PDA

View Full Version : Хайде, разкажете някакви забавни случки :)



cherinka
09-07-2007, 00:28
Здравейте на всички.
Искам да ви помоля в тази тема да напишете по нещо весело за вас и половинката ви, което ви се е случило на скоро.
Искам да прочета вече в този форум и нещо развеселяващо, забавно и разпускащо. А това как може да стане?- От весели, засмяни и забавни хора.
Хаха.
Не ми заключвайте темата, моля ви, а просто модераторите нека изтрият ненужните постове. :D

naMy4Ho_KoTe
09-07-2007, 00:41
Ъм, наскоро ни се случи нещо интересно - той трябваше да изцеди спагетите над мивката, но изпусна тенджерата => повечето спагети се озоваха в мръсната мивка. При което аз почнах да го пръскам с вода, а той ме натика под студения душ :| След много боричкане почнах да го целя със спагетите и после го бъзиках, че сякаш глисти са го налазили :-D Беше забавно, въпреки че аз трябваше да чистя после 8)


П.П. Идеята на темата е много хубава :roll:

Heaven_inhabitant_f
09-07-2007, 21:52
Нещо смешно ли??? ЧАКАЙ да помисля...ми влизам си аз в този форум и почвам да чета разни постове "ооо колко съм отчаян(а), вчера стъпих върху дъвкаааааа","ще се самоубия,защото...не,не знам как да го кажа....ухапа ме паяк", "вече съм на 13,никога няма да срещна любовта" :twisted: :lol: И ми я някакво такова забавно,защото и аз бях същата пикла,слава богу,че пораснах най-накрая! А с гаджето ли,нещо забавно??? ХМММММ,писна ми да ми скачат по сърцето и му дадох да си мисли,той не ми се обади повече,явно мисленето не му се отдаде! И смешното е,че аз загубих тооолкова от ценното си време за олигофрен,а решението било просто да му бия един в задника и да си живея живота,защото съм на 18,защотото съм готина и защото знам какво искам и как да го постигна!!! :twisted:

09-07-2007, 21:55
Heaven_inhabitant_f , знаеш ли какво се сетих? :o



Не ме е*е. :|

Heaven_inhabitant_f
09-07-2007, 21:58
Heaven_inhabitant_f , знаеш ли какво се сетих? :o



Не ме е*е. :|

Еми вземи се изкъпи тогава някой може и да се прилъже да те е*е :twisted:

09-07-2007, 22:00
Heaven_inhabitant_f , знаеш ли какво се сетих? :o



Не ме е*е. :|

Еми вземи се изкъпи тогава някой може и да се прилъже да те е*е :twisted:

Уууу, удар под кръста. 8)

Възхищавам се на зрелия ти и оригинален избор на хумористични реплики. Само ми се щеше да открия зрялото и оригиналното... :(

09-07-2007, 22:00
Обичам да серем на площада :P

Heaven_inhabitant_f
09-07-2007, 22:02
Обичам да серем на площада :P

Но за сметка на това ти си "зрял" и оригинален"

Робърт
09-07-2007, 22:05
Обичам да серем на площада :P

Но за сметка на това ти си "зрял" и оригинален"
Здравей :P

09-07-2007, 22:05
Обичам да серем на площада :P

Но за сметка на това ти си "зрял" и оригинален"

Факт е. И знаеш ли защо? Защото поста не беше моя. :) Не бързай да слагаш всички под общ знаменател, ако имаше някакво подобие на разсъдък, щеше да забележиш разликите в стила на писане. ^_^

Ника ми по принцип е NFW` , но по необяснима за мен причина от 2 дни не мога да се логна.
Може модераторите най-накрая да са ми отделили част от вниманието си и да са ме баннали.


Мразя ги. :D

Valar
09-07-2007, 22:05
Обичам да серем на площада :P

Но за сметка на това ти си "зрял" и оригинален"
Здравей :P
Добър вечер! :P

Heaven_inhabitant_f
09-07-2007, 22:07
Обичам да серем на площада :P

Но за сметка на това ти си "зрял" и оригинален"

Факт е. И знаеш ли защо? Защото поста не беше моя. :) Не бързай да слагаш всички под общ знаменател, ако имаше някакво подобие на разсъдък, щеше да забележиш разликите в стила на писане. ^_^

Ника ми по принцип е NFW` , но по необяснима за мен причина от 2 дни не мога да се логна.
Може модераторите най-накрая да са ми отделили част от вниманието си и да са ме баннали.


Мразя ги. :D


Най-накрая някой да ти обърне внимание,нали?

AFT
09-07-2007, 22:09
Обичам да серем на площада :P

Но за сметка на това ти си "зрял" и оригинален"

Факт е. И знаеш ли защо? Защото поста не беше моя. :) Не бързай да слагаш всички под общ знаменател, ако имаше някакво подобие на разсъдък, щеше да забележиш разликите в стила на писане. ^_^

Ника ми по принцип е NFW` , но по необяснима за мен причина от 2 дни не мога да се логна.
Може модераторите най-накрая да са ми отделили част от вниманието си и да са ме баннали.


Мразя ги. :D


Хех, това е моя бате! 8)

Btw не осирайте темата на момичето ,защото знае къде живея.

09-07-2007, 22:09
И отново с опитите за остроумие. Виж, на някои хора просто не им се отдава, това не е срамно.

Бтв, все по-малко вероятно ми се струва това да си на 18, че и готина. :)

cherinka
09-07-2007, 22:10
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.
Само знаете да серете.
Пак ми Осрахте темата.
Аман вече!
Писна ми!
Ша получа срив на софтуера от вас!
Ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ.

Valar
09-07-2007, 22:11
И отново с опитите за остроумие. Виж, на някои хора просто не им се отдава, това не е срамно.

Бтв, все по-малко вероятно ми се струва това да си на 18, че и готина. :)
Не го ли разбра,че не срамно лягай си хайде! :roll:

*nejna_droga*
09-07-2007, 22:11
Ебати якото.А тоя младежа,дето може би модовете са му обърнали внимание ще го вода на разходка в парка,щото вероятно е един от малкото осатанали със здрав разум тук :-({|= :-({|= :-({|=

09-07-2007, 22:11
cherinka, приеми извиненията ми. Но имам основателна причина!

Скучно ми е. :)

П.П. Предният ми пост се отнасяше за Небесната Обитателка Ф, сис, да не се объркаш. ^_^

09-07-2007, 22:11
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.
Само знаете да серете.
Пак ми Осрахте темата.
Аман вече!
Писна ми!
Ша получа срив на софтуера от вас!
Ъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъ.
па освен боба и леба, обичам и кекс. солен, сладък къв дадеш. а секс като дават по телевизора си крия очите

09-07-2007, 22:13
silveto ne mi e polovinka no edna mnogo sme6na slu4ka be6e kogato izpusna edna ot kartite na kasmeta, togava vsi4ki se smqhme drujno

09-07-2007, 22:13
И отново с опитите за остроумие. Виж, на някои хора просто не им се отдава, това не е срамно.

Бтв, все по-малко вероятно ми се струва това да си на 18, че и готина. :)
Не го ли разбра,че не срамно лягай си хайде! :roll:

Валар, изтървах Сънчо...сега ако заспя без да съм го гледал, ще сънувам кошмари.

Ще ми изпееш ли приспивна песен? :D

AFT
09-07-2007, 22:13
cherinka, приеми извиненията ми. Но имам основателна причина!

Скучно ми е. :)

П.П. Предният ми пост се отнасяше за Небесната Обитателка Ф, сис, да не се объркаш. ^_^


Разбрах. И все пак - за Бога, cherinka знае къде живея, затова стига сте писали тук! :-$

09-07-2007, 22:13
silveto ne mi e polovinka no edna mnogo sme6na slu4ka be6e kogato izpusna edna ot kartite na kasmeta, togava vsi4ki se smqhme drujno
къци ти гей ли си ?

*nejna_droga*
09-07-2007, 22:15
Просто си пада по мъже ...

Heaven_inhabitant_f
09-07-2007, 22:15
Добрееее де не беше най-добрата ми шега признавам! АМа просто ми е тоооолкова тъпоооо,чееееее направооооо...ако не стоя тука да се заяждам с хората трябва да седна да уча за кандидат-студентски ( да да на 18 съм....) ](*,) ](*,) ](*,)

Valar
09-07-2007, 22:15
И отново с опитите за остроумие. Виж, на някои хора просто не им се отдава, това не е срамно.

Бтв, все по-малко вероятно ми се струва това да си на 18, че и готина. :)
Не го ли разбра,че не срамно лягай си хайде! :roll:

Валар, изтървах Сънчо...сега ако заспя без да съм го гледал, ще сънувам кошмари.

Ще ми изпееш ли приспивна песен? :D
Няма пея фалшиво грозно и диво! :-D

cherinka
09-07-2007, 22:17
cherinka, приеми извиненията ми. Но имам основателна причина!

Скучно ми е. :)

П.П. Предният ми пост се отнасяше за Небесната Обитателка Ф, сис, да не се объркаш. ^_^


Разбрах. И все пак - за Бога, cherinka знае къде живея, затова стига сте писали тук! :-$

:mrgreen:

Ти къде се записа да учиш!?
Що не си остана във Вапцаров, бе майка му стара!

09-07-2007, 22:18
И отново с опитите за остроумие. Виж, на някои хора просто не им се отдава, това не е срамно.

Бтв, все по-малко вероятно ми се струва това да си на 18, че и готина. :)
Не го ли разбра,че не срамно лягай си хайде! :roll:

Валар, изтървах Сънчо...сега ако заспя без да съм го гледал, ще сънувам кошмари.

Ще ми изпееш ли приспивна песен? :D
Няма пея фалшиво грозно и диво! :-D

Значи си моя тип човек за приспивни песни. Братя по съдба сме. -.-



Heaven_inhabitant_f, ок, стига толкова значи...пък и мисля, че разбирам, тази година и мен ме почват с подготовките. :/


П.П. За да не преебаваме повече темата на Черинка, гласувам за създаването на нова офишъл спам тема. :D

AFT
09-07-2007, 22:20
cherinka, приеми извиненията ми. Но имам основателна причина!

Скучно ми е. :)

П.П. Предният ми пост се отнасяше за Небесната Обитателка Ф, сис, да не се объркаш. ^_^


Разбрах. И все пак - за Бога, cherinka знае къде живея, затова стига сте писали тук! :-$

:mrgreen:

Ти къде се записа да учиш!?
Що не си остана във Вапцаров, бе майка му стара!



Хъх, в математическата съм! Ъ, какво ще правя във Вапцаров? Егати кретените! Чакай,чакай. Ти и ти вече не учиш във Вапцаров, нали? Аз не си спомням да съм те виждала там. :-k

09-07-2007, 22:24
Обичам да спя в самосвали а вие ???

*nejna_droga*
09-07-2007, 22:34
Аз обичам да заспивам преди да съм се прибрала. :-({|=

Candyy
09-07-2007, 22:36
Обичам да спя в самосвали а вие ???

Аз пък обожавам да минавам със самосвали през такива анонимчовци-олигофрени които развалят темите на хората #-o