PDA

View Full Version : Един бой ще оправи ли работата?



Боби
09-08-2007, 04:37
Мама му стара хора,писнало ми е :smt013 Приятелката ми не спира да тича по старата и "любов". Вече 6 месеца сме заедно и направо откачам. Оня смотаняк я оставил, а тя уж го била обичала. Абе незнам, тя не си признава ама знам, че са се виждали няколко пъти пак и по скайпа си са писали. Аз не съм ревнив ама вече ми е писнало. Днеска пак се е била видяла с оня мухлио и ест пак се скарахме ](*,)
Кажете ми кво да правя.Говорил съм не веднъж с нея и уж трябвало да и вярвам ама... Мацката е много яка и смея да кажа, че я обичам и неща да я давам на мухлиото.Да му хварля един бой на оня, а? Дали ще свърши работа?

choco dick
09-08-2007, 04:47
Върши работа, безотказно :wink:

eu.hyricane
09-08-2007, 04:49
ne ne, nedei barza tolkova, 6toto nai-veroqtno 6te te zareji mackata. Opitai se po-hubu da i vlei6 malko razum, pokaji i koi e Mastera xD da ne prai takiva mizerii drug pyt.. ako pyk prodalji, otidi i mu ebi mamata ;P

choco dick
09-08-2007, 05:01
жените обичат силни мъже. не го слушай тоя :-s , не може да си сигурен, че ти ще го биеш, може и той теб да шамари :smt019

LizZz
09-08-2007, 05:48
С бой не можеш да повлияеш на чувствата и.

monityY
09-08-2007, 05:59
kato mu hvurli6 edin boi moje da stane po zle,mackata da si se razsurdi ili naprao da te skusa,nz,ti si q znae6 nai dobre,kaji i 4e ili trqbva prestane ili 6te q zareje6,i ako ne spre q zareji,tova zaslujava,a za boq nz 8-[

demons_of_my_soul
09-08-2007, 06:06
Боят е като здравия секс... или оправя или развала, аз лично бих му хвърлил един бой, и при мен има подобна ситуациа...
Мойта вика че го мрази ама като пуснат накоя по такава песен знам че си мисли за него...
Звъни и постоянно, и ся съм решил да му тегла едни шамари...
Боят е нещо много хубвао, не го разваляйте с приказки!

LizZz
09-08-2007, 06:13
Боят е като здравия секс... или оправя или развала, аз лично бих му хвърлил един бой, и при мен има подобна ситуациа...
Мойта вика че го мрази ама като пуснат накоя по такава песен знам че си мисли за него...
Звъни и постоянно, и ся съм решил да му тегла едни шамари...
Боят е нещо много хубвао, не го разваляйте с приказки!
Айде,после ще кажеш к'во е станало. :wink:

Mitizaro
09-08-2007, 06:48
Да е аз ако някой ме ебава зад гърба ми с момичето ше зема да ги набия и двамата :lol:
Иначе е хубаво да му теглиш един нечовешки...ама както се изказаха по-горе не се знае дали няма да те намрази мацката.
Сам трябва прецениш.
----------------------------------------
Другата опция е да действаш умно ( :smt017 ) и да прецакаш него. Демек да го натопиш нещо или да накараш момичето ти да го намрази. Бе дразни го там па като се сбиете направи се на жертва (ше трябва да изядеш 2-3 юмрука и реномето ти на боец отива в кенефа).

Втория е по-ефективния вариант (може би), но първия е по-забавния :smt016

choco dick
09-08-2007, 06:51
кръв, сополи, спермааааааааааааассс :mrgreen:

LO6IQ
09-08-2007, 07:11
Бой ,бой http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/d066.gif

love_actually
09-08-2007, 07:25
С бой не можеш да повлияеш на чувствата и.
taka e ti hubavo 6te go nabie6 ama na neq ne moje6 taka da i promeni6 4uvstvata daje moje po-lo6o da stane...mani moje tq da ti se razsurdi za taq postupka.po-skoro govorete s neq mnogo seriozno kaji i pak 4e ti e gadno i 4e predpo4ita6 da sprat da se vijdat :wink:
Uspeh :wink:

alkobalko
09-08-2007, 07:27
Дори и да го пребиеш, няма да я накараш да те обича. ако наистина толкова държи на него, най-много да се скарате и да се разделите.
Говори открито с нея и и обясни, че не ти е приятно, че се вижда с него.

eu.hyricane
09-08-2007, 07:57
hm vie ste mnoo stranni... :/
6tom puska taq tema, qvno e s po-buistven mantalitet, i 6tom mu idva da mu razmaje musurata, za kvo go spirate. Vseki normalen tip bi za6titil 4estta si po takav na4in.. verno, po 6te e hubavo da pogovorite parvo, NO ako nqma promqna, ostava6 bez druga alternativa.. pone ti si napravi kefa, 4upi go ot boi, pyk da ne ti puka ko 6e stava ;)

kolkoto do tova 4e toi moje da te bie- moje, no ti otiva6 s nqkfa cel, 6e se bie6 za gorespomenatite ne6ta, a toi samo 6te se za6titava, => veznite sa nakloneni v tvoq polza xd

09-08-2007, 08:01
pitai silveto

lilit_666
09-08-2007, 08:03
Дори и да го пребиеш, няма да я накараш да те обича. ако наистина толкова държи на него, най-много да се скарате и да се разделите.
Говори открито с нея и и обясни, че не ти е приятно, че се вижда с него.
Така е,но ако бях на нея бих се направила на сърдита,но ще се впечатля 100%,че на някой му пука за мен и даже би се сбил,но и обясни,4е не е било от ревност,а защото я обичаш прекалено,за да глегаш как оня се подиграва с нея!

09-08-2007, 08:07
и аз бях така, но ще и отмине. Сподели това с нея и кажи да избира или да го забрави като престане да общува с него и да бъде с теб или да е с него.

Mitizaro
09-08-2007, 10:09
hm vie ste mnoo stranni... :/
6tom puska taq tema, qvno e s po-buistven mantalitet, i 6tom mu idva da mu razmaje musurata, za kvo go spirate. Vseki normalen tip bi za6titil 4estta si po takav na4in.. verno, po 6te e hubavo da pogovorite parvo, NO ako nqma promqna, ostava6 bez druga alternativa.. pone ti si napravi kefa, 4upi go ot boi, pyk da ne ti puka ko 6e stava ;)

kolkoto do tova 4e toi moje da te bie- moje, no ti otiva6 s nqkfa cel, 6e se bie6 za gorespomenatite ne6ta, a toi samo 6te se za6titava, => veznite sa nakloneni v tvoq polza xd

Грешиш. Щом е пуснал темата, значи е кух, защото найстина с бой нищо не се Оправя.
Но щом така или иначе си е такава си прав че не трябва да го спираме.
П.П - Запиши го на гсм-а и го покажи тука :lol:

09-08-2007, 10:14
Абе..трябвало да и вярваш...глупости...'На жена вяра нямай..хващай я за ден-два и веднага бягай'...шаляля :>
Хвърли му един як бой преди да е станала дебела работата...бившите винаги са слабост на момичетата...така че действай преди да се станало по-лошо...
Давай,разпилей го по асфалта...с тебе сме ! :)

sladka_______
09-08-2007, 10:19
мислите ли че като го набие нещо ще се промени не само гаджето му ще му се разсърди и наи-много да избере другия. По добре поговорете или нещо такова, но с бои няма да стане ще ядосаш приятелката си и наи- много да я загубиш в стремега си да я задържиш

Valar
09-08-2007, 10:21
И на края ти ще изядеш боя много лошо! :roll:

sexy_for_you
09-08-2007, 11:34
Дори и да го пребиеш, няма да я накараш да те обича. ако наистина толкова държи на него, най-много да се скарате и да се разделите.
Говори открито с нея и и обясни, че не ти е приятно, че се вижда с него.

Съгласна.

^Sam90^
09-08-2007, 11:47
Ако тя още го обича, с бой няма да махнеш чувствата и'. Напротив - само рискуваш да те намрази, защото биеш човека, когото обича.
Постави въпроса директно и и' кажи, ако толкова иска него, да си ходи при него, а не да те разиграва като кученце.
Ти и да го набиеш, той пак ще е там... пак ще е в живота и в сърцето и'.

09-08-2007, 11:51
Абе да ти кажа,най-добре го хвани дет няма къде да бяга и не го спуквай от бой ми просто му плясни 2 шамара,и му кажи,че ако не се спре ше му се случи лоша случка...това е кфо да праиш с него,а с нея си поговори и й ЗАЯВИ че това трябва да престане...

Malko_D
09-08-2007, 12:08
Az mislq che edin boi nqma da svyr6i nikakva rabota osobenno tq ako go obicha moje da q zagubish po toq nachin syshto taka.Shtom pravi taka kolkoto i da q obicha6 ne biva da go pozvolqvash taka da se otnasq s teb [-X Tq znachi ne te obicha spored men.Ili izchakai da vidish kvo shte stane ako mojesh ili q reji oshte sega da i stane qsno che ne trqbva da pravi taka pyk ako naistina te obicha shte se promeni i shte iska da se vyrne.

LofYou
09-08-2007, 12:12
Според мен боя няма да свърши работа ниа-много да сиз агубиш приятелката ... по добре и кажи че трябва да поговорите сериозно и и кажи как се чувстваш от това неино държание .. ако след това продължи по добре се откажи от нея .. тя не те заслужава :wink:

09-08-2007, 12:15
Ако тя още го обича, с бой няма да махнеш чувствата и'. Напротив - само рискуваш да те намрази, защото биеш човека, когото обича.
Ако го обича и да не го бие пак нищо няма да се промени нали така ?
Поне с малко шамари може да го предупреди да не се доближава до приятелката му... ;)

09-08-2007, 12:17
А ако седне и си поговори 'сериозно' с нея...ще изглежда като ревнив шибаняк...и и забранява да се вижда с прителите си..и става кофти...
Ако го очука малко...ще каже че понеже много я обича..и понеже той се подиграва с нея..и ала-бала..ше мине номера ;)

miloto_girl_4e
09-08-2007, 12:23
Това да биеш момчето е доста тъпа постъпка ...
Той с нищо не ти е виновен все пак :!:
А и ако си мислиш, чце след тази твоя "велика" постъпка приятелката ти ще остане при теб се лъжеш жестоко :!:
Какво да се прави, че още има чувства към него ... нищо не можеш да направиш в крайна сметка..
А и това да се виждат не може да и го забраниш :!: [-X

^Sam90^
09-08-2007, 12:32
Ако тя още го обича, с бой няма да махнеш чувствата и'. Напротив - само рискуваш да те намрази, защото биеш човека, когото обича.
Ако го обича и да не го бие пак нищо няма да се промени нали така ?
Поне с малко шамари може да го предупреди да не се доближава до приятелката му... ;)
Ама, стой малко - момчето кво е направило?! Те просто се обичат, не можеш да ги съдиш за това! Боя няма да оправи НИЩО! Както казах, най-много да озлоби момичето към Боби (ако наистина така се казва автора)

ZaHaRcHe
09-08-2007, 12:37
mi.. napravo q pitai dali iska da e s teb ili s nego ...
ako kaje 4e iska da e s nego nabii go
xhaxhahxahxh

etnies
09-08-2007, 12:39
Кви чувства бе :!: :?: Я и тегли една путка маина на тая като иска да е с него да си отива при него и тва е! Той едва ли е виновен! То по скоро както разбрах тя си го търси... Тъй че по- добре нея набий :mrgreen:

tItEufFf
09-08-2007, 12:41
зависи от приятелката ти...ако го набиеш тя може да си помисли, че си мъжествен и че държиш на нея, но може да има и обратен ефект :-k Защо просто не отидеш при "мухльото" и не му кажеш да се разкара от приятелката ти? Защо просто не го сплашиш вместо да стигаш до бой

MayKyTy
09-08-2007, 12:46
Аз лично бих го ошамарила ако бях на твое място пък мацката дано да се замисли ... :::

Iv4eTy
09-08-2007, 13:24
Ами според мен не това е решението. Ако го пребиеш може само да загубиш от това, може гаджето ти да се разсърди и.... просто се опитай да и вярваш. Може пък да са просто приятели.... а ако толкова те дразни поговорете си сериозно кажи и всичко. Ако те обича би трябвало да те разбере и да спре с тези срещи!

stealthyGirl
09-08-2007, 13:55
Неее [-X не го бии :) покажи и че я обичаш: купи и нещо :lol:
А сега сериозно.. щом толкова държиш на нея найстина трябва да и покажеш, че я обичаш :) Излезте, забавлявайте се, целувайте се, натискайте се даже :roll: Абе гледай да прекарвате повече време заедно ;)

bqsna_teenagerka
09-08-2007, 14:12
ne ne, nedei barza tolkova, 6toto nai-veroqtno 6te te zareji mackata. Opitai se po-hubu da i vlei6 malko razum, pokaji i koi e Mastera xD da ne prai takiva mizerii drug pyt.. ako pyk prodalji, otidi i mu ebi mamata ;P
без последното изре4ение подкрепям....ако пък продължи...я остави!

100%angel
09-08-2007, 14:37
Направо го пребий!!! :D :D :D

I'm crazy
09-08-2007, 14:41
Еми заебия щом още тича по оня...Боя не опраа нещата, най-много още повече да се скараш с нея..Но щом се вижда с него и тн може би има още чуства към него...Говори с нея....подплаши я малко, че ще се разделите ако продължава и така! 8)

minava6t 4i4ko :)
09-08-2007, 14:46
"Старата любоФ ръжда не хваща"! , 100% че с боя най-много тя да те намрази, а и какви са тия побоища вие да не сте женени.

shiT_ShiT=]
09-08-2007, 16:03
pi4 samo da ti kaja 4e v pove4eto slu4ai boq pomaga no ne misla 4e v tvoq 6e e ot polza daje misla 4e 6e stane po zle ili tq 6e te skusa ili ne6to dr puk i po toq na4in nemoje6 da q nakara6 da spre da go obi4a!probvai s ne6to dr!

koalka
09-08-2007, 16:07
Това, че се виждат не означава, че има нещо между тях, макар че тези постоянни срещи са малко съмнителни, още по-малко, че тя има връзка и би трябвало да се съобразява с това.Не е виновен той, а тя в случая.Явно той я харесва/обича, свободен е(предполагам), а тя е тази, която има връзка.

Jewel`kl`kl`
09-08-2007, 16:24
samo shti kaja edno koeto znam ot lichen opit...kogato si neshto nedovolen che sa se vijdali ili imash nqkakvi podozreniq 4e tq pravi neshto..Ne budi bezharakteren...nedei da si mal4i6 i da go krie6 v sebe si ami i go kaji...zashtoto ako tq go obi4a nqma i da se usetish koga ve4e e pri nego a na teb shte ti e bila 6uta...puk i zabranenoto e po sladko nali znae6...tai 4e uspeh!!!a ako onq ve4e e mnogo nagyl pokaji koi e muja v kushtata...vse pak imash i ti dostoinstvo

Krem4eto
09-08-2007, 17:18
Бий го и да не ти пука!Това е ;) ,ама гледай тя да не разбере ,че става лошо!

Боби
09-08-2007, 17:36
Ей хора мерси, че се отзовахте. Аз на оня ше му смажа фасона таЯ вечер разбрал съм къде ше излиза вечерта и ви казвам ше го смачкам :smt013 Циганина тъп, нема си гадже и тича след мойта принцеса да му еба майката

Vikitooo
09-08-2007, 17:40
Абе пич я не се занимавай с глупости [-X Можеш да направите един мажки разговор ама чак до бой да се стига-недей само патроните си харчиш :mrgreen:

tuka6na
09-08-2007, 17:44
:-s И какво от това?Тя ще спре да го обича,да тича след него ли какво...Трябва с нея да говориш по-скоро ,защото не може да се почва нещо,след като явно не е приключила с миналото :roll: Разбери тя какво иска,увери се ,че в случея това си ти,защото ако не си ,то смисъл никакъв.

FiRe_LaDy
09-08-2007, 18:26
Няма смисал.Едва ли боя ще ти помогне .... може да стане дори по зле!

09-08-2007, 18:27
kav boi be? ti ne si dobre ako momi4eto haresva biv6iq si i toi neq kakav e smisala da go bie6 ako se obi4at ostavi gi da se radvat na jivota zaedno.6te te boli no ako ne te obi4a za kakvo 6a ti4a6 podir gaza i?!

lyly_lili
09-08-2007, 18:43
С бой не можеш да повлияеш на чувствта и.



+1...Все някога трябва да се откаже от тоя "Мухльо" :-D

100%angel
09-08-2007, 19:21
Нали ти казах да го натрушиш и няма да ти бара момичето повече!!!

Nicole_Richie
09-08-2007, 19:43
С бой не можеш да повлияеш на чувствата и.

mhm,taka e...ama moje i sled boq neshtata da stanat i po-zle...

09-08-2007, 20:45
Бате в един човал в багажника, ама и двамата, водиш ги на абдовица или камбаните и бой по човала докато не се намразят :)

09-08-2007, 21:33
Ех, че сте човечни е!
Трайте си е...Тоя накрая ше зема найстина да го набие и ше стане купона.
Че тя няма да го обикне заради това - ясно му е. Че не е хубаво - пак му е ясно. Ама не му пука нали :wink:

Пич едно много важно нещо. Снимай как го биеш, за да ни покажеш, ок?
Айде успех :P

09-08-2007, 21:37
ka4i go posle vuv vbox pls

Vikitooo
09-08-2007, 21:41
Боби не ги слушай седи си на задника и тва е :lol:

Escarina
09-08-2007, 23:09
Леле леле... Значи, ако тя наистина има чувства към него и го набиеш, забрави че съществува. С бой няма да я спреш. Освен това с бившите ми гаджета си поддържам много добри приятелски отношения, дори с тези към които съм изпитвала много силни чувства, а те са ме "преебали", така че наистина - стой си на задника ;)

LizZz
09-09-2007, 06:49
Боби не ги слушай седи си на задника и тва е :lol: :lol:

09-09-2007, 17:47
НАТРЕПАХ ГО МАМИЦАТА МУ!!! СНОЩИ ПРЕД ЕДНА ДИСКОТЕКА ГО СПУКАХ МУХЬОТО ТЪП ГРОЗЕН. :twisted: май носа му разбих щото пусна кръв-че :lol: А ся да го видя дали ше тича след принцесата ми :twisted:

Vikitooo
09-09-2007, 17:49
НАТРЕПАХ ГО МАМИЦАТА МУ!!! СНОЩИ ПРЕД ЕДНА ДИСКОТЕКА ГО СПУКАХ МУХЬОТО ТЪП ГРОЗЕН. :twisted: май носа му разбих щото пусна кръв-че :lol: А ся да го видя дали ше тича след принцесата ми :twisted:

:shock: :shock: :shock: Ама ти сериозно ли?!

angel og darks
09-09-2007, 18:27
ми ако питаш мен аз ако съм на мястото на твоита мацка в момента в който удариш момчето което "обичам" ще те зарежа.аз лично не понасям момчета дето ми се правят на интересни и силни,а всъщност не са.

Escarina
09-09-2007, 21:06
НАТРЕПАХ ГО МАМИЦАТА МУ!!! СНОЩИ ПРЕД ЕДНА ДИСКОТЕКА ГО СПУКАХ МУХЬОТО ТЪП ГРОЗЕН. :twisted: май носа му разбих щото пусна кръв-че :lol: А ся да го видя дали ше тича след принцесата ми :twisted:

Идиот.

tuzaro
09-09-2007, 21:13
НАТРЕПАХ ГО МАМИЦАТА МУ!!! СНОЩИ ПРЕД ЕДНА ДИСКОТЕКА ГО СПУКАХ МУХЬОТО ТЪП ГРОЗЕН. :twisted: май носа му разбих щото пусна кръв-че :lol: А ся да го видя дали ше тича след принцесата ми :twisted:браво баце така трябва :wink:

kofti_nick
09-09-2007, 22:08
НАТРЕПАХ ГО МАМИЦАТА МУ!!! СНОЩИ ПРЕД ЕДНА ДИСКОТЕКА ГО СПУКАХ МУХЬОТО ТЪП ГРОЗЕН. :twisted: май носа му разбих щото пусна кръв-че :lol: А ся да го видя дали ше тича след принцесата ми :twisted:браво баце така трябва :wink:

:smt038

Presley
09-09-2007, 22:10
Не съм чела темата,но от эаглавието ми стана ясно.Та отговора е да.Един бой оправя всичко. :-D

LizZz
09-10-2007, 03:29
Еми чакаме резултат от боя...Така де...Аз не очаквам да са и се изпарили чувствата...Има 85% шанс тя да го зареже тея дни...Ще видим...

Dez
09-10-2007, 03:34
Мама му стара хора,писнало ми е :smt013 Приятелката ми не спира да тича по старата и "любов". Вече 6 месеца сме заедно и направо откачам. Оня смотаняк я оставил, а тя уж го била обичала. Абе незнам, тя не си признава ама знам, че са се виждали няколко пъти пак и по скайпа си са писали. Аз не съм ревнив ама вече ми е писнало. Днеска пак се е била видяла с оня мухлио и ест пак се скарахме ](*,)
Кажете ми кво да правя.Говорил съм не веднъж с нея и уж трябвало да и вярвам ама... Мацката е много яка и смея да кажа, че я обичам и неща да я давам на мухлиото.Да му хварля един бой на оня, а? Дали ще свърши работа?

Със бой нищо няма да постигнеш. Боят е за хардкор селяни :) Бъди пич и я остави да си избере :) ако мислиш че си по-добър от него във всяко едно отношение го докажи и не я притискай, нито с карай с нея :) да не ти пука че се е виждала с него :) както написах... БЪДИ ПИЧ :) PEACE

LizZz
09-10-2007, 03:37
Със бой нищо няма да постигнеш. Боят е за хардкор селяни :) Бъди пич и я остави да си избере :) ако мислиш че си по-добър от него във всяко едно отношение го докажи и не я притискай, нито с карай с нея :) да не ти пука че се е виждала с него :) както написах... БЪДИ ПИЧ :) PEACE
Той го е пребил вече... :?

h0s7
09-10-2007, 03:49
Мама му стара хора,писнало ми е :smt013 Приятелката ми не спира да тича по старата и "любов". Вече 6 месеца сме заедно и направо откачам. Оня смотаняк я оставил, а тя уж го била обичала. Абе незнам, тя не си признава ама знам, че са се виждали няколко пъти пак и по скайпа си са писали. Аз не съм ревнив ама вече ми е писнало. Днеска пак се е била видяла с оня мухлио и ест пак се скарахме ](*,)
Кажете ми кво да правя.Говорил съм не веднъж с нея и уж трябвало да и вярвам ама... Мацката е много яка и смея да кажа, че я обичам и неща да я давам на мухлиото.Да му хварля един бой на оня, а? Дали ще свърши работа?

Със бой нищо няма да постигнеш. Боят е за хардкор селяни :) Бъди пич и я остави да си избере :) ако мислиш че си по-добър от него във всяко едно отношение го докажи и не я притискай, нито с карай с нея :) да не ти пука че се е виждала с него :) както написах... БЪДИ ПИЧ :) PEACE




зе ми думите от устата :smt006 :smt019

hforce
09-10-2007, 08:28
kaji i: "ima 2 varianta, purvi variant, ti spira6 da se vijda6 s nego, vtori variqnt, az go prava nepriqten za gledane, koe si izbira6?"
ako izbere purviq variant si4ko e tok i jica
ako izbere vtoriq ti go prebiva6 i si4ko e na 6
ako kaje 4e nqma da spre da se vijda s nego a 6te ti se razsurdi ako go prebie6 go prebiva6, tq ti se surdi izvesno vreme, otuk ima 2 varianta
kusate (dreme ti, za kvo ti e nqkva koqto durji pove4e na nekuv muhal otkolkoto na tebe)
sdobrqvate se i tq ne se vijda s nego 6tot ve4e 6e znae 4e vidi li se s nego ti pak 6e go napravi6 truden za risuvane

LizZz
09-10-2007, 08:31
К'во стана? http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/c015.gif

hforce
09-10-2007, 08:40
К'во стана? http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/c015.gif

dam, ve4e pro4etoh 4e go e nabil i sega 4akame klip4e i da razbereme ko e stanalo

LizZz
09-10-2007, 09:04
К'во стана? http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/c015.gif

dam, ve4e pro4etoh 4e go e nabil i sega 4akame klip4e i da razbereme ko e stanalo
Чакаме... :roll:

malakalmavt
09-10-2007, 10:19
в тъпата кучка е вината. хем е с теб, хем има чувства към другия и се вижда с него. бих се опитал да се изясна с нея. ако пък я хвана в нещо, ще и забия един стабилен шут и сбогом. [-(

що ще биеш момчето, то се навърта около нея, защото тя му дава надежди! тоест тя е една мръсна кучка, счупи и тиквата на нея. ;-)

Mitizaro
09-10-2007, 10:50
в тъпата кучка е вината. хем е с теб, хем има чувства към другия и се вижда с него. бих се опитал да се изясна с нея. ако пък я хвана в нещо, ще и забия един стабилен шут и сбогом. [-(

що ще биеш момчето, то се навърта около нея, защото тя му дава надежди! тоест тя е една мръсна кучка, счупи и тиквата на нея. ;-)


Пича донякъде е прав. Кучката ти слага рога. Ама от друга страна оня като знае, че си има гадже - къде ходи?

За мене и двамата са за бой.
Ти вече го изръси оня. Изчук@й кучката и я вкарай в ада после. :twisted:
No Peace.

lqlqlqlq
09-10-2007, 11:07
Аве не е трябвало в носа да го удряш,защото ся гаджео ти може да разбере че си го тармонил.....и да те зареже :roll: .Ама иначе браво,хубу си го сгънал :twisted: :twisted: :twisted:

lenkataa
09-10-2007, 13:49
s boi nqma da stane ni6to

lenkataa
09-10-2007, 13:53
ti si lud.

Jewel`l`l`
09-10-2007, 15:12
hahahaaahha dobre ve moi...ne 4e go odobrqvam mnogo ot taq strana 4e moje da te zareje ama ot drugata 4e si go nabil prosto ei tai shtoto ti bara momi4eto evala ti pravq...xaxaxaxa ti vaob6te za ko tarsi savet te tuka na 10 komentara edin da ti e kazal 4e moje da go nabie6 i ti pak si oti6al si go natro6il...ama ni6to vii tai i tai moje da skasate pone si mu ebal mamata :smt005

choco dick
09-10-2007, 15:12
ебати смеха :smt005

09-10-2007, 17:59
Разбий му устата, накарай го да си обира зъбките от земята! Бой, само бой! Няма лесно да си дадеш мацката! :twisted:

09-10-2007, 18:15
Скопи го! Отрежи му топките, да видим дали някоя изобщо ше иска да хои с него!