PDA

View Full Version : Дайте ми съвет какво да правя,че..



09-07-2007, 19:02
Как да постъпя аз съм на 15 момче.Значи имам приятелка на моята възраст и моного се обичахме.Докато един ден не я потърсе едно момче (по точно и прати СМС в който пишеше ''мило чакам те в къщи''.Много хора ще кажат малък си или някакви такива но ние вече смеправили секс и ако някой иска да критикува,вече е късно.Значи до колкото разбрах за онова момче то е на 17 и използва наркотици(разбрах това защото един ден ги видях заедно за секунда как тои и дава нещо ама нищо не подозирах,обаче погледнах в джоба и наркотик дори нз какъв но съм сигорен че е наркотик)В момента съм извън контрол!НЗ какво да правя ще полудея.Имам една идея и всеки ще каже няма да посмееш или нещо от сорта но мога да направя и наи лошото.Понеже и взех наркотика от джоба а тои беще голямо пликче(поне за няколко пъти) аз ще го взема на веднъж.Наистина не се шегувам макар,че прекалено много хора ще си помислят е е шега.Моля за умен съвет,надявам се че ще получа такъв,ако не нз ще правя това което мисля.Нз модераторите ще помислят че е шега ако махнат тамата правя това което знам.

Писъл съм възможно с най малко грешки.

Kras4eto_lp
09-07-2007, 19:04
И кво ще промениш кат го вземеш :smt017 Аз не виждам смисъл и ти да падаш на тяхното ниво

thefreak
09-07-2007, 19:04
Възможно най-малко или?

09-07-2007, 19:05
ОмГ и сега к'во ш се надрусаш да мой да сте квит със приятелката ти....
Не го прави не си заслужава да си объркваш живота заради едно момиче..
Ти си само на 15 живоота е пред теб,няма смисъл да си проваляш живота

DivoTo_KoTe
09-07-2007, 19:07
ОмГ и сега к'во ш се надрусаш да мой да сте квит със приятелката ти....
Не го прави не си заслужава да си объркваш живота заради едно момиче..
Ти си само на 15 живоота е пред теб,няма смисъл да си проваляш живота

тфа бях аз :smt006

deejaa
09-07-2007, 19:11
ако приятелката ти е наркоманка , нищо няма да я спре. Поговори с нея за това сериозно и тогава пиши

09-07-2007, 19:13
Ае лут ли си бе боклук как ше се надрусаш продай наркотика купи си пистолет и ги утрепи и двамата

09-07-2007, 19:17
Едва ли ще ги застрелям!И това че ще се ''надрусам'' не няма ще взема всичко ако може да умра.

DivoTo_KoTe
09-07-2007, 19:21
Едва ли ще ги застрелям!И това че ще се ''надрусам'' не няма ще взема всичко ако може да умра.

Прави каквото искаш аман от инати.Съсипвай си живота щом искаш

09-07-2007, 19:27
Права си!Ще правя каквото знам утре накъде на обед когато няма да има никой в нас ще правя това което бях намислил.Даде мо допълнителен кураж сега не ме е стар надявам се че утре към обят ще е така

MixXx
09-07-2007, 19:38
zaebi fe i az taka zarad edna si narqzah rucete ( ne venite a otgore s noj mn dulboko) kruv te4e6e qko i kvo nakraq razbrah 4e ne e trqalo :D
danta ibe i az taq q obi4ah mnoo,ama mnoo,i ti taq kato q obi4a6
zemi pogovorete neshto tfa onofa a ne da se natrovish s narkotici,ne misli samo za taq vij sq vashte ili brat sestra ako imash predstavi si kak te she se chuvstvat [-X

09-07-2007, 19:43
Благодаря на човека написъл последния коментар но на мен не ми е лесно тя нз с колко ли още е била дори е използвала наркотици без да знам ще мисля цяла вечер няма да спя ще очаквам коментари до утре на обяд после ще реша какво да правя.Найтина ми е тежку много.И си мисля да се самубия.Моля ви даите ми причина да не го правя.Да имам сестра

VeRdiSSima
09-07-2007, 19:50
Благодаря на човека написъл последния коментар но на мен не ми е лесно тя нз с колко ли още е била дори е използвала наркотици без да знам ще мисля цяла вечер няма да спя ще очаквам коментари до утре на обяд после ще реша какво да правя.Найтина ми е тежку много.И си мисля да се самубия.Моля ви даите ми причина да не го правя.Да имам сестра Причината е че живота е пред теб =;

09-07-2007, 19:58
Благодаря на човека написъл последния коментар но на мен не ми е лесно тя нз с колко ли още е била дори е използвала наркотици без да знам ще мисля цяла вечер няма да спя ще очаквам коментари до утре на обяд после ще реша какво да правя.Найтина ми е тежку много.И си мисля да се самубия.Моля ви даите ми причина да не го правя.Да имам сестра Причината е че живота е пред теб =;

естествено за 15 години не можеш да оцениш живота.Не прави глупости.
Колко още момичета и жени ще срещнеш не си заслужава при всеки такъв път да изпадаш в тфа положение,всичко в тоя живот преминава

tuka6na
09-07-2007, 20:03
Благодаря на човека написъл последния коментар но на мен не ми е лесно тя нз с колко ли още е била дори е използвала наркотици без да знам ще мисля цяла вечер няма да спя ще очаквам коментари до утре на обяд после ще реша какво да правя.Найтина ми е тежку много.И си мисля да се самубия.Моля ви даите ми причина да не го правя.Да имам сестра

като за начало, момче,е глуаво да се 'самоубиваш 'след като всъщност нищо не си разбрал с точност,нали така :roll: Кофти ти е,и какво ще направиш ако предрусаш и вземе че стане нещо.Нито тя ще спре ако е започнала,нито ти ще можеш да и повлияеш или поне да опиташ.Освен това,щом не знаеш какъв е наркотика,как по дяволите ще го вземеш :-s Ставам иронична ,но що за млади хора сте вие.Ако се самоубивах винаги когато някой умира,изчезва по някакъв начин от живота ми, или пък продрусва,то далече ще стигна,няя що.Вземи се у ръце,моля.

09-08-2007, 08:01
Благодаря разобедихте ме! Благодаря много само се надявам да де съжалявам по нататък.

eu.hyricane
09-08-2007, 08:06
kaf narkotik ve sadak ? treva li ? .. ti ne znai6 kak se sviva, ako nqkoi ti q svie, nqma da znae6 kak se pu6i, ako znae6 kak se pu6i, ne e zadaljitelno 4e 6te ti stane ne6to, ot treva ti stava sme6no i leko, ne ubiva :/.. ili koka i e dal xD ???

09-08-2007, 08:15
наркоманите са измет

devil_feel_f
09-08-2007, 08:43
Благодаря разобедихте ме! Благодаря много само се надявам да де съжалявам по нататък.

Животът е твърде ценен,за да го загубиш заради такава глупост.Наркотиците са боклуци.По-добре,че си си променил решението.Не бива да се самоубиваш,само защото тя е наркоманка.Пък и ти си млад-животът е пред теб,още нищо не си видял от него.Ще срещнеш други момичета,които да те правят щастлив.Тая по-добре я зарежи,за да не те кара да страдаш.

NEL$
09-08-2007, 17:48
Брат,виж сега...ако целта ти е тя да се стресне за теб..по -добре недей взима наркотика,но й кажи че си го взел..измисли там някой да я стресне,че си в болница..направи го колкото се може по-реално..така хем няма да се притесняваме,че може да ти стане нещо..хем ще разбереш дали държи на теб..а с оня ходят ли?кво?не мисля,че на тази възраст{ако и тя е колкото теб} ще взима наркотици и оня къв е,на седемнадесет... :-k ..мисля,че и да й е дал нещо е некачествено..нямаш ли си поне идея какъв наркотик е?Питай някой,който разбира..колко голям плик е?поне ше знаем дали и да го вземеш ще ти стане нещо... тва момиче,ако те обича..ами накарай я да не взима.Тя на петнадесет години мисля,че няма да е трудно..не мисля,че е неква наркоманка..а и оня другия не мисля,че е дилърче..на седемнадесет...пфф =; така,че споко..малко вероятно е приятелката ти да е наркоманка,може да е пробвала един път..амфет примерно или нещо такова..леко..към тва не се пристрастяваш лесно..Хмм кво друго да кажа.. :-k казвам ти,че ако тя не те обича не виждам смисъл да взимаш наркотика..нали ти казах,ако целта ти е да се притесни..а и ваще може да разберат..6 месеца след тва могат да разберат..имаш наркотици в кръвта..още на толкова години..лелее #-o ще те ибияяяят..тва също е причина да не взимаш нищо...или пък най-много да се надрусаш с амфетче на аванта и да идиш някъде да се разбиеш ... :P ..бъзикам се..аде пиши кво мислиш за тва..ама недей го взима,няма смисъл..нищо няма да докажеш..най-много че си страхливец и че заради едно момиче искаш да умираш..недей така [-X и внимавай след някой друг ден да се решиш наново..казваме ти всички,че НЯМА СМИСЪЪЪЪЛ :-$ ..аде кажи квото стане..и умната :!:

korabokroshenec
09-08-2007, 18:09
зелено или бяло нещо има в плика ? ако е зелено пиши на лс :-D ще го онищожя O:)

bebito0o
09-08-2007, 18:18
добре какво искаш от нас сички да ти кажем да не го правиш да не си съсипваш живота ?състрадание ли търсиш? =;
въпрос на личен избор не съм до тебе да те спра...

Leksi23
09-08-2007, 19:26
добре какво искаш от нас сички да ти кажем да не го правиш да не си съсипваш живота ?състрадание ли търсиш? =;
въпрос на личен избор не съм до тебе да те спра...
Да, според мене търси състрадание, внимание и разбиране! Нужна му е подкрепа!
:arrow: Виж миличък, знам какво ти е, но се стегни, нещата , ще се уредят, знам, че няма да се самоубиеш. Ти не го искаш, просто искаш някой да те разбере, имаш разбиране :wink: . Искаш да си поговориш с някой и да си излееш мъката, поговори с някой приятел! Или дори с мен! Ако искаш да споделиш нещо или просто да поговориш, пиши ми на ЛС. Знам, че се нуждаеш от някого, та нали и аз съм се, чувствала така! Всички сме имали такива моменти!
Айде успех и умната :smt006 :smt008

Doomcryer
09-08-2007, 19:33
=D> Много добро съченение готов си за първи клас :smt005 :smt005

BASSA89
09-08-2007, 21:40
Строши от бой приятелката ти 8-[

ChRiSTiaNo_07
09-08-2007, 21:44
Според мене трябва да поговорите,недей взима наркотици [-X разберете се и да разкаря оня (ако може да се оттърве от него) :|

bloodranger
09-08-2007, 21:58
idiot 6e go zemel navednaj i nakraq s sarde4en rest v pirogov nali.
i posle cql jivot invalid ako e prekaleno kasno

ZEMI SA V RACE sedni i pogovri s neq ama ot de4kovci

kofti_nick
09-08-2007, 22:03
Как да постъпя аз съм на 15 момче.Значи имам приятелка на моята възраст и моного се обичахме.Докато един ден не я потърсе едно момче (по точно и прати СМС в който пишеше ''мило чакам те в къщи''.Много хора ще кажат малък си или някакви такива но ние вече смеправили секс и ако някой иска да критикува,вече е късно.Значи до колкото разбрах за онова момче то е на 17 и използва наркотици(разбрах това защото един ден ги видях заедно за секунда как тои и дава нещо ама нищо не подозирах,обаче погледнах в джоба и наркотик дори нз какъв но съм сигорен че е наркотик)В момента съм извън контрол!НЗ какво да правя ще полудея.Имам една идея и всеки ще каже няма да посмееш или нещо от сорта но мога да направя и наи лошото.Понеже и взех наркотика от джоба а тои беще голямо пликче(поне за няколко пъти) аз ще го взема на веднъж.Наистина не се шегувам макар,че прекалено много хора ще си помислят е е шега.Моля за умен съвет,надявам се че ще получа такъв,ако не нз ще правя това което мисля.Нз модераторите ще помислят че е шега ако махнат тамата правя това което знам.

Писъл съм възможно с най малко грешки.

Кво точно искаш да покажеш с тва дет мислиш да направиш ? :-)

i am not okay
09-09-2007, 10:34
а бе ти ще си по - зле и от тях ако го направиш...я не им падай до нивото ми я заеби тав

09-09-2007, 14:08
Ае самоубий се бе няа тряа ходиш на даскало и няа тряа работиш ще избягаш от сума ти задължения аз се се моля да получа някъф удар щот не ми стиска да си тегля ножа понякога толко ме мързи че не издържам :twisted: мързи ме да дишам даже