PDA

View Full Version : Излиза че го насторйвам с/у родителите му



Boynce
09-07-2007, 16:38
Направо вече ще откача!Не мога да се видя като хората с пиятеля ми.Виждаме се за по 1 час макс 2 на ден ....въпроса е защо?
Защото баща му е мноо тъп характер и постоянно мрънка за нещо и го праи 100 кила дето бръмчал намялво на дясно.Само след работа идва за малко и се прибира.И цяла вечер и двамта си бъркаме в ушите(но по отделно)щото няма ко да праим и няма как да се видим.....Ама на мене ми писна и вече и аз почнах да мрънкам...и един вид да го карам да не слуша баща си щото той не е прав според мене,а моя не иска и не иска да му се опъне щото му бил купил кола трябвало да го слуша,щял да му вземе колата и дрън дрън ...
Кажете ми това нормално ли е?
Какво да направя за дас е виждаме малко повече...

MayKyTy
09-07-2007, 16:44
Ааааа браво на твоя .... колата е по-важна от теб .... нямам думи :smt013

MoHuTo
09-07-2007, 16:46
Не му мрънкай - това е тъпо.По-добре седни и поговори с него, обясни му че така не ти е приятно и че искаш да прекарвате повече време заедно..ако и той иска да е с теб ще направи нещо по въпроса.Когато имаме желание винаги намираме начин, когато нямаме желание - намираме оправдание!!!

Boynce
09-07-2007, 16:47
Ааааа браво на твоя .... колата е по-важна от теб .... нямам думи :smt013
хаха така ли излезе?
Не така!
Просто жевеем горе долу на 40 км един от друг и ако му вземе колата изобщо пък няма да се видим ....

LizZz
09-07-2007, 16:47
Не му мрънкай - това е тъпо.По-добре седни и поговори с него, обясни му че така не ти е приятно и че искаш да прекарвате повече време заедно..ако и той иска да е с теб ще направи нещо по въпроса.Когато имаме желание винаги намираме начин, когато нямаме желание - намираме оправдание!!!
Нещо такова :mrgreen:
Друг вариянт е да говориш с баща му :idea:

Boynce
09-07-2007, 16:50
Е не че мрънкам ама....... само за тва говоря стна вече сигурно 2 месеца :(
Пък и как янма да мрънкам като ме дразни това нещо ..
Все пак като не ства с добро трябжа да стаен по друг начин

sexy_for_you
09-07-2007, 16:51
Не му мрънкай - това е тъпо.По-добре седни и поговори с него, обясни му че така не ти е приятно и че искаш да прекарвате повече време заедно..ако и той иска да е с теб ще направи нещо по въпроса.Когато имаме желание винаги намираме начин, когато нямаме желание - намираме оправдание!!!

Съгласна съм напълно!Да говориш с баща му-не знам.По-добре недей,не знаеш как ще реагира баща му и приятеля ти.

mon4eto
09-07-2007, 17:03
Mi mili4ka kvo da ti kaja...ti moje bi ni6to ne moje6 da napravi6 6oto vse pak tva ne e tvoq ba6ta samo gadjeto ti moje da pogovori s nego taka4e govori s priqtelq ti da razgovarq s nego za6toto ina4e ne6tata nqma da se opraqt :-k

kindergarden
09-07-2007, 18:51
еми най-лошото,което можеш да направиш е да му се размрънкаш все пак и баща му е важен за него пък друг е въпроса дали е свестен баща :smt017 тъй,че прояви малко разбиране и проведи нормален разговор с него и успех [-o< [-o< [-o< [-o<

п.п. готин аватар :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

alkobalko
09-08-2007, 07:31
Каквото и да е, те са негови родители и той ги уважава и слуша, независимо на колко е. И да му мрънкаш, няма да оправиш нещата. Помоли го да поговори с техните и да им обясни, че иска да прекарва повече време с теб. Ако са готини ще го разберат.

MajeStic
09-08-2007, 08:15
Кажете ми това нормално ли е?

Да! За момче, което няма собствено мнение... съвсем нормално. Защото явно баща му е шибаняк и не могат да седнат на 4 очи и да си поговорят както трябва.

fillis
09-08-2007, 08:22
hahahahahah mi nemam dumi malko mi e stranno daje mai mn ne go i razbrah twa s kolata kwo ob6to ima s vas dwamata ma ni6to de.Ot vsi4ko si ima izmakvane daje i razre6enie na problema!