PDA

View Full Version : 22ро училище ??!



lqtnafiesta
09-08-2007, 22:05
kfo mislite za 22ro

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

BaiboCo
09-08-2007, 22:56
Яко е, познавам хора от там, които преди учеха там и казват, че е хубаво даскало (ако говориш за 22ро в София де ;О).

hasaiko
09-08-2007, 22:59
Обикновено даскало...Има една дупка до него,където продават шкембе чорба :smt016

shadow4e
09-08-2007, 23:19
Хубаво училище е, в смисъл, такова, че ако искаш можеш да научиш нещо, че днес в много училища и да искаш, нямаш този шанс това да стане в у-ще.
Имам приятелка, която учи там и определено не е от учещите и въпреки това понаучи испански, явно попадна и на добри учители, де.

bebito0o
09-09-2007, 10:49
учих тази година там освен изкуфялата госпожа по бг другите стават..училището отдавна не е тфа което е било преди..

09-09-2007, 18:10
учих тази година там освен изкуфялата госпожа по бг другите стават..училището отдавна не е тфа което е било преди..

хах да не си попаднала на Къцарска?

еми аз уча там освен Стефанова (по ангийски) даскалите ги бива.има 1-2 изкуфяли верно,ама иначе могат да те мотивират и да ти направят един предмет интересен :roll:

пп.даскалите стават,матерялната база също (има нова дограма :smt006 ) и басейн има....ама учениците са пълна скръб

rubi
09-09-2007, 18:41
не е лошичко....аз го завърших тая година...мене ме кефеше...класната ми беше пичка.....от сите даскали само тая по история не можехме да дишаме......има само един косур...няма мн момчета...да не кажа че почти няма...... :-D

09-09-2007, 18:53
не е лошичко....аз го завърших тая година...мене ме кефеше...класната ми беше пичка.....от сите даскали само тая по история не можехме да дишаме......има само един косур...няма мн момчета...да не кажа че почти няма...... :-D

тебе те познаваааам ти си корнелия на дора любимката :lol:

rubi
09-10-2007, 14:17
не е лошичко....аз го завърших тая година...мене ме кефеше...класната ми беше пичка.....от сите даскали само тая по история не можехме да дишаме......има само един косур...няма мн момчета...да не кажа че почти няма...... :-D

тебе те познаваааам ти си корнелия на дора любимката :lol:

...ам дам Корнелия съм.....на кого съм любимка...че нещо не разбрах....аз познавам ли те...? :-k

digital_soul
09-10-2007, 22:12
от тая година ще съм в 22ро... само хубави неща чувам само тва за момчетата... особено ми беше приятно като ми изтропаха че двата 8ми класа тая година са само и единствено от момичета :D абе живи и здрави какво да се прави... ако има някой тука от зайците от 22ро като мен да пише! :)

find_m3
09-11-2007, 08:15
не е лошичко....аз го завърших тая година...мене ме кефеше...класната ми беше пичка.....от сите даскали само тая по история не можехме да дишаме......има само един косур...няма мн момчета...да не кажа че почти няма...... :-D

тебе те познаваааам ти си корнелия на дора любимката :lol:

...ам дам Корнелия съм.....на кого съм любимка...че нещо не разбрах....аз познавам ли те...? :-k

хаха на Дора (със сандвичите :lol: ) еми ти едва ли ме познаваш :roll: миналата година бях заяек и те прередих веднъж ...взе ми душата тогава :( :mrgreen:

09-11-2007, 08:19
от тая година ще съм в 22ро... само хубави неща чувам само тва за момчетата... особено ми беше приятно като ми изтропаха че двата 8ми класа тая година са само и единствено от момичета :D абе живи и здрави какво да се прави... ако има някой тука от зайците от 22ро като мен да пише! :)

еми не съм заек вече са ще съм 10ти клас,ама мога да те успокоя ,че никога не е било пренаселено от момчета Laughing и в нашия випуск А и Б клас имаше само 2 момчета ,но нащо си замина и остана само тоя от другия клас Laughing ....таа приятено е с 26 момичета Wink .Само гледай да си остановиш компания бързо ,че става страшно като се поопознаете.Ако искаш дай скай ще ти разказвам и може да се запознаем Razz

digital_soul
09-11-2007, 20:18
addicted_girl ми е скайпа и ще се радвам да ми пишеш да познавам някой от там :D

rubi
09-11-2007, 21:49
не е лошичко....аз го завърших тая година...мене ме кефеше...класната ми беше пичка.....от сите даскали само тая по история не можехме да дишаме......има само един косур...няма мн момчета...да не кажа че почти няма...... :-D

тебе те познаваааам ти си корнелия на дора любимката :lol:

...ам дам Корнелия съм.....на кого съм любимка...че нещо не разбрах....аз познавам ли те...? :-k

хаха на Дора (със сандвичите :lol: ) еми ти едва ли ме познаваш :roll: миналата година бях заяек и те прередих веднъж ...взе ми душата тогава :( :mrgreen:

аааа тая Дора ли..... може..извинявай..предполага м съм ти се навикала....имаш ли снимка да ми пратиш ......може и да се сетя.... :D

rubi
09-11-2007, 21:56
от тая година ще съм в 22ро... само хубави неща чувам само тва за момчетата... особено ми беше приятно като ми изтропаха че двата 8ми класа тая година са само и единствено от момичета :D абе живи и здрави какво да се прави... ако има някой тука от зайците от 22ро като мен да пише! :)
какъв профил си и знаеш ли кой ще ти е класен.... :D

digital_soul
09-12-2007, 07:42
с първи език испански чиждоезиков профил ... днес ще разбера кой ми е класен :D

rubi
09-13-2007, 00:36
с първи език испански чиждоезиков профил ... днес ще разбера кой ми е класен :D
брааво на тебе....предполагам че Карабонева по испански ще ти е класна....

asasfdf
09-13-2007, 00:38
хубаво е училището,имам много приятели там,въздигна се доста тези години

namina
09-13-2007, 08:37
трябва ти бал 6;00 или 5;50 :lol:
иначе лесно се изкарват оценките там аз там щях след 7 ама не ми стигна бала :-D :lol:

digital_soul
09-14-2007, 11:52
еми не е чак толкова висок бала .. тая година беше 30.4 или нещо подобно ... такаче не е чак толкова трудно да се влезне...

mimeto311
09-10-2009, 18:01
az tazi godina kandidatstvah v 22-ro i me prieha i 6te u4a tam :) 4uvala sym samo hubavi ne6ta za 22-ro i se nadqvam da se vpisha v obstanovkata :)))

propertyofaoi
09-10-2009, 18:36
И аз съм заек таз година. С английски. Иначе и аз само хубави работи съм чувала :) Дано попадна на хубвав клас и да се впиша, че иначе става льошо :D

mimeto311
09-11-2009, 08:49
az sym s ispanski :-D

Lurtz
03-13-2013, 06:31
Brat az sum tam ot 1vi do 7mi klas i vuobshte ne ti go preporu4vam.A daskalite sa ujasni osobenno tazi po matematika-Vulkova nishto ne obqsnqva, i si li4i otnoshenieto i kum nqkoi hora i oshte mn gluposti..

perry_the_platypus
03-13-2013, 12:03
Brat az sum tam ot 1vi do 7mi klas i vuobshte ne ti go preporu4vam.A daskalite sa ujasni osobenno tazi po matematika-Vulkova nishto ne obqsnqva, i si li4i otnoshenieto i kum nqkoi hora i oshte mn gluposti..

2009.