PDA

View Full Version : Какви носове харесвате?



09-08-2007, 15:44
В отсрещния партньор? Чипи като на прасе, въобще без нос или дълъг?

Valar
09-08-2007, 15:45
Въобще без нос ли!? :shock:

Mimka_sweet
09-08-2007, 15:48
http://www.reneegardner.com/12-7-2005-8.jpg :smt054

09-08-2007, 15:50
Ами, не всъщност с нос, но протрит от много пластични операции.

09-08-2007, 15:52
За жена е по-добре да е по-малък, някак по-симпатично, като кукла.
За мъж пък ако е с малак нос [-X по-добре нормален, нито като Пинокио, нито пък прекалено без нос, щото като й прави на жеата нещо е по-добре да е по-голям... да го усети.

09-08-2007, 15:53
Ами нещо средно - нито крив надолу, нито пък крив нагоре, абсолютно прав. Нито прекалено малък, нито прекалено дълъг. Нито прекалено тесен, нито прекалено широк. Хората, които не се вписват в нормата не харесвам.

Blab
09-08-2007, 15:55
Въобще без нос ли!? :shock:
естествено, за к'во да са с нос :smt005

09-08-2007, 15:56
Ами нещо средно - нито крив надолу, нито пък крив нагоре, абсолютно прав. Нито прекалено малък, нито прекалено дълъг. Нито прекалено тесен, нито прекалено широк. Хората, които не се вписват в нормата не харесвам.
Точно така! Тези с прекалено дълъг или къс (прекалено тесен или прекалено широк) да отидат в Африка. Не ги щем. Сериозно, много дразни някой като е почти без нос или пък на другата крайност - като Пинокио. Или пък ако има чупка надолу - ай ужас! Ако пък е нагоре извивката е като закачалка - баси смешното. Ако пък е много широк има опасност да прилича на картоф, много тесните носове пък са смешни - приличат ми на стрелки. Харесва ми нещо по средата, тоест нормално.

Blab
09-08-2007, 15:57
Ами нещо средно - нито крив надолу, нито пък крив нагоре, абсолютно прав. Нито прекалено малък, нито прекалено дълъг. Нито прекалено тесен, нито прекалено широк. Хората, които не се вписват в нормата не харесвам.
Точно така! Тези с прекалено дълъг или къс (прекалено тесен или прекалено широк) да отидат в Африка. Не ги щем. Сериозно, много дразни някой като е почти без нос или пък на другата крайност - като Пинокио. Или пък ако има чупка надолу - ай ужас! Ако пък е нагоре извивката е като закачалка - баси смешното. Ако пък е много широк има опасност да прилича на картоф, много тесните носове пък са смешни - приличат ми на стрелки. Харесва ми нещо по средата, тоест нормално.
искам снимка на носа ти, разбирам, че е перфектен :smt007

Neo-Communist Power
09-08-2007, 15:58
Големи :smt004

09-08-2007, 16:00
ми аз мн обичам момчета с някак гърбави носове :-D

09-08-2007, 16:01
Ето нещо смешно:
- Дълъг нос: Внимавайте, ще ми изкараш очите.
- Много къс и/или чип нос: Сигурни ли сте, че родителите ви не са прасета?
- Много широк нос: Доядоха ми се картофи.
- Много тесен нос: Спрете да ми показвате земята!
- Нос, с кривина надолу: Чучур на чешма!
- Нос, с кривина нагоре: Благодаря, че ви има, за да си закача сакото на носа ви!

Blab
09-08-2007, 16:01
ми аз мн обичам момчета с някак гърбави носове :-D
хах, а аз с палаво подаващи се косми :smt005

09-08-2007, 16:05
Ето нещо смешно:
- Дълъг нос: Внимавайте, ще ми изкараш очите.
- Много къс и/или чип нос: Сигурни ли сте, че родителите ви не са прасета?
- Много широк нос: Доядоха ми се картофи.
- Много тесен нос: Спрете да ми показвате земята!
- Нос, с кривина надолу: Чучур на чешма!
- Нос, с кривина нагоре: Благодаря, че ви има, за да си закача сакото на носа ви!

Бих допълнил:

- Нито много голям, нито много малък нос, средно дълъг и средно широк, абсолютно прав: вие имате идеален нос.

09-08-2007, 16:06
Аз пък харесвам хора с нос като на прасе, някак си много ги обичам тия животинки.

09-08-2007, 16:08
ми аз мн обичам момчета с някак гърбави носове :-D
хах, а аз с палаво подаващи се косми :smt005
[-X Теб пък кой те пита? Носа ти е като кисела краставичка.

09-08-2007, 16:08
ми аз мн обичам момчета с някак гърбави носове :-D
хах, а аз с палаво подаващи се косми :smt005

що се смееш? аз наистина харесвам гърбави носове

Blab
09-08-2007, 16:12
ми аз мн обичам момчета с някак гърбави носове :-D
хах, а аз с палаво подаващи се косми :smt005

що се смееш? аз наистина харесвам горбави носове

епа, к'во лошо:))
аз с мойта "кисела краставичка" к'во ше пра'я :smt005

Fluffy^;pp
09-08-2007, 16:13
малки сладки чипи нослета харесвам аз..но има и хора с много големи носове,които всъщност не ги загрозяват...нз.всичко е до излъчване..А пък носа..-това е първото,на което се спирам когато погледна някого..навик просто : )))

09-08-2007, 16:13
ми аз мн обичам момчета с някак гърбави носове :-D
хах, а аз с палаво подаващи се косми :smt005

що се смееш? аз наистина харесвам горбави носове
гОрбави. Наистина гОрбави. а чОрбави? Хахахахаха. Да, вярно, за пък харесвам чипи свински носове.

09-08-2007, 16:14
ее сега да не сбъркам една буква... в стаята е тъмно, мамка му

experiment_m
09-08-2007, 16:17
Не е от особено значение какъв е.Важното е да отива на притежателя си.
Предпочитам да не са големи, да са прави, по възможност да не стърчат косми от вътре.

09-08-2007, 16:19
Не е от особено значение какъв е.Важното е да отива на притежателя си.
Предпочитам да не са големи, да са прави, по възможност да не стърчат косми от вътре.
А куровете дето ги лапаш също ли харесваш малки?

09-08-2007, 16:21
малки сладки чипи нослета харесвам аз..но има и хора с много големи носове,които всъщност не ги загрозяват...нз.всичко е до излъчване..А пък носа..-това е първото,на което се спирам когато погледна някого..навик просто : )))
Ти момче ли си? Защото като такова звучиш? А ако си момиче... :smt082

Valar
09-08-2007, 16:21
Не е от особено значение какъв е.Важното е да отива на притежателя си.
Предпочитам да не са големи, да са прави, по възможност да не стърчат косми от вътре.
А куровете дето ги лапаш също ли харесваш малки?
Това беше въпрос с повишена концентрация на интелект! :-D

09-08-2007, 16:23
Не е от особено значение какъв е.Важното е да отива на притежателя си.
Предпочитам да не са големи, да са прави, по възможност да не стърчат косми от вътре.
А куровете дето ги лапаш също ли харесваш малки?
Това беше въпрос с повишена концентрация на интелект! :-D
Да, също толкова интелект, като този, който е измислил "звучното и красиво" име Валар - по-точно откраднал моята регистрация с това име, но нищо, аз си мълча, да не стават спорове. Нищо, че си ми хакнал регистрацията говно мръсно.

Valar
09-08-2007, 16:24
Не е от особено значение какъв е.Важното е да отива на притежателя си.
Предпочитам да не са големи, да са прави, по възможност да не стърчат косми от вътре.
А куровете дето ги лапаш също ли харесваш малки?
Това беше въпрос с повишена концентрация на интелект! :-D
Да, също толкова интелект, като този, който е измислил "звучното и красиво" име Валар - по-точно откраднал моята регистрация с това име, но нищо, аз си мълча, да не стават спорове. Нищо, че си ми хакнал регистрацията говно мръсно.
Ти тъп ли си бе!АХАахаха :-D
Счупи тъпомера!

Fluffy^;pp
09-08-2007, 16:25
малки сладки чипи нослета харесвам аз..но има и хора с много големи носове,които всъщност не ги загрозяват...нз.всичко е до излъчване..А пък носа..-това е първото,на което се спирам когато погледна някого..навик просто : )))
Ти момче ли си? Защото като такова звучиш? А ако си момиче... :smt082
ъ...да..момиче съм..не разбрах само защо ти е прозвучало като нещо казано от момче ..пф.. ??????????!

09-08-2007, 16:26
малки сладки чипи нослета харесвам аз..но има и хора с много големи носове,които всъщност не ги загрозяват...нз.всичко е до излъчване..А пък носа..-това е първото,на което се спирам когато погледна някого..навик просто : )))
Ти момче ли си? Защото като такова звучиш? А ако си момиче... :smt082
ъ...да..момиче съм..не разбрах само защо ти е прозвучало като нещо казано от момче ..пф.. ??????????!
Значи си яко лесбо. Каза, че харесваш момиченца (с чипи нослета).

09-08-2007, 16:27
Не е от особено значение какъв е.Важното е да отива на притежателя си.
Предпочитам да не са големи, да са прави, по възможност да не стърчат косми от вътре.
А куровете дето ги лапаш също ли харесваш малки?
Това беше въпрос с повишена концентрация на интелект! :-D
Да, също толкова интелект, като този, който е измислил "звучното и красиво" име Валар - по-точно откраднал моята регистрация с това име, но нищо, аз си мълча, да не стават спорове. Нищо, че си ми хакнал регистрацията говно мръсно.
Ти тъп ли си бе!АХАахаха :-D
Счупи тъпомера!
Валар, педал прост, върни си ми регистрацията.

Neo-Communist Power
09-08-2007, 16:28
Не е от особено значение какъв е.Важното е да отива на притежателя си.
Предпочитам да не са големи, да са прави, по възможност да не стърчат косми от вътре.
А куровете дето ги лапаш също ли харесваш малки?
Това беше въпрос с повишена концентрация на интелект! :-D
Да, също толкова интелект, като този, който е измислил "звучното и красиво" име Валар - по-точно откраднал моята регистрация с това име, но нищо, аз си мълча, да не стават спорове. Нищо, че си ми хакнал регистрацията говно мръсно.
Ти тъп ли си бе!АХАахаха :-D
Счупи тъпомера!Какви са тези мафиотски изблеци в подписа ти :x

Valar
09-08-2007, 16:29
Не е от особено значение какъв е.Важното е да отива на притежателя си.
Предпочитам да не са големи, да са прави, по възможност да не стърчат косми от вътре.
А куровете дето ги лапаш също ли харесваш малки?
Това беше въпрос с повишена концентрация на интелект! :-D
Да, също толкова интелект, като този, който е измислил "звучното и красиво" име Валар - по-точно откраднал моята регистрация с това име, но нищо, аз си мълча, да не стават спорове. Нищо, че си ми хакнал регистрацията говно мръсно.
Ти тъп ли си бе!АХАахаха :-D
Счупи тъпомера!Какви са тези мафиотски изблеци в подписа ти :x
Такива шарени а твойте бе шаран!? :-D

experiment_m
09-08-2007, 16:29
Абе, гостчето, момче съм и курове не лапам. Не знаех, че задължително трябва да пояснявам за теб, че говоря за нежния пол.
Благодаря за специалното внимание. :-D

malka_sladuranka
09-08-2007, 16:30
На мен много ми харесва на приятеля ми нослето, но не мога да го определя какво е точно.. Малко е, но не прекалено. Абе с 2думи - идеалното носле. :-D

09-08-2007, 16:30
Абе, гостчето, момче съм и курове не лапам. Не знаех, че задължително трябва да пояснявам за теб, че говоря за нежния пол.
Благодаря за специалното внимание. :-D
Да, момичето се разплака горкото. Валаре, дружката е прав, че подписа ти е мафиотски. Ама то и мутрата ти чупи рекорди.

09-08-2007, 16:31
На мен много ми харесва на приятеля ми нослето, но не мога да го определя какво е точно.. Малко е, но не прекалено. Абе с 2думи - идеалното носле. :-D
Оф какво ни пука за твоя гей, не виждаш ли, че си говорим за мафиотския подпис на Валар (бивш Nick_carter_fan)

Valar
09-08-2007, 16:31
Абе, гостчето, момче съм и курове не лапам. Не знаех, че задължително трябва да пояснявам за теб, че говоря за нежния пол.
Благодаря за специалното внимание. :-D
Да, момичето се разплака горкото. Валаре, дружката е прав, че подписа ти е мафиотски. Ама то и мутрата ти чупи рекорди.
Да чупи!
По-красота за разлика от твойта комплексарчо! :wink:

Fluffy^;pp
09-08-2007, 16:32
малки сладки чипи нослета харесвам аз..но има и хора с много големи носове,които всъщност не ги загрозяват...нз.всичко е до излъчване..А пък носа..-това е първото,на което се спирам когато погледна някого..навик просто : )))
Ти момче ли си? Защото като такова звучиш? А ако си момиче... :smt082
ъ...да..момиче съм..не разбрах само защо ти е прозвучало като нещо казано от момче ..пф.. ??????????!
Значи си яко лесбо. Каза, че харесваш момиченца (с чипи нослета).
ОФ ..мн мъка има по тая земя..Не ,не съм лесбийка..а не ми е ясно къде съм писала ,че харесвам МОМИЧЕТА С МАЛКИ НОСОВЕ .. 0_О nvm всъщност..

09-08-2007, 16:33
Абе, гостчето, момче съм и курове не лапам. Не знаех, че задължително трябва да пояснявам за теб, че говоря за нежния пол.
Благодаря за специалното внимание. :-D
Да, момичето се разплака горкото. Валаре, дружката е прав, че подписа ти е мафиотски. Ама то и мутрата ти чупи рекорди.
Да чупи!
По-красота за разлика от твойта комплексарчо! :wink:
Дай снимка, Брад Питчо. Голям си тъпак, нищо лично, но си нищожество. Нека запазим добрия тон. Знам, че работиш в Градски транспорт - София, но не го казвам нали. Ти си толкова корумпиран, че

През зимата в празен автобус младеж седи на седалка.На следващата спирка се качва бабичка и отива право при него:
-младежо,ще отстъпите ли мястото ти
-Ама как бре бабо,всички други места са свободни.
-е да,ама твоето е затоплено.......

Valar
09-08-2007, 16:33
На мен много ми харесва на приятеля ми нослето, но не мога да го определя какво е точно.. Малко е, но не прекалено. Абе с 2думи - идеалното носле. :-D
Оф какво ни пука за твоя гей, не виждаш ли, че си говорим за мафиотския подпис на Валар (бивш Nick_carter_fan)
Това може ли да го докажеш щот иначе ставаш жалък и смешен! :)

09-08-2007, 16:35
малки сладки чипи нослета харесвам аз..но има и хора с много големи носове,които всъщност не ги загрозяват...нз.всичко е до излъчване..А пък носа..-това е първото,на което се спирам когато погледна някого..навик просто : )))
Ти момче ли си? Защото като такова звучиш? А ако си момиче... :smt082
ъ...да..момиче съм..не разбрах само защо ти е прозвучало като нещо казано от момче ..пф.. ??????????!
Значи си яко лесбо. Каза, че харесваш момиченца (с чипи нослета).
ОФ ..мн мъка има по тая земя..Не ,не съм лесбийка..а не ми е ясно къде съм писала ,че харесвам МОМИЧЕТА С МАЛКИ НОСОВЕ .. 0_О nvm всъщност..
Питали чукча кое е най-бързото нещо на света. Той веднага отговорил: "Тролейбусът - когато е вързан каква голяма скорост развива, а като го отвържеш кой знае колко бързо ще се движи..."
Борец се качил на автобус, но не си купил билет. Качва се контрольорка, която проверява автобуса. Стига до неговата седалка:
- Карти и билети за проверка - му изкрещява тя
- Немам - отвръща бореца
- Пет лева глоба - невъзмутимо му казва тя.
Борецът решава да си направи майтап с нея, вади монета от пет лева, демонстративно я продупчва на перфоратора и я подава на контролата с ехидна усмивка:
- Е, на ти глобата ма...
Контрольорката взема продупчената монета, присвива очи и казва:
- Простак!.... и му къса монетата на две ...

-----------------------------------------------------------

Обява в автобус: "Търся жилище в района"

-----------------------------------------------------------

Пиян пътува в препълнен автобус и се опитва да започне разговор:
- Хубаво време, а?
Никой не отговаря.
- Май пролетта е дошла...
Никой не отговаря.
- А слънцето как грее...
Пак никой не отговаря.
- Е, като няма никой, ще се изпикая...

-----------------------------------------------------------

- Каква е приликата между женското сърце, кръглата маса и автобус №94?
- Винаги има място за още един.

------------------------------------------------------------

Шофьори на автобус седят в гаража и пият в памет на загинал колега:
- Да, добър човек беше, когато го помолиш винаги взимаше нощна смяна.
- И ако се наложеше и допълнителни часове взимаше.
- Да, бе, и пари на заем даваше винаги.
- Да, и хубаво умря, докато спеше, а не като останалите 42-ма пътници.

------------------------------------------------------------

Чакали на една спирка трима човека. Единия от "Младост", втория от "Люлин", а третия от "Дружба".
Минало доста време, и двамата от "Младост" и "Люлин" се заприказвали:
- Леле, да знаеш, един път чаках на спирката автобус за "Младост" един час!
- О-о-о. Ти нищо не знаеш. Аз един път чаках автобус за "Люлин" час и половина!
Не разбрал за какво става въпрос, оня от "Дружба" им казал:
- Е-е-е, айде стига сте се хвалили де. И на мен по някой път ми идва толкова бьрзо автобуса.

Valar
09-08-2007, 16:36
Ти си много забавен! :smt005
Продължавай да копираш в движение кефиш ме.

09-08-2007, 16:37
Ти си много забавен! :smt005
Продължавай да копираш в движение кефиш ме.
Ми наистина ми открадна акаунта, педерас нещастен.

Диспечера, контрольора и ватмана спорели как България да влезе в ЕС. Диспечера казал:
- Никога няма да влезем в Европа с тези ватмани простаци. Трябва да наемем французи, германци, австрийци - интелигентни хора, добре облечени, учтиви...
Речено-сторено. Дошли европейците, обаче в първия ден на работа се възмутили от ниските заплати, обявили гладна стачка и в София нямало кой да кара трамваите.
Контрольора казал:
- Трябва да спрем да се занимаваме с тия хартийки, дай да сложим еевропейска електронна система за гласуване, така и ние ще си почиваме, и хората ще са облекчени и редовни.
Речено-сторено. Монтирали магнитни апарати в трамваите, обаче още на първия ден вандали строшили електрониката.
Накрая ватмана казал:
- Е**л съм ви мамата! Гледайте сега колко е просто всичко!
Обул си ватмана анцуга, нахлузил джапанките, взел си мастичката и подкарал трамвая. По едно време, като се понапълнила колата, ватмана извикал от кабината:
- Хорааа, билетчетата струват седемдесет, аз обаче ги давам по петдесет!
Зарадвали се пътниците и тръгнали да му подават 50 ст. Ватмана ги погледнал учудено и казал:
- Петдесет евро бе! Нали сме у Евросъюза!

************************************************** ******************************
***********

Шофьори на Чавдар, Икарус и БМЦ спорели чий рейс е по-добър. Накрая решили да се явят на състезание на издръжливост да видят кой е по-добър.

Първи кръг бил да се изпикаят в резервоара, след това да запалят автобуса и да потеглят.
Шофьорът на Чавдара бил първи. Изпикал се в резервоара, качил се в рейса, опитал се да запали, бре въртял, въртял, не могъл.
После бил шофъорът на Икаруса. Изпикал се в резервоара, качил се в рейса, опитал се да запали, в салона завоняло на урина, обаче не успял да запали.
Накрая бил шофьорът на БМЦто. Изпикал се в резервоара, качил се в рейса, спокойно си запалил, потеглил, завъртял едно кръгче, напред-назад...

Втори кръг бил да захапят ауспуха, а в това време някой да запали автобуса.
Първи бил шофьорът на Чавдара. Лапнал ауспуха, запалили рейса, човекът се задавил, задушил и припаднал.
После бил шофьорът на Икаруса. Лапнал ауспуха, запалили рейса, човекът се задавил, задушил и припаднал.
Накрая бил шофьорът на БМЦто. Лапнал ауспуха, запалили рейса, но не се задавил, а казал: "Ах, какъв свеж въздух"

Последния кръг бил вече да покажат на кой колко му е голямо мъжкото достойнство.
Първи бил шофьорът на Чавдара. Извадил си го, а то голяяяяяяяяяямо.... и казал: "Велик е Чавдар! Велик е Ботевград!"
После бил шофьорът на Икаруса. Извадил си го, а то голяяяяяяяяяямо... и казал: "Велик е Икарус! Велика е Будапеща!"
Накрая бил шофьорът на БМЦто. Извадил си го, а то мъъъъъъъъъъъничко и казал: "БиЕмСи... една ч**ия!"

Valar
09-08-2007, 16:40
Аз съм щаслив ти си наещасният и жалкият!
И не можеш да го докажеш смешник :-D

qg0dkata
09-08-2007, 16:42
Ми моят си нос :---) :shock: :lol:

Emilia_fan
09-08-2007, 16:42
Аз най-много харесвам своя си нос.

MistyMonster/LikeViolence
09-08-2007, 16:59
Абе кво значение има носа,бе,баси!
Вие ако стигнахте до там да гледате и носа.. :smt120

09-08-2007, 17:04
Абе кво значение има носа,бе,баси!
Вие ако стигнахте до там да гледате и носа.. :smt120
И аз това се питам, но те идиотите виж ги кви са повърхностни. Писна ми от повърхностни хора! Да мрат в кофата такива като тях! :smt019

VerryBerry
09-08-2007, 17:06
abe,ima edni maimunki s golemi 4erveni(kato torbi4ki) nosove-te mn me kefqt :D

09-08-2007, 17:07
До къде стигнахте. Да гледате и носовете. Това е толкова повърхностно! :o

RAWRRR
09-08-2007, 17:09
До къде стигнахте. Да гледате и носовете. Това е толкова повърхностно! :o
поне е по-романтично от зяпането на гърди,нали? :P

Shadow_Walker
09-08-2007, 17:30
харесвам моя си нос :lol:

09-08-2007, 18:02
харесвам моя си нос :lol:
Shadow Walker или Street Walker си ти?

Iviqna
09-08-2007, 18:13
чипи нослета... някак си повече ме впечатляват

gabrielka@a
09-08-2007, 18:15
Чипи :roll:

09-08-2007, 18:18
Нормални, но със сигурност не чипи,, свински са ми някак, а аз не говоря с прасета. Не искам да обидя никой, но това си е просто мое мнение.

09-08-2007, 18:20
Дълги, но не прекалено.

09-08-2007, 18:21
От 2000-та година психолог. Златина Димова Симеонова е настоящия директор на Специализирана детска градина 112 - гр.София. Към 06 юни 2005 год. остарялата материално-техническа база на детската градина, налага спешна нужда от подобрения и осъвременяване и това се постигна чрез осигуряване на финансова и материална помощ от всички съпричасни лица и организации. Община „Витоша” съвместно със Столична Община извърши цялостно газифициране на сградата. Новите мебели и детски креватчета, изработени и предоставени от сем. Върбенови и Валери Банков, подобриха битовите условия в спалните и занималните. Допълнителна топлина и уют създадоха цветните пердета, закупени със средства, предоставени от г-н Цинцарски. Г-жа Елизабета Карабиберова /председател на Фондация „Синдром на Корнелия де Ланге” - България/ извърши ремонт на спортния салон, а сем. Върбенови закупи програмна перална машина. Финансова помощ оказват още и г-н Цоло Вутов, г-н Фегали, г-н Ивайло Киров, г-н Николай Калоянов, езикова школа “Омега”, Фондация “Витоша” и други организации. Благодарение на личния принос на помощния персонал, специалистите и родителите децата се радват на по-добри условия на живот. Към момента децата, посещаващи СпДГ 112, са разделени в шест групи, като капацитета се определя по Наредба №7 на МНП и според нивото на нервно-психическото им развитие. Постъпвайки в СпДГ 112 в индивидуален план за всяко дете на практика е започнал процеса на адаптация, социализация и интеграция, който продължава и се развива чрез дейностите в самото заведение. В многообразието от синдроми, всяко нарушение има комплексен характер, ето защо екип от високо квалифицирани специалисти осъществяват консултативна, диагностична, корекционно-възпитателна, лечебно-възстановителна, рехабилитационна и профилактична дейности, насочени към коригиране и компенсиране на съответните увреждания и нарушения и стимулиране на развитието на децата. Акцентът пада върху работата с деца от аутистичния спектър и деца с умерена интелектуална недостатъчност. Те се обучават по индивидуални програми, които включват общо моторно развитие, фина моторика, самообслужване, когнитивни умения, езиково-говорно развитие и комуникация, социални умения, художествена дейност, трудова и учебна дейност. Добри резултати дава съвместната работа с д-р Тимчева от клиника "Генетика" към Институт по Педиатрия, която изпраща деца от цяла България за консултиране в СпДГ 112. Специалистите в по-голямата си част са с теоретични познания и специална практическа подготовка и най-вече с нагласата да приемат децата преди всичко като “различни”, а проблемите свързани с тяхното обучение като предизвикателство. Осъществява се трифокална програма за въздействие спрямо ДЕТЕТО, СЕМЕЙСТВОТО И ОБЩЕСТВОТО. Чрез участия в ТВ-програми, радиопредавания и публикации се цели постигане на сензитивация и промяна в отношението на широката общественост към проблемите на “специалните” деца. Родителите се включват като съучители и активно участват във всички форми на обучителния процес. Екипът от специалисти /специални педагози, логопеди, психолог, педагог-методист, консултант педагог-психолог и медицинска сестра/ заедно с директорката Златина Симеонова, всеотдайно работи по корекционното обучение и възпитание на децата от СпДГ 112 в групови и индивидуални занятия.
Консултантът педагог-психолог Румяна Стоянова обединява, подпомага и съвместно със специалистите извършва оценка на образователните възможности и потребности, следи динамиката на развитие и изготвя индивидуални програми за обучение на всяко дете.
Педагогът-методист Величка Славчева работи индивидуално с децата за усвояване на знанията, уменията и компетенциите.
Специалните педагози: Васка Найденова, Керка Петринска, Драга Верига, Емилия Първанова, Благовеста Борчева, Невена Фиркова, Милослава Венкова, Павлинка Саулска, Румяна Арсова, Маринела Пулова, Боряна Недева и Рада Колева провеждат групови занятия в занималните в съответствие с ДОИ за предучилищна възраст по „Образователни ядра”, адаптирани от тях под ръководството на педагога-методист. Лелките активно подпомагат работата на специалните педагози, като участват във формирането на ежедневни навици у децата и ги обгрижват с много любов и внимание.
Логопедът - Нели Йосифова използва различни методи и техники, подбрани индивидуално за всяко дете в процеса на корекция на артикулационните, дихателните и говорните възможности, както и при корекция на степента на разбиране. Комуникативната терапия включва обучение в комуникативни стратегии и техники /зрителен контакт, споделено внимание, интерактивно внимание, диалогова игра/ и използване на техники от сензорно-интегративна терапия за развитие на пасивен и активен говор. Артикулационна терапия е насочена към възстановяване и корекция на артикулацията и възстановяване на фонацията.
Логопедът - Даниела Тодорова работи предимно с деца от аутистичния спектър. Стимулира самостоятелната им речева изява с комуникативна насоченост и адекватна към конкретна езикова и социална ситуация чрез комбинирана логопедична терапия от Макатон и Брендей-Фрост. В последствие пристъпва към стимулиране на диалогова реч. Развитието на комуникативни възможности у децата постига и със занятия по Логоритмика /съчетание от движения на тялото, свирене на музикален инструмент и реч, като се диференцират ритмични структури: тичане, ходене, скачане, тромаво ходене, маршируване/.
Психологът Виолета Савова и консултантът педагог-психолог Румяна Стоянова извършват психологически изследвания и оценки на психичните процеси, определят равнището на интелектуалното развитие, установяват потенциалните възможности и потребности на децата. Тяхната работата с децата е насочена към развиване на когнитивните умения и достигане на определено равнище съответно на възрастта; формиране на адекватни емоционални и поведенчески модели; преодоляване на стереотипите и усвояване на социална и емоционална взаимност, в съответствие с задачите заложени в индивидуалната програма за психическо развитие.
Медицинската сестра Лиляна Стефанова следи за здравослов- ното състояние на децата и извършването на всички необходими прегледи и изследвания.
Аминистративния и помощния персонал помага за плавното протичане на всекидневните занимания в детската градина.
Целогодишно екипът на СпДГ 112 работи за реализиране на заложените цели и задачи в индивидуалните програми за обучение и развитие на всяко дете. Паралелно осъществява консултативна дейност с родителите /интервюта/, запознава ги с оценките си и дава насоки за работа с децата в домашни условия. През май 2006 година се създаде сдружение с нестопанска цел в обществена полза - “РОДИТЕЛСКО НАСТОЯТЕЛСТВО ПРИ 112-ТА СПЕЦИАЛИЗИРАНА ДЕТСКА ГРАДИНА - СОФИЯ”. Настоятелството ще постига своите цели чрез приобщаване на родители, учители, специалисти, общественици, дарители, спонсори, физически лица, представители на юридически лица, правителствени и неправителствени организации, международни организации или частни лица, съпричастни към образувателно-възпитателния процес на деца със специфични образувателни потребности и готови да съдействат за пълноценната им социална интеграция и реализацията в обществото.
Е такива - #-o

09-08-2007, 18:23
Кога ще се научите, че теми за музикални и физически предпочитания е желателно да не се обсъждат, защото възникват спорове? Всеки с вкуса си. Всеки има право да си харесва каквото си иска, но тук стават спорове, а никой нормален човек не обича споровете. Има и расистки изказвания примерно. Ключ!

09-08-2007, 18:32
на мен това ми е болната тема,мразя носа се,момиче съм и ми е много голям и хич не ми седи добре на лицето!Просто си го мразя :smt010 И няма начин да се промени,за пластична операция не мога и да мисля.

Disrespect
09-08-2007, 19:21
като моя...счупени :>

RAWRRR
09-08-2007, 19:36
като моя...счупени :>
charming http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/050.gif

Disrespect
09-08-2007, 19:49
като моя...счупени :>
charming http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/050.gif

стана от :smt062

:lol:

09-08-2007, 19:51
аз имам аристократичен нос

Марксист
09-08-2007, 19:56
аз имам аристократичен нос :lol: :lol:

09-08-2007, 19:58
аз имам аристократичен нос :lol: :lol:
що не се регнеш бе :!: :!: :!: да аз имам аристократичен нос завишдаш ли

rewind
09-08-2007, 21:48
реъту

malka_sladuranka
09-08-2007, 22:16
На мен много ми харесва на приятеля ми нослето, но не мога да го определя какво е точно.. Малко е, но не прекалено. Абе с 2думи - идеалното носле. :-D
Оф какво ни пука за твоя гей, не виждаш ли, че си говорим за мафиотския подпис на Валар (бивш Nick_carter_fan) Това, че ти ходиш с гей не означава, че и останалите са така. Не съди за другите по себе си.... :::

Освен това въпроса беше за носа на отсрещния партньор... :-s

RAWRRR
09-08-2007, 22:33
като моя...счупени :>
charming http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/050.gif

стана от :smt062

:lol:

на един приятл му е скчупен от пого
и е мнооогомногомного по-симпатичен така :smt016

Deskata_90
09-08-2007, 22:49
Зависи може би чип-и.Но ако си му седи добре няма значение какъв е :smt019

tItEufFf
09-08-2007, 23:04
Въобще без нос ли!? :shock:

хахаха...аз като бях малка не исках да имам нос :smt005 И гледах някъв филм където няква си намазва една пъпка на носа с някакъв крем и носа и изчезва от този крем :smt005 Оттогава не съм си помисляла подобно нещо :-D
:arrow: Изобщо не забелязвам носовете!

teenkopele
09-08-2007, 23:28
http://jigsaws.hit.bg/pinocchio/image/pinocchio1.jpg :wink:

Communist
09-08-2007, 23:29
Имам гръко-римски профил 8)

Марксист
09-09-2007, 06:45
Имам гръко-римски профил 8) Да живее интернационала :D

09-09-2007, 06:49
Имам гръко-римски профил 8) Да живее интернационала :D
Марксист като що не се регнеш бе :!: :!: :!:

Марксист
09-09-2007, 06:52
Имам гръко-римски профил 8) Да живее интернационала :D
Марксист като що не се регнеш бе :!: :!: :!:Щото нямам много време. Търся си работа. Безработен съм! Капиталистите ме ограбиха! Затова съм ляв

09-09-2007, 06:53
Имам гръко-римски профил 8) Да живее интернационала :D
Марксист като що не се регнеш бе :!: :!: :!:Щото нямам много време. Търся си работа. Безработен съм! Капиталистите ме ограбиха! Затова съм ляв
ограбили са те грънци :!: :lol: :D

09-09-2007, 09:02
разбити!

radito
09-09-2007, 09:08
Ооооо това е тема за мене :lol: Аз 1-вото нещо, което гледам в човек е носа и така гои определям дали е хубав или не. За мене носа прави красотата на човека. Предпочитам малки и чипи нослета, направооо :smt007 :smt007 :smt007

09-09-2007, 11:17
Ооооо това е тема за мене :lol: Аз 1-вото нещо, което гледам в човек е носа и така гои определям дали е хубав или не. За мене носа прави красотата на човека. Предпочитам малки и чипи нослета, направооо :smt007 :smt007 :smt007
Ами ти си травестит, извинявай, но не е хубаво да се гледа първо външността. Нормалните хора първо опознават човека, а после съдят за него. Такива като теб, дето първо гледат външността са повърхностни уроди.

09-09-2007, 11:32
На мен много ми харесва на приятеля ми нослето, но не мога да го определя какво е точно.. Малко е, но не прекалено. Абе с 2думи - идеалното носле. :-D
Оф какво ни пука за твоя гей, не виждаш ли, че си говорим за мафиотския подпис на Валар (бивш Nick_carter_fan) Това, че ти ходиш с гей не означава, че и останалите са така. Не съди за другите по себе си.... :::

Освен това въпроса беше за носа на отсрещния партньор... :-s
Ти на колко си? На 15? Мърло, ходи си играй с куклите.

09-09-2007, 11:33
Не е учтиво да се гледа първо външността, това говори за отявлен примитивизъм (също като примитивизма на хората, които мислят, че ако не си им приятел непременно трябва да им бъдеш враг). Не е хубаво да се гледа първо външността. Нормалните хора първо опознават човека, а после съдят за него. Тези, които първо гледат външността са повърхностни уроди.

09-09-2007, 11:33
Не знам кви харесвам, ама определено не харесвам такива дето се врат навсякаде! http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a046.gif

09-09-2007, 11:34
Е такъв: :smt098

rewind
09-09-2007, 11:55
я си еби пу**ата плесенясала,

09-09-2007, 11:57
^Quite fashionable. :shock:
Особено с една халка отляво...
Някой да те е питал? :)

rewind
09-09-2007, 12:33
мислиш ли че ме боли
измисленяк пръдлив ХАХАХАХА

09-09-2007, 12:38
мислиш ли, че ми дреме?! :) по тая логика кой кого питал или не, дай да забраним понятието 'форум' въобще. гений с гений.
Еби си майката, бе пачавро проста.

09-09-2007, 12:39
мислиш ли, че ми дреме?! :) по тая логика кой кого питал или не, дай да забраним понятието 'форум' въобще. гений с гений.
Еби си майката, бе пачавро проста.
ти млъкни говедо просто

09-09-2007, 12:41
мислиш ли, че ми дреме?! :) по тая логика кой кого питал или не, дай да забраним понятието 'форум' въобще. гений с гений.
Еби си майката, бе пачавро проста.
ти млъкни говедо просто
Ти не си по-стока щом се връзваш на неговите думи. Един дол дренки сте. И двамата сте нерваци и скандалжджии.

09-09-2007, 12:42
мислиш ли, че ми дреме?! :) по тая логика кой кого питал или не, дай да забраним понятието 'форум' въобще. гений с гений.
Еби си майката, бе пачавро проста.
ти млъкни говедо просто
Ти не си по-стока щом се връзваш на неговите думи. Един дол дренки сте. И двамата сте нерваци и скандалжджии.
млъкни бе

rewind
09-09-2007, 12:47
Еби си майката, бе пачавро проста.

внимавяай да не си ебеш ти твоя

09-09-2007, 12:49
Нв/длд ,д/фйдя д;д /ц.хд,иуд= :)
ти си за 4 км :!:

09-09-2007, 12:52
Нв/длд ,д/фйдя д;д /ц.хд,иуд= :)
ти си за 4 км :!:
Мараба!

Spork
09-09-2007, 14:21
неам никфи претенции за нос.... иначе носът на Аврил ме кефи супер многу :) :-D

UnaBletoLoVeU
09-09-2007, 14:24
Нямам претенции, ама да не е някакъв огромен или крив..нормален нос.

ПП. Замисляли ли сте се колко смешно и странно стоят ушите? :-D Не го забелязваме просто защото сме свикнали и всички си имаме..но ако някои нямаха жестоко щяха да подиграват тези, които си имат :smt005

Disrespect
09-09-2007, 16:54
като моя...счупени :>
charming http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/050.gif

стана от :smt062

:lol:

на един приятл му е скчупен от пого
и е мнооогомногомного по-симпатичен така :smt016

той може да се оправи попринцип...

не знам, на някои хора им отива малко по-крив..

:>

'IrReSiStIblE'
09-10-2007, 07:42
Зависи от притежателя.

find_m3
09-10-2007, 08:12
абе ,на всеки му отива даден тип.човек се ражда с еди какъв си нос ,защото му отива (е , ако не е някой изрод де)

09-10-2007, 08:16
арийски

...BlAcK_OrChId...
09-10-2007, 08:38
Нормален нос. :roll:

malka_sladuranka
09-10-2007, 09:30
Ти на колко си? На 15? Мърло, ходи си играй с куклите. На малко повече... :mrgreen: И мърла ше викаш на майка ти...
Айде лапай го със здраве....

Muse_of_Madness
09-10-2007, 09:48
Въобще без нос ли!? :shock:
естествено, за к'во да са с нос :smt005
http://library.thinkquest.org/05aug/01669/270px-Ralphfiennesvoldemort.jpg

VeRdiSSima
09-10-2007, 10:49
Зависи от лицето на човек ако има малко лице с голям нос не е мн красиво както и обратното :---) :!: Аз мн си харесвам нослето мЪничко си ми е и идеално пасва на лицето ми :!: :smt017

I'm crazy
09-10-2007, 11:57
За мен чипото носле е перфектно :-D :D Много е сладко...хиххи...дразнят ме дългите остри носове... :roll: :x Моя е такъв #-o Като на вещица...хахаа...ама ми е наследствО ПЪК :lol: :lol:

mgxpower
09-10-2007, 12:00
Чипите нослета ме влудяват =P~

radito
09-10-2007, 14:42
Ооооо това е тема за мене :lol: Аз 1-вото нещо, което гледам в човек е носа и така гои определям дали е хубав или не. За мене носа прави красотата на човека. Предпочитам малки и чипи нослета, направооо :smt007 :smt007 :smt007
Ами ти си травестит, извинявай, но не е хубаво да се гледа първо външността. Нормалните хора първо опознават човека, а после съдят за него. Такива като теб, дето първо гледат външността са повърхностни уроди.
Добре де а ти като видиш за 1-ви път човек кво виждаш бе. Да не би душата да се вижда. Аман от тъпаци!!!!!! :smt013

love_only_one_boy
09-10-2007, 21:44
Въобще без нос ли!? :shock:
естествено, за к'во да са с нос :smt005
Съгласна! Но тъй като не може без... Чипите нослета са сладки,ама ми е май се тя! :smt016 :::

Дет хор
09-10-2007, 22:03
Мразя вирнати нагоре носове - и без това гледам всички отдолу, няма нужда да им виждам сополите и когато съм се качила на високо. Иначе моят е много красив :lol:

SuNsEt
09-10-2007, 22:35
В отсрещния партньор? Чипи като на прасе, въобще без нос или дълъг? :smt082 :smt044 :smt037 ...До сега не съм видяла 4овек без нос хаха...ина4е няма зна4ение...само да не е някакъв клюн...или крив...като на баба Яга :smt005

SuNsEt
09-10-2007, 22:38
Ооооо това е тема за мене :lol: Аз 1-вото нещо, което гледам в човек е носа и така гои определям дали е хубав или не. За мене носа прави красотата на човека. Предпочитам малки и чипи нослета, направооо :smt007 :smt007 :smt007
Ами ти си травестит, извинявай, но не е хубаво да се гледа първо външността. Нормалните хора първо опознават човека, а после съдят за него. Такива като теб, дето първо гледат външността са повърхностни уроди.
Добре де а ти като видиш за 1-ви път човек кво виждаш бе. Да не би душата да се вижда. Аман от тъпаци!!!!!! :smt013 Съгласна съм :smt005 Много си е нормално даже...квото иска ше си гледа моми4ето :wink: Нямаш право да и казваш,4е е травестит...нали не я познаваш :wink: :lol: :smt016 така,4е си трай :-)

ЕPu
09-11-2007, 10:36
Никога не съм се замисляла. :? 8-[
Ми няма значение какъв е, важното е човека да е симпатичен.

Octofunk
09-11-2007, 11:31
Ебати темата! :mrgreen:

Не че за мен има огромна значение (просто не обръщам някакво внимание), но предпочитам да е по-малък, а не някакъв прекалено голям! :mrgreen:

lookatme
11-01-2007, 10:11
е на тази тема мога си говоря вечно...аз първото ,което виждам в някого е носа.ами не харесвам дундести,квадратни {големите.не се ли сещаш бе?!онези дето ти покриват цялото лице},не харесвам и кльощавите,чиито върхове са леко чип,не харесвам и такива,от чиито ноздрички стърчат невероятно количество косми,мразя онея правите,като тоя на парис хилтън...в момента за други не се сещам
харесвам мънички,кльощави {в рамките на нормалното},чипи носленца,като клюнченце.харесвам и тези който са по-зирочки в основата си и към върха си ставам леко топчести
бе общо взето такива,ако ме разбрахте де :)

DisciplineAndOrder
11-01-2007, 10:47
Никога не съм се замисляла. :? 8-[
Ми няма значение какъв е, важното е човека да е симпатичен.

cappy123
11-01-2007, 11:11
Чипото носле най ме радва :-D

?love_haTe!
11-01-2007, 11:15
Нормални :lol:
Ми не отдавам значение на носовете на хората,интересувам
се от самите хора...не носовете :wink:

KiLLeR_InSTiNkT
11-01-2007, 12:51
Все ми е тая - стига да не е като на някоя вещица 8-)

D-Formation
11-01-2007, 13:05
Тип "Чушка"

miSs_sIxtY
11-01-2007, 16:42
ми аз мн обичам момчета с някак гърбави носове :-D

ЗабавнУу :razz: :razz: :razz:

Харесвам нормални носове :wink:

teenage_drama_queen
11-01-2007, 21:09
важното е да отива на човека :)

HePeAJIeH
11-02-2007, 00:03
нос извит на 360 градуса е пефекния! Ама може и с тип Майкъл Джексън да мине :razz: 8-)

RAWRRR
11-02-2007, 00:07
Ооооо това е тема за мене :lol: Аз 1-вото нещо, което гледам в човек е носа и така гои определям дали е хубав или не. За мене носа прави красотата на човека. Предпочитам малки и чипи нослета, направооо :smt007 :smt007 :smt007
Ами ти си травестит, извинявай, но не е хубаво да се гледа първо външността. Нормалните хора първо опознават човека, а после съдят за него. Такива като теб, дето първо гледат външността са повърхностни уроди.
Добре де а ти като видиш за 1-ви път човек кво виждаш бе. Да не би душата да се вижда. Аман от тъпаци!!!!!! :smt013

Ами не е носа,всеки случай ..
Аз по навик гледам хората първо в обувките,после в косата,или липсата ан такава.. :roll:

Decu
11-03-2007, 07:24
Ооооо това е тема за мене :lol: Аз 1-вото нещо, което гледам в човек е носа и така гои определям дали е хубав или не. За мене носа прави красотата на човека. Предпочитам малки и чипи нослета, направооо :smt007 :smt007 :smt007
Ами ти си травестит, извинявай, но не е хубаво да се гледа първо външността. Нормалните хора първо опознават човека, а после съдят за него. Такива като теб, дето първо гледат външността са повърхностни уроди.
Добре де а ти като видиш за 1-ви път човек кво виждаш бе. Да не би душата да се вижда. Аман от тъпаци!!!!!! :smt013

Ами не е носа,всеки случай ..
Аз по навик гледам хората първо в обувките,после в косата,или липсата ан такава.. :roll:

М..и аз гледам хората първо в обувките :neutral:

LordOfLight
11-03-2007, 11:58
Аз съм момичето с червения нос, точно заради него мисля да вдигна тост! Наздраве! :smt006

Decu
11-03-2007, 12:17
Аз съм момичето с червения нос, точно заради него мисля да вдигна тост! Наздраве! :smt006

Да видиме всички чаши на високо... 8-) :smt006
Обожавам носа на тази (http://images.google.bg/images?svnum=10&um=1&hl=bg&q=LOST+juliet) жена :smt055

Necrophilia
08-03-2010, 10:59
Излиза, че хората, които са се родили с "неперфектни" носове са някакви изроди. Не е за вярване колко малоумни хора има. Да не би хората да са ходещи носове с прикачени ръце и крака към тях ? -.-"

Canis_Dirus
08-03-2010, 11:44
обожавам носа на Майкъл Джексън!

WinstonSmith
08-03-2010, 11:51
И аз харесвам момчета без носове.
:grin:

http://img441.imageshack.us/img441/3656/quiz1290outcome1.jpg

ch0purche
08-03-2010, 21:46
На мен са ми много сладки ... мънички чипи носленцааа :) :)

monityo
01-14-2011, 19:00
Така говорите сякаш хората с големи носове нямат място на този свят..какво е това мислене?!Това,че няма хубав нос не означава,че човекът не е красив.БОГ взема нещо,но дава друго!Има хора,които смятат,че са самата прелест и не мислят за чувствата на другите!Аз не бих гледала носа..НИКОГА не съм си избирала гаджетата и приятелите според външния вид-не това е важно.Понякога външния вид лъже!!!МОЛЯ ВИ МИСЛЕТЕ ПРЕДИ ДА ПИШЕТЕ,ЗАЩОТО ИМА ХОРА,КОИТО НАРАНЯВАТЕ :)

assd
01-14-2011, 20:07
без сопоуи

anonymous768631
01-14-2011, 22:23
НЕеврейски!!! :-x

ArrowsOfDeath
01-14-2011, 23:28
Стара тема.