PDA

View Full Version : Защо се получава така?



няма значение
09-07-2007, 23:39
хей,здрасти на всички
реших отново да посподеля малко с вас :)
та...преди време скъсахме нали с мойта,
е вярно,не знаех точно каква е причината,но сичко ми мина,и се чувствах
кажи речи Ок
но тази вечер,се заговорихме с нея...и така да се каже,тя ми каза каква е причината поради която ми била "шута"
ето копнато,къде ми била грешката...

kogato se zapoznah s teb
si pomislih "lele,tova 6te da e mom4eto na me4tite mi"
i se vidqhme i naistina te haresah
i posle bqhme zaedno
no nqkak si
neshto mai ne beshe kato horata...s men
mislq, 4e v na6ata vruzka
problemut idvashe ot men
no kato cqlo
momi4etata (po nqkfi neznaini pri4ini) si padat po mom4eta,koito gi otbluskvat
moje da ti zvu4i stranno
no e taka
ti si edin takuv milll
i adski vseotdaen
i nqkak si
vmesto da se borqt za teb
ti se otkrivash


и сега не знам,чувствам се ужасно...от няколко часа мисля над това,боли гадно е...въпреки,че уж успях да я преодолея...
но се чувствам някак си предаден :( а аз наистина държах на нея...
мислех,че и тя държи на мене...но ето кво се оказа накрая...
някво никво :?

и нз...какво точно греша за да се получава така...
как да постъпвам??!?! а не искам да съм грубиян...просто неща да се превръщам в такъв

09-08-2007, 04:05
приеми го от тази страна - така или иначе в тийн годините връзките често се разпадат, защото един от двамата или и двамата не знаят какво искат. това, което ти е казала, е едно много , ама много тъпо обяснение. като цяло не всички момичета са еднакви и това, че с нея не се е получило не би следвало....знам, че ще ти повлияе, че и в момента ти влияе и те боли, но какъв е смисъла да се променяш сега? Разбери, щом нещо е свършило, по-добре е да го оставиш зад себе си. Няма смисъл да се променяш заради една изгубена любов - няма да се върне.

LizZz
09-08-2007, 05:53
приеми го от тази страна - така или иначе в тийн годините връзките често се разпадат, защото един от двамата или и двамата не знаят какво искат. това, което ти е казала, е едно много , ама много тъпо обяснение. като цяло не всички момичета са еднакви и това, че с нея не се е получило не би следвало....знам, че ще ти повлияе, че и в момента ти влияе и те боли, но какъв е смисъла да се променяш сега? Разбери, щом нещо е свършило, по-добре е да го оставиш зад себе си. Няма смисъл да се променяш заради една изгубена любов - няма да се върне.
Браво,браво!Точно така е!

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
09-08-2007, 06:00
Da ama tova e vqrno 4e nie momi4etata obi4ame da se borim za mom4eto... :roll: po hubavo e kogato e nedostypen malko ili mnogo...za6toto ima trypka..

monityY
09-08-2007, 06:10
недей се променяй,тфа дето ти го е казала е глупаво недей да я слу6а6,много моми4ета си падат по такива мом4ета като тебе,мисля 4е тфа го е измислила като оправдание за да скрие истинските при4ини поради които ти е била "6ута"

Vojdek
09-08-2007, 06:23
Bratle,ostani si takuv kakuvto si.Momi4encata do 21-22 haresvat "Bad Boys" Sled tova im idva akula u glavicite(obrazno kazano,6tot to umni jenski nema)!

Mitizaro
09-08-2007, 06:41
Тъпи путки :lol:
Много ги има.
Добре правиш. Надявай се само да срещнеш някоя свястна. Иначе не си заслужава :smt011

няма значение
09-08-2007, 08:03
това беше инстинската причина,този път съм сигурен
някво знам,че не трябва да ми дреме,но както казах по нагоре,чувствам се предаден от любим човек,все едно
гадното е там,че не само тя постъпи така ;( и май това наистина ми е грешка...ако знам какво да направя за да се поправя,ще го направя...бо не знам :|

09-08-2007, 08:04
tegli6 joker i ima podskazka

S_L_A_D_U_R_K_A
09-08-2007, 09:06
приеми го от тази страна - така или иначе в тийн годините връзките често се разпадат, защото един от двамата или и двамата не знаят какво искат. това, което ти е казала, е едно много , ама много тъпо обяснение. като цяло не всички момичета са еднакви и това, че с нея не се е получило не би следвало....знам, че ще ти повлияе, че и в момента ти влияе и те боли, но какъв е смисъла да се променяш сега? Разбери, щом нещо е свършило, по-добре е да го оставиш зад себе си. Няма смисъл да се променяш заради една изгубена любов - няма да се върне.
Именно, погледни напред и се усмихни на живота, че те е отървал от човек, който не се възползва от добротата ти и тн

09-08-2007, 13:15
umni jenski nema)!

хлапе, и на теб ще ти дойде ума в главата, ама къснооо.... :lol:

Iv4eTy
09-08-2007, 13:34
Еми просто си и станал безинтересен...... често се случва така. Няма смисъл да ти е гадно просто недей се обръща назад ...

ArTanDra
09-08-2007, 13:36
Това момиче е дете. Ето ти го обяснението.. пътя и да хваща гората при неандерталците.

GregoryHouse
09-08-2007, 15:11
Хъм вярно е че момичетата обичат да се борят ...то и момчетата обичат де щот нали зеаш лафа "кат е лесно не е интересно" ама да не ти пука тва дет ти е казала е тъпо ако някое моми1е каже че не иска такова момче просто ше се изсмея...

koalka
09-08-2007, 16:43
Явно е от типа момичета, които искат да бъдат наранявани от някой "лош" батко, но да не се задълбаваме.Тя е избрала сега, нищо не ти е казала за събиране.И нали допускаш, че това, което казваш, не е нужно да е истина.

Krem4eto
09-08-2007, 16:52
хей,здрасти на всички
реших отново да посподеля малко с вас :)
та...преди време скъсахме нали с мойта,
е вярно,не знаех точно каква е причината,но сичко ми мина,и се чувствах
кажи речи Ок
но тази вечер,се заговорихме с нея...и така да се каже,тя ми каза каква е причината поради която ми била "шута"
ето копнато,къде ми била грешката...

kogato se zapoznah s teb
si pomislih "lele,tova 6te da e mom4eto na me4tite mi"
i se vidqhme i naistina te haresah
i posle bqhme zaedno
no nqkak si
neshto mai ne beshe kato horata...s men
mislq, 4e v na6ata vruzka
problemut idvashe ot men
no kato cqlo
momi4etata (po nqkfi neznaini pri4ini) si padat po mom4eta,koito gi otbluskvat
moje da ti zvu4i stranno
no e taka
ti si edin takuv milll
i adski vseotdaen
i nqkak si
vmesto da se borqt za teb
ti se otkrivash


и сега не знам,чувствам се ужасно...от няколко часа мисля над това,боли гадно е...въпреки,че уж успях да я преодолея...
но се чувствам някак си предаден :( а аз наистина държах на нея...
мислех,че и тя държи на мене...но ето кво се оказа накрая...
някво никво :?

и нз...какво точно греша за да се получава така...
как да постъпвам??!?! а не искам да съм грубиян...просто неща да се превръщам в такъв

Извинявай за това , което ще кажа,но тя е много Тъпа с главно "Т".
Как може да ти казва,че това да си добър не и харесва #-o
Вместо да се радва на това свястно момче... [-X Направо без коментар...Човече не си заслужава да страдаш точно за такова момиче... [-(

Veno0m
09-08-2007, 17:08
Мога да ти кажа само да не се променяш.Остани себе си!Това,че тя харесва по-друг тип момчета неозначава,че ти трябва да се замисляш върху това,което ти е казала и да мислиш,че трябва да се превърнеш в друго момче.Има много момичета пък аз мога да ти кажа,които харесват точно такъв тип момчета като теб!ТАка,че СПОКО :wink:

sexy_for_you
09-08-2007, 17:10
Твоята бивша приятелка явно е много повърхностно момиче.Изобщо не се занимавай с нея повече.Гледай си живота,продължавай да бъдеш мил,вярвам,че ще намериш момиче,което наистина да те оцени!

09-08-2007, 17:53
Благодаря ви много за съветите :) наистина ме успокоихте,са се чувствам по-добре :)
просто болеше това,което ми каза,защото едва ли не,аз не мога да съм като Онзи,другите в които лудо се влюбват...а ги губя защото давам всичко за тях....снощи съм седял до 5 часа и съм я мислил...
но вече съм по-добре :) поне засега :)
благодаря отново