PDA

View Full Version : Как да и покажа



09-07-2007, 13:37
От скоро с една мацка запознах ме и излизахме няколко пъти и казах й че съм влюбен в теб и искам да бъда с теб и също има много силни чуства и тя много ясно че не ми повярва и ми отвърна какви точно чусва имаш към мен изобщо не ти личи и някак си се затъпих и се сдухах как да и докажа или покажа какви чуства испитвам към нея

stealthyGirl
09-07-2007, 13:45
За да ти повярва ще и е нужно време.. А и ти не е лошо да помислиш дали найстина я обичаш...

09-07-2007, 13:53
Дано да бъде по бързо това време че ме измъчва че я няма до мен.А за обичане помислил съм и сия харесвам като характер интересна и готина е сега нз какво мисли за мен казва че и хубаво и било с мен но незнам дали ме харесва иска ми се да бъде с мен

experiment_m
09-07-2007, 13:57
Доста странен отговор ти е дала на излиянията на душата ти. А дали и тя изпитва същото към теб. Може би малко си поизбързал с признанията. Продължавайте да си излизате пък то ще си покаже...

Presley
09-07-2007, 14:28
Обръщай и повече внимание,води я насам-натам.Споделяй и некви неща от личния си живот...
И дано повярва в чуВствата ти. :-D

dobrotomomche
09-07-2007, 14:44
От скоро с една мацка запознах ме и излизахме няколко пъти и казах й че съм влюбен в теб и искам да бъда с теб и също има много силни чуства и тя много ясно че не ми повярва и ми отвърна какви точно чусва имаш към мен изобщо не ти личи и някак си се затъпих и се сдухах как да и докажа или покажа какви чуства испитвам към нея

Ами моето мнение е че тези неща стават спонтанно с течение на времето.Интересно ми е на какво се дължи това твое прибързване.Любовта не се доказва а се усеща

09-07-2007, 14:52
прибързвам защото не искам да си я загубя може би за това съм и казал а това грешка ли е че съм и казал тези неща мога кажа също и че тя ми първата с която се надявам да стане нещо ето признавам си не мога да флиртувам с момичета може това да бъде голяма грешка за на пред вярно е че като си мълча постояноо няма да и интересно с мен и може би от това може да ме зареже после ше си викам ебати тъпанара съм не успях да и кажа две приказки на кръс

Korni_ReSeRvE
09-07-2007, 16:10
mi nz prosto s vremeto ako naistina q obi4a6 tq 6te razbere tova

09-07-2007, 16:40
Аз пък излизах с една 2 пъти и се оженихме...пф о.О
Не се прави така пич,трябва да и го ПОКАЖЕШ...покажи и че е ти е хубаво с нея,постарай се и тя да се забавлява...когато си сигурен че и тя има симпатии към тебе..заведи я на някое тъмно и романтично място...натам са ясни нещата ;)

MayKyTy
09-07-2007, 16:48
Много ми е интересно на колко годинки си ...
А по темата ... и аз да съм и аз няма да ти повярвам, докажи и че я обичаш не и го казвай ...

dobrotomomche
09-07-2007, 16:49
прибързвам защото не искам да си я загубя може би за това съм и казал а това грешка ли е че съм и казал тези неща мога кажа също и че тя ми първата с която се надявам да стане нещо ето признавам си не мога да флиртувам с момичета може това да бъде голяма грешка за на пред вярно е че като си мълча постояноо няма да и интересно с мен и може би от това може да ме зареже после ше си викам ебати тъпанара съм не успях да и кажа две приказки на кръс

Всякаш си поставил цел.Ако тя те обича,както искаш няма да и пречи, че си мълчалив,че не можеш да флиртуваш и прочие.Трябва да се абстрахираш от такива мисли.Любовта няма граници нали знаеш.Но ние хората понякога е бъркаме с друго.Пожелавам ти успех приятел.

sexy_for_you
09-07-2007, 16:59
Може би е много рано за подобни силни чувства.Сигурен ли си,че си влюбен,или по-скоро си привлечен от нея?Тя може би се опасява,че не си истински влюбен,тъй като е много рано.Изчакай,дръж се добре с нея,излизайте и ще повярва след време.Не прибързвай!

09-07-2007, 17:06
CBupen`3aeK еми пълнолетен съм вече и явно нямам нищо в главата щом досега не съм си имал приятелка можеби глупаво да ти се струва то си глупаво де ама как да и докажа за първи път ми е разбираш ли поне малко да ме насочиш

GregoryHouse
09-07-2007, 17:41
Виж ся запомни 1 любовта не се казва, тя само се доказва...2ро както, някой каза по-нагоре отделяй й време споделяй лични неща смисъл интересни случки и подобни, а не с къф шампоан се къпеш :D и повярвай ми не може да се влюбиш в някого така бързо...твоето е просто привличане,а не любов за да обичаш някого трябва да го познаваш, а като го опознаеш ще разбереш и "тъмната му страна"(бах как го казах :D ) и чак тогава разбираш дали го обичаш въпреки недостатъците,а всеки има такива...

*nejna_droga*
09-07-2007, 22:26
Ритни я в главата.

09-07-2007, 22:27
седни и на лицето :wink:

*nejna_droga*
09-07-2007, 22:33
Обърни й носа наобратно ;)