PDA

View Full Version : ОтГоворНиК На КлаСа



lilit_666
09-08-2007, 17:03
Има ли такъв филм в България?
Ако да -как става избирането,от кой курс запо4ва,всеки курс или всеки клас има,какви биват избраните,възможно ли е в списъка да попаднат непукисти,които не са съгласни с някои неща в у4илище,или само ов4ици,какви са задълженията и правата им???
Ако някой от вас е,ще ми кажете ли,дали ви харесва,защото ми се иска ако има да се кандидатирам.По филмите изглежда забавно! 8-[

VerryBerry
09-08-2007, 17:05
mi v moq klas-klasnata izbra 1 momi4e i ne i blazq-samo q motaqt po nqkakvi meropriqtiq i dr glupusti..nem,ne sam 4ovek na otgovornostite,ne sam za takav post :|

lips of an angel
09-08-2007, 17:08
ние отт 5 клас си имахме отговорник.класа го избира и може да е всекилзависи кой е ньй-популярен или на кой имат най-голямо доверие.аз сум била но не е н6 особено освен 4е тр да остава6 сл даскало ма хубавото е 4е ако има у4 съвет мое да не ходи6 някои от 4асовете.

Timon Loves Pumba
09-08-2007, 17:14
не се прецаквай с тези глупости, нищо не печелиш а губиш мн нерви по разни "мероприятия" , всеки който познавам и е бил отговорник после съжалява много.П.С. ДАЛЕЧ НЕ Е КАТО ПО ФИЛМИТЕ

hasaiko
09-08-2007, 17:23
Аз СЪМ отговорник 8) Друг е въпроса,че го забравям от време на време...

IKisseDAGirL
09-08-2007, 17:24
До 5-ти клас имахме, от там нататък - не. В сегашния ми клас има няколко човека, които участват в ученическия съвет. :wink:

Shadow_Walker
09-08-2007, 17:35
Не, не искам да съм =] Това е за хора, които обичат да си губят свободното време...
иначе при нас всеки клас си има отговорник :wink:

ArTanDra
09-08-2007, 17:36
Не съм пожелала да стана отговорник ... не е кой знае какво. Отговаряш за класа , събираш пари (ако трябват за нещо) , ходиш на ученическият съвет и така. Не е престижно както по филмите .. не се заблуждавайте.

NightFairy
09-08-2007, 17:39
В старото ми даскало избирахме отговорник всяка година (от 5-ти клас нагоре).Класа го избираше.Аз съм била отговорничка, но общо взето нищо не правех.Няколко пъти само съм ходила на някви съвети с учителите и другите отговорници, на които разбира се си седя и мълча.

Reed
09-08-2007, 17:54
ммм не..нещо не ме кефи идеята ; )

sladku_bebzi
09-08-2007, 17:57
Еми при нас май винаги е имало отговорник на класа :roll: То всъщност нямаше особено значение дали си отговорник или не, понеже отговорника се подписваше за цялата година на 1 място (че е съгласен да е отговорник) и не правеше нищо по-различно от другите...По никви мероприятия не е ходил.А за събирането на пари за разни неща си имахме касиер.

malone
09-08-2007, 17:59
Не не искам да съм.Твърде отговорна и губеща времето задача за един расеян човек като мен.

sladkish_14
09-08-2007, 18:27
Била съм,но е много скучно,затова тази година бяхме избрали зубарите,те нямат против #-o

FiRe_LaDy
09-08-2007, 18:39
Ами избирането става от класа.Гласувате кой искате да ви е отговорник и попринцип са 2 - 3,за да може,ако единия е болен другия примерно да ходи на събранията,които се правят от директорката или там учител.Попринцип той отговаря ако се случи нещо(счупване на врата,прозорец;дисциплина в междучасието и т.н.).Не е нищо усобено.Две или три години бях отговорничка на класа.В старото ми училище отговорник на класа имаха всички класове от 5-ти нагоре.Абе малко тъпа работа е това .... някой път за глупости те изкарват виновен теб.

bqsna_teenagerka
09-08-2007, 19:15
не! не ми трябват допълнителни проблеми! да си отговорник на класа наистина зна4и да си отговорен! а не е лесно да носи6 отговорност за 20-25ду6и :?

CuRly_Doll
09-08-2007, 19:23
emi az sq 6e sam 9ti klas i minalata godina az bqh otgovornik na klasa s edno momi4e.....mi ne moga da se opla4a,na men mi e interesno..... :roll:

sladko_f
09-08-2007, 19:32
В миналото ми училище класът гласуваше за отговорникът.Избираха се 4-5 човека освен него за ученическия съвет.Миналата година само един глас ме делеше да съм отговорник ама се отървах.Момичето,което избраха все го викаха междучасията и все не можеше да се наяде.Аз бях в ученическия съвет и не правех почти нищо.Но все пак си беше кеф,че толкова хора са гласували за мен.

woshata
09-08-2007, 19:36
ем в нащия клас имаме...мии мотаят го напред назад..ае тъпа работа ::: даже и днивника влачи..мен ме беше сложила класната веднъж..но след като затрих дневника 2 пъти ме остави да живея :::

09-08-2007, 19:44
аз мамка му съм.Имахме "избори" в класа.Тъпо е

RoyTheReaper
09-08-2007, 20:35
Ние си имаме групенфюрер. :lol: Събира пари за ксерокс и разнася книжките по преподаватели и в канцеларията. Не е оферта. Не бих се прецакал да съм такъв. :wink:

DanceGirl
09-08-2007, 22:05
Нямам нищо против да съм отговорничка. :::

PINK_FLoyD
09-08-2007, 22:30
ако ме направят отговорник на класа или ще съборим даскалото което така и така се случва или ще вложа адска дисциплина за малко забавление :twisted:

bloodfrozen
09-09-2007, 06:15
Значи при нас има такива простотии, започнахме да избираме отговорници от 5 клас. Аз бях миналата година, ходих само 1 път на някакво събрание, понеже всички отговорници са в ученическия съвет, отвратих се и повече не отидох.. Дано тая година не допуснат същата грешка да ме изберат за отговорник на класа..

bEbsI
09-09-2007, 06:32
НЕ...Да не съм луда.

Nicole_Richie
09-09-2007, 10:25
Estestveno che NE!!!

Madness
09-09-2007, 10:43
Ххахахаха
Тва е баси простотията...
Избирали са ме,и аз не съм искала...и въпреки тва са ме карали...шоу...
Гадно е,тъпо е...
За подмазвачи,бих казала...
Ходиш по гъза на даскали,зам.директори...мък ат те по разни`събирания`,`мероприят ия`...

i am not okay
09-09-2007, 11:05
ами първоначално исках, ма тъпата класна избра там една фр, щот си учила уроците...сега не съжалявам за това :)

09-09-2007, 12:04
в мойто даскало секи гледа да набута длугия да стане отговорник демек госпожата вика кой искате да е отговорник казват са няколко имена и секи иска да набута другияя да гласува за него че той да стане и примерно да пита дали госпожата е в даскалото да го пращат наляво надясно 8-[ и накрая зубърчето на класа стана :D

Shadow_Walker
09-09-2007, 13:05
Хаха..а при нас как стана...
в миналото даскало бях навит..ама като видях за какво става дума..тъпоо.
В сегашното класната като попита кой иска да е и всички мълчат, настана гробна тишина, всички се оглеждат настрани :lol: Е накрая едно момиче се престраши де...

AliceSw
09-09-2007, 13:11
пффффффф, като бях в старото си училище ме бяха набутали...беше тъпо, помня че ни мъкнеха при психоложката за някви простотии...сега няма такова нещо в класа :|

rashito0o
09-09-2007, 16:27
Никога не съм бола отговорник на класа нз иска ми се да видя какфо е :)

bobka
09-09-2007, 18:45
ми аз бях отговорник по едно време ама цялата работа малко се провали 6тото класната ни беше една такава преекрасна(бяхме и първия клас и тя нз кво да прави) и накрая реши че да има отговорник на класа няма смисъл и по този начин ми облекчи живота страшно мн.

Qnchety
09-09-2007, 19:56
Не! Вече съм била и е мн шибано!

BlueDevil
09-09-2007, 21:53
Искам и още как. По принцип съм пълна с идеи и цапната в устата :) Сегашният ни отговорник е гаден мазач, който се съгласява винаги с даскалите, от което класа страда. Мъкнат ни по шибани мероприятия, като се събираме за някой празник класа ходим по тъпи места.. и така, простотия. Когато има право на избор избира угодното на ръководството, не на класа. Съвсем отговорно заявявам, че бих могла да се справя с пъти по-добре от него, независимо, че не съм с перфектна дисциплина, малко неизвинени отсъствие или отлични оценки.

09-10-2007, 06:04
еми в нашия клас отговорничка е дъщерята на бивша ученичка на класната :-s не ,че е много оправна ,ама обича да се прави на интересна милата....има си привилегийте (слаби оценки не се пишат ,а ако случайно някоя непродажна учителка й врътне 2ката скоро се изпарява и оставя след себе си петно от коректор).Техните не остават неблагодарни естествено и "даряват" на класната чисто нова уредба ;-).С 2 думи работата е доста несериозна ,но пък за "сериозни хора"(забележете ,че слагам и ХОРА в кавички :wink:

monityY
09-10-2007, 06:05
то па едни отговорници :mrgreen: неискам,не ми се занимава с глупости

SeXy^BaBy
09-10-2007, 18:30
Аз бях може би 2-3 години през цялото това време нищо не съм правила :| ...ние имаме помощник отговорници и винаги те вършеха ако има нещо

yuyuto
09-10-2007, 19:51
Ami do sq v na6iq klas otgovornici ne e imalo,ama sme imali kasier.T.e. az! I me napraviha samo 6tot nqma6e drugi jelae6ti! Opredeleno ne stavam za tazi rabota! Vednuj izgubih edni pari kvato sum veika i se naloji da gi vuzstanovqvam ot sebe si (dobre 4e ne bqha pove4e ot 10 lv [-o< )... Estestveno,4e nikoi ne razbra - spestih si gi ot djobnite.No znam 4e pove4e v novoto daskalo kolkoto i da me navivat ne bih se suglasila! :x :x

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-11-2007, 07:47
аз не съм отговорник.. едно момиче от класа е .. всеки първи час в петък цялото даскало имаме час на класа... та събират се някъде там тия отговорници от всеки клас нали по 1 и си говорят с директорката .. в смисъл предлагат разни неща одобряват други за концерти тва онова кфо ще се прави.. таи тва е яко де :) но отговорника т.е. това въпросното момиче трябва да носи и маркерите и като знам като не е взела нови как и се карат.. отписвам се от картинката и не исскам да ставам :smt005 не мисля че е някфо яко да ти викат на главата за нещо за което по една или друга причина не си взел :smt005 :smt005

Naruto
09-11-2007, 19:39
И да ма искат няма да стана...

caRamelO_cHicA
09-14-2007, 07:53
Не не ми се занива с проблемите на класа(не че не ме интересуват де) просто дедазнам не смятам че ще се справя пък и нямам толкова нерви да се занивам .Пък и обикновенно върху отговорника пада цялата работа за подготовка на тържество той отговоря ако стане нещо и за тва.Знам защото в стария ми клас едно момице беше отговорник и всичко което станеше се обсъждеше с нея и т.н

CuteBaby
09-14-2007, 22:28
Амм..не искам да съм отговорник..да си губя свободното време както каза някой преди мен..или ако стане нещо да се занимават с мен..айде няма нужда

namina
09-15-2007, 03:06
ДА :!: защото даскалите така си създават по-добро мнение за мен! :-)

petyrit
09-15-2007, 09:54
Аз бях отговорник 6клас.Сега съм 8ми и съм в ново даскало.Не искам въобще да ставам отговорник повече, за мене е гадно.