PDA

View Full Version : Проблем с интернет



koreloska
09-07-2007, 13:12
zdraveite,naskoro bez da iskam si iztrih programata za internet,i ne mojeh kqkolko dena da vlizam v neta,mojeh da polzvam samo skypa,i po skypa edna priqtelka mi prati programata ama ne6to ne e kakto trqbva,moga da otvarqm samo 2 saita navednuj i ako iskam da otvrq drug sait trqbva da zatvorq ediniq,a ako ne go napravq mi blokirva komputara.Kakvo da napravq,dali da izvikam tezi hora deto mi dostaviha neta i ako gi izvikam 6te mi zemat li pari i dali izob6to 6te mogat da mi pomognat?Pi6ete mi! ](*,) :smt017 :-k #-o

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

MajeStic
09-07-2007, 13:23
я пробвай да влизаш в internet през My Computer... :Р няма как да не стане:)

thefreak
09-07-2007, 13:55
Mozilla Firefox (http://www.mozilla.com/en-US/firefox/) :D

kinesis
09-07-2007, 16:25
zdraveite,naskoro bez da iskam si iztrih programata za internet,i ne mojeh kqkolko dena da vlizam v neta,mojeh da polzvam samo skypa,i po skypa edna priqtelka mi prati programata ama ne6to ne e kakto trqbva,moga da otvarqm samo 2 saita navednuj i ako iskam da otvrq drug sait trqbva da zatvorq ediniq,a ako ne go napravq mi blokirva komputara.Kakvo da napravq,dali da izvikam tezi hora deto mi dostaviha neta i ako gi izvikam 6te mi zemat li pari i dali izob6to 6te mogat da mi pomognat?Pi6ete mi! ](*,) :smt017 :-k #-o
Не е възможно да си изтрила програмата за интернет - вероятно става въпрос за IE. Изтрила си "шорткъта" на десктопа вероятно.. Потърси си иконата във Windows папката или в Program Files.. :wink: