PDA

View Full Version : Нямам приятели заради него



09-08-2007, 14:31
s moq priqtel sme zaedno veche godina i 2 meseca po4ti.. ot kakto hodim vse po rqdko zapo4nah da sed vijdam s moite priqteli.. kato se skarame i toi si izliza s negovite hodi pri tqh tva onova pak az.. sama :cry: :cry: :cry: toi moje da si ima priqteli i da izliza kogato si iska s tqh ili pak da izlizat te s nas pak kogatoprimerno doveda nqkoi moi priqtel ( mom4e zashtoto povecheto sa takiva ) i toi zapo4va ad se pravi i revnuva :( a kajete mi sq kfo da pravq .. ne iskam da go ostavq prosto iskam da si imam i a zpriqteli nemoje da sme vinagi samo dvamata razbiram 4e nali trbqva da izizame tva onova no vse pak ne moga primenro samo na neof da raz4itam ..nishto 4e viangi mi pomaga i t.n.
obi4ame se mnogo, no prosto ... nz i a zkakvo da napravq i kak da mu go kaja za da ne se razsardi ili odii nehsto.....
ivinqvam se 4e stana dosta dalgi4ka tema i sorry za greshkite no vseki pat kato govorq na tazi tema i se qdosvam i ne gledam mnogo mnogo pravopisa.. :?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

[SuCk_Lov3]
09-08-2007, 14:43
emi kaji mu 4e ne moje vinagi da ste zaedno..ti ima6 nujda i ot fr vse pak..napomni mu 4e toi izliza s negovite fr a puk ti ne moje6..ne stava taka.. [-X ili puk go nakarai da izlezete s tvoqta kpmaniq..dr put s negovata..uspeh!

ledenakrasota
09-08-2007, 15:04
s moq priqtel sme zaedno veche godina i 2 meseca po4ti.. ot kakto hodim vse po rqdko zapo4nah da sed vijdam s moite priqteli.. kato se skarame i toi si izliza s negovite hodi pri tqh tva onova pak az.. sama :cry: :cry: :cry: toi moje da si ima priqteli i da izliza kogato si iska s tqh ili pak da izlizat te s nas pak kogatoprimerno doveda nqkoi moi priqtel ( mom4e zashtoto povecheto sa takiva ) i toi zapo4va ad se pravi i revnuva :( a kajete mi sq kfo da pravq .. ne iskam da go ostavq prosto iskam da si imam i a zpriqteli nemoje da sme vinagi samo dvamata razbiram 4e nali trbqva da izizame tva onova no vse pak ne moga primenro samo na neof da raz4itam ..nishto 4e viangi mi pomaga i t.n.
obi4ame se mnogo, no prosto ... nz i a zkakvo da napravq i kak da mu go kaja za da ne se razsardi ili odii nehsto.....
ivinqvam se 4e stana dosta dalgi4ka tema i sorry za greshkite no vseki pat kato govorq na tazi tema i se qdosvam i ne gledam mnogo mnogo pravopisa.. :?


:shock: :shock: Кви са тия :?: :!: :?: Той ще си има приятели,лично пространство,а ти ще си му послушното кученце [-X Между двама партньори трябва да има разбирателство и хармония :-({|= Сори,сестро,но си поговори сериозно с него.Големи хора сте и имате равни права =; Каквото има той,тва и ти.Не живеем в древността където жената няма права :smt011 Ако те обича ще те разбере и ще работи върху себе си,а не само неговата дума да се зачита [-X

roskbbb
09-08-2007, 15:20
ami obqsni mu go prosto ..kaji mu che nemoje toi da si izliza s koito iska pak na teb da se qdosva :? pak i ti ne si dlyjna da si samo s nego vse pak tova e edno momche ne sa li priqtelite po vajni :?: :?: :?:

Sladinka_f
09-08-2007, 15:31
edinstvenoto re6enie e da pogovorite malko na taq tema i da mu obqsni6 kak stoqt ne6tata...ako iska neka i toi da izliza s teb i tvoite priqteli za da se uveri 4e nqma smisal da te revnuva ot tqh i taka... :wink: prosto trqbva v edna vruzka da ima razbiratelstvo i doverie ina4e...

Th3MaN
09-08-2007, 15:46
Ами не му давай да те командва излизай си с твоите приятели. Обясни, му че и ти имаш нужда от приятели. Ако не те разбере значи не те обича достатъчно.

VerryBerry
09-08-2007, 15:48
abe toq da ne ti e gospodar?!zemi go razkarai!ne se davai da te komandva nikoi-ne go zaslujava6,ne si robinq

SINDEL
09-08-2007, 19:16
Определено не може да ти казва с кого да се виждаш. Щом имаш нужда да излизаш с приятели - излизай. Обясни му го като на 4овек, ако не разбере, зна4и има сериозен проблем с желанието за контрол. При вси4ки положения не го оставяй да се разпорежда с живота ти [-X

koalka
09-08-2007, 19:22
Как можеш да търпиш това положение?Това момче въобще не те цени.Излизай и ти с твоите приятели и въобще да не ти пука, кой е той, че да ти забранява?Излез с тях без да ти пука какво ще каже, пък да видим.

ZaHaRcHe
09-08-2007, 19:23
i az bqh taka predi s moq i sled kato se razdelihme mi bne6e kofti 4e ostanah bez fr no govorih s tqh i vs se opravi kaji mu 4e iska6 da izliza6 i s tqh i gotoo

naMy4Ho_KoTe
09-08-2007, 19:30
s moq priqtel sme zaedno veche godina i 2 meseca po4ti.. ot kakto hodim vse po rqdko zapo4nah da sed vijdam s moite priqteli.. kato se skarame i toi si izliza s negovite hodi pri tqh tva onova pak az.. sama :cry: :cry: :cry: toi moje da si ima priqteli i da izliza kogato si iska s tqh ili pak da izlizat te s nas pak kogatoprimerno doveda nqkoi moi priqtel ( mom4e zashtoto povecheto sa takiva ) i toi zapo4va ad se pravi i revnuva :( a kajete mi sq kfo da pravq .. ne iskam da go ostavq prosto iskam da si imam i a zpriqteli nemoje da sme vinagi samo dvamata razbiram 4e nali trbqva da izizame tva onova no vse pak ne moga primenro samo na neof da raz4itam ..nishto 4e viangi mi pomaga i t.n.
obi4ame se mnogo, no prosto ... nz i a zkakvo da napravq i kak da mu go kaja za da ne se razsardi ili odii nehsto.....
ivinqvam se 4e stana dosta dalgi4ka tema i sorry za greshkite no vseki pat kato govorq na tazi tema i se qdosvam i ne gledam mnogo mnogo pravopisa.. :?

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!

Нормално е да те ревнува - все пак е мъж. Вместо да го водиш в мъжка компания, излизай си отделно с приятелите си. Аз съм същата - имам повече приятели мъже и само 2-3 приятелки. И понеже той ме ревнуваше адски много просто се рабрахме да не му казвам, когато излизам с момче. Ако ми звънне по тела и ме пита къде съм - казвам само ”на кафе” и това е. И всичко е наред сега.

То и на мен няма да ми е приятно да разбера, че е излизал с някакви мърши (той не го и прави де).

FiRe_LaDy
09-08-2007, 19:38
Поговори с него.Кажи му това,което каза на нас.Обясни му,че имаш нужда от лично пространство,от приятели с които да излизаш,когато поискаш.И аз със сегашния ми приятел се бях скарала за това.Видя ме с приятели(момчета) и една ревност .... едно чудо.И не ми дава да излизам с момчета,ама кой го пита.Тайно от него се виждам с приятелите ми,защото не бих ги зарязала зараид някого,а и не искам да се карам с него.Та ... може и ти като мен да правиш :wink:

LizZz
09-08-2007, 20:06
Т'ва не трябва да го казваш на нас!Имаш си уста - говори с него и ако не те разбере го зарясваш да си ходи с приятелите...Деба идиота :x

09-09-2007, 08:25
Не разбрах на колко години сте.Ако ти си под 15-годишна,не се притеснявай - това е просто опита ти с момчетата и ще се научиш с времето.Ако си над 15 обаче,трябва да предприемеш нещо.
Първо спри да водиш момчета със себе си с цел да го накараш да ревнува.Ако наистина са ти приятели и просто искаш да се видите - чудесно,но ако го правиш,за да ревнува гаджето ти - твърде детска постъпка за момиче на твоята възраст.
Второ - обясни на гаджето си,че като се скарате,трябва да разрешите проблема заедно като големи хора,а не така - "Аз искам това,това и онова!!!" - "Аз пък не искам и няма да стане" и да упорсвтате като бебета кой какво иска или не иска.Научете се да измисляте компромисни вариянти,които да задоволят и двете страни.Например боядисвате стена (само пример е!) и той иска да е жълта,мрази лилавото и няма нищо против зелено.Ти мразиш жълто,обичаш лилаво,но нямаш нищо провитв зеленото.И така стената ще бъде зелена.Схвана ли идеята?Обясни го и на гаджето си (например ти мразиш той да те оставя така като се скарате и т.н.).
Следващата стъпка е да се научите да контролирате емоциите си.Първо ревността - ако и двамата сте сигурни в другия,няма причина да се ревнувате,че той гушнал някоя приятелка или ти си целунала по бузката някой приятел.Това е глупаво.Ако нямате чувства към тези приятели,дори причините ви да правите това намаляват.И все пак,ако сте сигурни един в друг,няма причина да се ревнувате.ако не сте сигурни един в друг,връзката ви не е достатъчно стабилна.Далеч съм от мисълта,че ще се омъжиш за сегашния си приятел,но за в бъдеще знай,че като срещнеш мъжа,в който ще си истински влюбена,контролът над емоциите ви много ще помогне.Тогава ако продължиш да ревнуваш (или ако бъдещият съпруг те ревнува) ще си съсипете живота - и то за едно няма нищо.Освен това е добре да се упражняваш да контролираш яда си.В момента,в който си се скарала с приятеля ти или си му обидена и си в състояние да напишеш нещо хубаво за него във форума,си постигнала напредък,но трябва още упражняване.Не оставяй някаква емоция да контролира действията и мислите ти.
И друго - не оставяй приятелите си без внимание.Виждай се с тях по-често.Напълно разбираемо е,че искаш по-голямата част от времето ти да е заета с гаджето ти,но и приятелите имат нужда от внимание.Те не са безчувствени и знаят какво става(особено ако са по-големи).Момчетата идват и си отиват (освен ако е смяташ да се омъжиш за сегашното си гадже),но приятелите остават (в повечето случаи).И не е честно да ги изоставяш заради гадже.Контактувай с тях по Skype или ICQ,ако нямаш възможност да се виждате често.Отдели поне 1/6 от времето си с гаджето за приятели.Например ако 5 дена подред се виждаш само с гаджето,на шестия не се виждай с него,а с някой приятел.
Засега това,но не забравяй - упражнявай се да контролираш емоциите си и бъди по-трърда в изискванията си спрямо него - не бъди неговата играчка.

maybelline
09-09-2007, 08:26
Не разбрах на колко години сте.Ако ти си под 15-годишна,не се притеснявай - това е просто опита ти с момчетата и ще се научиш с времето.Ако си над 15 обаче,трябва да предприемеш нещо.
Първо спри да водиш момчета със себе си с цел да го накараш да ревнува.Ако наистина са ти приятели и просто искаш да се видите - чудесно,но ако го правиш,за да ревнува гаджето ти - твърде детска постъпка за момиче на твоята възраст.
Второ - обясни на гаджето си,че като се скарате,трябва да разрешите проблема заедно като големи хора,а не така - "Аз искам това,това и онова!!!" - "Аз пък не искам и няма да стане" и да упорсвтате като бебета кой какво иска или не иска.Научете се да измисляте компромисни вариянти,които да задоволят и двете страни.Например боядисвате стена (само пример е!) и той иска да е жълта,мрази лилавото и няма нищо против зелено.Ти мразиш жълто,обичаш лилаво,но нямаш нищо провитв зеленото.И така стената ще бъде зелена.Схвана ли идеята?Обясни го и на гаджето си (например ти мразиш той да те оставя така като се скарате и т.н.).
Следващата стъпка е да се научите да контролирате емоциите си.Първо ревността - ако и двамата сте сигурни в другия,няма причина да се ревнувате,че той гушнал някоя приятелка или ти си целунала по бузката някой приятел.Това е глупаво.Ако нямате чувства към тези приятели,дори причините ви да правите това намаляват.И все пак,ако сте сигурни един в друг,няма причина да се ревнувате.ако не сте сигурни един в друг,връзката ви не е достатъчно стабилна.Далеч съм от мисълта,че ще се омъжиш за сегашния си приятел,но за в бъдеще знай,че като срещнеш мъжа,в който ще си истински влюбена,контролът над емоциите ви много ще помогне.Тогава ако продължиш да ревнуваш (или ако бъдещият съпруг те ревнува) ще си съсипете живота - и то за едно няма нищо.Освен това е добре да се упражняваш да контролираш яда си.В момента,в който си се скарала с приятеля ти или си му обидена и си в състояние да напишеш нещо хубаво за него във форума,си постигнала напредък,но трябва още упражняване.Не оставяй някаква емоция да контролира действията и мислите ти.
И друго - не оставяй приятелите си без внимание.Виждай се с тях по-често.Напълно разбираемо е,че искаш по-голямата част от времето ти да е заета с гаджето ти,но и приятелите имат нужда от внимание.Те не са безчувствени и знаят какво става(особено ако са по-големи).Момчетата идват и си отиват (освен ако е смяташ да се омъжиш за сегашното си гадже),но приятелите остават (в повечето случаи).И не е честно да ги изоставяш заради гадже.Контактувай с тях по Skype или ICQ,ако нямаш възможност да се виждате често.Отдели поне 1/6 от времето си с гаджето за приятели.Например ако 5 дена подред се виждаш само с гаджето,на шестия не се виждай с него,а с някой приятел.
Засега това,но не забравяй - упражнявай се да контролираш емоциите си и бъди по-трърда в изискванията си спрямо него - не бъди неговата играчка.

Пак забравих да се регна

MajeStic
09-09-2007, 08:36
... което е признак, че ти няма доверие и че ще му изневериш, което също те приближава до деня, в който ще му изневериш, за да си получи заслуженото:) Някой хора не могат да разберат, че един човек, ако иска да изневери ще го направи...