PDA

View Full Version : помните ли вашата първа среща



09-09-2007, 06:25
помните ли вашата (ИСТИНСКА) първа среща? Как мина? Какво правихте?

monityY
09-09-2007, 06:27
hodihme u tqh i slu6ahme muzika,zaedno s edin negof fr

LofYou
09-09-2007, 06:29
Ами за помня я защото не беше отдавна .. Беше с момче което си мислех че харесвам а се оказа че е просто привличане за 1 среща .. А самата среща не беше нищо особено .. Ходихме към парка седяхме на пеиките говорихме си много дълго време .. и тези разговори ми показаха че аз не го харесвам и така претупах нещатата че едва ли не му казах бързам .. тръгвам .. и накрая чао :smt005

IKisseDAGirL
09-09-2007, 07:16
Да, и не искам никога да се повтаря [-(
Идиотът, с който излезнах, мълчеше през цялото време, така че тряваше аз да плямпам като луда и за двамата. После устата ме болеше и не ми се говореше 2 дена :roll:
Нито знаеше какво иска да правим, нито къде да ходим - всичко трябваше аз да реша. А уж супер много ме бил харесвал :lol:
След това майка ми ми каза, че е идвал до нас няколко пъти да ме търси, но аз не исках да го виждам повече :-#

maybelline
09-09-2007, 07:25
С първото ми гадже срещата беше на кино.Гледахме "Мадагаскар" - беше много интересно (тогава бяхме на по 14).
Първата ми среща със сегашния ми приятел беше на един китайски ресторант.Спомням си я много добре.Беше страхотно - първата целувка с него,после като се разхождахме в тъмното (беше вечер)...

09-09-2007, 08:31
не си спомням първата среща...сигурно не е била нищо особено :lol:

koalka
09-09-2007, 08:36
Беше много хубаво, говорихме си дълго и нашироко.

VerryBerry
09-09-2007, 08:37
be6e nai-nezabravimoto mi prejivqvane,edin ot momentite,kogato mi se e iskalo vremeto da spre :smt007

`Death`Whore``
09-09-2007, 08:41
Истинската...бяхме в едно заведение...пихме бира...радвахме се един на друг...натискахме се...говорихме...

krem4et0
09-09-2007, 09:33
честно казано не знам кога ми е била първата среща. С първото ми гадже(дори не се цлунахме за 3-те дни връзка) си имахме традиция да пием сутрин кафе в 1 кафене, но то беше още преди да сме гаджета. На срещи като съм ходилавинаги е било мн тъпо. Или инцидентно с някой съм се понатискала, или първо сме били приятели. С когото съм отишла на любовна среща, не е ставало нищо!

09-09-2007, 09:33
помните ли вашата (ИСТИНСКА) първа среща? Как мина? Какво правихте? ne.

mimentseto93
09-09-2007, 15:01
ufff nai typata sre6ta koqto sym imala-toi me zavede v nqkakav park be6e kupil i za dvama ni kola sednaxme na edna peika zapo4naxme da si piem kolite oba4e nikoi po4ti ni6to ne kaza,tolkova typo be6e i sled nqkolko dni kogato iska6e pak da se vidim az mu otkazax i tova be6e.posle toi postoqnno mi pi6e6e oba4e az ne mu otg i qvno me e zabravil ve4e... :lol: :lol: :lol:

09-09-2007, 15:28
ufff nai typata sre6ta koqto sym imala-toi me zavede v nqkakav park be6e kupil i za dvama ni kola sednaxme na edna peika zapo4naxme da si piem kolite oba4e nikoi po4ti ni6to ne kaza,tolkova typo be6e i sled nqkolko dni kogato iska6e pak da se vidim az mu otkazax i tova be6e.posle toi postoqnno mi pi6e6e oba4e az ne mu otg i qvno me e zabravil ve4e... :lol: :lol: :lol:

хах видях кой набор си и ми се изясни :wink:

rashito0o
09-09-2007, 15:32
:lol: бяхме излезнали след кат аз свърших даскало некъде 6-7часа разходихме се отидахме в парка говорихме си и т.н мн дълга история

FiRe_LaDy
09-09-2007, 16:00
Не помня първата ми среща .... явно не е било нищо усобено.

09-09-2007, 16:28
Дам..помня я..никога няма да я забравя..Толкова лесно се получи всичко. Досега винаги съм се борел адски много за момичето с което съм искал да бъда, а този път и тя го искаше, и аз г исках.. :) Разбрахме се за кафе в 18h и излязохме..разхождахме се малко и седнахме на кафе..тя седна до мен и ме слушаше много внимателно и винаги се разсмиваше на всичко което съм казал..личеше си че и тя искаше да е с мен. После станахме и се разхождахме час и нещо, обаче аз я оставих да видя тя дали иска да е с мен или само си въобразявам. Тръгнахме да пресичаме една улица и тя ме фана за ръката..аз я прегърнах и я целунах..странното беше че нямаше абсолютно никой на улицата, само ние двамата, а улицата е главна.. :) После тръгнах да я изпращам и пред тях бяхме още 30 мин и тя закъсня малко да се прибере..после излизахме пак и пак..3 месеца бяхме заедно. Никога не съм бил толкова щастлив както с нея :? Ще я помня винаги.. :|

pIsaNkaTa_sTz
09-09-2007, 19:42
ами не мога да го нарека точно първа среща но... разхождахме се в един парк и си говорехме...приятно беше :smt052

Veno0m
09-09-2007, 20:23
Ми помня я...Бяхме се разбрали да се чакаме в една градинка до една чешмичка...И първо видях,че имаше някакво момче седнало на една пейка,но незнаех,че е той,защото не го бях виждала на снимка(запознахме се по чата).И първо си викам "а неможе да е той"...Постоях така 10 минути(аз бях с една приятелка).И решихме и ние да седнем на една пейка,която беше срещу неговата.Седнахме и започнахме да се гледаме с него.Докато той не се престраши да дойде до нас..Каза ми здравей и седна до мен.Започнахме да си приказваме...макар и с доста плахи думи.Поговорихме си доста и след това моята приятелка си тръгна.Останахме двамата и за жалост,някакъв негов фр му се обади да го извика за футбол...извини ми се и ме изпрати докъдето можеше и си тръгна.След това започнахме да излизаме често и..станахме гаджета.След 7-8 месеца го зарязах... :roll: