PDA

View Full Version : Мн тъпо



09-07-2007, 15:03
Znachi problema mi e takuv na gadjeto maikai se pribra ot italiq i ima neshto kato cheli se otdalechihme edin ot drug pochti nikakvo vnimanie nemi obrushta kakvo da pravq a i drugoto che posle kato si zamine maikai se obrushtat neshtata!! molq za suvet

bqsna_teenagerka
09-07-2007, 15:04
темата ти не е за тук

VerryBerry
09-07-2007, 15:06
темата ти не е за тук



podkrepqm :|

sexa_na_kompleksa
09-07-2007, 15:09
Нормално е да обръщам повече внимание на майка си - все пак не я е виждала от известно време,пък и скоро ще си заминава.Опитай се да се поставиш на нейно място.След като си тръгне пак ще си бъдете само двамата.Недей да мислиш толкова егоистично. :wink:

09-07-2007, 15:15
sujalqvam za purvi put puskam tema i nebqh naqsno a otnosno moq sluchei tova se sluchva za vtori put i mi beshe obeshtala che shte otdeli malko vreme i na men sujalqvam che vi zanimah s moq problem blagodarq..

barbie__girl
09-07-2007, 15:48
ami normalno e da ne ti obra6ta vse pak ste se vijdali vseki den,a maika si ne e ot dosta vreme,spokoino :)
a kolkoto do mqstoto na temata,spokoino moderatorite si znaqt rabotata 6te q premestqt :) aide yspeh {{}}

09-07-2007, 18:25
i moita maika e v chujbina i trqq da znaesh ,che osobeno na momiche maikata mn lipsva.. normalno e da i obryshta poveche vnimanie (az pravq syshtoto),zashtoto ne sa se vijdali ot mn vreme.No vse pak moje da i kajesh ,che se chuvstvash kofti ot taia situacia i tq shte nameri nachin da obryshta i na teb vnimanie ;]] aide uspeh :smt006