PDA

View Full Version : Помощ:Тема Автомобили



Кристи
09-08-2007, 11:13
Значи,много често,когато излизаме с моя приятел идват още няколко негови приятели и в повечето случай си говорят за коли...До такава степен,че на мене ми става супер тъпо,че нищо не разбирам,а искам да се включвам в разговорите но уви...
Ето сега да речеме някой може ли да ми каже какво точно представлява Мини Купър...Или пък като кажат пълна инжекция или нещо от сорта кво значи (Нешо с бензина ли ?!)
умирам си направо... От тези конски сили също грам не чаткам :smt005

09-08-2007, 11:23
Ами да ти кажа гадно се получава... Мини Купър е една грозна малка кола (на мен всички нови ми се виждат грозни, все едно ги е нарисувал петокласник), пътърси в Гугъл. Голф е за тежкарчетата. Кво да ти кажа - НЕ СЕ ПРОМЕНЯЙ само за да угодиш на гаджето ти и приятелите му. Не прави тази грешка, ще съжаляваш.

09-08-2007, 12:09
Голф е за тежкарчетата.

/me изпада от стола от смях.

sexa_na_kompleksa
09-08-2007, 12:24
Опитай се да подхванеш някоя друга тема,за която ще можете да говорите всички или ги помоли да ти обяснят някои неща за колите. :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
09-08-2007, 12:53
Кво да ти кажа - НЕ СЕ ПРОМЕНЯЙ само за да угодиш на гаджето ти и приятелите му. Не прави тази грешка, ще съжаляваш.

е тя няма да се променя, просто ще стане по-веща относно колите... к'во му е лошото да знаеш и да разбираш др-те за к'во си говорят?

обаче верно е мн гадно да имаш гадже деееето сааамо за коли говори и се обръща след всяка по-лъскава ламарина възкликвайки: "Скиии'й к'ви джанти има тая" :shock: иии не знам си колко цолови гуми :shock: тъпа история... да ревнуваш от коли...

ако не са чак толкова зле тез' твойте приятели... отваряй разни форуми, вземи си вестници за коли, ограмоти се малко, няма да е в твой минус... може даже да им направиш добро впечатление...

аз имам един приятел дето е луд фен на Мерцедес иии предимно за това говори, и покрай него щЪ-не щЪ започнах да поназнайвам туй-онуй... колко брошури на Мерцедес са ми минали през ръцееете... и какви ли не списааания... апфф... но какво да се прави.. пък и...абее, интересно е... като седнем на кафе не обсъждаме жени, а миналите покрай нас коли ( :shock: ) изтрщяла работа :lol:

remix 1912
09-08-2007, 20:40
mini kuparr e edna malka skapa kola i mai e anlgliiska toi trqbva da e novata versiq na mini ne e limuzina dvigatela oba4e ne e mnogo slab i bogatite macki si go kupuvat pove4e palna inzekciq ozna4ava napalno avtomatizirano kontrolirano ot komputar vpraskvane na gorivoto v dvigatelq ima polu unzekciq i obiknovenna 6taiga nare4ena karborator konski sili mo6tnosta na vigatelq ako si momi4e kvo se pritesnqva6 :smt008

Deskata_90
09-08-2007, 21:57
Точно защото си момиче тва че не разбираш не трябва да те притеснява.Когато си говорят и ти стане интересно просто ги п0итай кое какво означава едва ли ще ти се скарат или ще ти направят забележка.После като почнеш да ставаш и ти старстен маняк се обади да си лафиме щото не познавам момичета с който да мога да си говоря на тая тема :wink:

09-09-2007, 11:28
То и момче да си пак не е нужно да разбираш. Това с количките мислех, че свършва в детска възраст, ама някои хора явно не порастват.

LizZz
09-10-2007, 07:22
То и момче да си пак не е нужно да разбираш. Това с количките мислех, че свършва в детска възраст, ама някои хора явно не порастват.
Чакай малко,тука не говорим за количките на ББураго и т.н. а за големи коли - Мини Купър-и и т.н. :smt011 Има голяма разлика в това! :idea:
А по темата:Помоли ги да ти обяснят кое какво означава! :wink: Толкова ли е трудно? :P