PDA

View Full Version : Обица на езика



Andain
09-06-2007, 22:43
Вярно ли е, че като ти пробият езика 1-2 седмици не може да се целуваш с език

gree_girl
09-06-2007, 22:47
da ti imam problemiteeeeeee mi mai da 6toto to moje da ti se potdye ezika vari togava da se celyva6

Devilka
09-06-2007, 23:00
Ще ти е малко трудничко,както и говоренето,ама ще свикнеш. :wink:

Jamalska
09-07-2007, 03:14
eми да.и пиърсъра ти го казва.Като с яденето-правиш го по задължение щото иначе боли...целувките сиг също болят...особено като тие подут езика...после няма пр

Ioskooo
09-07-2007, 11:06
Предполагам, че да

ninsy
09-07-2007, 11:14
на мен не ми пречеше да се целувам

Presley
09-07-2007, 11:24
Эависи.Аэ например ,като ми го пробиха не можех и да си помисля эа това :-D Еэика ми беше мноого подут и много ме болеше (эа това и я махнах де :-D ).Но пък момичето,с което се пробихме и нямаше нищо и не и беше трудно.

VeRdiSSima
09-07-2007, 12:24
\:D/ То неможеш да ядеш пиеш само от сламка ти ми говориш за целуване! :smt005

a~n~i~t~y
09-07-2007, 13:09
\:D/ То неможеш да ядеш пиеш само от сламка ти ми говориш за целуване! :smt005

ne e to4no taka...pish samo ot slamka... poznavam 4 5 momi4eta koito ima obica na ezika i si qdqha absoliutno vs oshte na sledvashtiq den i si se celuvaha na 3tiq den .... nishtoooo iim nqmashe taka 4e..zavisi

liliq)dimitrova
09-07-2007, 19:11
Ще ти е малко трудничко,както и говоренето,ама ще свикнеш. :wink:

pOznAi_kOi_E
09-11-2007, 14:08
mi to az neska si probih moq i da popitam trqbva li da pravq ne6to za da ne mi si podue ezika ili prosto pri vseki e razli4no

Jamalska
09-11-2007, 20:55
Ами принципно е нормално да ти се подуе...при повечето хора така става.Но можеш да го успокояваш със студени работи или да смучеш кубчета лед и има шанс и да не се подуе.:)тъй каза пиърсъра

FelisDirus
09-11-2007, 21:48
Эависи.Аэ например ,като ми го пробиха не можех и да си помисля эа това :-D Еэика ми беше мноого подут и много ме болеше (эа това и я махнах де :-D ).Но пък момичето,с което се пробихме и нямаше нищо и не и беше трудно.


и при мен беше зле, но удържах фронта! :lol:

09-11-2007, 21:51
При мен беше подут първите 2-3 дни после нищо неми пречеше на целувките с език :smt016

Presley
09-11-2007, 21:54
Эависи.Аэ например ,като ми го пробиха не можех и да си помисля эа това :-D Еэика ми беше мноого подут и много ме болеше (эа това и я махнах де :-D ).Но пък момичето,с което се пробихме и нямаше нищо и не и беше трудно.


и при мен беше зле, но удържах фронта! :lol:
Аэ не успях :-D

aaxaaaaaa
09-12-2007, 08:48
kato ne ste kompetentni po vyprosa za kfo otgovarqte..kolko ot vas..koito pisahte mneniq..imat ?????????am? az na 2 den kogato e nai podyt ezika si se celuvah...ama mi beshi iztrypnal ot mn alkohol..i ne me boleshe prosto e malko po dr... ;] am na 4 den pripadnah ot neqdene tfa e dr vypros..xaxa

FelisDirus
09-12-2007, 11:39
kato ne ste kompetentni po vyprosa za kfo otgovarqte..kolko ot vas..koito pisahte mneniq..imat ?????????am? az na 2 den kogato e nai podyt ezika si se celuvah...ama mi beshi iztrypnal ot mn alkohol..i ne me boleshe prosto e malko po dr... ;] am na 4 den pripadnah ot neqdene tfa e dr vypros..xaxa


аз имам например от 2 г и половина някъде

и нека спомена, че си адски кух/а, защото не трябва да пиеш алкохол и топли напитки

едно девойче реши да се отреже по случай, че си е надупчила езика и не искам да ти казвам на какво беше заприличало онова нещо в устата й..

Jamalska
09-12-2007, 11:47
kato ne ste kompetentni po vyprosa za kfo otgovarqte..kolko ot vas..koito pisahte mneniq..imat ?????????am? az na 2 den kogato e nai podyt ezika si se celuvah...ama mi beshi iztrypnal ot mn alkohol..i ne me boleshe prosto e malko po dr... ;] am na 4 den pripadnah ot neqdene tfa e dr vypros..xaxa
Ми да си яла

чисто и простоп ще издържиш 1 седмица без френски целувки...не е толкова страшно.ще си се целуваш без език

FelisDirus
09-12-2007, 12:13
kato ne ste kompetentni po vyprosa za kfo otgovarqte..kolko ot vas..koito pisahte mneniq..imat ?????????am? az na 2 den kogato e nai podyt ezika si se celuvah...ama mi beshi iztrypnal ot mn alkohol..i ne me boleshe prosto e malko po dr... ;] am na 4 den pripadnah ot neqdene tfa e dr vypros..xaxa
Ми да си яла

чисто и простоп ще издържиш 1 седмица без френски целувки...не е толкова страшно.ще си се целуваш без език


:smt023

ELINKATA
09-12-2007, 17:33
аа като става въпрос за обеци за да не пускам нова тема ... искам да си пробия още едно дупка на ухото,но нз имали зна4ение на кое ухо е ? лявото или дясното ... :-k

N0_feAR
09-12-2007, 17:51
mi to az neska si probih moq i da popitam trqbva li da pravq ne6to za da ne mi si podue ezika ili prosto pri vseki e razli4no
еми то няма как да не ти се подуе езика- все пак тва е вид рана в устата ти, ама споко ще оживееш. Първите няколко дни можеш да фъфлиш малко, газираното не е препоръчително...относно яденето при всеки е раазлично. Има хора, който едва се справят с една вилия хляб и8ма и такива, които на втория ден си ядът пица, джобове, тостове без проблем. Също така можеш от време на време да смучеш ледчета - помага ;)

N0_feAR
09-12-2007, 17:52
аа като става въпрос за обеци за да не пускам нова тема ... искам да си пробия още едно дупка на ухото,но нз имали зна4ение на кое ухо е ? лявото или дясното ... :-k
от ник нейма ти разбирам, че си момиче - следователно няма значение на кое ухо ще си направиш още една дупка ;) .... ся при момчетата се води друго

ELINKATA
09-12-2007, 18:51
аа като става въпрос за обеци за да не пускам нова тема ... искам да си пробия още едно дупка на ухото,но нз имали зна4ение на кое ухо е ? лявото или дясното ... :-k
от ник нейма ти разбирам, че си момиче - следователно няма значение на кое ухо ще си направиш още една дупка ;) .... ся при момчетата се води друго
da momi4e sum :P emi az iskax da popitam :P da da pri mom4etata e drygo mersi mnogo za otgovora :P