PDA

View Full Version : Тинейджърството ме промени към лошо, но пак ставам себе си.



Nick Carter
09-08-2007, 10:36
Тинейджърските години уж са най-яките, но аз така се промених (към по-лошо), че не мога да се позная. И сега трябва да оправям живота си:

Какво трябва да променя:

- Да спра да гледам MTV, Планета и СКАТ;
- Да спра да гледам новините (с изключение на спортните);
- Да спра да чета вестници;
- Да спра да се интересувам от известните личности, да чета клюкарски вестници и да посещавам сайтове за звезди;
- Да спра да се интересувам от политика;
- Да спра да пиша по Интернет форуми, блогове и чатове - изобщо не се справям с това все още;
- - В Интернет да общувам само с познати, защото непознатите по-лесно могат да ме наранят - все още не ми се отдава;
- Да използвам градски транспорт колкото е възможно по-рядко;
- Да спра да мразя, а да игнорирам и да бъда безразличен към неприятелите си и да оставя омразата, която изпитват да си свърши работата.
- Да спра да слушам музика, която не ми харесва, само заради компанията ми;
- Да си намеря нова компания;
- Да спра да следя всеки нов модел автомобил и да знам имената на всички марки и модели;
- Да започна да излизам по-често.

Май това е, което е ужасно дълъг списък, но се надявам да успея да изпълня всичко!

Вие какво мислите за тинейджърството? Аз мисля, че не всеки се променя на 180 градуса като мен, бившите ми съученици са си почти същите, само по-големи.

REMIX 1912
09-08-2007, 10:49
DA LE MNOGO LO6I RABOTI SI NAPRAVIL VIZ DA NE SI PROPUSNAL DA KAZE6 4E SI STANAL NEKAV PSIHOPAT UBIEC DA TI IMAM I PROBLEMITE BASI HAHAHAHAHA :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-& =;

09-08-2007, 10:52
Не са толкова лоши, но и на враговете си не пожелавам да се чувстват толкова зле колкото аз се чувствах през последните няколко години. Наистина да ми имаш проблемите за да разбереш какво е. А не споменах, че седях постоянно в къщи, защото от хората се депресирах нали. Да ти се случи, за да разберешне ти пожелавам.

REMIX 1912
09-08-2007, 10:54
DA TA EBA I PROKLETOTO EMO :smt016 Q NE MA PROKLIVAI LE PREDLAGAM TI DA OTIDE6 DA SE SAMOUBIE6 DA NE SE MA4I6 PEDRAS

REMIX 1912
09-08-2007, 10:56
Не са толкова лоши, но и на враговете си не пожелавам да се чувстват толкова зле колкото аз се чувствах през последните няколко години. Наистина да ми имаш проблемите за да разбереш какво е. А не споменах, че седях постоянно в къщи, защото от хората се депресирах нали. Да ти се случи, за да разберешне ти пожелавам.
AZ PACK SI STOQ V KA6TI 6TOTO U4IH PO-DOBRE LI E A :smt018

09-08-2007, 10:57
DA LE MNOGO LO6I RABOTI SI NAPRAVIL VIZ DA NE SI PROPUSNAL DA KAZE6 4E SI STANAL NEKAV PSIHOPAT UBIEC DA TI IMAM I PROBLEMITE BASI HAHAHAHAHA :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-& =;
Май се обиди на Планета или на Скат.

remix 1912
09-08-2007, 11:00
qz mi kura planeta-chalga skat-mr.Vu4kov tva ako ne go gleda6 ti koi dr. :D

09-08-2007, 11:00
DA TA e** I PROKLETOTO EMO :smt016 Q NE MA PROKLIVAI LE PREDLAGAM TI DA OTIDE6 DA SE SAMOUBIE6 DA NE SE MA4I6 PEDRAS
Колко грама мозък имаш да обиждаш хора, които не познаваш. Май ти си комплексар. Нищо лично, но защо обиждаш. Нека, като са ми малки проблемите да ти се стоварят на теб. Искренно ти го пожелавам, да видиш какво е да те мрази целия клас и ти да ги мразиш. :twisted:

remix 1912
09-08-2007, 11:05
taq tema trqbva da se zaklio4i obizdam te 6toto me prokleva6 ne 4e vqrvam v teq ne6ta m ne mi e mnogo priqtno i vtoro kak mozze da mi kazva6 4e gledam skat 4e planeta daze po-moze i tva za klasa si si go naprail ti zemi po4ni da se razbira6 s tqh pogovori ni6to ne ti pre4i i otnostno tebi nemam nikakvi kompleksi =;

09-08-2007, 11:08
taq tema trqbva da se zaklio4i obizdam te 6toto me prokleva6 ne 4e vqrvam v teq ne6ta m ne mi e mnogo priqtno i vtoro kak mozze da mi kazva6 4e gledam skat 4e planeta daze po-moze i tva za klasa si si go naprail ti zemi po4ni da se razbira6 s tqh pogovori ni6to ne ti pre4i i otnostno tebi nemam nikakvi kompleksi =;
Изобщо не чета мнания или теми написани на шльокавица...
Не да се разбирам, а да игнорирам. Ще се разбирам само с тези, които ми харесват, другите - трябва да не съществуват за мен, не трябва да ги мразя. Щото пък не е възможно с всички да се разбираш. Затова - никакво мразене, ами ще са ми безразлични. По-добре е така. И без това кой друг (освен мен или още няколко хора в депресия) обръща внимание на хора, които са му неприятни или с които няма нищо общо или на мнението на непознати?

REMIX 1912
09-08-2007, 11:13
КАТО НЕ ЩЕ6 МНЕНИЧ НА НЕПОЗНАТИ 6ТО СИ ПУСНАЛ ТАЧ ТЕМА И ПРЕДПОЛАГАМ СИ МОМИ4Е С ГОЛЧМО САМО4УВСТВИЕ 6ТОМ ГИ ИГНОРИРА6 НА ТВОЕ МЧСТО ИЛИ БИХ И АЗ ГИ ДРАЗНИЛ ИЛИ 6А ГЛЕДАМ С ЕДИН ПО ЕДИН ДА СА СДОБРЧ КАТО ПО4НА ОТ ТЕЧ ДЕТО НЕМА ДРАЗНАТ ТОЛКОВА ТВА Е НЕ МОИ6 ЛИ САМ ДА СЕ СЕТИ6 \:D/

09-08-2007, 11:21
Не е хубаво да ги дразниш, това означава че те са НЕЩО, като ги мразиш, а някои комплексари точно това търсят - внимание. А омразата е извинението на слабите хора. Всеки с повече самочувствие не обръща внимание на дразнителите. Какво ще си губиш времето да ги дразниш, като през това време можеш да обръщаш внимание на себе си, роднините ти и приятелите. Поне аз така правех в първите класове и беше супер живот. Съветвам те и ти да опиташ да забелязваш само добрите хора, а да оставяш лошите сами да се отровят в омразата си. Не исках да те засегна извинявай, но ти просто не можеш да разбереш какво ми беше - да те е страх да излезнеш и като се качиш в превозно средство да ти става лошо. Ужас! А за другите неща - еми не ми е приятно вече да се занимавам с живота на известните личности.

REMIX 1912
09-08-2007, 11:30
MI TO HUBAVO MA KATO GLEDAM TOQ PODHOD SQ NE TI VAR6I GOLQMA RABOTA A :smt018 O:)

09-08-2007, 11:35
Върши, върши. От няколко месеца вече не си чатя със зловредни хора от моя (вече бивш) клас. Изтрих им телефонните номера и така. Даже с някои от тях официално не се сбогувах, не си заслужава, и пак щяхме да се скараме. Вече ще се интересувам само от мнението на тези, които ме познават и са ми приятни, от мненията на някакви ПРОСТО съученици/състуденти/колеги/познати (но непритни), но не приятели или поне малко да са ми приятни няма изобщо да се интересувам. Всичко друго е ненормално.

REMIX 1912
09-08-2007, 11:38
ААЗ НЧМАМ ТОЧ КАСМЕ ЖИВЕЧ БАЧ БЛИСКО ДО СИ4КИ И АКО ИМА ПРОБЛЕМИ СЕ ПЦУВАМЕ ИЛИ КЕ4ИМ БЕЗМИСЛЕН НА4ИН НО ПОМАГА ЗА МОМЕНТА ВАПРЕЦКИ 4Е НА ДР. ДЕН СИ4КО СЕ ЗАБРАЧ :-({|=

09-08-2007, 11:43
Моите не забравят и са злопаментни обаче. Затова не със всеки става. Нали разбираш. А и аз не съм скандалджия (въпреки, че в последните години това не си личеше - само скандали всяка седмица), не обичам скандлаите. Е, понякога трябва да си отстояваш нещата, но пак е по-добре без обиди, без лични нападки и без да се крещи. Вече, ако човекът не разбира от дума може и до бой да се стигне. Даже по-добре бой от скандал. С един имахме конфликт, сбихме се и после даже седяхме заедно.

sexy_for_you
09-08-2007, 11:49
Ами през тинейджърските ми години,които настъпиха,не съм се променила много.Станах по-общителна,имам повече приятели,излизам,забавлява м се.Не съм се променила коренно,но смятам,че съм израстнала повече психически и съм станала по-добър събеседник.

09-08-2007, 11:54
Точно това имам предвид - аз за съжаление се промених и то към по-лошо, но напоследък желанието ми да си стана пак себе си апочва да се сбъдва - вече отново обичам животните, не ме е гнус от тях (е, поне от повечето). Не следя клюкарските издания от месеци, MTV и Планета като попадна случайно и веднага превключвам, Слави вече не ми е интересен, не говоря постоянно за коли, музика и компютри. Пак ставам себе си, явно това през тийн годините ми беше дупка - сега излизам от нея, трудно е, но става с постоянни усилия и опити. Още повече, че до края на тинейджърските ми години остава само една година.

sexy_for_you
09-08-2007, 11:57
Точно това имам предвид - аз за съжаление се промених и то към по-лошо, но напоследък желанието ми да си стана пак себе си апочва да се сбъдва - вече отново обичам животните, не ме е гнус от тях (е, поне от повечето). Не следя клюкарските издания от месеци, MTV и Планета като попадна случайно и веднага превключвам, Слави вече не ми е интересен, не говоря постоянно за коли, музика и компютри. Пак ставам себе си, явно това през тийн годините ми беше дупка - сега излизам от нея, трудно е, но става с постоянни усилия и опити. Още повече, че до края на тинейджърските ми години остава само една година.

Как определи,че ти остава само една година?Тинейджърството не е нещо определено,това е период,който ти определяш.След това ставаш зрял и започваш да мислиш как да устроиш живота си.А това,че си налагаш да правиш нещо,което ти е приятно,е тъпо.Живей си живота и не се стреми към някакви идеали.Бъди себе си!

09-08-2007, 11:58
Тинейджърството са всички години от 13 до 19. Teen. А иначе ако е така, както казваш, то и детството може да си го определяме до кога ни е, нали? По тази логика съм тинейджър, който става възрастен, който пък е със запазено детско в себе си.

09-08-2007, 12:01
Точно това имам предвид - аз за съжаление се промених и то към по-лошо, но напоследък желанието ми да си стана пак себе си апочва да се сбъдва - вече отново обичам животните, не ме е гнус от тях (е, поне от повечето). Не следя клюкарските издания от месеци, MTV и Планета като попадна случайно и веднага превключвам, Слави вече не ми е интересен, не говоря постоянно за коли, музика и компютри. Пак ставам себе си, явно това през тийн годините ми беше дупка - сега излизам от нея, трудно е, но става с постоянни усилия и опити. Още повече, че до края на тинейджърските ми години остава само една година.

Как определи,че ти остава само една година?Тинейджърството не е нещо определено,това е период,който ти определяш.След това ставаш зрял и започваш да мислиш как да устроиш живота си.А това,че си налагаш да правиш нещо,което ти е приятно,е тъпо.Живей си живота и не се стреми към някакви идеали.Бъди себе си!
Еми, да, точно, защото ставам себе си престанах:
Да гледам MTV, Планета и СКАТ, да гледам новините (с изключение на спортните), да се интересувам от политика, да се интересувам от известните личности и да говоря само за коли, политика, новини и компютри.

sexy_for_you
09-08-2007, 18:40
Тинейджърството са всички години от 13 до 19. Teen. А иначе ако е така, както казваш, то и детството може да си го определяме до кога ни е, нали? По тази логика съм тинейджър, който става възрастен, който пък е със запазено детско в себе си.

За мен тийнейджърството,както и детството се определя не от годините,а от състоянието.Вече не си дете,когато спираш да си играеш с колички,да те интересъват чисто детски неща,а започнеш да обръщаш повече внимание на външния вид,започваш да харесваш някого и така.А възрастен вече обясних според мен кога се става.

09-08-2007, 18:45
Тинейджърството са всички години от 13 до 19. Teen. А иначе ако е така, както казваш, то и детството може да си го определяме до кога ни е, нали? По тази логика съм тинейджър, който става възрастен, който пък е със запазено детско в себе си.

За мен тийнейджърството,както и детството се определя не от годините,а от състоянието.Вече не си дете,когато спираш да си играеш с колички,да те интересъват чисто детски неща,а започнеш да обръщаш повече внимание на външния вид,започваш да харесваш някого и така.А възрастен вече обясних според мен кога се става.
Е то и децата харесват някого. Плюс това е възможно да те интересуват едновременно няколко детски, няколко тинейджърски и няколко неща от света на възрастните. Все пак човек е комплексна личност. Пример: доста възрастни тайно гледат детски, но си остават възрастни - ходят на работа.

FiRe_LaDy
09-08-2007, 18:47
Това,което написа е тъпо!Не виждам кое от тея неща те е променила към лошо?Да ти имам проблеми!Иначе аз се промених много в последната година .... не беше изцяло по мое желание,ама нямах избор .... живота сам ме промени.И не мисля,че е към лошо.Дори по този начин опознах още повече себе си ....

bqsna_teenagerka
09-08-2007, 19:12
ами щом си сметнал 4е си лош и искаш да промениш нещо в себе си! направи го! :wink: