PDA

View Full Version : готова да пости



09-08-2007, 21:59
здр на вс
на 18 съм и преди 6 мес се запознах с едно мом4е и тръгнахме
след около 3 мес се разделихме
и преди 2 месец се събрахме и пак се разделихме
](*,) оправданието му беше от рода на живота няма слисъл нищо няма смисъл - сорри не ми се сърди ](*,) а ми беше обещаб 4е няма да ме зарязва и каза 4е тва 4е ме зарязал не бил го предвидил
в депресия е както винаги
най странното е 4е въпреки вс въпреки болката въпреки депресийте койтто са постоянни аз съм готова да бъда с него дори и да знам 4е ще ме нарани много просто той трябва да ми поиска още 1 шанс
прекалено мн го оби4ам :smt010

може би не намирате смисъл в тази тема но просто ми е адски трудно да го преживея и искам да споделя с някого :smt010

sexy_for_you
09-08-2007, 22:06
Твоят приятел явно е твърде депресиран.Поговори с него и му обясни,че животът има смисъл заради теб,заради любовта,приятелите,смейств ото и т.н.Опитай се да му помогнеш.Ако не успееш,не се занимавай повече с него.Не му позволявай да те депресира и теб!

thefreak
09-08-2007, 22:10
И ти реши, че ние искаме да знаем това, защотото...?

AFT
09-08-2007, 22:14
Като прочетох заглавието, се изхилих някакво много тъпо. Оправете го това заглавие, че ме плаши. :roll:

UnaBletoLoVeU
09-08-2007, 22:25
Ми като си решила да живееш само на пост и молитва..

Извън кръга на шегата..разбирам те. Влюбена съм в едно момче, което има имидж на плейбой и знам, че настроението ми за деня ще зависи от това дали той е на кеф-ако да ще е мил и ще съм добре, ако не-сълзи, сълзи и пак сълзи. Знам още, че се зарибява с доста момичета и че когато се разсърдя следва неговото "Обичам те" и идва до у нас..и знам че в това " Обичам те" няма повече истина отколкото в "Познавам 600 годишен човек"..и все пак не мога да се откъсна от него..и все се надявам да се промени..и знам че няма да стане..боли ме сега, но ще ме боли повече ако стане безразличен..живота е гаден..а знам че ако успея да се откъсна от него с години ще търся него и само него у секи друг..не че те интересува, просто имах нужда да споделя и аз..Решението на проблема..де да знаех..

naMy4Ho_KoTe
09-08-2007, 22:55
здр на вс
на 18 съм и преди 6 мес се запознах с едно мом4е и тръгнахме
след около 3 мес се разделихме
и преди 2 месец се събрахме и пак се разделихме
](*,) оправданието му беше от рода на живота няма слисъл нищо няма смисъл - сорри не ми се сърди ](*,) а ми беше обещаб 4е няма да ме зарязва и каза 4е тва 4е ме зарязал не бил го предвидил
в депресия е както винаги
най странното е 4е въпреки вс въпреки болката въпреки депресийте койтто са постоянни аз съм готова да бъда с него дори и да знам 4е ще ме нарани много просто той трябва да ми поиска още 1 шанс
прекалено мн го оби4ам :smt010

може би не намирате смисъл в тази тема но просто ми е адски трудно да го преживея и искам да споделя с някого :smt010

Както вече каза секси_фор_ю ( :) ), опитай се да му помогнеш и най-важното - гледай да не те повлече и теб в тъгата си. Може би ще му дойде по-добре да има близък човек до себе си (без официално да сте или да не сте гаджета), на който да може да излее болката си и да очаква съвет и подкрепа. Всеки изпада в такива положения. Аз на твое място бих се опитала да му помогна това кофти положение, в което се намира, да не се превърне в перманентно.


П.П. Това обещание, че никога няма да те зарязва ми е мноооого смешно.

TuZAra
09-09-2007, 07:52
И ти реши, че ние искаме да знаем това, защотото...? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

koalka
09-09-2007, 08:50
Не му се връзвай много-много на приказките, защото наистина е в лошо настроение и му има нещо.Опитай се да поговориш с него.

MajeStic
09-09-2007, 08:52
живота няма слисъл нищо няма смисъл :smt005

Имам достатъчно приятелки познати и мога да ти кажа, че след като тръгнаха с гадже с повече акъл и самочувствие са 3 пъти по-щастливи от такива предишни сдухльовци. Като няма смисъл живота защо до сега не се е метнал от някъде :roll: Чао, мерси (((-;

NightSky
09-09-2007, 08:57
Какво се занимаваш с него? Намери си някой, който гледа по-оптимистично на живота :wink: