PDA

View Full Version : ВИЖ !НАРКОТИЦИ



blqblqqq
09-09-2007, 02:08
Така това може би ще е единствената
тема , в която ще говоря сериозно , но
е важна така по-същество
който трябва ще ме разбере ше го напиша малко по-странно

ДО цялото това движение около дрогата
всичко от растафараи глупостите до хаус маняците с
амфетите и бонбонките до хасъл ъндърграунд типовете
с херото и суб..КАКВО СЛЕДВА СЛЕД ТОВА

бърз отговор за първите следва НИЩО
като казвам НИЩО :arrow: пушат си марихуана ,
плетат си расти и си живуркат както им харесва , докато не им омръзне

за Вторите ами неможе постоянно да си направен бе хора
първо иска парички Второ даже и да не са толкова вредни
амфетамина и Х вредят НАЛИ. Особено (тц тука сам като космат чичак)
ако има някакв проблем със сърцето щото тогава вредят мамата си трака направо (е Х и аз си го уважавам :-D , на моя глава)думата
ми беше до тези на които им е начин на живот има мн такива
щото парите не извират другото на страна и така да се каже
всичко си има край . При тези наши амф и х края не е фатален
обаче истинско Х май няма апък другото е боза и малко по-малко отиваме към 3тия типаж (взимам докторат)

Тук вече е по-лесно за писане 1 2 3 път вече си в потока
сега ще ми се исмееш (знаетея песента - не ми харесва)
обаче има точни моменти
и да оставим леталната индустрия (че може да гътнеш)
всеки редови войн :-D :-D си мисли аа ашш аз
ако имам 5 кила гледай какво става ше си живуркам като
цар обаче 5 кила нямааа а и да имаше каквооо...
на носле не хваща
иначе е гадно нали ами за някой не да се оправят

е нз какво казах , но някой с малко по такъв като моя
мозък ще ме разбере ако се опита
мн мой приятели станаха и мене се опитаха да ме
направят обаче мене ми харесват повече хората
щото наркотиците са евтин заместител на живота

не дотолкова пропаднал
09-09-2007, 02:18
ама , че спамиш о.о , за кво направи тази тема ? мислиш ли, че някой от тези дето друсат ще вземе изобщо под предвид думите ти? :) Хехе, те са си преценили нещата и изобщо не се надявай да им налееш мозък в главите, кухите лейки, на някои. :oops:

blqblqqq
09-09-2007, 02:23
защо пък да не
:P
аз го пиша малко
и за себе си

не дотолкова пропаднал
09-09-2007, 02:25
Аа.. ако е за собствено успокоение, лошо няма. :lol:

blqblqqq
09-09-2007, 02:28
ами не се сещам
друго какво да правя
в момента трябваше да съм
на планина обаче
кофти тръпка вчера испихме
парите ](*,) на една кръчма и
планина fuck
и ми дойде малко в повечко днеска и реших
да ставам проповерник :-D

планина > море
09-09-2007, 02:31
а де! аз ходих 3 дни на планина и сега супер много ме е яд :Д в компания ми беше един френд, който далеч не е толкова приятен, когато е единствената компания 24ч в денонощието :Д ако можех бих си зел трите дни обратно и ще ти ги дам на теб, да се надишаш на.. свеж въздух в планината :lol:

WwanAdoO
09-11-2007, 20:02
Няма кво да ти отговоря, което си е така, то си е така, както и си е :wink: Парите не извират, обаче вече няколко месеца все повече виждам, че стига да имаш желание, има от къде да извират. С труд или с по-малко труд... А тва за края, пф по-скоро начало бих го нарекла :wink:

mad_doggy123
09-13-2007, 04:25
az pone za heroina moga da kaja sus sigurnost s drugite ne sum mn navutre taa za heka seki koitoo zima ot dostatu4no dulgo znae 4e heka vodi do dve mesta do groba ili do zatvora i tva nishto drugo no ponqkoga horata se osuznavat i malka 4ast ot tqh imat shtastieto da go sprat az se nadqvam da sum ot taq 4ast shtot ve4e ot godina i neshto ne drusam ma oshte ne moga da buda siguren taa nz moje bi shtot za tva sum bil zaka4en si mislq 4e heroina e nai gotiniq narkotik i sushtevremeno nai gadniq dokato mafetite exovete pak si te ebavat nali ama ne 4ak tolkova no puk i ne mojesh da sravnqvash amfeti s heroin kolkoto po ti e gotino ot nqkoi narkotik tolkova po te ebava ma det vikash ti seki narkotik si ima zamestitel smisal nali neshto deto ne vredi puk dori i da nqma pak po dobre da jiveesh bes neshto ot kolkoto voubshte da ne jiveesh aa iskah i da te pitam neshto spored teb ako bqha legalni i seki mojeshe da si zima kolkoto si iska po razli4no li shtqha da stoqt neshtata s narkotitcite nakraq pak do sushtite neshta li shtqha da vodat

theEXPLOITED
09-13-2007, 11:58
..........Ако бяха легални наркотиците,леле бате т'ва е един друг свят,честно казано не моооо да си го представя,щеше да бъде различно,красиво всичко щеше да е друга картина по цветна филма щеше да е друг............ама не немога да мисля за това защото не си го представям ПРЕКАЛЕНО ХУБАВО ЗВУЧИ НАДХВЪРЛЯ ПРЕДСТАВИТЕ МИ ЗА КРАСОТА,СВОБОДА,ИЗБОР,РАДО Т,ЖИВОТ........МЕЧТА :roll:

09-13-2007, 13:40
Нз за кво време говориш,но хероина преди години няма нишо общо с тоя сега.Сега всичко е боклук-от тревата до херото!Човек ако си няма дилъри от мн време дето знае че няма да го преебат/много/с материала,хубави наркотици едва ли ще види кво е.Ебало си е маиката,писна ми само се нерва като се сещам

blqblqqq
09-15-2007, 04:18
Няма кво да ти отговоря, което си е така, то си е така, както и си е :wink: Парите не извират, обаче вече няколко месеца все повече виждам, че стига да имаш желание, има от къде да извират. С труд или с по-малко труд... А тва за края, пф по-скоро начало бих го нарекла :wink:

за предпочитане е с по-малко труд
:-D :-D

blqblqqq
09-15-2007, 04:25
az pone za heroina moga da kaja sus sigurnost s drugite ne sum mn navutre taa za heka seki koitoo zima ot dostatu4no dulgo znae 4e heka vodi do dve mesta do groba ili do zatvora i tva nishto drugo no ponqkoga horata se osuznavat i malka 4ast ot tqh imat shtastieto da go sprat az se nadqvam da sum ot taq 4ast shtot ve4e ot godina i neshto ne drusam ma oshte ne moga da buda siguren taa nz moje bi shtot za tva sum bil zaka4en si mislq 4e heroina e nai gotiniq narkotik i sushtevremeno nai gadniq dokato mafetite exovete pak si te ebavat nali ama ne 4ak tolkova no puk i ne mojesh da sravnqvash amfeti s heroin kolkoto po ti e gotino ot nqkoi narkotik tolkova po te ebava ma det vikash ti seki narkotik si ima zamestitel smisal nali neshto deto ne vredi puk dori i da nqma pak po dobre da jiveesh bes neshto ot kolkoto voubshte da ne jiveesh aa iskah i da te pitam neshto spored teb ako bqha legalni i seki mojeshe da si zima kolkoto si iska po razli4no li shtqha da stoqt neshtata s narkotitcite nakraq pak do sushtite neshta li shtqha da vodat

ами ако бяха легални
според мен нещата щяха
да са по-розовички такива
смисъл
предполагасе че ще има някакъв контрол
върху производството от там и качеството
и няма да тъпчат горките хорица
с боклуци и отгоре на всичко да им вземат парите
но както знаем всички че на някой не му
е изгодна легализацията щото се губят мн парички
както и да е
чудно ми е само защо се запичат толкова мн
за тая марихуана и се мъчат да я искарат
по-вредна от колкото е

mad_doggy123
09-15-2007, 19:40
i az neznam 4ovek nqmam smislen otgovor mojebi shtoto pove4eto hora ne znaqt nishto za neq i ne pravat razlika mejdu marihuana i drugite neshta prostooo oshtee ne sme dorasli za tiq neshta 4ovek te brat4e oshtee prodavat bulki ii gi jenat bes da se poznavat ii kvi li oshte nee takiva primitivni neshta tii marihuana 4akash da legalizirat .... a puk i parata det vikash tii si ima golqmo zna4enie shtot i da e legalna nma da q ima navsqkude she q ima v opredeleni zavedeniq i magazini ii poznai kade she hodat si4ki :)) qvno horata ot koito zavisi oshtee ne mogat da si pozvolqt takiva zagubi