PDA

View Full Version : Всичко е прекалено сложно



samaire007
09-07-2007, 13:03
zdraveite az sum na 16 i ne 4e go smqtam za golqm problem ne sum ot momi4etata ligli prosto nqmam kakvo da pravq i re6ih da pi6a ... xodih 7 meseca s edno mom4e ( futbolist i to dosta dobur ) be6e mnogo nadut i adski mnogo me haresva6e... celiq problem vuv vruzkata ni pone spred mene be6e 4e az taka i ne m use dovreih i prekaleno mnogo go obi4ah .. predi 3 meseca skusahme az prestanah da mu obru6tam vnimanie za6toto se umorih ot si4kite kuponi po koito xode6e si4kite mu pianski ve4eri i t.n., toi postoqnno me turse6e i mi pi6e6e po skype no 1 mesec ne mu kazah i duma.. sled tova toi se ozlobi kum men pra6ta6e mi povru6ta6ti 4ove4eta az ne mu otogovarqh.. prez tova vreme toi si ima nova priqtelka koqto dosta prili4a na mene ( samo 4e e po grozna :oops: ) su6to e rusa sus sini o4i i ima po4ti su6tite kato moite drehi daje v4era vidqh 4e ima kato moite gumenki 1 : 1 i taka tova ne e vajno az se podstrigah s kusa kosa i onzi den me vidq ne sprq da me gleda be6e s priqtelkata si i dr negovi fr ( s koito sum skarana za6to raz\brah 4e sa bili mili s mene samo zaradi hotela na ba6ta mi i sa me izpolzvali za da xodqt na more pri nas ) posle sle okolko 30 minuti na put za edno kafe az bqh s edna fr i dve mom4eta gi sre6tnah otnovo tozi put be6e sam s edin negov priqtel - ni6to ne mu kazah no kato se oburnaha 4uh 4e mi viknaha imeto ... kato otidoh v kafeto priqtelkata mu be6e tam i ne sprq da me gleda super gadno ... kogato se pribrah v ku6ti tova mom4e mi pisa ot skype na priqtelq si 4e dneska me bil vidql i 4e sum bila stana pokurtitelno grozna na koeto az mu se izsmqh i mu kazah 4e se radvam 4e az ne sum go vidqla no mnogo me zabolq ...nz ama imam 4ustvotot 4e i ttoi ne me e zabravil .. i tova 4e sum bila pogorznqla e povod da mi pi6e ( koeto izob6to ne e vqrno ) prosto nz ne moga da go zabravq i ne znam kakvo da pravq izob6to ima li ne6to koeto moje da se napravi ? :smt018

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

sladkish_14
09-07-2007, 13:08
Няма :roll:

monityY
09-07-2007, 13:19
той просто иска да си го върне за това 4е си го зарязала,понеже е прекалено надут,опитва се да те накара да ревнува6 и те нари4а грозна,нали не смята6 4е наистина го мисли?

experiment_m
09-07-2007, 13:26
Казал ти е това по скайпа просто за да те засегне. Щом онова новото девойче те гледа лошо, значи все още те мисли за заплаха. А от тук нататък какво ще правиш незнам, но със сигурност, ако искаш нещата да се върнат по старому ще трябва ти да направиш първата крачка, като се има за в предид, че ти си скъсала с него и начина по който си се държала до сега.

100%angel
09-07-2007, 13:32
Тоя всичко това го прави от злоба !!! Такива хора са много прости и да си много хубава пак ще ти каже от злоба ,че си грозна!! Не му обръщай внимание , а приятелката му и да иска не може да стане като теб :D

MayKyTy
09-07-2007, 13:41
Тоя всичко това го прави от злоба !!! Такива хора са много прости и да си много хубава пак ще ти каже от злоба ,че си грозна!! Не му обръщай внимание , а приятелката му и да иска не може да стане като теб :D
+1

H8_mE
09-07-2007, 13:42
аз съм на мнение,че той не е искал да късате и си го наранила!За това си е намерил някоя,която да му напомня за теб,за да си мисли,че не е загубил наситина и да се самозалъгва!Мисля ,че все още иска да е с теб,но не може да си признае,защото е под достойнството му след като веднъж си го наранила!Гледал те е и ти си забелязала това и за да опровергае това,че още те желае ти е написал това във скайпа,но според мен мисли точно обратното!Не знам!Може и да не е така!
Какво може да направите?Да говорите и да си изясните чувтвата пък кой знае нещата може да се оправят!Неговата любов явно е била несподелена ,а от това доста боли!!!

woshata
09-07-2007, 13:48
Тоя всичко това го прави от злоба !!! Такива хора са много прости и да си много хубава пак ще ти каже от злоба ,че си грозна!! Не му обръщай внимание , а приятелката му и да иска не може да стане като теб :D
+1ем то и аз мисля горе долу така :wink: оная те мисли за заплаха..а той..хм ми зле е щом ти е казал така :::

моля?
09-07-2007, 13:49
Ко ти пука,ма?
Нали сега целият форум знае,че си супер красива с руса коса и сини очи и че другите момиченца те копират.Да не говорим,че ти е казал,че си погрозняла и ти казваш,че това не е така?!
И нас всъщност какво ни засяга,че баща ти има хотел?!
ахахаххахахааххахаа
Оле,оле..Колко ли още мъка има по този свят :-k

StRanGe_tEdDy`bEaR
09-07-2007, 15:44
Щом е озлобен => няма какво да направиш... Има си гадже... А и момчетата в такива ситуации наистина забравят "любовта".. Ти смаа каза , че са ти омръзнали всичките му пиянски истории и прочие.. Че е надут.. Не ти трябва такова момче.. Поне така аз мисля... Не го слушай ако ти пие някакви обиди в скайп.. Смао му намекни, че ако има да ти казва нещо да го направи в очите ти... Не се занимавай с такива момчета.. Най-мнопго да те боли повече..

bebe_s_bazuka
09-07-2007, 16:29
100%angel написа:
Тоя всичко това го прави от злоба !!! Такива хора са много прости и да си много хубава пак ще ти каже от злоба ,че си грозна!! Не му обръщай внимание , а приятелката му и да иска не може да стане като теб
+1

MoHuTo
09-07-2007, 16:59
Ами явно момчето още те харесва, но е твърде горделив за да си признае..а пък и ти като го обичаш, защо си го зарязала ей така, щото ходел по купони и нз си ко...айде моля ти се, струва ми се че май не знаеш какво искаш :::

09-07-2007, 17:37
nz na harabiqta mn sa ta izpolzvali dr put vnimavai s podbora na priqtelite ;)

sLadkaTa_LoRi
09-07-2007, 17:46
Със сигурност го прави нарочно,за да ти отмасти,за дето си го зарязала. Но това не означава,че още има чувства към теб. Може би просто иска да си го върне!

VeRdiSSima
09-07-2007, 18:14
:lol: Мъжете са такива

Veno0m
09-07-2007, 18:41
И двамата си притежавате голямо самочувствие и сте отворени...няма кво друго да кажа.Оправяй се някак,но според мен няма оправия в тоя случай.С такова момче си се забъркала просто :-k

qHu4Ka
09-08-2007, 11:28
той просто иска да си го върне за това 4е си го зарязала,понеже е прекалено надут,опитва се да те накара да ревнува6 и те нари4а грозна,нали не смята6 4е наистина го мисли?
s1glasna s1m s tebe ;]

sexy_for_you
09-08-2007, 11:32
Тоя всичко това го прави от злоба !!! Такива хора са много прости и да си много хубава пак ще ти каже от злоба ,че си грозна!! Не му обръщай внимание , а приятелката му и да иска не може да стане като теб :D
+1

+1