PDA

View Full Version : Вашето мнение.



x_lady
09-08-2007, 20:53
Доста се плашех да ви пиша, аз съм от враца, момчето което харесвам също, всичко при нас започна преди около 5 месеца, първоначално бяха писаници по скайпа, после започнахме и двамата да изпитваме нещо по сериозно, НО и до днес никой не си признава нищо, просто погледи и намеци, за първа крачка дума не може и да става, тъй като той винаги е с компания и шанса някога да сме само двамата е минимален, много го харесвам, наистина.Знаете сега е лятната ваканция, и всичко е наопаки, той не ме търси, не ми пише, не се вълнува, и тук идва и моята надежда-даскалото, в различни сме но когато учим той се прибира по рано и има повече време за мен, та въпроса ми е заслужава ли си да го чакам и да се боря за него предвид сегашните обстоятелства?Или да го зарежа и да търся нещо по добро, забравих да спомена че през учебно време в скайп се държим все едно сме заедно, НО на живо е съвсвем различно, само погледи.Благодаря ако някой го прочете, от 5 месеца не съм същата той промени сичко в мен, просто искам да чуя мнения, моля ви не ме нападайте заради дългия пост, никой не задължавам да го чете, един вид исках да споделя, мерси ако все пак някой изяви желание...хубава вечер на всички.

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

naMy4Ho_KoTe
09-08-2007, 20:56
Защо си се плашела, бе момиче :) Не ядем хора :Р


Та, по темата:

Аз ако бях на твое място, бих го потърсила още сега - веднага го изврънквам да отдели време да се видим на живо за да поговорим сериозно. Виждаме се и му обеснявам, че искам да пробваме да сме повече от приятели (тук ти ще си прецениш - ако е по-сантиментален, веднага праскаш две-три романтични изречения). Аз предпочитам да пробвам и да ме отрежат, отколкото тайно да въздишам :)

tuzaro
09-08-2007, 20:57
аз го прочетах =D> а ти що не му кажеш кви чувства имаш?

naMy4Ho_KoTe
09-08-2007, 20:58
аз го прочетах =D>

Уау, ти четеш?! =D> =D> =D>

tuzaro
09-08-2007, 20:59
аз го прочетах =D>

Уау, ти четеш?! =D> =D> =D>
то тва верно си е за аплодисменти =D> =D>
а ти що винаги се заяждаш с мене?

x_lady
09-08-2007, 21:07
Ами страха ми идва от това че компанията му е доста голяма, и разбере ли се че аз го харесвам, ще се започнат едни ебавки и сякви глупости, като се има на впредвид че цялата му компания ме уважава страшно много, и никой не предполага че ние двамата имаме нещо общо, защото според тях ние сме пълните противоположности, а и донякъде ме е страх от отхвърляне, и знам ли от кво ме е страх вече, но наистина не си е работа това мое въздишане, мерси наистина че сте го прочели. O:)

mid_get
09-08-2007, 21:16
Не мисля, че биха се противопоставили на връзката ви. Пък и тези "шегички", които толкова те плашат, вероятно наистина ще са в кръга на шегата, не мисля, че ще започнат да злорадстват. Успех!http://www.getsmile.com/emoticons/aiw-smileys/meeting.gif

sladko_dete
09-08-2007, 21:20
И аз съм на мнение да пробваш

naMy4Ho_KoTe
09-08-2007, 21:24
аз го прочетах =D>

Уау, ти четеш?! =D> =D> =D>
то тва верно си е за аплодисменти =D> =D>
а ти що винаги се заяждаш с мене?

В случай, че не си забелязал - не е винаги. Често е, но не винаги. Когато мнението ти ми хареса - цитирам те и се съгласявам с теб. Но когато правиш супер тъпи пуберски изцепки в които няма капка хумор.. Не съм милостива :-D :-D :-D :-({|= :smt006

tuzaro
09-08-2007, 21:25
аз го прочетах =D>

Уау, ти четеш?! =D> =D> =D>
то тва верно си е за аплодисменти =D> =D>
а ти що винаги се заяждаш с мене?

В случай, че не си забелязал - не е винаги. Често е, но не винаги. Когато мнението ти ми хареса - цитирам те и се съгласявам с теб. Но когато правиш супер тъпи пуберски изцепки в които няма капка хумор.. Не съм милостива :-D :-D :-D :-({|= :smt006 ::: ::: :smt007

naMy4Ho_KoTe
09-08-2007, 21:26
Ами страха ми идва от това че компанията му е доста голяма, и разбере ли се че аз го харесвам, ще се започнат едни ебавки и сякви глупости, като се има на впредвид че цялата му компания ме уважава страшно много, и никой не предполага че ние двамата имаме нещо общо, защото според тях ние сме пълните противоположности, а и донякъде ме е страх от отхвърляне, и знам ли от кво ме е страх вече, но наистина не си е работа това мое въздишане, мерси наистина че сте го прочели. O:)

Ако те е страх от ебавките - просто му покажи/кажи чуствата си, пък ако тръгнат да те ебават - държиш се на ниво и ги игнорираш или обръщаш нещата от шеговитата им страна. Ако се самоиронизираш няма начин другите да ти се подиграят ;)

Действай, момиче, бъди смела. Който не рискува не печели ;)

naMy4Ho_KoTe
09-08-2007, 21:27
аз го прочетах =D>

Уау, ти четеш?! =D> =D> =D>
то тва верно си е за аплодисменти =D> =D>
а ти що винаги се заяждаш с мене?

В случай, че не си забелязал - не е винаги. Често е, но не винаги. Когато мнението ти ми хареса - цитирам те и се съгласявам с теб. Но когато правиш супер тъпи пуберски изцепки в които няма капка хумор.. Не съм милостива :-D :-D :-D :-({|= :smt006 ::: ::: :smt007

И аз те обичам :-$ :-D :-({|=

tuzaro
09-08-2007, 21:28
аз го прочетах =D>

Уау, ти четеш?! =D> =D> =D>
то тва верно си е за аплодисменти =D> =D>
а ти що винаги се заяждаш с мене?

В случай, че не си забелязал - не е винаги. Често е, но не винаги. Когато мнението ти ми хареса - цитирам те и се съгласявам с теб. Но когато правиш супер тъпи пуберски изцепки в които няма капка хумор.. Не съм милостива :-D :-D :-D :-({|= :smt006 ::: ::: :smt007

И аз те обичам :-$ :-D :-({|=ти май си ми пращала снимка?

naMy4Ho_KoTe
09-08-2007, 21:42
ти май си ми пращала снимка?

Тцък, не съм :-D

koalka
09-09-2007, 08:54
Много си учтива. :) Иначе защо ти не му се обадиш?Така хем ще разбереш дали те харесва, хем ще се пребориш със срамежливостта си, ако има такава.Излезте, ако той е съгласен и виж как ще се развият нещата.