PDA

View Full Version : ВРЕДАТА !!!



barbie__girl
09-07-2007, 15:58
Momi4eta pi6a porednata takava tema no s cel da pomogna. Molq bez ybidi,neka si pomagame! Taka spored men ne trqbva nie da se nahvarlqme na evtinata kozmetika,za6toto e VREDNA! Naprimer ako nqkoi si kupi moliv za 2 leva s cel da spesti o6te 5lv. toi ne razbira 4e s vremeto polzvaneto na neka4estvena kozmetika vredi mnogo, i osven tova tezi pari koito sme re6ili da spestim stavat 10 puti po-skupi(kato se lekyvame) naprimer ot o4i. 4ovek moje da poly4i takava alergiq ot evtinata kozmetika 4e le4enieto da my izlezne mn po-skupo ot moliva koito e otkazal da vzeme !!! Zatova po-dobre da kupish skapa no ka4estvena kozmetika i da si dovolen otkolkoto evtinata kozmetika i vredite s neq :) E na vas da vi se e slu4valo :?
na men s moliv za o4i na AVON :( e 4akam otgovori!!! NEKA SI POMAGAME !!!

MixXx
09-07-2007, 16:02
da e,prava si,az sum momche,obache maika mi ima magazin za kozmetika i ednata prodava4ka e kozmeti4ka i 4uh kak obesnqa na nqkfi momicheta koi moliv s kvo bil 6to bil tui onui :)

AliceSw
09-07-2007, 16:03
това, което говориш е глупаво, алергиите не се появяват от само от евтината козметика, алергии се появяват от съставките в продукта, без значение от цената, с други дума, ако си алергичен към 1 вещество, няма значение дали е в молив за 2 лева, или молив на Манхатън...това е строго индивидуално, както едно кремче против акне да кажем не действа на всички - при някои има страхотен ефект, при други никакъв

barbie__girl
09-07-2007, 16:10
ne stava duma samo za alergiite,no si ostavam s mnenieto 4e skapata kozmetika e po-dobra

sexa_na_kompleksa
09-07-2007, 16:11
Не винаги скъпото е по-добро...

AliceSw
09-07-2007, 16:20
всъщност една огромна част от цената на скъпите продукти е рекламата...широко рекламираните продукти с лъскави опаковки имат същите съставки като по-непопулярните марки...

[* Elfen Lied *]
09-07-2007, 16:36
Аз неползвам никаква козметика и нямам проблеми...мога да съм хубава и без грим.

Candyy
09-07-2007, 17:01
Поредната лигла..няма значение от цената мила...а от качеството има толкова скъпа козметика която не става...защо ли си мисля че това е поредната тема да се изфукаме какво имаме...Само като видя кой ти е идол и си ми ясна... превзета лигла ! :smt075

09-07-2007, 17:11
Не винаги скъпото е по-добро...

а добро утро

barbie__girl
09-07-2007, 17:16
ne sam porednata ligla,prosto iskazvam mnenie,za6to da se fukam kato i az polzvam eftini ne6ta,no nqkoi ne6ta na koito znam kakvo im e ka4etvoto im davam mn no imam i eftini ne6tica

09-07-2007, 17:21
мацка, ще ти кажа една обществена тайна: не е нужно да се оправаваш пред никой. :wink:

barbie__girl
09-07-2007, 17:37
oh ne se opravdavam.NE SIKAM DA ME MISLITE ZA PIKLA NE E TAKA ! ne se fukam :)

find_m3
09-07-2007, 17:50
oh ne se opravdavam.NE SIKAM DA ME MISLITE ZA PIKLA NE E TAKA ! ne se fukam :)

айде млъкни ,а? такива теми под път и над път.и аз като ти видя аватара ми се сере и ми става ясно за какво става въпрос. :-&

sladkish_14
09-07-2007, 19:12
Ем,разбирам че исказваш мнение,няма нищо лошо,но не мисля да дам 10лв за молив,до вчера се говореше,колко зимат родителите неска колко ще дадем за гримове :roll: !Имам и евтини продукти имам и от аван,всеки месец си поръчвам нещо от там и искам да кажа,че стоката е ужасна,вече се чуда що се занимавам,при положение,че в списанието показват едно,а дават друго!И само за заблуждавам като гледам какичките там,с яки гримове,да ама на тях им ги слагат специалисти и винаги,когато си зема нещо от там,не мога да се направа като тях :( ....Понякога евтината стока е по-хубава,пък и ако не се "клепеш"всеки ден от сутрин до вечер,ще си запазиш и очите и лицето!И ОТ КАЧЕСТВЕНИТЕ,СКЪПИ ПРОДУКТИ можеш да имаш проблеми,зависи АДСКИ много от кожата на лицето....Затова така или иначе не ми пука какво взимам,гледам да слагам само когато излизам и се налага иначе-НЯМА ГРИМ(ама лицето пак ми е ужасно :smt010 )

VeRdiSSima
09-07-2007, 19:19
Аз съм за качествената козметика всякя себеуважяваща се жена трябва да я използва!И вместо да си купиш 10 гланца от левчето си вземи 1 но да си заслужавя!Поне това е моето мнение!!! :wink: :wink:

Reed
09-07-2007, 20:09
Нека си помагаме :smt005 хахахаха
ние сме тъпи и ще предпочетем по-евтиното?!естествено,ако става въпрос на избор никой не би го предпочел ;)
И кво-мислиш ли,че всеки може да си позволи такава козметика ли?Пф...
ама айде да се напрайме на големите разбирачи..

miloto_girl_4e
09-07-2007, 20:22
В България такова животно като "марков продукт" и "качествена стока" няма [-X Да, може по-евтиното да не е по-качествено, но ... чак пък алергии да ни стават и т.н :lol: А и как ни помагаш с тази тема не знам... :roll: Аз лично си купувам каквото ми харесва, не ме интересува дали е скъпо или евтино, на известна марка или не...

linka92
09-07-2007, 20:54
Някой път наистина е така,но не винаги!Има евтини и качествени продукти,всичко зависи от кожата ти!Пък и както в другата тема питат над 50лв. ли давате..Има някой хора вземат по 130лв. на месец..кое по-напред!?

Аз лично имам неща от Impala до L'oreal.Като ми хареса нещо си го вземам,няма значение дали е скъпо или евтино(разбира се в границите на разумното). :---)

tItEufFf
09-08-2007, 00:13
Аз не се гримирам...предполагам, че като казвате "козметика" нямате предвид само спирали, моливи за очи, ружове и т.н. , ами и кремове и каквото и да е. Майка ми си беше взела някъв супер скъп крем за лице, който и съсипа лицето...сега си ползва кремовете на Дева и е много доволна.... съгласна съм, че не трябва да си купуваме от магазина за левче козметиките, но като си купиш нещо скъпо не е гаранция че ще е най-доброто

CuRly_Doll
09-08-2007, 10:47
Аз съм за качествената козметика всякя себеуважяваща се жена трябва да я използва!И вместо да си купиш 10 гланца от левчето си вземи 1 но да си заслужавя!Поне това е моето мнение!!! :wink: :wink:na sa6toto mnenie sam....po dobre edno,no ka4estveno,otkolkoto mnogo i posle da ne moga da izlqza ot ka6ti edna sedmica...s moita 4uvstvitelna koja trqq da vnimavam kvo si kupuvam :?

monityY
09-08-2007, 10:50
аз не мисля 4е евтината козметила е вредна,гримовете са ми по 2,3 лв от магазин4ето за лев4е,молива 2 лв,имам гланцове за по 50ст,а и за 1,2 лв,имам спирала за 3,пудра за 2,фондютен за 2,мн съм доволна от тях,ка4ествни са си,не са боклуци,ползвам ги от години,не смятам 4е ми вредът,и пове4е от 3-4 лева за гримове няма да дам,а забравих и парфюма ми е 5лв ама е супер готин ;)

kameliqbaby
09-08-2007, 10:53
Bravo Bravo i az sam na tova mnenie,ne trqbva o6te ot malki da si razvalqme licata s neka4estveni neshta!

lilit_666
09-08-2007, 12:41
Много си права.Аз ползвам само Oriflame и съм мн доволна.От евтини
чврвила усните ми се напукаха и 2 месеца ги мазах през 2 часа със скъпи балсами за да се оправят-излязоха ми през носа тия спестени 4 лв.От лакове си похабих ноктите и още не мога да ги оправя съвсем.Ло6ото е,4е ползвам предимно 4ерен лак,какъвто няма в Оriflame и слагам 2 пласта основа и заздравител под него,за да няма пряк допир да ноктите ми

lilit_666
09-08-2007, 12:49
аз не мисля 4е евтината козметила е вредна,гримовете са ми по 2,3 лв от магазин4ето за лев4е,молива 2 лв,имам гланцове за по 50ст,а и за 1,2 лв,имам спирала за 3,пудра за 2,фондютен за 2,мн съм доволна от тях,ка4ествни са си,не са боклуци,ползвам ги от години,не смятам 4е ми вредът,и пове4е от 3-4 лева за гримове няма да дам,а забравих и парфюма ми е 5лв ама е супер готин ;)
След 5 години ще усетиш разликата,защото веществата си остават в организма и чакат удобен момент,когато имунната ти система леко се отпусне.Кожата в по-зряла възраст се сбръ4ква по-бързо,веществата,задържани в организма излизат под формата на пъпки....А'ре да не те плаша пове4е,ама се смятам за веща по въпроса.Все пак майка ми се занимава с това от 11години...ти си решаваш

Mimka_sweet
09-08-2007, 13:06
И кво ся , ейвън нали е "уважавана" марка ,ама случайно дасте чували,че те дават най-много алергии ?

lilit_666
09-08-2007, 13:12
И кво ся , ейвън нали е "уважавана" марка ,ама случайно дасте чували,че те дават най-много алергии ?
Ми аз лично не я уважавам мн,мн [-(

Mimka_sweet
09-08-2007, 13:14
И кво ся , ейвън нали е "уважавана" марка ,ама случайно дасте чували,че те дават най-много алергии ?
Ми аз лично не я уважавам мн,мн [-(

И аз.Ама не знам за кво , повечето момичета , които познавам са "дистрибуторки" на ейвън и като излезнат новите каталози , всички ги грабят като топъл хляб.И после си поръчват една дузина боклуци и ..... :lol: :lol: :lol:

Mimka_sweet
09-08-2007, 13:17
А и не мога да разбера кво толкова има да си поръчваш по каталог (може би е модерну :lol: ). Колко по-хубаво е да излезеш по магазините ... да видиш дали ще ти хареса и пасне цвета,миризмата , дали отговаря на твоя тип кожа.
А като си го поръчаш по тоя шибан каталог кво ?!?!?!(особено фон дьо тена) :smt005

AliceSw
09-08-2007, 13:26
Орифлейм и Ейвън са крайно некачествени марки, цените при Орифлейм са доста високи и имат не-чак-толкова лоши продукти понякога, на запад каталожната търговия продава само най-евтините стоки, защото не се купуват

lilit_666
09-08-2007, 13:31
А и не мога да разбера кво толкова има да си поръчваш по каталог (може би е модерну :lol: ). Колко по-хубаво е да излезеш по магазините ... да видиш дали ще ти хареса и пасне цвета,миризмата , дали отговаря на твоя тип кожа.
А като си го поръчаш по тоя шибан каталог кво ?!?!?!(особено фон дьо тена) :smt005
Майка ми е директор в Oriflame.Има си мостри с които се показва цвета.
Там може ако имаш алергия да върнеш продукта.Естественно има и некомпетентни дистрибутори,които гледат само да си пробутат стоката,ама за тях не одговарям-в такъв случай си сменяш дистрибутора и готово.Не че е модерно,ама има фирми на които се забранява да предлагат козметиката си в магазини,а в повечето случеи това са марковите фирми и за тва хората поръчват по каталог,като са доволни от някоя фирма,а има и такива,които се лъжат по лъскавите опаков4ици на EVON и за тва поръ4ват.

barbie__girl
09-08-2007, 13:35
Много си права.Аз ползвам само Oriflame и съм мн доволна.От евтини
чврвила усните ми се напукаха и 2 месеца ги мазах през 2 часа със скъпи балсами за да се оправят-излязоха ми през носа тия спестени 4 лв.От лакове си похабих ноктите и още не мога да ги оправя съвсем.Ло6ото е,4е ползвам предимно 4ерен лак,какъвто няма в Оriflame и слагам 2 пласта основа и заздравител под него,за да няма пряк допир да ноктите ми
adski ti blagodarq ,no iskam i da kaja tva nz koi be6e pisal 4e vseki nqma vazmojnost tova go znam ,no iskam da kaja pak 4e kato nqma vazmojnost ne trqbva da dava pari za eftini bokluci !!! ay mersi na vsi4ki za komenatarite ama iskam da kaja 4e trqbva da sprem voinata v forumite(naprimer ako nqkoi kaje ne6ty i drug po4va pikla ni6ty nz ,tova e tapo,kazva6 si mnenieto i tova e ) aide mersi pak {{}}

Candyy
09-08-2007, 13:39
lilit_666 Тва се нарича безпристрастие :lol: :lol: :lol:

Много сте зле момиченца такова нещо като маркови стоки особенно за гримове в България няма !!! и не мога да разбера как ви доставя удоволствие да тормозите по този начин родителите си... Алергиите не се получават от продукта а от съставките му... съставката която сте алергични към нея може да я има и в спиралата за 50 кинта тъй че първо разберете нещо повече и тогава говорете смешни сте... превзети лигли... :smt075 и спрете да си избивате комплексите с такива тъпи теми..и да пълните форума с безмислици.. ](*,)

Mimka_sweet
09-08-2007, 13:40
А защо им е забранено да се продават в магазини?
И кои са другите такива фирми КАЧЕСТВЕНИ у нас?
Аз съм чувала само за ейвън и орифлейм 8-[

"Има си мостри с които се показва цвета. "
Ами тези мостри винаги ли вървят заедно с каталога и дистрибутора веднага ли може да ги предложи на клиента....м не мисля.

AliceSw
09-08-2007, 13:50
има мостри на парфюми, червила, и тук-там на някое кремче, на какво друго има мостри?!?

спирала? сенки? или последният фон дьо тен, който си поръчах, по каталога трябваше да е като кожата ми, даже по-светъл, а беше с 3 тона по-тъмен?

бтв, авторката ти имаш Орифлейм за добра марка, така ли?!?

lilit_666
09-08-2007, 13:52
lilit_666 Тва се нарича безпристрастие :lol: :lol: :lol:

Много сте зле момиченца такова нещо като маркови стоки особенно за гримове в България няма !!! и не мога да разбера как ви доставя удоволствие да тормозите по този начин родителите си... Алергиите не се получават от продукта а от съставките му... съставката която сте алергични към нея може да я има и в спиралата за 50 кинта тъй че първо разберете нещо повече и тогава говорете смешни сте... превзети лигли... :smt075 и спрете да си избивате комплексите с такива тъпи теми..и да пълните форума с безмислици.. ](*,)
Ами миличка,майка ми ме тормозеше да НЕ си копувам евтини мазилца,които си бяха в суперски кутийки и ме кефеха,докато не пораснах и не разбрах,4е е права.Иначе хич не сме богати,ако някой си мисли за това.За мен е важно ,когато стана на 25,да приличам на 25,а не на 35 годишна лелка.

Candyy
09-08-2007, 13:54
lilit_666 Тва се нарича безпристрастие :lol: :lol: :lol:

Много сте зле момиченца такова нещо като маркови стоки особенно за гримове в България няма !!! и не мога да разбера как ви доставя удоволствие да тормозите по този начин родителите си... Алергиите не се получават от продукта а от съставките му... съставката която сте алергични към нея може да я има и в спиралата за 50 кинта тъй че първо разберете нещо повече и тогава говорете смешни сте... превзети лигли... :smt075 и спрете да си избивате комплексите с такива тъпи теми..и да пълните форума с безмислици.. ](*,)
Ами миличка,майка ми ме тормозеше да НЕ си копувам евтини мазилца,които си бяха в суперски кутийки и ме кефеха,докато не пораснах и не разбрах,4е е права.Иначе хич не сме богати,ако някой си мисли за това.За мен е важно ,когато стана на 25,да приличам на 25,а не на 35 годишна лелка.



Ами ти се изявяваш като богата бе мацка..земи си прочети постовете и ще видиш че звучиш като пълната лигла.. и не мисля че 35 годишните изглеждат като лелки... а и как може от лак да си изхабиш ноктите ти чуваш ли се бе смешна си чесно... :lol: ](*,) :lol:

Candyy
09-08-2007, 13:56
Пък и доста пъти съм използвала козметиката на Oriflame пълни боклуци ...защо си мислиш ,че като продуктите им са с 5 пъти по скъпи от тези на магазините са по хубави заблуждаваш се жестоко ... [-X

lilit_666
09-08-2007, 13:57
А защо им е забранено да се продават в магазини?
И кои са другите такива фирми КАЧЕСТВЕНИ у нас?
Аз съм чувала само за ейвън и орифлейм 8-[

"Има си мостри с които се показва цвета. "
Ами тези мостри винаги ли вървят заедно с каталога и дистрибутора веднага ли може да ги предложи на клиента....м не мисля.
Ами защото са си каталожен маркетинг.Има доста такива фирми и не само козмети4ни-Аквасорс,Амуей...-просто това са най-известните.А мострите не вървят винаги с каталога,а с качествения дистрибутор.Майка например не излиза без тях и за това има доста постоянни клиенти.

monityY
09-08-2007, 13:58
lilit_666 Тва се нарича безпристрастие :lol: :lol: :lol:

Много сте зле момиченца такова нещо като маркови стоки особенно за гримове в България няма !!! и не мога да разбера как ви доставя удоволствие да тормозите по този начин родителите си... Алергиите не се получават от продукта а от съставките му... съставката която сте алергични към нея може да я има и в спиралата за 50 кинта тъй че първо разберете нещо повече и тогава говорете смешни сте... превзети лигли... :smt075 и спрете да си избивате комплексите с такива тъпи теми..и да пълните форума с безмислици.. ](*,)
Ами миличка,майка ми ме тормозеше да НЕ си копувам евтини мазилца,които си бяха в суперски кутийки и ме кефеха,докато не пораснах и не разбрах,4е е права.Иначе хич не сме богати,ако някой си мисли за това.За мен е важно ,когато стана на 25,да приличам на 25,а не на 35 годишна лелка.



Ами ти се изявяваш като богата бе мацка..земи си прочети постовете и ще видиш че звучиш като пълната лигла.. и не мисля че 35 годишните изглеждат като лелки... а и как може от лак да си изхабиш ноктите ти чуваш ли се бе смешна си чесно... :lol: ](*,) :lol:

евала =D>

lilit_666
09-08-2007, 14:00
Пък и доста пъти съм използвала козметиката на Oriflame пълни боклуци ...защо си мислиш ,че като продуктите им са с 5 пъти по скъпи от тези на магазините са по хубави заблуждаваш се жестоко ... [-X
Не мисля,4е са толкова скъпи,просто трябва да следиш,кога търсеният продъкт е намален.Има 4ервила по 2.90,а ся за 3.90 май беше ,взимаш 2 бр....

Candyy
09-08-2007, 14:05
Пък и доста пъти съм използвала козметиката на Oriflame пълни боклуци ...защо си мислиш ,че като продуктите им са с 5 пъти по скъпи от тези на магазините са по хубави заблуждаваш се жестоко ... [-X
Не мисля,4е са толкова скъпи,просто трябва да следиш,кога търсеният продъкт е намален.Има 4ервила по 2.90,а ся за 3.90 май беше ,взимаш 2 бр....

Не става дума толкова за цените колкото до качеството..те ако бяха качествени аз щях все още да пазарувам от там..нямам ограничения в парите но въпреки това предпочитам ефтините дйундйуриики...защото..живе м в БГ и няма такова животно кат маркова стока.. или качествена случва се да попаднеш на нещо наистина хубаво веднъж на 15 пъти а не си заслужава да дадеш сума пари за нещо което ще се окаже пълен боклук !!!! :smt018

lilit_666
09-08-2007, 14:08
lilit_666 Тва се нарича безпристрастие :lol: :lol: :lol:

Много сте зле момиченца такова нещо като маркови стоки особенно за гримове в България няма !!! и не мога да разбера как ви доставя удоволствие да тормозите по този начин родителите си... Алергиите не се получават от продукта а от съставките му... съставката която сте алергични към нея може да я има и в спиралата за 50 кинта тъй че първо разберете нещо повече и тогава говорете смешни сте... превзети лигли... :smt075 и спрете да си избивате комплексите с такива тъпи теми..и да пълните форума с безмислици.. ](*,)
Ами миличка,майка ми ме тормозеше да НЕ си копувам евтини мазилца,които си бяха в суперски кутийки и ме кефеха,докато не пораснах и не разбрах,4е е права.Иначе хич не сме богати,ако някой си мисли за това.За мен е важно ,когато стана на 25,да приличам на 25,а не на 35 годишна лелка.



Ами ти се изявяваш като богата бе мацка..земи си прочети постовете и ще видиш че звучиш като пълната лигла.. и не мисля че 35 годишните изглеждат като лелки... а и как може от лак да си изхабиш ноктите ти чуваш ли се бе смешна си чесно... :lol: ](*,) :lol:
Ако си на 25,а изглеждаш на 35-най-малкото ще се чувстваш като лелка.Не съм богата,просто съм запозната по въпроса и се опитвам давразумя някои.Не виждам защо се заяждаш е мен-просто изразявам мнение.Иначе имам наистина богати приятели,които хич не са лигави,така 4е $ не винаги определят човека.
За лака казвам от личен опит,а не вси4ки са еднакви-твоите може по природа да са здрави.

Candyy
09-08-2007, 14:12
Заяждам се с теб защото ми е писнало от такива момиченца...мисля че съм достатачно запозната с всичко ...за да споря с теб а тва че ти си пристрасна към Oriflame е друг въпрос... поредната аматиорска фирма заблуждаваща пиклите като теб ! :lol:

barbie__girl
09-08-2007, 14:17
Заяждам се с теб защото ми е писнало от такива момиченца...мисля че съм достатачно запозната с всичко ...за да споря с теб а тва че ти си пристрасна към Oriflame е друг въпрос... поредната аматиорска фирма заблуждаваща пиклите като теб ! :lol:
oki za ka4estvoto si prava,ama obqsni mi togava ne 4e gi gledam holivudskite zvezdi ama obqsni za6to t epolzvat skupite produkti nali ne se znae 4e sa ka4estveni a :? z6ato ne kupyvat efteniiki,kaji de hayde :) a inache da pravi ste ne cenata opredelq ka4etvoto a ka4etvoto cenata :P

lilit_666
09-08-2007, 14:19
има мостри на парфюми, червила, и тук-там на някое кремче, на какво друго има мостри?!?

спирала? сенки? или последният фон дьо тен, който си поръчах, по каталога трябваше да е като кожата ми, даже по-светъл, а беше с 3 тона по-тъмен?

бтв, авторката ти имаш Орифлейм за добра марка, така ли?!?
Има на вси4ки кремове и ФДТи,а за спирали и сенки едва ли ти позволяват да се мацаш във всеки магазин,освен в левчето и някой с безбожно скъпи продукти(поне в моя град е така,а той не е от малките)
Не казвам,4е Орифлеим е номер 1,не в сравнение с другите на БГ пазара е достс добра,все пак не е БГ производство,а Шветска козметика и то призната

Mimka_sweet
09-08-2007, 14:21
Ами аз до колкото знам и съм виждала,повечето дистрибутори се занимават с това между другото .И до сега не съм видяла един да ми носи мостри(независимо на коя фирма) .
Абе просто съм категорично против тази търговия .
Било то Ейвън или Орифлейм ....
И какво те кара да мислиш , че едната фирма е по-добра от другата(освен майка ти)?!
И двете са един дол дренки :lol:

AliceSw
09-08-2007, 14:23
те не използват тези продукти, или използват само тези, за които са подписали договори за рекламни лица....те имат гримиори, защото с лице и тяло си изкарват парите...при тях козметиката е професионална, с цел да изглеждат добре в момента на снимките....в момента, в които започват да се състаряват правят пластична операция... те не са като обикновените хора...и няма място за сравнение или асоциация.....

lilit_666
09-08-2007, 14:27
Заяждам се с теб защото ми е писнало от такива момиченца...мисля че съм достатачно запозната с всичко ...за да споря с теб а тва че ти си пристрасна към Oriflame е друг въпрос... поредната аматиорска фирма заблуждаваща пиклите като теб ! :lol:
Пристрасна съм,защото качеството ми допада като се има в предвид цената.Ина4е нямаше да се занимавам.Спирам спора до тук,защото смятам,4е е безсмисленно да споря с теб и не искам да развалям темата на моми4ето.Копувейте си каквото пожелаете-аз споделям опит и знания.На сила на 4овек може да му вземеш,но не и да му дадеш.

lilit_666
09-08-2007, 14:33
Ами аз до колкото знам и съм виждала,повечето дистрибутори се занимават с това между другото .И до сега не съм видяла един да ми носи мостри(независимо на коя фирма) .
Абе просто съм категорично против тази търговия .
Било то Ейвън или Орифлейм ....
И какво те кара да мислиш , че едната фирма е по-добра от другата(освен майка ти)?!
И двете са един дол дренки :lol:
ХАХА,не ,майка ми нищо не можеда ме накара да мисля,просто съм ползвала и двете и съм предпо4ела тая.Ка4еството ме задоволява напълно за тия цени.

Mimka_sweet
09-08-2007, 14:38
И двете не струват .

barbie__girl
09-08-2007, 14:50
Заяждам се с теб защото ми е писнало от такива момиченца...мисля че съм достатачно запозната с всичко ...за да споря с теб а тва че ти си пристрасна към Oriflame е друг въпрос... поредната аматиорска фирма заблуждаваща пиклите като теб ! :lol:
Пристрасна съм,защото качеството ми допада като се има в предвид цената.Ина4е нямаше да се занимавам.Спирам спора до тук,защото смятам,4е е безсмисленно да споря с теб и не искам да развалям темата на моми4ето.Копувейте си каквото пожелаете-аз споделям опит и знания.На сила на 4овек може да му вземеш,но не и да му дадеш.
ni4iq tema ne razvalq6 :)

Candyy
09-08-2007, 18:19
Заяждам се с теб защото ми е писнало от такива момиченца...мисля че съм достатачно запозната с всичко ...за да споря с теб а тва че ти си пристрасна към Oriflame е друг въпрос... поредната аматиорска фирма заблуждаваща пиклите като теб ! :lol:
oki za ka4estvoto si prava,ama obqsni mi togava ne 4e gi gledam holivudskite zvezdi ama obqsni za6to t epolzvat skupite produkti nali ne se znae 4e sa ka4estveni a :? z6ato ne kupyvat efteniiki,kaji de hayde :) a inache da pravi ste ne cenata opredelq ka4etvoto a ka4etvoto cenata :P

Слушай какво малко глупаво момиченце...мислиш ли ,че като дадеш 50 лв за спирала е същата като тази на извесните личности и още повече си в БГ ако мсилиш ,че като дадеш пари за скъпо получаваш това което и те изполсват много жестоко се лажеш аз ако живеех в някой друга даржава най-вероятно щях и аз да взимам скъпото ,но щом сме тук тряа се съобразяваме имам познати които работят в фирми в които пълнят шампуани пантен и други извесни чужди марки и вие се заблуждавате че използвате същото нещо като тези хора в другите страни еми заблуждаваите се даваите си парите за глупости ваш проблем или не по точно проблем на родителите ви ](*,)

Nicole_Richie
09-08-2007, 20:38
Аз съм за качествената козметика всякя себеуважяваща се жена трябва да я използва!И вместо да си купиш 10 гланца от левчето си вземи 1 но да си заслужавя!Поне това е моето мнение!!! :wink: :wink:na sa6toto mnenie sam....po dobre edno,no ka4estveno,otkolkoto mnogo i posle da ne moga da izlqza ot ka6ti edna sedmica...s moita 4uvstvitelna koja trqq da vnimavam kvo si kupuvam :?


Izcqlo podkrepqm!!!

barbie__girl
09-27-2007, 19:04
Аз съм за качествената козметика всякя себеуважяваща се жена трябва да я използва!И вместо да си купиш 10 гланца от левчето си вземи 1 но да си заслужавя!Поне това е моето мнение!!! :wink: :wink:na sa6toto mnenie sam....po dobre edno,no ka4estveno,otkolkoto mnogo i posle da ne moga da izlqza ot ka6ti edna sedmica...s moita 4uvstvitelna koja trqq da vnimavam kvo si kupuvam :?


Izcqlo podkrepqm!!!


I AZ :p

CuRly_Doll
09-28-2007, 08:31
Ok,razni hora,razni vkusove :!: ...oba4e se pak CaNdY_girl{P},6to trqq da gi obijda6 :?:

Sweetlove1990
09-28-2007, 08:49
Абе да не си мислите, че като давате по 20 лева за гланц си съсипвате по-малко кожата...навсякъде слагат едни и същи боклуци. И не съм съгласна, че по-евтината козметика е по-некачествена. Имало е случай, в които съм много по-доволна от спирала на Oriflame отколкото на Manhatan
Пък и родителите ми не работят само за моята козметика. Копувам според това с какви пари разполагам, ако се отнася само за глезотия...Не мога да дам 75 лева за гланц например....А и жестоко се лъжете ако си мислите, че марки като Maibelline са много качествени....пълни боклуци...

Jaffs
09-28-2007, 09:20
От една страна съм съгласна с CaNdY_girl{P} качеството на уж качествената и скъпа козметика тук и навън е абсолютно различно. Ще дам един абсолютно обикновен пример. Една роднина ми прати червило на YSL отвън и аз имах такова от тук. Определено разликата е огромна. Един и същи цвят със съвсем различно покритие и трайност. Да не говорим, че се върнах на балсами от едното.
Не винаги качествената козметика е скъпа. Вярно е, че има и такава, но не е задължително спиралите и останалите неща да са скъпи, за да са качествени.
Имах един кремообразен руж на Clinique. Излязоха ми пъпки от него, а аз по принцип съм с чисто лице. На сестра ми пък същия руж й хареса много и ползваше без странични ефекти (друг е въпроса, че после го спряли от производство). Всичко си е до кожата. Има хора, на които една козметика понася, на други не.
А що се отнася до каталожната търговия съм против, ако говорим за декоративна козметика. Аз съм си поръчвала неща на други фирми не говоря за Орифлейм и Ейвън и не съм имала проблеми. И колкото и да ми ги хвалите и двете фирми и колкото и масови да са станали за мен си остават некачествени. Вярно е, че има и продукти, които не са лоши, но доста от тях като ги получиш стават неизползваеми (декоративната козметика).
От Орифлейм преди години съм си поръчвала червило. Устата ми стана като на патето Яки.
Зависи и от човека понякога, на едни им действа както трябва, на други не.

Axel_f
09-28-2007, 17:35
Леле много се изпокарахте тука ](*,) Съгласна съм,че е по-добре да се ползва качествена козметика,обаче колко е качествна в действителност може да каже само човек "от кухнята", а такива са рядкост....И все пак не бих си купила нищо от магазинчето за левче, с исключение на на лаковете.Просто обикновено не съм с маникюр и ми е все едно с какво ще се наклепам за 1-2 седмици. Обаче това,че в БГ нямало добри марки, е голяма глупост. Елеа,Дева и още много други са евтини, обаче на мен ми харесват ;-)

Ейвън са боклуци като цяло,обаче имат и някои добри продукти, на Орифлейм нямам почти никакви продукти,защото не познавам никого,занимаващ се с дистрибуция, но преди доста време имах едно масло от чаено дърво и много си го харесвах :-D

Marge
09-28-2007, 21:14
Скъпо момиче, живеем 21 век, помисли си по въпроса. Козметиката не е това което беше, нищо не е такова което беше. В днешно време алергии от продукти се появяват много по-рядко, технологиите са толкова напреднали и рисковете са сведени до минимум. Така че твоето мнение е мнение на спечен човек лично според мен