PDA

View Full Version : Изтрих си снимките :-(((



AnnGi
09-09-2007, 10:58
Здравеите.Значи направих една много тъпа грешка.Имах снимки на Анжелина Аврил мои лични много скъпи за мен снимки и ги изтрих по погрешка и също така и от кошчето Много съм тъпа ама кво да се прави.Значи пробвах една програма за да си възвърна снимките.То ги възвърна ама нещтат да се отворат.Ще ми кажете ли някаква друга програма за възвръщане на снимки като вече са изтрити от кошчето.Ще ви бъда много благодарна.Мерси!!! :-D

09-09-2007, 11:10
Анжелина Аврил ????

09-09-2007, 11:30
Как може да обожествяваш някакви певачици?

Iviqna
09-09-2007, 12:17
анджелина аврил какво ще рече?!
Анджелина Джоли ? и Аврил Лавин ли !?

white_chik
09-09-2007, 12:23
Злобата,комплексите и елементалното мислене витоят във въздуха и по-лошо,няма отръване.Момичето ви пита как да ги отвори,а вие я нападате за тва кви снимки има.
:arrow: Не знам как да го отвориш на мен брат ми ми изтри много снимки без да иска и аз успях да ги върна,но не се отварят.

SlAdKy_KoTi
09-09-2007, 12:44
значи аз не знам как точно става но се обади на техник и му кажи да върне компа назад-тоест има начин да се върне времето и всичко коетое направено на него за определено време-например ако тва си го напраила преди два дни върни компа с три дена и така :wink:
ай успех и пиши кфо е станало :wink:

AnnGi
09-09-2007, 13:35
Как може да обожествяваш някакви певачици?
Исках да кажа че освен Аврил и Анжелина имам други много скъпи за мен снимки с едни приятелки а не че Аврил и Анжелина ги "обожествявам"
СлАдКу_КоТи и white_chik мерси за идеите и подкрепата с една програма(Recover My FIles) можах да върна почти всички снимки. :-D

09-09-2007, 13:38
Здравеите.Значи направих една много тъпа грешка.Имах снимки на Анжелина Аврил мои лични много скъпи за мен снимки и ги изтрих по погрешка и също така и от кошчето Много съм тъпа ама кво да се прави.Значи пробвах една програма за да си възвърна снимките.То ги възвърна ама нещтат да се отворат.Ще ми кажете ли някаква друга програма за възвръщане на снимки като вече са изтрити от кошчето.Ще ви бъда много благодарна.Мерси!!! :-D
Умри от идиотщина уе! http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a134.gif

Rock & Roll Queen
09-09-2007, 13:48
^ай стига сте й се нахврляли, а? Момичето си изтрило снимките без да иска, баси, сякаш вие сте безгрешни. :evil:

^Sam90^
09-09-2007, 13:54
Тц тц ... кви сте животни.

-> Ако си с Нортън имаше някви опциики за recovery, но щом си успяла и сама, няма смисъл да обяснявам :Р
Ае, живо здраво