PDA

View Full Version : Красотата



barbie__girl
09-07-2007, 05:50
Neka sprem tezi koito ni nari4at prosto suetnici !!! Neka dokajem 4e krasotata e ne6to mnogo vajno !!!
Aide {{}} i love you all !!!

zaiobaio
09-07-2007, 06:00
докато мама и тате дават ще се суетиш. после като те налегнат работа, мъж, деца, проблеми ще спреш да се суетиш. споко. ама едва ли мама и тате ще спрат да дават някога де #-o

CuRly_Doll
09-07-2007, 06:03
Az sam ZA suetata...momi4etata trqbva da se poddarjat :wink:

sanchez
09-07-2007, 06:05
и аз съм "ЗА" , ама някой ......... направо прекаляват ... :x

barbie__girl
09-07-2007, 06:23
и аз съм "ЗА" , ама някой ......... направо прекаляват ... :x

e da taka e nqkoi prekalqvat :( no puk ne e hubavo momi4eta da sa nqkfi murli :) podkrepqm vi vsi4ki :)

К Р А С А В И Ц А
09-07-2007, 06:24
По-добре мърла отколкото курвичка с гладка коса и грим :)

`Death`Whore``
09-07-2007, 06:32
Красотата ми е важна за самата мен. Но не е само тя.

experiment_m
09-07-2007, 06:47
Всяко нещо е хубаво, когато не се прекалява с него. И аз харесвам момичета, които се поддържат, но прекалената суета супер много ме дразни.

caRamelO_cHicA
09-07-2007, 06:59
За момичета трябва да се подържат друг е въпроса да се превръща в мания

girl88
09-07-2007, 07:52
glasuvah ZA

CuRly_Doll
09-07-2007, 07:58
По-добре мърла отколкото курвичка с гладка коса и грим :)4e moqta kosa ne e gladka,a si e kadreva i ne prekalqvam s frima...NIKOGA.....kvo,kurva li sam???Ne moje6 da govori6 za nqkoi,koito ne poznava6 :!: Momi4etata ot foruma sa pravi-poddrarjai se,ama ne prekalqvai :wink:

N0_feAR
09-07-2007, 08:24
аз съм ЗА, но в мярка.Защото има и такива хора който направо се втелясват в това.

`Death`Whore``
09-07-2007, 08:30
4e moqta kosa ne e gladka,a si e kadreva i ne prekalqvam s frima...NIKOGA.....kvo,k***a li sam???Ne moje6 da govori6 za nqkoi,koito ne poznava6 :!: Momi4etata ot foruma sa pravi-poddrarjai se,ama ne prekalqvai :wink:
Кадрева, а? Аз пък се кефя на момичета, които са поддържани, но и грамотни.

Blab
09-07-2007, 08:30
Az sam ZA suetata...momi4etata trqbva da se poddarjat :wink:

barbie__girl
09-07-2007, 09:21
`Death`Whore``
Nqma povod da se zaqjda6 vseki barka,dori i ti !!!

`Death`Whore``
09-07-2007, 09:23
Това не е грешка от бързане. А и аз си признавам, когато бъркам.

barbie__girl
09-07-2007, 09:25
a az pak povtarqm 4e vseki moje da sgre6i!!!

Reed
09-07-2007, 09:35
и аз съм "ЗА" , ама някой ......... направо прекаляват ... :x

e da taka e nqkoi prekalqvat :( no puk ne e hubavo momi4eta da sa nqkfi murli :) podkrepqm vi vsi4ki :)
разбира се,че не е хубаво.Нормално е да се поддържаш,но не и да прекаляваш.Едва ли има две мнения по въпроса.

09-07-2007, 09:43
Е мислите ли,че тези,които очевидно прекаляват го осъзнават?Мн ясно че не!На думи иначе никои не прекалява,но когато 1 момиче е свикнало да се клепа за него тва си е нормално!

CuRly_Doll
09-07-2007, 09:48
osaznavat go i o6te kak,ne moje6 da se nagrimira6 kato maimuna i da ne go osaznava6 :roll: ....pone az taka mislq :wink:

barbie__girl
09-07-2007, 09:48
e da taka si e ,ama vse pak 4ovek trqbva da se griji za sebe si,makar 4e nqkoi prekalqvat naistina mnogo i za tqh e vajno samo tova kak izglejdat(ima mn drugi ne6ta predi krasotata) no vse pak krasotata e vajnaaaaaaaaaaaaa

К Р А С А В И Ц А
09-07-2007, 09:56
Ами определено знам кои са курвичките тука
barbie__girl
CuRly Doll

а щото се гримират и са СУЕТНИЦИ

:D

CuRly_Doll
09-07-2007, 09:59
ee vij sq...znam 4e sam ku4ka,ama kurva :smt005 i to samo 6toto se grimiram :smt005 :smt005 .....lele ti si mnogo zleeee......4e to mai polovinata ot foruma sa kurvi po tva tvoe izkazvane :smt005

barbie__girl
09-07-2007, 09:59
К Р А С А В И Ц А
ako obi4a6 zemi malko se obrazovay za da razbere6 kakvo se nari4a grija za sebe si !!!!!!

iNl0Ve_wItX_liFe
09-07-2007, 10:17
Ако само седи6 пред огледалото и се контиш...съм против :-D

Blab
09-07-2007, 10:24
Ами определено знам кои са курвичките тука
barbie__girl
CuRly Doll

а щото се гримират и са СУЕТНИЦИ

:D
Алоооу, пак ли скачаш в/у Парис и Никол, айде друг път...
Анонимните нямат думата!
Ох, а тази любима твоя дума "суетници" как ме притеснява, мисля, че не съществува, но както и да е...

`Death`Whore``
09-07-2007, 10:39
Всеки да се гримира, както му харесва. Точка по въпроса. Тежкият грим в ежедневието е смешен, плашещ, дори жалък, защото с него някои момичета се опитват да си крикрият пъпките, но не е и курвенски.

alkobalko
09-07-2007, 10:59
За суетата, но с мярка. Хубаво е да се поддържаш, но не и да се вманиячаваш на тази тема. Има и други важни неща.

KaTinCeTy
09-07-2007, 11:09
Аз определено съм ЗА суетата. На самата мен много пъти са ми казвали, че съм много суетна, но е по-добре да бъда суетна отколкото някаква мърла, която ходи с мазна коса и неподдържано лице. И не разбирайте под суетни тези, които се гримират повечко и полага някакви усилия за прическите си, суетата не се изрзява само в това. Едно суетно момиче винаги полага грижи за кожата, за косата и тялото си, които на пръв поглед изглеждат незабележими, но много важни. Ако едно момиче не полага грижи за лицето си, то колкото и грим да слага не би могло да се оттърве от всичките пъпчици петънца и бръчици, които се появяват в резултат от неподдържана кожа.

barbie__girl
09-07-2007, 11:23
Аз определено съм ЗА суетата. На самата мен много пъти са ми казвали, че съм много суетна, но е по-добре да бъда суетна отколкото някаква мърла, която ходи с мазна коса и неподдържано лице. И не разбирайте под суетни тези, които се гримират повечко и полага някакви усилия за прическите си, суетата не се изрзява само в това. Едно суетно момиче винаги полага грижи за кожата, за косата и тялото си, които на пръв поглед изглеждат незабележими, но много важни. Ако едно момиче не полага грижи за лицето си, то колкото и грим да слага не би могло да се оттърве от всичките пъпчици петънца и бръчици, които се появяват в резултат от неподдържана кожа.

to4no taka \:D/

`Death`Whore``
09-07-2007, 11:27
Да...мазилата ще ви спасят от бръчките. Мажете се от 13 годишна възраст и ще видите как ще изглеждате на 30.

09-07-2007, 11:39
Ама сте ми тъпички... :)

Нека обясна.

Суетата, и постоянната поддръжка е за онези които страдат от липса на естествена красота, които немогат да излезнат от тях без да сложат грим или да си орпавят прическата, които са за никаде без скъпите спирали и фон-дю-тени и тн. които ги държат дори вечер докато спът защото са прекалено скъпи за тях (иначе бедните деца на мама и тате).

Суетата е дори грях, ако не сте чели библията.

Суетата е порок, тя е само за онези които са грозни. Как може един красив мъж да е красив и без грим ? Ами може, може. Точно както едно красиво момиче може да бъде красиво като не прекалява и не става всяка сутрин в 3:30 за да си оправи иначе гадната сбръчкана кожа и прецаканата коса до към 7:30 за да отиде само до училище с малката чантичка 5х5 сантиметра в която отново държи:

Огледалце
Гланц за устни
Фондютен
Спирала за мигли
Пудра
Гребен
И нещо за коса -.-

---

С две думи: СУЕТАТА НЕ Е КРАСОТА, КРАСОТАТА НЕ Е СУЕТА !

Красотата идва сама от самия човек, тя е излъчване... едно момиче може да е без никакъв грим или прическа... и пак да е по красиво от който и да е ваш гримиран идул !

Да не говорим за парфюмите които струтват над 500 лева и си ги копувате за да ви кажат че ухаете прекрасно само защото сте дали 500 лева за парфюм с миризма на Конска ТОР И УРИНА.
Или дрехите които струват над 1000 лева всичко. Отново за да ви кажат че сте модерна и си много красива... модерното не е красиво, модерното е промивка на мозаци за всички малки неосъзнати момиченца с парите на мама и тате. Модерното е нещо което разваля личноста на съвременния човек.

---

Тази тема е доказателство на моете думи.
Просто погледни ника си: Barbie Girl ?! WTF ?!
Да ти си просто едно барби, с много грим, лъскава на 1/2 изкуствена коса. Скъпи дрехи и парфюм. Която е душевно празна и страда от липса на акъл.
Това е грозен човек.

Грима е създаден за грозни хора, дап рекрият грозотата си.

Много грим, Скъпи дрехи, Скъпи парфюми, Модерни прически... ТОВА НЕ ПРАВИ ЧОВЕКА КРАСИВ, ТОВА НЕ Е КРАСОТА.

Красотата на човек се крие вътре в него и ако той сам не е види, а се крие зад маската на лицето си. ТО той не е красив а е модерен.

`Death`Whore``
09-07-2007, 11:43
Много си права...само искам да допълня, че:
1. Нито един мъж не ми е казал, че с грим изглеждам по-добре. Всички казват, че съм по-красива без грим.
2. Гримът за мен е в голямата си част аксесоар към цялостната визия /визия е леко тъпа чуждица.../, даже напоследък почти не нося...
3. Мъжът ми ми казва най-често рано сутрин колко съм красива...недоспала, с гурели, но естествена.

SlaVen4eEto`
09-07-2007, 11:55
аз също гласувах "за", но наистина не бива да се прекалява. : - )

CuRly_Doll
09-07-2007, 12:04
Gostat donqkade e prav,pone za men....edno krasivo momi4e trqbva da izglejda dobre i bez grim,a ne kato pove4eto "fe6ani",koito po4ti seki den hodqt na frizeur i dori,kogato otidat do magazina si slagat grim....i se pak ne vijdam problem v tva da pod4ertae6 estestvenata si krasota da kajem s 4erno moliv4e i moderni dre6ki.....
P.S.Za silniq grim prez dena-za men tova e ujasno sme6no,za6toto prez denq trqbva da si po estestven,slan4evite ola4i pod4ertavat dostata4no krasotata......tejak grim poprincip ne slagam,no ako sam s takav,to e za nqkoi oficialen povod :wink: :wink:

KaTinCeTy
09-07-2007, 12:04
Да...мазилата ще ви спасят от бръчките. Мажете се от 13 годишна възраст и ще видите как ще изглеждате на 30.
Едно 13 годишно наистина не би трябвало да използва кремове против бръчки, но почистващи лосиони, както и кремове против акне и за почисване на кожата трябва. Все пак навиците се изграждат именно в тази възраст.

`Death`Whore``
09-07-2007, 12:07
Тези неща са нормални, когато човек има проблеми...или да се използват от време на време.

Persie
09-07-2007, 12:08
Имаше такава тема, но и тук ще кажа - всичко с мярка.Няма нужда от прекалена маниакалност, защото и тя понякога има обратен ефект.

VaNicHkaa
09-07-2007, 12:09
То суетата спада към един от 7-те смъртни гряха ..но аз лично не познавам човек или поне момиче което да не е поне малко суетно и да не държи на това как ще я виждат околните..аз също съм суетна но не до такава степен че прическата ми да е винаги изрядна или ако нямам червило или гланц да се побърквам ..зависи и от това къде се намирам..ако съм у дома не ме е грижа как излгеждам дали косата ми пак е начупена или съм с по раздърпани дрехи..но когато става дума за излизане държда всичко да е както трябва..предполагам че всички са така ,а не само аз

KaTinCeTy
09-07-2007, 12:13
Тези неща са нормални, когато човек има проблеми...или да се използват от време на време.
Аз използвам почистващ лосион и крем, който предпазва от акне не защото имам проблем с това, а защото съм в такава възраст и неискам да имам.

be_true_
09-07-2007, 13:45
Гостът е прав.../дори няма да се заяждам за правописните грешки:))/
Аз рядко нося грим, но се грижа за кожата си, косата...
Потретвам - изглеждаш добре, когато се чувстваш добре.Аз си се харесвам и се поддържам(пфу...все едно съм на години:))...

barbie__girl
09-07-2007, 13:58
Ама сте ми тъпички... :)

Нека обясна.

Суетата, и постоянната поддръжка е за онези които страдат от липса на естествена красота, които немогат да излезнат от тях без да сложат грим или да си орпавят прическата, които са за никаде без скъпите спирали и фон-дю-тени и тн. които ги държат дори вечер докато спът защото са прекалено скъпи за тях (иначе бедните деца на мама и тате).

Суетата е дори грях, ако не сте чели библията.

Суетата е порок, тя е само за онези които са грозни. Как може един красив мъж да е красив и без грим ? Ами може, може. Точно както едно красиво момиче може да бъде красиво като не прекалява и не става всяка сутрин в 3:30 за да си оправи иначе гадната сбръчкана кожа и прецаканата коса до към 7:30 за да отиде само до училище с малката чантичка 5х5 сантиметра в която отново държи:

Огледалце
Гланц за устни
Фондютен
Спирала за мигли
Пудра
Гребен
И нещо за коса -.-

---

С две думи: СУЕТАТА НЕ Е КРАСОТА, КРАСОТАТА НЕ Е СУЕТА !

Красотата идва сама от самия човек, тя е излъчване... едно момиче може да е без никакъв грим или прическа... и пак да е по красиво от който и да е ваш гримиран идул !

Да не говорим за парфюмите които струтват над 500 лева и си ги копувате за да ви кажат че ухаете прекрасно само защото сте дали 500 лева за парфюм с миризма на Конска ТОР И УРИНА.
Или дрехите които струват над 1000 лева всичко. Отново за да ви кажат че сте модерна и си много красива... модерното не е красиво, модерното е промивка на мозаци за всички малки неосъзнати момиченца с парите на мама и тате. Модерното е нещо което разваля личноста на съвременния човек.

---

Тази тема е доказателство на моете думи.
Просто погледни ника си: Barbie Girl ?! WTF ?!
Да ти си просто едно барби, с много грим, лъскава на 1/2 изкуствена коса. Скъпи дрехи и парфюм. Която е душевно празна и страда от липса на акъл.
Това е грозен човек.

Грима е създаден за грозни хора, дап рекрият грозотата си.

Много грим, Скъпи дрехи, Скъпи парфюми, Модерни прически... ТОВА НЕ ПРАВИ ЧОВЕКА КРАСИВ, ТОВА НЕ Е КРАСОТА.

Красотата на човек се крие вътре в него и ако той сам не е види, а се крие зад маската на лицето си. ТО той не е красив а е модерен.


Dobre da re4em goste prav si oki ,no ne sam prosto edno BARBIE,ne prekalqvam s ni6to v tazi tema mnogo pati sam kazvala 4e ne trqbva da se prekalqva! ok !?! i mejdy drrygoto bez da znae6 ne govori,no ne iskam s nikoi da se zaqjdam zatova PAK 6TE KAJA SUETA S MQRKA!!!

`Death`Whore``
09-08-2007, 09:12
Аз използвам почистващ лосион и крем, който предпазва от акне не защото имам проблем с това, а защото съм в такава възраст и неискам да имам.
Ако преди това си нямала акне, не е нужно според мен. Аз никога не съм имала...само моментни пъпчасвания, които и сега се получават...но ще ти кажа едно - това са хормони, трудно ще спреш производството на хормони с едно мазане на лицето. Мама ми е казвала: "Не се коси за пъпките, защото когато спреш да ги имаш, става наистина много лошо". А ако е по-сериозно, също няма д аго спреш - то трябва да се лекува, защото проблемите с кожата показват проблеми с някой орган.

flowerlina
09-08-2007, 10:03
Гласувах с за,но всичко с мярка

09-08-2007, 10:27
аз съм суетна в рамките на допустимото и съм за суетата всяко момиче трябва да се харесва,да се поддържа така си вдига и самочувствието. 8)

'IrReSiStIblE'
09-08-2007, 10:29
аз съм суетна в рамките на допустимото и съм за суетата всяко момиче трябва да се харесва,да се поддържа така си вдига и самочувствието. 8)

това бях аз