PDA

View Full Version : 3a 4a/\|`aTa



LaDy_DaQnA
09-07-2007, 18:22
Pyrvo iskam da kaja za vsi4ki koito mogat da go postavqt pod vypros ne slu6am 4laga!

Slu6ala sym mnogo fr-s kak bogotvorqt 4algata kak obsyjdat kolko bili gotini "novite pesni i klipove" na nqkoi 4alga peva4ki.A az kato vyrla protivni4ka na 4algata voob6te ne sym syglasna s tqh no poneje sme fr-s ne sporq s tqh no iskam da popitam vas.

1-vo Ima nqkolko vida pevici.Zna4i kato izmisliha edna kameliq edna desislava edna gloriq edna malina edna preslava i edna ivana i vsi4ki pevici sa tehni kopiq.Shte vi dam nqkolko primera
Ot originala desislava sytvoriha emiliq a ot kopieto emiliq syzdadoha desislava.
Syzadadoha preslava i po nein model syzdadoha dimana.
Ot ivana sa izmislili nqkakva borqna.
Ta....

2-roto koeto zabelqzvam Kak nqri4ate pesnite na peva4kite novi kato te ne sa.Polovinata pesni na peva4kite ot painer sa kopiq na srybski pesni sys bylgarski tekst primeri nqma da davam za6toto temata 6te stane mnogo protqjna pyk i tfa sa po golqmata 4ast ot pesnite na tazi "4alga industriq"

3-to Pove4eto ot klipovete koito sa vi haresali na va6ite liubimi kopiq (viziq i pesni) (pod kopiq imam predvid peva4ki) ne sa avtorski te sa klipove vzeti ot 4ujdi izpylniteli i napraveni v bylgarski stil.Ili pone ideqta za klipovete e vzeta ot pesen na 4ujdi izpylniteli.Tyk 6te dam primer
Pesenta na Galena i Boris Dali-Namerih te(mai se kazva6e) koqto stana istinski "hit" vsy6tnost klipa i se bg variqnt na klipa na Nicole ft. Puff Diddy-Come to me
4ast ot klipa na kameliq ot pesen koqto mojebi se kazva6e o6te te obi4am onazi 4ast na koqto kameliq e lignala na edna napyknana zema e vzeto ot klip na madonna no ne se se6tam za imeto i
A ako se se6tate Gergana-Gubq te bavno momenta v koito gergana e s bqlo potni4e 4eni pantaloni i e na stylbi6te e vseto ot klipa na Enriue Inglesias ft. Christina Augilera-Nobody wants to be lonley

Ta mnogo mi e interesno da 4uq mnenieto na 4algar4etata za tazi tema i kak mogat da q oprovergaqt :)

P.S. Mnogo sorry za dylgata tema i za pravopisnite gre6ki

machoka
09-07-2007, 18:44
теми за чалга не се допускат ;)