PDA

View Full Version : как да му кажа....



Симонка
09-08-2007, 12:58
Хора помогнете ми ...Как да кажа на гаджето,че не искам да съм с него,че не го обичам.Всеки път когато започна да му говоря той сменя темата и се прави на ударен.Знам,че ме обича,но много ме ревнува,даже и от приятелите ми,постоянно ги разпитва къде съм,с кой съм и какво правя.Пък аз до сега не съм му извневерявала.Знам,че ме обича и не иска да ме забуби ама аз не виждам смисъл в тази връзка,всеки път когато сме заедно избягвам целувките му,ласките му........

П.С без подигравки на 18 съм

MayKyTy
09-08-2007, 13:01
0_0 омг ... ами как да му кажеш .. направо ще му кажеш: Вече чувствата ми се промениха и не искам да бъда с теб, съжалявам много .. айде чао!
ТОлкоз ;) няма страшно ;)

09-08-2007, 13:01
kaji mu da tegli joker i kato go iztegli kaji 4estito vie spe4elihte razdqla

Mitizaro
09-08-2007, 13:02
0_0 омг ... ами как да му кажеш .. направо ще му кажеш: Вече чувствата ми се промениха и не искам да бъда с теб, съжалявам много .. айде чао!
ТОлкоз ;) няма страшно ;)

LofYou
09-08-2007, 13:04
0_0 омг ... ами как да му кажеш .. направо ще му кажеш: Вече чувствата ми се промениха и не искам да бъда с теб, съжалявам много .. айде чао!
ТОлкоз ;) няма страшно ;)

=D> =D> =D>

Iv4eTy
09-08-2007, 13:06
Как да му кажеш ли ами няма лесен начин. Колкото и да го боли трябва да му го кажеш директно. Ако тръгне да сменя темата и да се прави на ударен го прекъсваш и му казваш така и така .... просто няма смисъл да се заблуждава така.

09-08-2007, 13:09
ami kak da mu kage6.toi ne go li e usetyl do sega .toi ako e mug dosega da te e ostavil da si givee6 givota.a i megdu drugoto revnosta ubiva vsi4ko.izpolzvai nai ne podhodia6tya moment za nego i go iznenaday.6te bude stapisan ot tova koeto si mu kazala.no 6te go prieme spokoino.taka mislia az a i 6te si svobodna za ne6to po dobro.a moia skaip za pove4e ynformacia e ^^^^^didko^^^^^

StayClose
09-08-2007, 14:04
в очите...

bqsna_teenagerka
09-08-2007, 14:19
по колко разли4ни на4ина можеш да му кажеш 4е се разделяте? :?

I'm crazy
09-08-2007, 14:38
Еми казваш му го направо
"Нямам чувсква към теб вече...Имам си друг примерно...и така...не е трудно...Бъди искренна и директна :D

GregoryHouse
09-08-2007, 15:18
Няма особено много начини да му кажеш това и да не го нараниш ОСОБЕНО след като той те обича...Just say Не искам нашата връзка да подулжа тъй като не е пълноценна за мен...И МАМКА МУ НЕ КАЗВАЙ ЧЕ ИМА ДРУГ ОТ ТВА БОЛИ ПОВЕЧЕ ВЯРВАЙ МИ !

П.П: И забрави за изтърканото клише "Можем да бъдем само приятели ...

09-08-2007, 15:23
Хора помогнете ми ...Как да кажа на гаджето,че не искам да съм с него,че не го обичам.Всеки път когато започна да му говоря той сменя темата и се прави на ударен.Знам,че ме обича,но много ме ревнува,даже и от приятелите ми,постоянно ги разпитва къде съм,с кой съм и какво правя.Пък аз до сега не съм му извневерявала.Знам,че ме обича и не иска да ме забуби ама аз не виждам смисъл в тази връзка,всеки път когато сме заедно избягвам целувките му,ласките му........

П.С без подигравки на 18 съм


еми кажи му го направо. така или иначе ще го заболи. поне не увъртай.

roskbbb
09-08-2007, 15:25
prosto mu kaji che veche neiskash da ste zaedno ... bydi po direktna za da go razbere bez da smeni temata i da se pravi na udaren #-o

Sladinka_f
09-08-2007, 15:28
pogovorete,kaji mu 4e nqma smisal da ste ve4e zaedno...ako naistina te obi4a 6te go zaboli,no 6te te razbere i 6te prekysnete vruzkata si.. :roll: