PDA

View Full Version : Никога не се получава!!



MeGiTyY
09-08-2007, 17:24
Незнам дали можете да ми помогнете,но поне ще кажа на някои.С едно момче ходехме преди 1 година няколко месеца и много се обичахме но нищо не стана, аз само се лигавех и сичко свърши .След това много ми липсваше и много го обичам хода и с други момчета както и тои естествено има си гаджета и тои ме иска но все не се получава винаги нещо пречи..или аз сгафа нещо или аз си имам гадже или тои..сега аз нямам и мислех че и тои няма и му пиша ам тои се не ми пишеше и аз викам са кво ми се сърдиш и тои ми каза че заради мен си има проблеми гаджета а неискал да се преебва с нея..и ми каза да не си пишем
[20:15:32] [†][BG]Pe6o™ ^GoGo^ каза: mnogo te obi4am i tebe kefi6 me ama .... sa takva e situaciata
[20:15:32] [†][BG]Pe6o™ ^GoGo^ каза: :}
[20:15:49] *MeGiTyY* каза: ;} dobre

И са незнам кво да права гадно ми е... караме се много попринцип ам ни е весело заедно или поне на мен незнам.. ;(

sladkish_14
09-08-2007, 17:29
Той си има приятелка,и май сега не иска да я зарязва заради теб!Не мислиш ли,че я обича повече отколкото теб,и изобщо ако те обичаше щеше да си помисли дали да скъса с нея.....Според мен само спомените го спират да каже"Махай се"....Провалиш ли веднъж връзката си,почти е невъзможно да си я върнеш пак,а и ти си закасняла доста...Забрави го :wink:

Anf3tamin4o
09-08-2007, 17:30
Според мене , щом си се отдръпнала значи не е за тебе.Един път тръгните ли добре,но втори път НЕ.

MajeStic
09-08-2007, 17:35
[20:15:32] [†]Pe6o™ ^GoGo^ каза: [b]mnogo te obi4am i tebe kefi6 me ama .... sa takva e situaciata
[20:15:32] [†][BG]Pe6o™ ^GoGo^ каза: :}
[20:15:49] *MeGiTyY* каза: ;} dobre

Така ще казва и на друго момиче когато е с теб 8) Интересно е... любовта нямала граници... в годините, а сега няма и граници и за това колко човека обичаш 8) На къде отиваме...

LizZz
09-08-2007, 17:36
[20:15:32] [†]Pe6o™ ^GoGo^ каза: [b]mnogo te obi4am i tebe kefi6 me ama .... sa takva e situaciata
[20:15:32] [†][BG]Pe6o™ ^GoGo^ каза: :}
[20:15:49] *MeGiTyY* каза: ;} dobre

Така ще казва и на друго момиче когато е с теб 8) Интересно е... любовта нямала граници... в годините, а сега няма и граници и за това колко човека обичаш 8) На къде отиваме...
Мда... :?

MeGiTyY
09-08-2007, 17:38
Еми незнам липсва ми адски много и го обичам много мислех си че не го но е така..и винаги преебвам нещата защото ме е страх да не ме нарани както преди..а и има и други момчета...за мен и момичета за него...но незнам дали въобще иска нещо от мен.. :smt017 но го обичам и незнам.. няма как да се бора за него или по точно аз незнам как..а и сега тои си има гадже аз скъсах с моя скоро..и сичко ми е гадно... :( преди винаги си говорехме пишехме играехме некфи игрички..но нещо пак стана..преди обичах едно друго момче много..но тои се премести във Варна..и сичко свърши. Незнам какво да правя неиска пак да се превърна в предишния човек на които не му пука за нищо наи малко за момчета... и да права глупости както преди.. ама просто неиздържам...

09-08-2007, 17:47
tegli karta na kasmeta i se nadqvai da e aso, puk moje da ti hrumne kvo da prai6

Anf3tamin4o
09-08-2007, 17:55
Може би това че те е страх да не те нарани 1-ви той ти пречи.За това може би и ти си го оставила... но след време пак го искаш.Мисли на време.
И Какво да е заминал във Варна предишния? Момчета ли няма ?!

koalka
09-08-2007, 18:07
Обича те, но си има приятелка.Усещаш ли колко абсурдно звучи?То е възможно, но той явно не иска да къса с нея.

MeGiTyY
09-08-2007, 18:21
Може би това че те е страх да не те нарани 1-ви той ти пречи.За това може би и ти си го оставила... но след време пак го искаш.Мисли на време.
И Какво да е заминал във Варна предишния? Момчета ли няма ?!

Има много момчета и това е един от проблемите,също ... много много трудно се влюбвам и като е така почна да се зарибявам с други момчета се самозабравям сичко става като 1 игра.. и забравям за любовта ххаха аз дори незнам как да се държа ходела съм с доста момчета а само 2 от тях обичах..и другите бяха просто да запълнат празнотата...неискам пак да ставам предишното момиче,което да мога да кажа че се държах като някоя курва...аз кво правех пиех чат пат амфети..и момчета по цял ден .. а съм на 16 точно това неискам.. да си причина..сега си се харесвам...но по някакъф начин сичко се проваля около мен..приятели момчета..сичко губа..

kofti_nick
09-08-2007, 18:22
Незнам дали можете да ми помогнете,но поне ще кажа на някои.С едно момче ходехме преди 1 година няколко месеца и много се обичахме но нищо не стана, аз само се лигавех и сичко свърши .След това много ми липсваше и много го обичам хода и с други момчета както и тои естествено има си гаджета и тои ме иска но все не се получава винаги нещо пречи..или аз сгафа нещо или аз си имам гадже или тои..сега аз нямам и мислех че и тои няма и му пиша ам тои се не ми пишеше и аз викам са кво ми се сърдиш и тои ми каза че заради мен си има проблеми гаджета а неискал да се преебва с нея..и ми каза да не си пишем
[20:15:32] [†][BG]Pe6o™ ^GoGo^ каза: mnogo te obi4am i tebe kefi6 me ama .... sa takva e situaciata
[20:15:32] [†][BG]Pe6o™ ^GoGo^ каза: :}
[20:15:49] *MeGiTyY* каза: ;} dobre

И са незнам кво да права гадно ми е... караме се много попринцип ам ни е весело заедно или поне на мен незнам.. ;(

Е шанс ... Щом се дърпа не е за теб , остави го :) 100% ще си намериш по-добър :-)

MeGiTyY
09-08-2007, 18:44
Незнам аз го бях забравила но се видяхме един ден и ...сички стари чувства се върнаха..

lyly_lili
09-08-2007, 18:47
tegli karta na kasmeta i se nadqvai da e aso, puk moje da ti hrumne kvo da prai6


:-D :-D ....според мен го за*би...Като не иска да е с теб не можеш да го накараш...

MeGiTyY
09-08-2007, 19:10
Еми сигурно трябва да не ми пука за него..но е така толкова време аз съм объркала не преди 1 а преди 2 години някъде по това време ходехме лятото и няколко месеца след това..това са 2 години и толкова много момчета е имало..но никои просто неможе да ме прави щастлива както тои..обичам всичко в него но тои не ми вярва защото аз не съм от наи примерните момичета..и наи верните.. и съжалявам много че преди с него се държах като боклук...казва ми винаги като му кажа че го обичам че немога да обичам...че съм кучка която мисли само за себе си... :( :( Никога няма да ми повярва.. че го обичам...Как да се боря за него какво да направя

Heaven_Can_Wait
09-08-2007, 20:03
това са 2 години и толкова много момчета е имало..но никои просто неможе да ме прави щастлива както тои..обичам всичко в него направя

кажи му това отгоре :!:

MeGiTyY
09-08-2007, 20:14
хаха оо да точно това ще му кажа...тои си има приятелка сега така че къф е смисъла...тои няма да я зареже ..на него даже вече не му пука за мен преди няколко седмици ми разправя че съм курва и кво ли не..
Добре тои кво иска .. само него ли да чакам.. незнам.. Боли ме много..но никога няма да му го кажа тои си има приятелка..и нека си е щастлив радвам се че е щастлив но исках да се чувстваа така с мен...
Баси винаги съм си мислела...че като си с някои които обичаш сичко е лесно ...заради една тъпа дискотека... и некфи тъпи забивки развалих сичко..и пфф как мога да реша да бъда чесна...ох кво да направа аз като му кажа обичам те тои вика брао на него се едно не му пука незнам..

L_i_z_I
09-08-2007, 20:17
Какво мога да ти кажа аз..Хмм..Щом той не иска да е с теб..Щом толкова пъти сте опитвали и все не се е получавало замисли се дали има смисъл да продължаваш да тичаш след него [-( По добре си намери някой друг,с който ще имате нормални отношения и така нататък ..Не мислиш ли,че това е по - добрия вариан,вместо да продължавате да се самозългвате,че може би някой ден най-накрая ще се получи .. :wink:

MeGiTyY
09-08-2007, 20:43
Еми незнам може би е така може би прекалено много го нараних преди ама кфо да престана да го обичам ли ? Не е толкова лесно е така да спре да ми пука за него...като не си пишем или не го виждам ми минава... но като го вида и вече незнам...побърквам се и го искам...искам сичко...с него...но не и тои..или поне сега ... трябва да му върна доверието в мен по някакъф начин ама как.. аз се се дъна..

09-08-2007, 20:47
Еми незнам може би е така може би прекалено много го нараних преди ама кфо да престана да го обичам ли ? Не е толкова лесно е така да спре да ми пука за него...като не си пишем или не го виждам ми минава... но като го вида и вече незнам...побърквам се и го искам...искам сичко...с него...но не и тои..или поне сега ... трябва да му върна доверието в мен по някакъф начин ама как.. аз се се дъна..

Спри да се ДЪНИШ ! :-k

MeGiTyY
09-08-2007, 20:50
е то не е толкова лесно и другото е че ние се виждаме рядко но тои се знае кво права и кво съм направила бях на дискотека тои нз откъде знае и ми се обажда в 2 сутринта и ми вика кво стана с момчето от дискотеката... и аз дори незнаех че тои ми се обади аз бях пияна и викам даа мн е сладък а аз си мислех че е момчето от дискотеката.. ама после се обадих и разбрах че не е ...

09-08-2007, 20:54
Незнам дали можете да ми помогнете,но поне ще кажа на някои.С едно момче ходехме преди 1 година няколко месеца и много се обичахме но нищо не стана, аз само се лигавех и сичко свърши .След това много ми липсваше и много го обичам хода и с други момчета както и тои естествено има си гаджета и тои ме иска но все не се получава винаги нещо пречи..или аз сгафа нещо или аз си имам гадже или тои..сега аз нямам и мислех че и тои няма и му пиша ам тои се не ми пишеше и аз викам са кво ми се сърдиш и тои ми каза че заради мен си има проблеми гаджета а неискал да се преебва с нея..и ми каза да не си пишем
[20:15:32] [†][BG]Pe6o™ ^GoGo^ каза: mnogo te obi4am i tebe kefi6 me ama .... sa takva e situaciata
[20:15:32] [†][BG]Pe6o™ ^GoGo^ каза: :}
[20:15:49] *MeGiTyY* каза: ;} dobre

И са незнам кво да права гадно ми е... караме се много попринцип ам ни е весело заедно или поне на мен незнам.. ;(

ти си една курва.. :smt019

PINK_FLoyD
09-08-2007, 21:35
пише се тоЙ!