PDA

View Full Version : Друг начин освен преинсталиране?!



09-07-2007, 15:44
Хора, имам проблем с компютъра!
Попринцип страшно много обичам да си събирам някакви стихчета и тем подобни, имам доста, обаче сега не искат да се отворят и умирам от яд!
Повечето от тях съм ги запаметила чрез Notepad или Word. Досега никога не съм имала никакъв проблем с тези програми, но ето че последните дни почти нищо не мога да отворя. Само тук-таме някои документи, дето са на Word и то не всички! Когато отвори там notepad-a ми излиза access is denied. Въобще с нито една програма не искат да се отворят вече тея файлове! Помогнете ми!
Доколкото знам Notepad е към windowsa...Има ли някакъв друг начин да оправя нещата, освен да преинсталирам целия уиндоус?

MajeStic
09-07-2007, 18:45
Пробвай да влезнеш в администраторския акаунт и пробвай да ги отвориш оттам. Рестартираш си Windows-а и преди да е заредил помпай F8. Оттам в Safe Mode и след това в аминистраторския потребител. Ако стане ела да споделиш става ли.

Anf3tamin4o
09-07-2007, 18:51
Пробвай да влезнеш в администраторския акаунт и пробвай да ги отвориш оттам. Рестартираш си Windows-а и преди да е заредил помпай F8. Оттам в Safe Mode и след това в аминистраторския потребител. Ако стане ела да споделиш става ли.
Da те светна че не на всеки компютъра safe moda се включва с ф8 :-)

Eagle_13
09-07-2007, 18:55
Бих искал да науча другият метод за влизане в Safe Mode :)
А по темата, копваш си стиховете в другият дял, след което преинсталираш Win-а :)

MajeStic
09-07-2007, 18:59
Пробвай да влезнеш в администраторския акаунт и пробвай да ги отвориш оттам. Рестартираш си Windows-а и преди да е заредил помпай F8. Оттам в Safe Mode и след това в аминистраторския потребител. Ако стане ела да споделиш става ли.
Da те светна че не на всеки компютъра safe moda се включва с ф8 :-)

Да, ако не е с Windows

09-07-2007, 19:49
Май е най-добре направо да го преинсталирам, защото нищо не разбрах от това, което сте ми казали да направя :(

MajeStic
09-07-2007, 23:50
Май е най-добре направо да го преинсталирам, защото нищо не разбрах от това, което сте ми казали да направя :(

Знаеш да преинсталираш ама не знаеш как да влезнеш в администраторски потребител през Safe-Mode ... ок

09-08-2007, 01:19
Може да ти звучи смешно и да не вярваш, ама наистина не знам... или поне нищо не зацепвам...

hoseto_
09-08-2007, 04:49
дай малко инфо за грешките които ти излизат и защо не можеш да ги отвориш

09-08-2007, 12:58
"access is denied" - това ми излиза...

Forslor
09-08-2007, 13:48
Направи един скрийншот и го качи в нета.
Сканирай със антивирусната .
Копирай файла и преименувай копирания файл. След което се пробвай да го отвориш пак.

А да те питам само ти ли ползваш компютъра?

hoseto_
09-08-2007, 21:33
причината най вероятно е вирус и по точно троянец. може документите да са били заразени и антивирусната ти да ги блокирва. обикновенно така прави AVG и Norton