PDA

View Full Version : Kолко давате за козметика на месец?



...BlAcK_OrChId...
09-07-2007, 11:44
Колко пари давате на месец за козметика?
Извинете,ако има такава тема!

KaTinCeTy
09-07-2007, 11:58
Мисля, че над 50 лв. Все пак си зависи и от това, от което имам нужда за месеца. Но когато се съберът кремовете за лице и всички дребни работи като гланцове, лакове за коса и нокти, фон дьо тен и т.н. стават над 50 лв.

sladulankata :P
09-07-2007, 11:59
Мисля, че над 50 лв. Все пак си зависи и от това, от което имам нужда за месеца. Но когато се съберът кремовете за лице и всички дребни работи като гланцове, лакове за коса и нокти, фон дьо тен и т.н. стават над 50 лв.

i az sam taka

VaNicHkaa
09-07-2007, 12:03
Хаха естествено че под 50 лв..аз не си купувам всеки месец я пудри , дон дьо тен или спирали..стигат ми за по-дълго време..хах ако трябва фон дьо тена да ми свърши за 1 месец сигорно трябва всеки ден да се правя като плашило и да слагам по 1 тон на лицето хаха

Persie
09-07-2007, 12:06
Под 50 лв. Принципно през месеца си взимам най-много пяна за коса, иначе гримове не си взимам всеки месец.

VeRdiSSima
09-07-2007, 12:07
Зависи но в повечето случай е над 50 лева като се има в предвид шампоаните маските за коса крем за лице лосион за тяло!Пък и по качествените продукти са по скъпи!!! :::

CuRly_Doll
09-07-2007, 12:07
Ami razli4no e....nqkoi mesec nad 50,drug pat pod.....zavisi kakvo sam si haresala i kakva e markata mu.Osnovno si kupuvam po4istva6ti losioni i hidratira6ti kremove,za6toto kojata mi e mn suha....posledniq mesec(avgust) parite za kozmetika bqha nad 50.... :roll:

zloto
09-07-2007, 12:23
Молив за очи и балсам за устни, общо двете са към 6-7 лв. А веднъж на няколко месеца може да си взема и нов дезодорант, нещо за кожата или някакъв лосион... общо взето месечно харча най-много по 10 лв за козметика, а понякога и по-малко...

kameliqbaby
09-07-2007, 13:20
Mnogo darja na tova,koeto polzvam ne iskam da si sasipvam kojata i liceto s bukluci i zatova sa nad 50 lv.

`Death`Whore``
09-07-2007, 13:22
Купувам си козметика рядко.

sexa_na_kompleksa
09-07-2007, 13:35
Много под 50,тъй като гримове,лакове и разни такива глупости не ползвам. :wink:

sladkish_14
09-07-2007, 14:53
Определено е под 50лв :roll:

bqsna_teenagerka
09-07-2007, 14:55
е не давам парите аз така 4е не знам.

VerryBerry
09-07-2007, 15:09
do 50lv e dostata4no,pone za men :::

find_m3
09-07-2007, 17:01
ебаси суетните същества :lol: аз и 10 лв не давам вие над 50 и се обзалагам ,че приличате на плашила и ваще не могат да ви познаят без грим :lol:

09-07-2007, 17:15
еми, какво купувам - лакове, лакочистител, почистващи продукти, някое и друго червило, ако ми потрябва... рядко давам повече от 10-15лв. на месец

^FaiNt^F
09-07-2007, 17:17
ебаси суетните същества :lol: аз и 10 лв не давам вие над 50 и се обзалагам ,че приличате на плашила и ваще не могат да ви познаят без грим :lol:
Хъх. Глупаво изказване. Това, че дават над 50лв не значи, че задължително носят много грим. Аз нося съвсем малко грим-гланц и коректор...и давам над 50лв на месец. Защо? Държа на качеството. Не казвам, че няма хубави евтини неща-има и ги използвам. Но повечето пъти за кожа, нуждаеща се от по-специфични грижи, е нужно да се дадат повечко пари. Количеството грим няма общо с парите за козметика на месец в случая.

find_m3
09-07-2007, 17:47
ебаси суетните същества :lol: аз и 10 лв не давам вие над 50 и се обзалагам ,че приличате на плашила и ваще не могат да ви познаят без грим :lol:
Хъх. Глупаво изказване. Това, че дават над 50лв не значи, че задължително носят много грим. Аз нося съвсем малко грим-гланц и коректор...и давам над 50лв на месец. Защо? Държа на качеството. Не казвам, че няма хубави евтини неща-има и ги използвам. Но повечето пъти за кожа, нуждаеща се от по-специфични грижи, е нужно да се дадат повечко пари. Количеството грим няма общо с парите за козметика на месец в случая.

още по-глупаво изказване :!: аз пари за козметика рядко давам ,а кожата ми е като бебешко дупе ,миналата седмица бях на козметик за веждите и козметичките се изредиха да ме пипат .....може би щото съм на 16 не на 36 :-k ,ама предполагам съм доста тъпа след като не следвам "стандартите" и не си съсипвам кожата още повече с боклуци и химични отпадъци #-o

09-07-2007, 18:00
зависи различно е всеки месец.понякога се случва да е много над 50лв а понякога под.зависи. :)

'IrReSiStIblE'
09-07-2007, 18:02
зависи различно е всеки месец.понякога се случва да е много над 50лв а понякога под.зависи. :)

това бях аз

linka92
09-07-2007, 18:09
ебаси суетните същества :lol: аз и 10 лв не давам вие над 50 и се обзалагам ,че приличате на плашила и ваще не могат да ви познаят без грим :lol:
Хъх. Глупаво изказване. Това, че дават над 50лв не значи, че задължително носят много грим. Аз нося съвсем малко грим-гланц и коректор...и давам над 50лв на месец. Защо? Държа на качеството. Не казвам, че няма хубави евтини неща-има и ги използвам. Но повечето пъти за кожа, нуждаеща се от по-специфични грижи, е нужно да се дадат повечко пари. Количеството грим няма общо с парите за козметика на месец в случая.

още по-глупаво изказване :!: аз пари за козметика рядко давам ,а кожата ми е като бебешко дупе ,миналата седмица бях на козметик за веждите и козметичките се изредиха да ме пипат .....може би щото съм на 16 не на 36 :-k ,ама предполагам съм доста тъпа след като не следвам "стандартите" и не си съсипвам кожата още повече с боклуци и химични отпадъци #-o

Права си,но това,че кожата ти е толкова мека и хубава не се дърлжи само на това че не изпозваш козметични продукти ами и до някъде от ген.Защото и аз не обичам да се мацотам..най-много една спирала да сложа,но кожата ми не е от най-хубавите(меко казано).Нямам комедони,но имам много разширени пори..майка ми и баща ми също и мисля,че се дължи на това.

А сега по темата-много рядко ми се случва да похрча повече от 50лв. на месец.Това е обикновено като ми свършат парфюма и спиралата-някъде на 3-4 месеца сменям спиралата а парфюма на 2-3месеца..100мл е :-({|= \:D/ :-)

alkobalko
09-07-2007, 18:20
Пари за пудра и фон дю тен не давам, тъй като не ползвам. За останалото предпочитам да е по-скъпо, но по-качествено. Скремове, маски за коса, за лице, тоник, лосионите за тяло, гланц и т.н. става над 50 лв.

09-07-2007, 18:25
Абе вие чувате ли се какво говорите?!
НАД 50 ЛЕВА ЗА КОЗМЕТИКА и то НА МЕСЕЦ?!
Е какво душ гела или лосиона ви свършва за един месец?!?!
Боже боже,кой ви дава над 50 лева на месец за такива неща!!
Представям си и за дрехи колко давате,и за обувки..мале не ми се мисли..аз през живота си за козматика на веднъж съм давала най-много 12-13 лева,а поотделно не повече от 6 лева!! ](*,) ](*,) [-(

^FaiNt^F
09-07-2007, 18:29
ебаси суетните същества :lol: аз и 10 лв не давам вие над 50 и се обзалагам ,че приличате на плашила и ваще не могат да ви познаят без грим :lol:
Хъх. Глупаво изказване. Това, че дават над 50лв не значи, че задължително носят много грим. Аз нося съвсем малко грим-гланц и коректор...и давам над 50лв на месец. Защо? Държа на качеството. Не казвам, че няма хубави евтини неща-има и ги използвам. Но повечето пъти за кожа, нуждаеща се от по-специфични грижи, е нужно да се дадат повечко пари. Количеството грим няма общо с парите за козметика на месец в случая.

още по-глупаво изказване :!: аз пари за козметика рядко давам ,а кожата ми е като бебешко дупе ,миналата седмица бях на козметик за веждите и козметичките се изредиха да ме пипат .....може би щото съм на 16 не на 36 :-k ,ама предполагам съм доста тъпа след като не следвам "стандартите" и не си съсипвам кожата още повече с боклуци и химични отпадъци #-o

Доста си злобна и веднага се нахвърляш. Не можеш ли и сама да прецениш, че не всички кожи за хубави по рождение като твоята, м? Е да, рядко човек с хубава и чиста кожа може да си представи, че не при всички е така. Кожа като моята реагира доста...'бурно' на някои съставки в повечето козметични продукти. Ето защо ми се налага да подбирам внимателно продуктите.

Не разбрах кое точно в изказването ми беше глупаво. Обесни ми, моля те :)

kat4enceto
09-07-2007, 18:30
Молив за очи и балсам за устни, общо двете са към 6-7 лв. А веднъж на няколко месеца може да си взема и нов дезодорант, нещо за кожата или някакъв лосион... общо взето месечно харча най-много по 10 лв за козметика, а понякога и по-малко...samo deto az si vzimam o-4esto dezodorant

sladku_bebzi
09-07-2007, 18:56
При мен е различно.Имало е месеци, в които решавам, че ми трябват много неща и тогава съм давала над 50лв.Ама примерно миналия месец сигурно са били към 20лв.

ЕPu
09-07-2007, 19:05
При мене въпроса е дали е под или над 10 лв.
декоратична козметика не използвам, т.нар. бяла - също. Все си мисля, че ми е рано да почвам да си тероря кожата със всички козметични боклуци, не ми е зора да се клепоцам, цял живот това ще правя. :roll:

Reed
09-07-2007, 19:34
Купувам си козметика рядко.
и аз..имам доста,които са ми подарени,или ги е купувала майка ми,но не ги ползвам.

Swinkenhoffer
09-07-2007, 19:42
давам пари основно за бяла козметика, но не ми се налага да си купувам всеки месец. о.О
мнооого съм далеч от 50те лева. :-D

09-07-2007, 19:42
При мене въпроса е дали е под или над 10 лв.
декоратична козметика не използвам, т.нар. бяла - също. Все си мисля, че ми е рано да почвам да си тероря кожата със всички козметични боклуци, не ми е зора да се клепоцам, цял живот това ще правя. :roll:

няма значение дали ти е рано или не да се цапаш... зависи от самата кожа... едно момиче на 16 което не е видяло пъпка... или петънце по кожата си мн ясно че няма да дава по 20 лв на месец за фон дю тен и пудра... за да прикрива тези пъпки и петанца следователно няма да и се налага и да купува скъпа бяла козметика.... докато момичета които имат пъпки... мн ясно че ще дават пари за декоративна козметика и следователно...за скъпи кремове с които да си "оправят" кожата от фон дю тена... умна мисъл :P а за спирала молив и гланц не бих дала повече от 15 лв на месец... следователно... аз сам от тези които харчат по повече от 50 лв на месец.... (зависи и от месеца де... :lol: )

punkrock
09-07-2007, 20:02
Аз никога не бих дала 50лв и то само за месец, тъй де аз попринцип нямам толкова пари. Най-много си купувам бяла козметика или нещо друго, което ми е харесало, и най-много 20-25 лв. да дам.
Ама 50лв. са прекалено много пари хвърлени на вятъра за едното нищо :|

Skyler Acula
09-07-2007, 20:21
Ми то файдата на пъпчасалите ще е въобще да не си слагат нищо,да не мъчат кожата,на кожата сама да й минат пъпките,отколкото да се замазва с фон дьо тен на момента да изглежда добре и после след време да е като шкурка по лицето. :roll:

Nicole_Richie
09-07-2007, 20:47
nad 50...

09-07-2007, 21:08
Аз никога не бих дала 50лв и то само за месец, тъй де аз попринцип нямам толкова пари. Най-много си купувам бяла козметика или нещо друго, което ми е харесало, и най-много 20-25 лв. да дам.
Ама 50лв. са прекалено много пари хвърлени на вятъра за едното нищо :|

ne stava duma samo za bqla kozmetika... taka de... kato smetne6 losion za tqlo maslo za tqlo talk za tqlo i razni drugi miri6e6ti na hubavo ne6ta :P maska za lice,eksfoliant,kremove.. dneven no6ten i t.n. kato sloji6 i 15 lv za spirala 5 lv za 4ervilo i 15-20 lv za fon-fiu ten i pudra.... aide da go glojim 60-70 leva za DVA meseca.... ne 4ak 50 za EDIN ;-) (ne moga da smetna za edin mesec kolko se padat za6toto pove4eto ne6ta gi polzvam pove4e ot mesec :) )

spit
09-07-2007, 22:21
Нямах сили да прочета всичките постове... Как може да се фукат пари за такива неща :-k Добре съм си аз, не се занимавам с гримове и простотии и се чувствам много по-добре ::: 50 лева за козметика - невър :wink:

MistyMonster/LikeViolence
09-08-2007, 07:29
osion za tqlo maslo za tqlo talk za tqlo i razni drugi miri6e6ti na hubavo ne6ta maska za lice,eksfoliant,kremove.. dneven no6ten 15 lv za spirala ( :shock: :? ) 5 lv za 4ervilo i 15-20 lv za fon-fiu ten i pudra

:smt107

bebitooo___
09-08-2007, 07:33
Ами всеки месец различно.. Зависи какво ми трябва за месеца..

flowerlina
09-08-2007, 14:12
По-малко.Едва ли давам повече от 20лв на месец,освен ако не се съберат много неща на веднъж

monityY
09-08-2007, 14:14
зависи от какво имам нужда,един път от не6то по скъпо,друг път от по евтино,трети път нямам нужда от ни6то,средно около 5-6 лв давам на месец... но както казвам зависи може да са 10,15,1 или пък 2

lilit_666
09-08-2007, 14:44
Аз ве4е си имам доста и купувам само ако нещо ми свърши или има нещо ми интересно-някъде към 10,15лв хар4а средно.Само парфюмите ми хвърлят пове4е когато свършат

Mimka_sweet
09-08-2007, 14:55
Шамоан,дезодорант(ох не ги знам как се пишат) и фон дьо тен който изпозвам няколко месеца(същото се отнася и за пудрата и може некой друг гланц хаха смятай :lol:

А да и крема ми за пъпки :mrgreen:

find_m3
09-08-2007, 14:58
ебаси суетните същества :lol: аз и 10 лв не давам вие над 50 и се обзалагам ,че приличате на плашила и ваще не могат да ви познаят без грим :lol:
Хъх. Глупаво изказване. Това, че дават над 50лв не значи, че задължително носят много грим. Аз нося съвсем малко грим-гланц и коректор...и давам над 50лв на месец. Защо? Държа на качеството. Не казвам, че няма хубави евтини неща-има и ги използвам. Но повечето пъти за кожа, нуждаеща се от по-специфични грижи, е нужно да се дадат повечко пари. Количеството грим няма общо с парите за козметика на месец в случая.

още по-глупаво изказване :!: аз пари за козметика рядко давам ,а кожата ми е като бебешко дупе ,миналата седмица бях на козметик за веждите и козметичките се изредиха да ме пипат .....може би щото съм на 16 не на 36 :-k ,ама предполагам съм доста тъпа след като не следвам "стандартите" и не си съсипвам кожата още повече с боклуци и химични отпадъци #-o

Доста си злобна и веднага се нахвърляш. Не можеш ли и сама да прецениш, че не всички кожи за хубави по рождение като твоята, м? Е да, рядко човек с хубава и чиста кожа може да си представи, че не при всички е така. Кожа като моята реагира доста...'бурно' на някои съставки в повечето козметични продукти. Ето защо ми се налага да подбирам внимателно продуктите.

Не разбрах кое точно в изказването ми беше глупаво. Обесни ми, моля те :)


:smt005 злобна не съм бъди спокойна просто мразя да ми казват кое е умно и кое глупаво (както и ти личи си :wink: ) и освен дори да си покрита с мъртва тъкан и пъпки пак 50 лв месечно са много.50 лева на 3-4 месеца да,но иначе е ъпсурд.Ако ми изредиш какво точно си купуваш всеки месец та даваш 50 лева млъквам иначе си фантазирай

banan4eto0o
09-08-2007, 15:02
Зависи ако имам по-голяма нужда от козметика ,но повечето пъти под 50

rali4ka91
09-08-2007, 19:11
Не си купувам всеки месец козметика,Пяната, тоника и тоалетното мляко ми държат по 2 месеца горе долу, че и повече понякога.Душ - гел не използвам.Спиралата ми държи по 2-3 месеца, а молива, който използвам рядко, дори половин година.Сенки и други неща използвам много рядко.По всичко личи че рядко давам пари за козметика :)

linka92
09-08-2007, 19:44
Има някой хора получават минимална работна заплата око 130 лв...И тогава я ги питайте дали ще дадат луди пари(за мен 50лв. са си луди пари) за глупости!?Аз примерно някой път наистина харча повече от 50 лв. както казах ,но това са не повече от 3 месеца в год примерно..когато много неща на веднъж свършат и просто имам нужда от тях!Но пари за фон дю тен,пуда и т.н.-няма да дам..да да вам пари за нещо,от което като стана на 30 ще ми съсипе кожата..не мерси! #-o :mrgreen: ;-)

punkrock
09-08-2007, 21:51
Аз никога не бих дала 50лв и то само за месец, тъй де аз попринцип нямам толкова пари. Най-много си купувам бяла козметика или нещо друго, което ми е харесало, и най-много 20-25 лв. да дам.
Ама 50лв. са прекалено много пари хвърлени на вятъра за едното нищо :|

ne stava duma samo za bqla kozmetika... taka de... kato smetne6 losion za tqlo maslo za tqlo talk za tqlo i razni drugi miri6e6ti na hubavo ne6ta :P maska za lice,eksfoliant,kremove.. dneven no6ten i t.n. kato sloji6 i 15 lv za spirala 5 lv za 4ervilo i 15-20 lv za fon-fiu ten i pudra.... aide da go glojim 60-70 leva za DVA meseca.... ne 4ak 50 za EDIN ;-) (ne moga da smetna za edin mesec kolko se padat za6toto pove4eto ne6ta gi polzvam pove4e ot mesec :) )
Ъъъ.. Виж ся, половината от тея неща дето си ги изброила не ги ползвам, и никога не бих дала 15 лева за една спирала :-s
Тъй че точно ти ли ще ми казваш колко пари давам на месец за глупости????

krem4et0
09-09-2007, 11:11
Много под 50 лв месечно. На мен джобните ми за 1 месец са 40 лв и трябва да ми стигнат за парцалки, закуски, кафета и козметика. Стигат ми!
Сенки и моливи купувам на 3-4 месеца. Червила почти не ползвам. На балсамчета и гланцове карам и давам по 1.50 за двете общо. Моливът ми за очи е 2 лв и стига за 4-5 месеца при ежедневно ползване по мноооооооого. Спиралите обикновено каката ми подарява. 1 издържа 5-6 месеца пак при всекидневна употреба. Фон дьо тен пак не ползвам, имам едни парли, които служат и за пудра. Сенките ми са Руби Роуз и повече от 15 лв в годината едва ли давам за тях.
Душ-гелове, лосиони и разни маски си купуваме двете със сестрата или пък тя ми подарява. Общо на 3-те месеца да дам 5-6 лв. Махам си грима с едно тоалетно мляко от 1лв и 15 стотинки.
Повечето ми козметика е подарък, защото знаят моите приятели, че аз най се радвам на сенките и гланцовете. За последната половин година съм купила 3 балсама за устни по 50 стотинки, 1 молив за очи от 2 лв, 3 комплекта сенки общо за 7 лв, 2 тоалетни млека, малко памук и 2 маски за коса........
парфюми, лосиони и душ-гелове получих за рождения си ден. И пак се имам за добре изглеждаща и поддържана жена!

BlueAvalanche
09-09-2007, 11:39
4 лева за шампоан
Към 3 лева за крема за лице
3.5 за душ гел
4 лева за гел
4 лева за балсам

Е все пак съм момче и не си взимам лакове и такива глупости :)

caRamelO_cHicA
09-10-2007, 08:28
Ами като се замисля е над 50 старая се да не е така но като си харесам нещо иначе ползвам неща с месеци някой с години