PDA

View Full Version : Самозадоволяване



tayna_mayna
09-08-2007, 14:08
Самозадоволявах се няколко дни подред и спрях, защото започнах да усещам болка (не много силна и не постоянна)..На другия ден имах бяло течение (много).. И освен бялото течение и нещо друго, което приличаше на гной. Имах и сърбеж. Спрях да се самозадоволявам. След два - три дни гнойта изчезна, а от сърбежа остана съвсем малко. Не съм ходила на гинеколог и не мисля да отивам, нито пък да казвам на майка ми и затова пиша на вас и очаквам да ми помогнете, да ми дадете съвет, мнението си или да споделите ако и вие сте имали подобен проблем.. Не искам съвети от рода на: иди на гинеколог или пък говори с майка си, защото не искам майка ми да разбира, че съм се самозадоволявала.. Очаквам помощта ви.. Благодаря ви предварително!!!

П.П. На 14 съм.. и съм девствена!!

thefreak
09-08-2007, 14:12
Каква помощ искаш?
Да не сме гадатели?

I'm crazy
09-08-2007, 15:00
Ами болката може да е от претриване... :roll: С друго не мога да ти помогна...Питай някой специалист...а и щом не искаш да споделиш с майка си...ако имаш някоя по голяма приятелка или позната да я попиташ :)

Fluffy^;pp
09-08-2007, 15:05
Ами ако си се пипала с мръсни ръце отдолу..може някаква инфекция да се е получила..И как така да не те съветваме да ходиш на гинеколог..аз за най-малкото нещо се панирам и търча на лекар >_< Пази се! Недей да чакаш да ти мине ей така от едното нищо..Измий се с лайка или смрадлика..нз.. :/ А ако продължава-питай в аптеката за някакво кремче или мехлем..но все пак не рискувай без лекарско предписание,защото в крайна сметка може да си мислиш ,че е безобидно..а съвсем да не е така

banan4eto0o
09-08-2007, 15:06
Тоя предмет с който си се самозадоволявала, сигурна ли си че е бил чист.Може и от претриване да ти се е получило :shock:

Leksi23
09-08-2007, 16:08
Еми пробвай със лайка и сода,ако не помогне трябва да отидеш на лекар, от де ще знае, че е точно от самозадоволяване пък, може да е от лоша хигиена или от сапуна.. Ти си знеш :roll:

09-08-2007, 16:42
Аз съм момче на 15,не момиече и не би ти дал точния съвет,но според мен много си се самодоволявала(или пък по гръбо нз)Предполагам че ще ти мине и всичко ще е ОК спокойно ако се влоши тогава вече сподели с майкати.

sladkish_14
09-08-2007, 16:47
Да,ясно сърбежа е от претъркване и малката болка,ама гнойта :-k НЕ си играи така с "долните ти части"....Гнойта не е хубава работа [-X ..Кажи на майка си,само пропусни,че си се самозадоволявала :roll:

swords1010
09-08-2007, 17:14
Лека болка и сърбеж, хайде, от претриване. Но казваш, че има и гной. Отиди на гинеколог, възможно е да е нещо сериозно. :?

09-08-2007, 17:45
Може да ме помислите за тъпано какво е задоволяване?Нещо не мога да схвана

korabokroshenec
09-08-2007, 18:15
не е нито гной нито горяло масло а е мазга :mrgreen: ...така е като бъркаш по кофите и после не си миеш ръцете =;

bloodranger
09-08-2007, 18:38
Da si kupi vibrator ili gadje ne da si rovi v kofata :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

MaCeTo_
09-08-2007, 19:46
Болката е от претриване. Ако е съпроводено и с необичайна миризма най-вероятно си получила някаква инфекция или нещо подобно.... Имала съм същия проблем, при мен помогнаха някакви хапчета на билкова основа за прочистване на пикочните канали и някакви други дето се прилагат при подобни неща "там долу". Кажи на майка си че имаш проблем, не вярвам първата и мисъл да е, че се самозадоволяваш....все пак можете да идете да попитате заедно какво е най-добре да взимаш. Но й кажи, тия неща не се получават само при самозадоволяване.