvo vliza v diplomata i ako znaete za tazi specialnost kym kakva posoka da se naso4a :?

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

shadow4e
09-06-2007, 21:41
Щом ще си 9-ти клас, значи ти трябват оценките по математика, български, език, физкултура, музика и рисуване. :wink:

Ако ще кандидатстваш с математика, ти трябва висока оценка по математика 9-ти и нагоре класовете и по физика 10-ти и нагоре, обаче има много време и може да почнат за вас да се включват и оценките от 9-ти, както примерно кандидат-студентските теми по биология вече включват и 9-ти клас. Така, че учи :-D

Ferari678
09-06-2007, 23:32
a za6to fizi4esko muzika i risyvane :o

shadow4e
09-06-2007, 23:35
Е как защо?! Влизат ти в дипломата за средно образование.

Ferari678
09-06-2007, 23:43
e az sa nadqvam da ne kandidatsvam sas cqlata diploma a samo sas nqkoi predmeti :-D . ina4e za kade se vliza s cqlata

shadow4e
09-07-2007, 00:17
УНСС и в чужбина.

Сега може и да не искаш УНСС, обаче в последстиве може и да решиш, че искаш да учиш там.
Ако не знаеш УНСС е за иконимика, финанси, маркетинг, счетоводстви отделно има бизнес информатика, публична администрация, право и тн, но главно си е икономически. Там оценкиет от изпитите са високи (опитват се да изместят СУ и като гледам успяват).

Предполагам, че в ТУ би ти било по-интересно, но все пак не се знае къде ще те приемат, а и в ТУ изпитът по физика е задължителен.
Иначе и СУ предлага добра информатика, ама... най-добре си е Техническия.