PDA

View Full Version : черни точки



09-07-2007, 21:36
Вие как се борите с черните точки и по кокретно искам да попитам за маски,които премахват черните точки и само моля без такива "отиди на козметик"!Благодаря предварително!

09-07-2007, 21:46
Ако някой много те мрази и иска да ти съсипе лицето може и да те посъветва да отидеш на козметих. Аз лично съм строго против козметиците!

Сега по темата: Можеш да пробваш тоалетни трици - има ги в аптеките. Препоръчвам ти да си вземеш течни по-лесни са за употреба. Аз лично ги ползвам не за измиване ами като маска - нанасям на лицето, изчаквам да се втвърдят и изплаквам. А за измиване скоро си взех измиващ гел за лице на Eveline от серията Pure control и за сега съм доволна. Можеш и да опиташ с кремче Кларина, аз лично съм доволна но го ползвам само за през нощта, защото денем ми е малко гадно да съм с него, особено ако трябва да излизам, но иначе смятам, че е доста ефикасно.

09-07-2007, 22:03
Ако някой много те мрази и иска да ти съсипе лицето може и да те посъветва да отидеш на козметих. Аз лично съм строго против козметиците!

Сега по темата: Можеш да пробваш тоалетни трици - има ги в аптеките. Препоръчвам ти да си вземеш течни по-лесни са за употреба. Аз лично ги ползвам не за измиване ами като маска - нанасям на лицето, изчаквам да се втвърдят и изплаквам. А за измиване скоро си взех измиващ гел за лице на Eveline от серията Pure control и за сега съм доволна. Можеш и да опиташ с кремче Кларина, аз лично съм доволна но го ползвам само за през нощта, защото денем ми е малко гадно да съм с него, особено ако трябва да излизам, но иначе смятам, че е доста ефикасно.
може ли да ми обясниш процедурата с триците по-подробно :oops:

09-07-2007, 22:22
може ли да ми обясниш процедурата с триците по-подробно :oops:
искам да кажа колко често я правиш и дали има ефект

09-07-2007, 22:26
Естествено! :-) Значи тея трици както вече казах можеш да си ги вземеш от аптеката. Вече ти препоръчах течните - те са готови за употряба не е нужно нито да ги разреждаш нито да добавяш нещо (само да доуточня - това, че се водят течни съвсем не означава, че представляват течност като тоник за лице например. По-точно могат да се оприличат с кашичка). Просто преди употреба ги разклащащ, защото се утаяват. И така по принцип на опаковката пише, че служат за измиване на лицето, но аз ги нанасям като маска. Взема си от кашичката и нанасям на лицето като леко разтърквам на местата, където имам черни точки. Стоя така няколко минутки (докато изсъхне) и след това изплаквам с хладка вода. Ще чувстваш кожата си леко опъната, но след като нанесеш дневен крем всичко е 6. :-)

09-07-2007, 22:30
Еми ефекта се забелязва почти веднага, а при по-продължителна употреба резултатите са наистина по-трайни. А за колко често не мога да кажа... преди като бяха повече черните точки си я правех всеки ден, но ми казаха че не било много полезно да се прави толкова често и сега вече си ги правя по-рядко. За това оставям на теб да прецениш според това колко са чените точки и как ти въздейства на кожата

Presley
09-07-2007, 22:30
В много подобни теми съм препоръчвала Garnier Pure 3 in 1.Много е добро и найстина дава добър реэолтат.Може да се иэполэва,като маска веднъж в седмицата и като почистващ гел всекидневно.И реэолтата не эакъснява.Препоръчвам ти и почистващия в дълбочина гел на Regal.Също много добър продукт.

09-07-2007, 23:17
a na regal gela kak mu e to4noto ime

MistyMonster/LikeViolence
09-08-2007, 07:23
Гарниер Пюр дето е 3 в 1. :-)

'IrReSiStIblE'
09-08-2007, 08:07
Garnier 3 in 1,Clean and Clear на Johnson and Johnson от личен опит ти ги препоръчвам - черните точки ми се разкараха когато започнах да употребявам тези продукти

09-08-2007, 19:23
Clean and Clear! \:D/

Liz
09-09-2007, 02:22
Аз от дълго време позлвам Биор и е много добър гел за лице и е затоплящ
http://www.biore.com/usa/images/p_warmingAnti_l.jpg

Ма нз дали има Биор в Бг? Предполагам..

krem4et0
09-09-2007, 11:07
По-добро от маската с кисело мляко и сол за черни точки-НЯМА. Ползвам какви ли не продукти, но ефектът от това е най-голям. А иначе на гаджето взех Елеа гел в зелена опаковка и значително намаляха черните му точки!

BlueAvalanche
09-09-2007, 11:36
krem4et0, сподели за тази маска, че и аз ги имам тия точки и не ме кефят особено :)
Значи този Гарниер Пюр 3в1 помага ? Доколкото разбрах те са няколко вида, кой точно да си взема ?

merilin1
09-09-2007, 11:52
аз си правя 1 път в седмицата парна баня и всеки ден в банята се ексфолирам с утайка от кафе...става уникално мека и гладка от кафето препоръчвам го...

krem4et0
09-11-2007, 14:50
krem4et0, сподели за тази маска, че и аз ги имам тия точки и не ме кефят особено :)
Значи този Гарниер Пюр 3в1 помага ? Доколкото разбрах те са няколко вида, кой точно да си взема ?
Равни количества кисело мляко и сол. Трябва сместта да е гъста. Гледай млякото да не е много воднисто.
Добре е преди това да постоиш над пара от вряща на котлона лайка. Може и без това. Слагаш маската и втриваш с въртеливи движения. Оставяш я да престои 15 минути и миеш. Вземаш 1 душ и после леко стискаш носа. Те ще си изкочат. А кожата става супер нежн и мека. Внимавай с рани и пъпки-щипе!