PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми ;(



FairYoFdaRknEsS
09-09-2007, 00:04
Здравейте! От дълго време мисля да пусна тази тема но все се колебаех….мисля че сега е най-подходящия момент защото много се нуждая от някой друг съвет. Ето я и моята история: (Малко прилича на сапунен сериал…даже много…)
Две седмици преди краят на учебната година се запознах с едно момче от моето училище две години по-голям от мен, няма много приятели в училището понеже всички го смятат за смахнат (сега и аз разбрах защо), няколко познати ми бяха казали даже да не се занимавам с него защото мн лъже и си измисля но аз не ги послушах… и така преди да завършим даскало излязохме няколко пъти уж да се опознаем… и на 29ти излязохме също тогава се беше случило нещо с един мой приятел и аз му казах…след като се разделихме ми прати смс с текст “беше ме мн срам но би ли искала да ходим” и аз не отг понеже аз исках да сме само фр защото нямах чувства и никога не съм имала… но вечерта той ми писа “мн съм зле майка ми почина” ала бала викаше че щял да се самоубива и тквиз разни… и аз ко да прая ся ко да прая… и мина малко вр и тои писа “ти ми остана единственото хубаво нещо искаш ли да ходим?” и аз тогаз мн паникиосана понеже той вика ша се самоубива а моя фр беше в болница с опасност за живота и аз без мн да мисля казах да уж да му помогна да превъзмогне по лесно загубата :smt012 …ходихме 1 месец като сме се виждали около 4-5 пъти понеже аз нямах желание да излизам с него… и след тоя месец някаде към 6-7 юни той ми писа “Майка ми е жива всичко е била една голяма лъжа за да ме спрът да отида в Англия” аз и всичките ми фрс дето им казах ме гледаха странно както и аз гледах смс-а му… и аз ест го зарязах се пак тва да утрепеш майка си за да тръгне някой с теб хич не е малко… и така но след тоя ден започнаха проблемите… преди той ми беше казал че баща му хич не се интересува от него но няколко дни след раздялата баща му ми писа в скайп да не пита каде е той… а в същото вр аз пиша с това момче… той започна да ме товари още повече със своите проблеми че не бил в тях че не можел да ме забрави че още ме обичал един ден реши даже да ме псува и после се извинява като каза че приятелите му го накарали… малко преди това пък почна да ми пише и спр мн да ми бучи и после излезе и след 15 мин писа смс “ама аз до ся бях на село туко що се прибирам една фр беше у нас и ти е писала… хахаха колко яко едната ме мрази другата ме ревнува” … но това е нищо предложих мир за всичко защото има още 2-3 момчета у моето даскало с които съм ходила и ся сме в много лоши отношения може даже да се каже че се мразим… и аз не исках да става и с тоя така и аде мир… само че в момента той ми праща спр гадни смс-и от вчера вечерта е почнал да праща обичам те и аз го одрязах тази сутрин и той почна да ми дрънка че някакви мои приятели нещо го хранели и мусе правели на отворени когато ритали днес… и сега ми пише че утре щяло да има разплата щял да ги бие...и в момента даже ме кара да търся в един сайт регистрацията на някф мой познат за да го предупредя защото иначе утре отидел ли на някф стадион щели да го пребият от бой да сам била отишла и аз да ги спра защото нямало да остане жив но аз не знам кой той казва "има профил намери го познаваш го не казвам дали е момиче или момче" :smt013 Много ме е страх за това какво може да направи защото мисля че не е с всичкия си след всичко това което се случи до сега…и сме в едно училище и става още по лошо моля ви даже ви умолявам ако някой си направи труда да прочете тази тема да напише някакъв коментар понеже ме е страх спр много и нз как да се отърва от него повтарям му че искам да стои далеч от мен а той само казва "с това само ме амбицираш повече!" :smt011

naMy4Ho_KoTe
09-09-2007, 00:07
Като му казваш да стои далеч от теб - няма да си помогнеш. Трябва сама да намериш начин да прекъснеш всякакви контакти с него, даже ако трябва - бъди адски груба и цинична. Ти не носиш отговорност за този човек. Аз също много ги мразя такива патологични лъжци, които само търсят внимание и съжаление. Познавах един такъв. Зае*и го тотално и даже не се подсещай за него - нека сам се оправя.

u
09-09-2007, 00:11
Накарай няколко твой приятелчета да го потупат малко,но не прекалено и да му кажат да те остави ,ако и тогва има наглоста да ти пише игнорирай го напълно.

Ou7taControL
09-09-2007, 00:59
za jalost ima i takiva mom4eta... spored men toi naistina ne e dobre psihi4eski za da se darji taka, sega 6te opitam da ti dam savet ama ne obe6tavam 4e 6te ti posluji. Ole 4ak mi stana gadno za tova, koeto ti se slu4va... Spored men trqabva da pogovorite i da mu kaje6 4e ve4e nqma6 4uvstva kam nego (toi ne trqabva da razbira 4e si tragnala s nego samo zaradi maika mu) i mu kaji 4e kato zapla6va 4e 6te bie tvoi priqteli i te naranqva i 4e ako naistina mu puka za teb trqabva da te ostavi da si jivee6 jivota spokoino i da ne te tormozi taka... Ako ima 4uvstva kam teb 100% s tezi dumi 6 uspee6 da go nakara6 da spre... no tvoq slu4ai e mnogo slojen... prosto pogovorete i se opitai da mu obqsni6 normalno... a se 4udq za drug variznt ama nz dali da ti go kazvam... AmI ako po nqkakav na4in uspee6 da go nakara6 toi da si promeni mnenieto za teb i da iska da te zareje... taka 6te e nai lesno.... ohh.. nz... vse pak sorry 4e ne moga da ti pomogna ama e prekaleno slojno... UsPeH!!! :wink:

Mementomori
09-09-2007, 01:42
Дистанциирай се от него и така ще забравиш всички подобни проблеми!!!

09-09-2007, 04:59
ем, попаднала си на чиста проба манипулатор. споко, случва се и на най-добрите...всъщност, най-често на тях се случва..

не можеш да продължаваш да играеш по свирката му. отдръпни се. той може да си носи отговорността з адействията и трябва да осъзнае, че не може да лъже по този начин, за да получи каквото иска.

успех, мацка.

прегръщам те!

LofYou
09-09-2007, 06:01
Колкото и грубо да звучи според мен това момче не е добре .. нещо му има .. психически .. Ти по добре стои далеч от него .. когато ти пише хич не му отговаряи ... не си заслужава .. наи-много да си навлечеш някои проблем [-X

neverand
09-09-2007, 09:05
това момче е чист боклук първо за него
второ не знам точно какво да направиш,но определено не позволявай да те манипулира,всеки път когато той успява,се надъхва да продължи,и така когато си реши си играе с теб.
Това,че щял да се самоубива,заради някакво момиче,в цял свят са малцина тези,които биха го направили,а тези които говорят,че ще го правят са много.Не се връзвай на такива неща.
ПРосто му покажи безразличие,на смси,скайп и подобни не му отговаряй подробно и не му обръщай внимание в училище,като каже нещо просто в прав текст му речи,че всичко е свършило и е крайно време да спре да се филмира и че не може да очаква света да се върти около него.

UnaBletoLoVeU
09-09-2007, 09:30
Първо за това с боя и приятелите...доколкото знам говори за приятелите, които имаш в сайта Русенци. Разгледай списъка добре и помисли кой може да е бил на стадиона и да го е псувал. Щом имаш дори и малко съмнение, че някой е намесен веднага му пиши и го предупреди. А за тези, за които си сигурна дори им се обади или им пиши смс-тоест направи нещо с което да си сигурна, че са предупредени. Защото наистина този е много откачен. Относно непрекъснатото тормозене-блокирай номера му в телефона си, но според мен остави му някаква вратичка за контакт. За момента-скайп. Така ще разбираш, кога как и кого заплашва. И въпреки това няма да му отговаряш. Или има друг вариянт-излез с него, ако искаш дори мога да дойда с теб, ако те е страх сама и говори с него-кажи му, че те е страх от действията му, че те наранява. Ако започне да лъже и да иска да го съжаляваш ставаш цинична, прекъсваш ВСЯКАКВА връзка с него и предупреждаваш приятелите си дори и да не помислят да влизат в някакъв контакт с него!

ПП. Знаеш, че каквото и да решиш ще ти помогна. :smt008 Дано се оправиш с този, мила, писна ми да те виждам ядосана постоянно заради някакъв нещастник!

i am not okay
09-09-2007, 10:00
изолирай го напълно и покажи, че не ти дреме за него. рано или късно ще си намери друга

alkobalko
09-09-2007, 10:04
Не е лошо това момче да поговори с лекар.
Ако имаш съмнения, че някой твой приятел може да е направил нещо такова, обади се да му кажеш да внимава. А с този просто не се занимавай и не му обръщай внимание.

FairYoFdaRknEsS
09-09-2007, 12:44
Благодаря на всички за съветите, но аз колкото повече се опитвам да го изолирам той се опитва все повече да се доближи... всеки път като го одрежа измисля нова глупост.... направо нз как да се отърва от него.... а това за приятелите предполагам че е поредната му лъжа понеже аз питах доста хора и никои не е играл с него футбол, те даже не го знаят кой е пък камоли да ритат с него... :smt012

GregoryHouse
09-09-2007, 12:55
Виж ся моето лично мнение с което не задължавам никого е е следното - момчето просто страда от комплекси (и то много явно),семейната му среда не е никак благоприятна и явно има леки психически отколнения(ако бяха тежки досега да е посегнал на теб на себе си или някой друг) препоръчвам ако имаш няколко по-якички приятели който биха си поизцалаи ръцете да го хванат и да го отупат ама по стабилно...а ти го блокни в скайп чат и катдет мойш пък ако не разбере от намек може пак да го навести някой и да му се случи 2ри път лоша случка(е ако не разбере от 2 пъти ебати и тъпото мазохистично копеле треа да е)...ест тоя начин после не ти позволява да се обърнеш към Полиция и родители...решението си е твое...

Mitizaro
09-09-2007, 12:56
Оф баси педала. Тоя такова правежче. Бих си го убил за кеф. Ей така за спорт.

Начи гледай какво правиш. Теглиш му една невероятна майна. Тоз блъфира. Щом е такъв идиот и аутсайдер, значи няма приятели. Освен ако той не е като Шварценегер сега пак те върти.
Фащаш 3-4 верни дружки. Заплашвате го. Ако не разбере - Пребивате го и работата чиста.
От друго тоз НЯМА да разбере.

Независимо от миналите ми постове във темата "Един бой ще свърши ли работа", аз не съм на мнение че това трябва да се упражнява.
Но гледам го и ти казвам - друго няма да го разкара...Все повече ще те еб@ва.

09-09-2007, 13:03
:o

...BuJLuTo...
09-09-2007, 15:41
..начиии тука може се пише мноооооого ..ама се пак миличка съгласна съм с някои от мненията (изключвам тия с предложенията за бой [-( ) ...и тооо щоту според мен ееееее спр неподходящ начин за почти кото и да било; а и освен това мисля че тва в никф случай няа да помогне,а напротив .. и дотука за боя де.Относно там за приятеля както ти самата каза мн е вероятно и тва да е лъжа :---) ... тай чи колко му е дълъг носа ти тряа кажиш :-D иии като цяло мнинието ми е ,че или тряа лично да му сложиш края както бе предложено или с смс , в чата или както и да е .. а именно идеята да му каже6 тва ,което наистина мислиш и че те е страх вече от постъпките му и искаш да се сложи най-сетне край.....пък що се отнася до психическото му състояние ... то знаеш моето мнение иии то ест е такова,кото е и на повечето..иии знайш че ако ми падне..прошка няаа [-X :P тааа иначе, ако продължаа тъй ииии ако не кривне от кривия път може да го посъветваме за едни мн приятни местенца, квито например има в Бяла или пък в Карлуково.. :wink: .... иии тка де да не прекалявам с мойте размисли и страсти... :D

Само тряа знаеш, че твойте фр ;) винаги сме с теб иии аз най-вечи :P ..
.. мн те обичкам мила и винаги те и ще те подкрепям
много целувки и прегръдкиииииииииииииииии иии от мен (муаа {{}} муа)

MayKyTy
09-09-2007, 15:53
ем, попаднала си на чиста проба манипулатор. споко, случва се и на най-добрите...всъщност, най-често на тях се случва..

не можеш да продължаваш да играеш по свирката му. отдръпни се. той може да си носи отговорността з адействията и трябва да осъзнае, че не може да лъже по този начин, за да получи каквото иска.

успех, мацка.

прегръщам те!
+1

UnaBletoLoVeU
09-09-2007, 17:00
..начиии тука може се пише мноооооого ..ама се пак миличка съгласна съм с някои от мненията (изключвам тия с предложенията за бой [-( ) ...и тооо щоту според мен ееееее спр неподходящ начин за почти кото и да било; а и освен това мисля че тва в никф случай няа да помогне,а напротив .. и дотука за боя де.Относно там за приятеля както ти самата каза мн е вероятно и тва да е лъжа :---) ... тай чи колко му е дълъг носа ти тряа кажиш :-D иии като цяло мнинието ми е ,че или тряа лично да му сложиш края както бе предложено или с смс , в чата или както и да е .. а именно идеята да му каже6 тва ,което наистина мислиш и че те е страх вече от постъпките му и искаш да се сложи най-сетне край.....пък що се отнася до психическото му състояние ... то знаеш моето мнение иии то ест е такова,кото е и на повечето..иии знайш че ако ми падне..прошка няаа [-X :P тааа иначе, ако продължаа тъй ииии ако не кривне от кривия път може да го посъветваме за едни мн приятни местенца, квито например има в Бяла или пък в Карлуково.. :wink: .... иии тка де да не прекалявам с мойте размисли и страсти... :D

Само тряа знаеш, че твойте фр ;) винаги сме с теб иии аз най-вечи :P ..
.. мн те обичкам мила и винаги те и ще те подкрепям
много целувки и прегръдкиииииииииииииииии иии от мен (муаа {{}} муа) O:) Съгласна съм най-вече с това. Дори и в най-трудните моменти приятелите са способни да те вдигнат на крака!

Целувки и за Вилито и за Нанито(Fairy_of_darkness) :-)

FairYoFdaRknEsS
09-09-2007, 17:25
Благодаря спр мн Обичкам виииииии!!!!!!!! :smt008

FairYoFdaRknEsS
09-10-2007, 07:35
РАЗКАЗ??? :shock:

Samotno_Angel4e
09-10-2007, 16:05
E ve4e e vreme i az da si dam mnenieto...Smqtam,4e toq e palen bokluk... :smt013 Ako go mqrna nqkade na ulicata 6a qde boi :smt014 ,6toto samo bolka ti pri4inqva... :smt009 1. Tva za boq da sabira6 xora da go biqt xi4 ne e v tvoi stil i za tva go izklu4vame... 2.Tva za policiqta deto be6e kazal nqkoi xi4 ne go vqrvam...Ko 6a naprai policiqta??? :smt019 3. Kakto kazax i v skype ostai go...Xi4 nedei mu obra6ta vnimanie... Pak i toi daje i ne go zaslujava... Neka si pi6e deto iska...Ti go blokni u skype pak na tela mu iztrivai sms-te...4.Za psixi4eskoto mu sastoqnie sam saglasna s ...BuJLuTo... Naistina e za Bqla ili Karlukovo.... :wink: 5.Tva 4e te obi4a mai e samo prestruvka i ve4e ne mu vqrvam na dumite.... :smt011
Emi tva e ot men i znai,4e vinagi 6te te obi4kam... :smt008

mon4eto
09-10-2007, 16:37
Mi horata sa ti go kazali-NE SE ZANIMAVAI S NEGO!!!!!
:smt011

09-10-2007, 17:14
XHAXHAHXAHXH NAKARAI FRTATA TI DA GO NABIQT NAI DOBRE: ) #-o #-o #-o

09-17-2007, 20:31
ole N*** ne zn 4e tozi smahnatiq e hodil s teb daje ne sam i podoziral za kakvo moji da stava duma ... :S ako iska6 moga da go spla6a tam ili dedzn ako moga da ti pomogna samo kaji (ve4e se dose6ta6 koi sym :smt006 i btw ne zn s kogo si hodila i skogo ne ot daskaloto ti no
iskam da znae6 4e dumata mrazim m/u nas e IZKLIU4ENA KATO variant :)