PDA

View Full Version : Какво означава един човек да се превърне в мания за вас?



cherinka
09-08-2007, 23:05
Здравейте на всички.
Искам да ви попитам какво точно означава един човек от срещуположния пол да се превърне в мания за вас? Това добре ли е или лошо?!
И как може да не харесвате някого, но да не спирате да мислите за него!?

naMy4Ho_KoTe
09-08-2007, 23:09
Считам го за лошо. В моя случай - обожествявам приятеля ми. Когато сме заедно най-голямо щастие ми носи да го правя щастлив - подреждам стаята му, готвя му, масажирам го, правя му свирки, танцувам му гола, като цяло - изпълнявам всичко, което той ми заповяда (по принцип сме привърженици на един алтернативен начин на живот и отношения между мъжа и жената, който едва ли сте чували повечето). Той за мен е бог.

Хубавото на цялата тази работа е, че и аз съм се превърнала в негова мания. В началото той беше много притеснен - цял живот е бил курвар и ебач, и сега изведнъж се влюбва.. :)

LoVe_RuSlAn
09-08-2007, 23:12
Хах аз така се бях побъркала по едно мом4е и постоянно го преследвах и когато ве4е бях спряла да го харесвам и да изпитвам кфито и да било 4увства към него аз пак ходех да го преследвам просто 6тото имах някфа мания и фикс идея към него

naMy4Ho_KoTe
09-08-2007, 23:16
Хах аз така се бях побъркала по едно мом4е и постоянно го преследвах и когато ве4е бях спряла да го харесвам и да изпитвам кфито и да било 4увства към него аз пак ходех да го преследвам просто 6тото имах някфа мания и фикс идея към него


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


П.П. Това беше най-безмисления и емоционален мой пост!

cherinka
09-08-2007, 23:18
Хах аз така се бях побъркала по едно мом4е и постоянно го преследвах и когато ве4е бях спряла да го харесвам и да изпитвам кфито и да било 4увства към него аз пак ходех да го преследвам просто 6тото имах някфа мания и фикс идея към него
Абе, питам в какво точно се изразява тази мания и кво означава и за двамата души, а не ти какво си имала.
Извинявай ако мислиш, че се заяждам, ама или съм написала нещо грешно или не си ме разбрала.............
А и аз говоря да си заедно с някой и той да е мания за теб, а не да припкаш по някой, който дори не познаваш същността му и прочие.

LoVe_RuSlAn
09-08-2007, 23:20
Хах аз така се бях побъркала по едно мом4е и постоянно го преследвах и когато ве4е бях спряла да го харесвам и да изпитвам кфито и да било 4увства към него аз пак ходех да го преследвам просто 6тото имах някфа мания и фикс идея към него
Абе, питам в какво точно се изразява тази мания и кво означава и за двамата души, а не ти какво си имала.
Извинявай ако мислиш, че се заяждам, ама или съм написала нещо грешно или не си ме разбрала.............
А и аз говоря да си заедно с някой и той да е мания за теб, а не да припкаш по някой, който дори не познаваш същността му и прочие.

Ми явно се съм те разбрала както тряя и не е нужно да ми КРЯСКА6 ](*,)

cherinka
09-08-2007, 23:22
Хах аз така се бях побъркала по едно мом4е и постоянно го преследвах и когато ве4е бях спряла да го харесвам и да изпитвам кфито и да било 4увства към него аз пак ходех да го преследвам просто 6тото имах някфа мания и фикс идея към него
Абе, питам в какво точно се изразява тази мания и кво означава и за двамата души, а не ти какво си имала.
Извинявай ако мислиш, че се заяждам, ама или съм написала нещо грешно или не си ме разбрала.............
А и аз говоря да си заедно с някой и той да е мания за теб, а не да припкаш по някой, който дори не познаваш същността му и прочие.

Ми явно се съм те разбрала както тряя и не е нужно да ми КРЯСКА6 ](*,)
Спокойно, пиле.
Не ти КРЯСКАМ.

Бай Гроздан
09-08-2007, 23:25
Какво означава един човек да се превърне в мания за вас?-че е крайно време чичковците от лудницата да ви приберат :roll:

naMy4Ho_KoTe
09-08-2007, 23:37
chеrinka, по-добре напиши истинския си проблем. Не мисля, че така формулирана, темата ще ти помогне практически :)

cherinka
09-08-2007, 23:49
chеrinka, по-добре напиши истинския си проблем. Не мисля, че така формулирана, темата ще ти помогне практически :)
Ебала съм му майката.
Да става квото ще.
Какото повели съдбата - тва е.
Не може винаги едно и също.
Поне сега е нещо различно. Макар, че не мога да си го обесня.
То не, че някой може, де, ама както и да е.
Живи здрави, тва е най-важното.

naMy4Ho_KoTe
09-08-2007, 23:50
chеrinka, по-добре напиши истинския си проблем. Не мисля, че така формулирана, темата ще ти помогне практически :)
Ебала съм му майката.
Да става квото ще.
Какото повели съдбата - тва е.
Не може винаги едно и също.
Поне сега е нещо различно. Макар, че не мога да си го обесня.
То не, че някой може, де, ама както и да е.
Живи здрави, тва е най-важното.

Абе, живи си е най-важно - колко здрави са умрели.. Пфу..

blqblqqq
09-08-2007, 23:56
Какво означава един човек да се превърне в мания за вас?-че е крайно време чичковците от лудницата да ви приберат :roll:
е не косматите чичаци настрани !

ми просто го обичаш човека
любов=мания
според мен ето на
аа немога без него каде е аа
ше напрая всичко....... манияци
да любовта ще спаси света
да гад обаче не и към чашката

cherinka
09-08-2007, 23:58
Какво означава един човек да се превърне в мания за вас?-че е крайно време чичковците от лудницата да ви приберат :roll:
е не косматите чичаци настрани !

ми просто го обичаш човека
любов=мания
според мен ето на
аа немога без него каде е аа
ше напрая всичко....... манияци
да любовта ще спаси света
да гад обаче не и към чашката
Настана зима и дойде време за бял прах и за сняг и за дядо мраз и и ииии ииииииииииииииииии .. . ... . .....................

09-09-2007, 05:02
Здравейте на всички.
Искам да ви попитам какво точно означава един човек от срещуположния пол да се превърне в мания за вас? Това добре ли е или лошо?!
И как може да не харесвате някого, но да не спирате да мислите за него!?

ем, виж сега, аз съм имала случаи въобще да не харесвам някой, но да го обичам от цялото си сърце...не знам как става тоя номер, но е много натоварващо.

иначе - мания, не знам, не ми се еслучвало. научила съм се да се контролирам. но предполагам, че не е хубаво нещо. предполага безразличие към себе си в известна степен.

LofYou
09-09-2007, 05:55
Хах аз така се бях побъркала по едно мом4е и постоянно го преследвах и когато ве4е бях спряла да го харесвам и да изпитвам кфито и да било 4увства към него аз пак ходех да го преследвам просто 6тото имах някфа мания и фикс идея към него

Tочно тфа се случи и на мен .. въпреки че не го харесвах пак .. всички ми казваха че е тъпо че изглеждам жалка даже .. :-k

fillis
09-09-2007, 08:40
mi nz no spored men ne e maniq towa zna4i 4e ti prosto si privarzana kam nqkoi za6oto vijda6 ne6ta koito sa shodni s twoite manieri.A po povod haresvaneto ot vseki si zavisi no opredeleno za da si misli6 neprekasnata za nego ne e da ne go haresva6 prosto ti o6te ne si go osaznala.

koalka
09-09-2007, 08:41
Явно щом мислиш за някой, има някакъв интерес от твоя страна.Не може просто така.Еми, да се вманиатчиш означава да го преследваш, да искаш на всяка цена да си с него, да направиш всичко възможно да си с него, да направиш нещо лошо дори и ей такива глупости.

neverand
09-09-2007, 08:52
Лошо е много е лошо.Настроението ти непрестанно да зависи оттова дали другия ще ти се усмихне,дали ще те отреже,ще иска ли с тебе,страх да не се влюби в друг.Не е хубаво,макар,че съм имал такъв човек,накрая се получава много кофти.По-добре е да се внимава и да можеш да се контролираш.