PDA

View Full Version : Бяло течение



tayna_mayna
09-08-2007, 13:24
Самозадоволявах се няколко дни подред и спрях, защото започнах да усещам болка (не много силна и не постоянна)..На другия ден имах бяло течение (много).. И освен бялото течение и нещо друго, което приличаше на гной. Имах и сърбеж. Спрях да се самозадоволявам. След два - три дни гнойта изчезна, а от сърбежа остана съвсем малко. Не съм ходила на гинеколог и не мисля да отивам, нито пък да казвам на майка ми и затова пиша на вас и очаквам да ми помогнете, да ми дадете съвет, мнението си или да споделите ако и вие сте имали подобен проблем.. Не искам съвети от рода на: иди на гинеколог или пък говори с майка си, защото не искам майка ми да разбира, че съм се самозадоволявала.. Очаквам помощта ви.. Благодаря ви предварително!!!

П.П. На 14 съм.. и съм девствена!!
:oops: :oops: :oops: [/b]

09-08-2007, 13:52
Oh i az kato teb vednaj taka,no mai ne use6tah bolka.Ami si4ko si otmia samo>

monityY
09-08-2007, 16:32
излиза 4е има6 по голямо довеие на нас от на майка си,както и да е,ако сърбежа не спре окон4ателно може6 да си земе6 "тридерм" крем4е против гъби4ки и инфекций,6тото може да си лепнала някоя ако са ти били мръсни пръстите,но е за препоръ4ване да не го зима6 без лекарско предписание,ина4е 4е помага,помага :wink:

`Death`Whore``
09-08-2007, 18:35
Няма как да се излекуваш без лекар. Някои венерически болести се предават не само по полов път. Щом е имало гной, болка и обилно течение, положението е сериозно. Ако го оставиш така, ще плъзне по другите ти органи...по костите...а влияе и на мозъка, защото лимфните пътища се затлачват.

Който каквото и да ти каже, че му е помогнало, не вярвай и не използвай нищо на своя глава. Дори той да се е оправил, той може да е имал различен вид гъбична инфекция най-малкото...или тя да е била в различен стадий...а и организмът на всеки е различен.


Да, всичко ще отмине само. Молете се да не дойдете на моя хал, защото тогава ще си блъскате главата в стената...нищо не е случайно. Симптомите могат да излязат наяве за 1 ден и после да отшумят, но бактериите си живеят.