PDA

View Full Version : Прави ми се на недстъпен!!!



Ypotrebena
09-07-2007, 21:03
Преди време писах една тема че харесвам едно момче ама приятелите ми не го харесват щот бил смъкнат и т.н..
И са това момче си доиде...и на мен не ми пукаше за него ама е така му звъннах да го чуя и тои почва ми се зъби и некфи такифа...и пффф цел ден ме дразни викам му аре на кафе тои еми аре ела към 7 а аз бях там в 5 кво да права 2 4аса и тои еми ОК ходи си и са му звъна влезни в skype и тои е са немога тука не ми дават и аз кои бе и тои еми в една приятелка сме и тя не ми дава и некфи такифа..и ми затвара и се дразна много треше са да хода в Брилянтин и ми развали целата вечер...,.

Anf3tamin4o
09-07-2007, 21:05
Само не разбрах ощте ли го харесваш или ти е приятел вече с който излизаш #-o

Ypotrebena
09-07-2007, 21:08
не бе то преди пфф на мен не ми пука за него никога не ми е пукало тои е некъф смъкнат офф 4 месеца ми ходеше по гъза са ми се праи.. немога тфа немога онова леле мн се дразна така...

miloto_girl_4e
09-07-2007, 21:11
Еми като ти се дръвчиш и те дразни, просто не му звъни :!: За какво ти е некъв надут човек до теб?

Anf3tamin4o
09-07-2007, 21:11
Виж какво Живота трябва и малко Непукист да си да не ти пука за другите не е само той нали намери някое добро момче и излезте не виждам смисъл да се нервиш.Друг път му го върни и ти.

DivoTo_KoTe
09-07-2007, 21:28
ми какво да ти кажа аз съм в същата ситуация..Той ме сваляше 3 месеца,питаше приятелите ми за мен,а когато започнах да гледам на него не като приятел,а като момче той почна да ми се прай на недостъпен и постоянно аз му говоря мило той не и след 2 часа ми се извинява -изроди колкото искаш.Сега ми е все тая един игнор от живота ми и тфа осъзнах,че не си заслужава за такиа кат него и го отписах от сейде

Ае спирам,че аз си излях душата вместо да помогна :smt011

AnTiBuLLsHiTs
09-07-2007, 21:43
Ходил ти е по гъза? А ти си се правила на супермацката? И сега той ти го връща.Е т'ва е печен човек.А к'во разбираш под смъкнат? А и да ти кажа е доста прав,защото като гледам к'во е отношението ти към него..(дори във форума). #-o

sexy_for_you
09-07-2007, 21:47
Виж какво Живота трябва и малко Непукист да си да не ти пука за другите не е само той нали намери някое добро момче и излезте не виждам смисъл да се нервиш.Друг път му го върни и ти.

09-07-2007, 21:52
...и се научи да пишеш, надуто момиченце. Фактът, че споменаваш Брилянтин => си от Варна само ме кара да се срамувам от жените в града.

Демн ит.

*nejna_droga*
09-07-2007, 22:06
Прави ти се на недостъпен ?! Прави му се и ти... Ебати тъпата история ... Нема пффффффф нема уффффффф аз кво да напраа,че не те харесва ?!

Хамут
09-07-2007, 22:06
Как сте младоженци ?

ZaHaRcHe
09-07-2007, 23:29
Прави ти се на недостъпен ?! Прави му се и ти... Ебати тъпата история ... Нема пффффффф нема уффффффф аз кво да напраа,че не те харесва ?!

Escarina
09-07-2007, 23:46
Интересен ник... :shock: Ти всъщност какво искаш да ти се отговори по темата? Аз лично схванах само пффф и уффф. Ако не ти пука за него, няма да се дразниш, че ти се дърви. Щом ти се дърви явно си има причина, а и честно казано не забелязах точно кое смяташ за дървене, човека просто се държи хладно. Моля те оточни какво точно те интересува в дадената история?

09-08-2007, 00:33
Превеждам:

Пфффф: Пича мн ме кефи..
Уфффф: Ядосвам се понеже пича се прави на 'лошо момче'

И поради тая причина и тя е решила да се прави на надута пикла ( или може да си е такава по природа просто)...пича я е свалял преди известно време...и сега и тя го харесва...ама той се прави на непукист...и сега въпросната шматка се чуди кво да прави...

Ypotrebena
09-08-2007, 08:41
Не съм от Варна ;).. от София съм!
На мен не ми пука за тфа момче бе некъф не ме кефи как се облича и приятелите му са пълни идиоти..и никога не бих тръгнала с такъф като него..4 месеца ми разправяше обичам те искам да сме заедно кво ли не а са аз му звъннах да го чуя и тои ми се праи на недостъпен...Са ще го прееба много...хаха объркал е моми4ето на което да не обръща внимание!!

09-08-2007, 08:45
ami osven da tegli6 edna karta na kasmeta?

Escarina
09-08-2007, 09:20
Ми къв ти е проблема, че не ти обръща внимание като не те кефи? Ебати пуберските изказвания правиш. Четири месеца, четири месеца, ама са минали. Айде реши какво искаш и всъщност какво искаш ние да ти кажем и пусни по-смислена тема!

09-08-2007, 10:09
Дам..вече е ясно...ти си ТЪПА НАДУТА ПИКЛА...като не те кефи кво ти пука дали ти обръща внимание ?
Светът не се върти около тебе бе мила...аман от грандомания...
През тея 4 месеца ти не си му обръщала внимание...сега е негов ред..добре е постъпил пича...заслужаваш си го..

FiRe_LaDy
09-08-2007, 10:48
Оставяй го.няма смисал да са занимаваш с него като се прави на много отворен ...

MajeStic
09-08-2007, 10:49
Тъпо, че си отишла в 5 :)

Obsession
09-08-2007, 12:03
Ми като не ти пука за него как така ти е развалил вечерта. Ти беше момичето, дето се зарибяваше със скейтъра, нали? Ми, явно на човека му е писнало да го въртиш.

Ypotrebena
09-08-2007, 12:18
Ми като не ти пука за него как така ти е развалил вечерта. Ти беше момичето, дето се зарибяваше със скейтъра, нали? Ми, явно на човека му е писнало да го въртиш.

Това е че се чуда за кво се дразна!! Мда аз съм...същата.

LofYou
09-08-2007, 12:22
Не се ядосваи толкова не е полезно :wink: .. Пък и тои явно не заслужава да си губиш времеот с него [-X

Obsession
09-08-2007, 12:24
Ми като не ти пука за него как така ти е развалил вечерта. Ти беше момичето, дето се зарибяваше със скейтъра, нали? Ми, явно на човека му е писнало да го въртиш.

Това е че се чуда за кво се дразна!! Мда аз съм...същата.

Идея :idea: : Реши най-после дали го искаш или не. Ако да, пробвай да оправиш нещата. Ако не, както ти е ника - Game Over. Винаги можеш да излизеш с номера, че изобщо не се е променил и, ч ее станал нетърпим след като се е върнал и т.н. Обаче, после да не каже някой, че я уча на лоши работи :-) :smt006

09-08-2007, 12:24
NFW :

По-скоро си мисля, че ти не заслужаваш въпросното момче да се занимава с теб. "Не е познал на кого няма да обръща внимание"?!

Я се осъзнай малко...

savoy1
09-08-2007, 12:52
не бе то преди пфф на мен не ми пука за него никога не ми е пукало тои е некъф смъкнат офф 4 месеца ми ходеше по гъза са ми се праи.. немога тфа немога онова леле мн се дразна така...

хахах харесваш го и той тебе затва те отблъсква иди говори с него насаме :) :)

MayKyTy
09-08-2007, 12:57
Преди време писах една тема че харесвам едно момче ама приятелите ми не го харесват щот бил смъкнат и т.н..
И са това момче си доиде...и на мен не ми пукаше за него ама е така му звъннах да го чуя и тои почва ми се зъби и некфи такифа...и пффф цел ден ме дразни викам му аре на кафе тои еми аре ела към 7 а аз бях там в 5 кво да права 2 4аса и тои еми ОК ходи си и са му звъна влезни в skype и тои е са немога тука не ми дават и аз кои бе и тои еми в една приятелка сме и тя не ми дава и некфи такифа..и ми затвара и се дразна много треше са да хода в Брилянтин и ми развали целата вечер...,.

Е то и по предишната тема личеше че си пача , защо пускаш 2-ра ?
йессс беее кратко точно и ясно :D Не виждам ко има да ти помагт хората кат ти си си виновна ... айде моля ти са не ми се прави на жертва и недей пуска тука разни ръпи теми ... б*си за к`во ги пускаш да са похвалиш че ще го преебеш??? Аз ако бях на него същото щех да правя ... да ти ходя след гъза при положение че вече 1 път съм го правил .... съксес ... :smt018

Iv4eTy
09-08-2007, 13:17
Е ти пък ко се занимаваш да му звъниш?! Просто спри да го търсиш и ще видиш как ще ти тръгне след "задните части". Просто е видял, че му обръщаш внимание и... :::

stealthyGirl
09-08-2007, 14:04
Преди време писах една тема че харесвам едно момче ама приятелите ми не го харесват щот бил смъкнат и т.н..
И са това момче си доиде...и на мен не ми пукаше за него ама е така му звъннах да го чуя и тои почва ми се зъби и некфи такифа...и пффф цел ден ме дразни викам му аре на кафе тои еми аре ела към 7 а аз бях там в 5 кво да права 2 4аса и тои еми ОК ходи си и са му звъна влезни в skype и тои е са немога тука не ми дават и аз кои бе и тои еми в една приятелка сме и тя не ми дава и некфи такифа..и ми затвара и се дразна много треше са да хода в Брилянтин и ми развали целата вечер...,.

Е то и по предишната тема личеше че си пача , защо пускаш 2-ра ?
йессс беее кратко точно и ясно :D Не виждам ко има да ти помагт хората кат ти си си виновна ... айде моля ти са не ми се прави на жертва и недей пуска тука разни ръпи теми ... б*си за к`во ги пускаш да са похвалиш че ще го преебеш??? Аз ако бях на него същото щех да правя ... да ти ходя след гъза при положение че вече 1 път съм го правил .... съксес ... :smt018мхм :smt016 както вече казаха, светът не се върти около теб

Ypotrebena
09-08-2007, 15:18
[quote="CBupen`3aeK"]
йессс беее кратко точно и ясно :D Не виждам ко има да ти помагт хората кат ти си си виновна ... айде моля ти са не ми се прави на жертва и недей пуска тука разни ръпи теми ... б*си за к`во ги пускаш да са похвалиш че ще го преебеш??? Аз ако бях на него същото щех да правя ... да ти ходя след гъза при положение че вече 1 път съм го правил .... съксес ... :smt018[/quot

Ем да мн ясно че ще се похваля...Ем даем ти не си на негово място сеш ли се...хаха и не аз съм 10 месеца сама ... хахахахахаххаха

Escarina
09-08-2007, 15:58
Ми като ше се хвалиш си намери форум "тъпи, надути и кухи" там всички ще ти обърнат сужното внимание. И кво нападаш хората като ти казват истината? Ултра МАЛОУМНО е да пускаш тема 1во от която никой не разбира какво искаш (дори и самата ти) и да очакваш всички да ти подадат ръчичка и дружно да ти помогнат да разрешиш "проблема" който не се знае какъв е. Вземи да порастнеш щото се държиш като пикла в пети клас!Сеш се?

koalka
09-08-2007, 16:15
Приятелите ти явно преценяват човека по това как се носи, тъпо.Но може и в случая да са били прави, защото такова държание е меко казано дразнещо или поне на мен така би ми подействало.Като не ти харесва, оставяш го и не го търсиш, това е.

09-08-2007, 18:03
[quote=CBupen`3aeK]
йессс беее кратко точно и ясно :D Не виждам ко има да ти помагт хората кат ти си си виновна ... айде моля ти са не ми се прави на жертва и недей пуска тука разни ръпи теми ... б*си за к`во ги пускаш да са похвалиш че ще го преебеш??? Аз ако бях на него същото щех да правя ... да ти ходя след гъза при положение че вече 1 път съм го правил .... съксес ... :smt018[/quot

Ем да мн ясно че ще се похваля...Ем даем ти не си на негово място сеш ли се...хаха и не аз съм 10 месеца сама ... хахахахахаххаха

NFW :

Нужно ли е да доказваш отново и отново колко точно селко парче си?

Мисля, че вече всички го почувстваха. Моля се момчето да си остане на същия акъл, на който е сега...

09-10-2007, 20:09
:smt015 priqtelite ti sa ti mn lo6i kvo kato e smuknat be 4ovek :D