PDA

View Full Version : Имената на едни прически



09-08-2007, 12:36
Съжалявам за глупавата тема, но искам да ви питам за три прически.

Първата е като на Ник Картър от Бекстрийт Бойс, но не сега, ами старата, когато беше с дълга коса и път по средата. тя как се казва? Паница ли беше? да, но паница има много варианти? Дали да не занеса снимка на фризьорката да ме направи така. Искам такава прическа, много ми харесва, обаче косата ми е чуплива за разлика от на Ник Картър. ](*,) Май ще трябва да ме изправят?

Втората е една прическа, която май се казва Лъвче - може ли да ми обясните горе-долу за какво става въпрос, как изглежда?

И третата е женска, но не ме интересува за мен, а а за една приятелка, тя ми каза да питам, но къде кой питах - никой не знаеше. Та тя била някаква на етажи. Като например три етажа? Нещо като някаква си героиня Ерика от сериала "Ранени Души" - не съм го гледал, но явно знаете за какво става въпрос. Та как се казва тази прическа на етажи?

09-08-2007, 13:57
Е, никой ли не знае?

Blab
09-08-2007, 14:37
1-вата - права на път
2-ра - убий ме, за "Лъвче" не съм чувала
3-тата - етажирана(не съм гледала т'ва за раните)

09-08-2007, 15:12
Мерси, първата всъщност наистина е права на път и паница.
Мерси за отговорите, а ако някой е чувал за Лъвче да пише.

09-08-2007, 15:16
А, момичето ми показа - в Гугъл отивате при търсенето на изображения и написвате: "Paola Riquelme" (с кавички). Първата снимка има една жена с мъж. Жената е с розова рокля. За тази прическа става, така каза приятелката. Щото и тя така търсила етажирана в Гугъл, но нищо не намерила. Явно някой коафьор трябва да каже има ли си име въобще?

09-08-2007, 15:32
Линка е в заглавието на това съобщение

09-08-2007, 15:46
Хубаво момиче, бих я праснал. Как се казва? А прическата и наистина й отива. :smt060

09-08-2007, 18:01
Та как се казва тази прическа на момичето? Снимката е в заглавието на това съобщение.

tainstvenata
09-08-2007, 18:50
Ами просто етажи като кажеш така ще те разберат много е известна ..смисал много хора са на етажи .. казваш колко етажи искаш може и да занесеш снимка ако неможеш да обясниш как искаш да е ;)[/u]