PDA

View Full Version : как да начупя косата си?



zzzaz
09-07-2007, 15:00
Значиии..естествената ми коса е идеално права ,но вече ми писна да съм с права.Проблема ми е ,че съм се опитвала да си я начупя с бира и пяна,но резултатът е нулев #-o Опитвала съм по някакви начини ииии не става..моля ако някой знае някой по-ефикасен начин да ми каже :|

bqsna_teenagerka
09-07-2007, 15:02
:roll: ами скъпа ако косата ти просто не е на4упена не виждам на4ин да я на4упи6.пробвай с пяна но не гарантирам. например моята коса е като хамелион...като малка ми беше съвършенно права...като поотраснах ми стана на4упена...на вълни4ки и сега е къдрава и на4упена :roll: :D абе объркана работа

09-07-2007, 15:04
ем аз имам в предвид под начупване -къдрене ,но не искам някфи къдрици както стават с маша или с ролки,просто искам да стане чуплива,но не става

bqsna_teenagerka
09-07-2007, 15:05
ами няма на4ин виж за къдрене има маша но за на4упване не съм 4увала! повярвай ми ако ти се на4упи после ще искаш да е права :?

09-07-2007, 15:06
оки мерси все пак :wink:

LoVe_RuSlAn
09-07-2007, 15:28
Като се изкъпе6 докато ти е о6те мокра си я връзва6 на кок ама такъв нисък кок всми. да не ти е отгоре на главата и я 4ака6 да изсъхне и като я пусне6 е на4упена и я пръска6 малко с лак и тфа е... :D

{S}BaBY{G}
09-07-2007, 16:17
Пф с чук!....Как може да си начупиш косата...може да я сплетеш на плитки докато е мокра,може с пяна....ама да не е няква ефтина..и от бирата косата само става лъскава...не очаквай къдрици да се вият от нея :| маша,преса с приставки за накъдряне??!!?!?!?!?!? да продължавам ли...

barbie__girl
09-07-2007, 19:19
difuzer :P

VeRdiSSima
09-07-2007, 19:39
М моята коса също не се начупва лесно единственно с пяна за бръснене Gilette значе мокря си косата слагам пяна после я хващам с шнола за известно време след това я пускам пръскам я с лак за коса черен тафт и я суша със сешоара и после пак пръскам с лак!!!!!!! ::: ::: :::

S_L_A_D_U_R_K_A
09-07-2007, 19:44
Измиваш е и със сешоара е изсушаваш да остане много леко влажна! Взимаш малко бира, накланяш главата надолу и почваш енергично да мачкаш, след това като си обедена, че има навсякъде взимаш ластици и щипки (щноли) и на 4-5 части е разделяш мачкаш и слагаш ластиците и шнолите както е намачкана! Пръскаш лак отгоре и стоиш така 2-3 часа! И след това е пускаш и гаранция, ако всичко си го изпълнила е безупречна, даже моята дето е мн права става баячка начупена и може да е понамачкаш още малко с бира или аз накрая ползвам фиксиращо жиле на Christian of Roma :lol: Успех

09-07-2007, 19:48
:roll: ами скъпа ако косата ти просто не е на4упена не виждам на4ин да я на4упи6.пробвай с пяна но не гарантирам. например моята коса е като хамелион...като малка ми беше съвършенно права...като поотраснах ми стана на4упена...на вълни4ки и сега е къдрава и на4упена :roll: :D абе объркана работа

moqta e syshtata :cry:

zvezdichkaaa
09-07-2007, 19:56
Dobre de kat si q ponakudrq q pruskam s lak za kosa taka li?A s kakuv lak e nai-dobre v smisal na kva marka i gore-dolu kolko struva.

VeRdiSSima
09-07-2007, 20:40
Dobre de kat si q ponakudrq q pruskam s lak za kosa taka li?A s kakuv lak e nai-dobre v smisal na kva marka i gore-dolu kolko struva. Черен тафт той е с най-силна фиксация-5 лева струва!!!

iLoveChocolate
09-07-2007, 20:50
Измиваш е и със сешоара е изсушаваш да остане много леко влажна! Взимаш малко бира, накланяш главата надолу и почваш енергично да мачкаш, след това като си обедена, че има навсякъде взимаш ластици и щипки (щноли) и на 4-5 части е разделяш мачкаш и слагаш ластиците и шнолите както е намачкана! Пръскаш лак отгоре и стоиш така 2-3 часа! И след това е пускаш и гаранция, ако всичко си го изпълнила е безупречна, даже моята дето е мн права става баячка начупена и може да е понамачкаш още малко с бира или аз накрая ползвам фиксиращо жиле на Christian of Roma :lol: Успех
и как мирише след като си я таковала с бира :?: :?:
за чупенето - мокря или къпя косата,слагам ролки на горните пластове,спя с тях. на сутринта,ако е мн къдрава я изправяш с мокри ръце. после слагаш пяна и не се изправя до следващото къпане

S_L_A_D_U_R_K_A
09-08-2007, 08:46
Измиваш е и със сешоара е изсушаваш да остане много леко влажна! Взимаш малко бира, накланяш главата надолу и почваш енергично да мачкаш, след това като си обедена, че има навсякъде взимаш ластици и щипки (щноли) и на 4-5 части е разделяш мачкаш и слагаш ластиците и шнолите както е намачкана! Пръскаш лак отгоре и стоиш така 2-3 часа! И след това е пускаш и гаранция, ако всичко си го изпълнила е безупречна, даже моята дето е мн права става баячка начупена и може да е понамачкаш още малко с бира или аз накрая ползвам фиксиращо жиле на Christian of Roma :lol: Успех
и как мирише след като си я таковала с бира :?: :?:
за чупенето - мокря или къпя косата,слагам ролки на горните пластове,спя с тях. на сутринта,ако е мн къдрава я изправяш с мокри ръце. после слагаш пяна и не се изправя до следващото къпане
Гаранция въобще не мирише, то бирата изветрява

iLoveChocolate
09-08-2007, 10:12
Измиваш е и със сешоара е изсушаваш да остане много леко влажна! Взимаш малко бира, накланяш главата надолу и почваш енергично да мачкаш, след това като си обедена, че има навсякъде взимаш ластици и щипки (щноли) и на 4-5 части е разделяш мачкаш и слагаш ластиците и шнолите както е намачкана! Пръскаш лак отгоре и стоиш така 2-3 часа! И след това е пускаш и гаранция, ако всичко си го изпълнила е безупречна, даже моята дето е мн права става баячка начупена и може да е понамачкаш още малко с бира или аз накрая ползвам фиксиращо жиле на Christian of Roma :lol: Успех
и как мирише след като си я таковала с бира :?: :?:
за чупенето - мокря или къпя косата,слагам ролки на горните пластове,спя с тях. на сутринта,ако е мн къдрава я изправяш с мокри ръце. после слагаш пяна и не се изправя до следващото къпане
Гаранция въобще не мирише, то бирата изветрява
щом казваш - вярвам ти :wink:

Mimka_sweet
09-08-2007, 13:20
С чук :-D


..........или пяна :lol:

Liz
09-09-2007, 02:10
Лесно, копуваш со гел - има специални на Гарние, като си измиеш косата и я втриваш в кърпа, сложи гел из цялата коса и почни много да я мачкаш и после я изсуши надолу с главата и докато я сушиш също я мачкаи много.
Аз това ползвах на Фруктис, но има много различни продукти
http://fructis.garnier.ca/img/products/fh/prod17.jpg

girl88
09-09-2007, 11:44
sled kato se izkape6 i izsu6i6 kosata si s karpa q mqta6 nadolo i zapo4va6 da q 4upi6 s pqna za kosa (ako iska6 kosata ti po dalgo vreme da e na4upena praskai v pqnata lak za kosa) za obem izpolzvai se6oara s difuzer (su6eneto s se6oara i 4upeneto na kosata trqbva da stava po edno i sa6to vreme ,kato se6oara trqbva da se dokosva do korenite na kosata) moje da ma4ka6 i s gel za kosa za da stanat kadricite ti po tvardi no kolkoto pove4e vreme 4upi6 i su6i6 kosata si tolkova po dalgo vreme kosata ti 6te bade na4upena(na men li4no kosata mi trae na4upena 3-4 dni) nezabraviai oba4e nakraia da napraska6 pri4eskata si s lak za kosa :wink: