PDA

View Full Version : Break dance



Break-Dancer
09-07-2007, 19:16
Момичета и момчета какво мислите за Брейк-а ? Кефи ли ви тоя танц, защото аз съм луд по него тренирам го от скоро обаче МНОГО МЕ КЕФИ !!! и най-важното :P Многооооо е яко като те гледат мацките :) и ако наистина правиш нещо добро :D ае луд съм по тоя танц :wink: ама лошото е че в моя град няма уроци по тва и уча почти сичко от нета :(

Метоман
09-07-2007, 19:23
Едно време такива ги разтрелвахме направо на улицата :-k

Break-Dancer
09-07-2007, 19:29
А аз мога да кажа че вообще не обичам такива комплексари като вас които си седят само пред компа и се мислят за голяма работа и знаят единствено да се заяждат с другите. Кой ва знай кви сте ми задръстени ама тука се прайте на голяма работа.

Метоман
09-07-2007, 19:32
А аз мога да кажа че вообще не обичам такива комплексари като вас които си седят само пред компа и се мислят за голяма работа и знаят единствено да се заяждат с другите. Кой ва знай кви сте ми задръстени ама тука се прайте на голяма работа.
Да 39 ръка и 119 гръб,аз само пред ПC-то седя :smt005

MixXx
09-07-2007, 19:34
А аз мога да кажа че вообще не обичам такива комплексари като вас които си седят само пред компа и се мислят за голяма работа и знаят единствено да се заяждат с другите. Кой ва знай кви сте ми задръстени ама тука се прайте на голяма работа.

adi we...mi da ti kaja,kefi me kato gledam,daje moa 1-2 neshta,ama da trugna da treniram,nqma smisul shot she treniram do 12 klas maximum a ostava mn malko

Disrespect
09-07-2007, 19:34
оо...аз можех да правя разни работи...можех баланс, часовник, костенурка(кой не може :roll: ) и още неща дето ги забравих вече...

бе яко е

OtherDimension
09-07-2007, 19:36
Многооооо е яко като те гледат мацките :)

:smt038

bboy_bunker
09-07-2007, 19:46
Stop watching TV, go out and breakdance ! :)

09-07-2007, 19:51
хахахахахахахах,било яко като те гледат "мацките"..Смешник! :smt005

Jamalska
09-07-2007, 20:05
Мхахахах мацките сиг са на по 12

find_m3
09-08-2007, 09:46
Абе не му се смейте на момчето ,че аз познавам едни такива смешници дето от 2 години само 1 от крю-то не научил нещо по-така :lol: обаче тъпите мацки верно са ги налазили бе да му се нвиди #-o не съм вярвала ,ама само заради това ,че казват ,че тренират брейк им се кефят :-D .Иначе е яко ,но тряя да можеш интересни неща ,неее да ходиш на ръце или да се търкаляш по земята [-X това и аз го мога ,а нищо не тенирам

bboy_bunker
09-08-2007, 10:01
"bboyin is about 90% of character, 9% of attitude, n 1% of moves" ;)

та.. исках да кажа, че въпросните character и attitude при теб са под всякаква критика ;)

Jamalska
09-08-2007, 10:47
Абе не му се смейте на момчето ,че аз познавам едни такива смешници дето от 2 години само 1 от крю-то не научил нещо по-така :lol: обаче тъпите мацки верно са ги налазили бе да му се нвиди #-o не съм вярвала ,ама само заради това ,че казват ,че тренират брейк им се кефят :-D .Иначе е яко ,но тряя да можеш интересни неща ,неее да ходиш на ръце или да се търкаляш по земята [-X това и аз го мога ,а нищо не тенирам
хаха на мойте тренировки имаше един пикльо дет като дойде беше мега смешен и хойше с някакв 13годишна дето едва минаваше през вратата че беше дебела...няколко месеца по-късно пак си е смешен ама е зел да са прай на рапър и да прай некфи неща и са забива лачените 13годишни;)

Mimka_sweet
09-08-2007, 12:55
фъкин поузес :-D

09-08-2007, 12:57
кви танци бе :!: това си е чисго търкаляне по пода

^Sam90^
09-08-2007, 13:03
Интересно е. Хареса ми как Мадона беше съчетала брейк танци с нейната музика на турнето си.
Но, тичпично за България, тук е пълно с някви уонаби-позьорчета, които всъщност не правят нищо друго, освен да бършат пода, вместо чистачките по дискотеките. Някои, които имат талант, са интересни, но повечето не стават.

А това с "да те гледат мацките" наистина ме разсмя.

Метоман
09-08-2007, 13:06
Жалко че си загубих пистолета :-s Дано да го намеря скоро,че пак се е навъдило с утрепки :-k

09-08-2007, 14:18
Момичета и момчета какво мислите за Брейк-а ? Кефи ли ви тоя танц, защото аз съм луд по него тренирам го от скоро обаче МНОГО МЕ КЕФИ !!! и най-важното :P Многооооо е яко като те гледат мацките :) и ако наистина правиш нещо добро :D ае луд съм по тоя танц :wink: ама лошото е че в моя град няма уроци по тва и уча почти сичко от нета :(Зле си :lol:

09-08-2007, 14:28
Жалко че си загубих пистолета :-s Дано да го намеря скоро,че пак се е навъдило с утрепки :-k
:lol:

find_m3
09-08-2007, 15:08
Абе не му се смейте на момчето ,че аз познавам едни такива смешници дето от 2 години само 1 от крю-то не научил нещо по-така :lol: обаче тъпите мацки верно са ги налазили бе да му се нвиди #-o не съм вярвала ,ама само заради това ,че казват ,че тренират брейк им се кефят :-D .Иначе е яко ,но тряя да можеш интересни неща ,неее да ходиш на ръце или да се търкаляш по земята [-X това и аз го мога ,а нищо не тенирам
хаха на мойте тренировки имаше един пикльо дет като дойде беше мега смешен и хойше с някакв 13годишна дето едва минаваше през вратата че беше дебела...няколко месеца по-късно пак си е смешен ама е зел да са прай на рапър и да прай некфи неща и са забива лачените 13годишни;)

хаха и аз преди години си бях харесала един брейкар (ставаше горе долу :lol: за танците де ) и оня ден го гледам на една снимка в нета с една 14 годишна луда металюга :lol: умрях си той на 18-19 даже

bboy_bunker
09-08-2007, 15:42
СИРЕНЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

miminia
09-08-2007, 16:03
Мммм тва и аз щях да почвам ,ама се отказах ....... ъъъЪъ..... ти ,ако го практикуваш само ,заради " мацките" за мен си загубеняк :)))

bboy_bunker
04-29-2008, 17:25
Къде сте бе, брейкъри 8-)

SuNsEt
04-29-2008, 18:27
Мхахахах мацките сиг са на по 12 :lol: