PDA

View Full Version : Файлове без име !



Surrpass
09-09-2007, 12:31
Аре и аз като някой хора обичам да крия името на фийловете .. (за по сигурно)

1.Избирате си файл
2.Давате Rename на файла
3.Задържате Alt и натискате 2 5 5 от нумпадите (това е най от дясно на клавиатурата!)
4.Цъкате Enter и се радвате :-D

П.С. Raname се дава като цъкнете дясно копче на мишката върхо файла там ще го видете!
П.С.С. Нека тези който са по напреднали да не се заяждат обяснявам го като за начинаещи хора защото не се знае какви са хората в форума !
П.С.С.С. Пробвал сам го на папки и .тхт файлове !

thefreak
09-09-2007, 12:36
И какъв е смисъла?

Surrpass
09-09-2007, 12:39
И какъв е смисъла?

ами файловете на десктопа повечето са без име та когато прата на някой скреен и се ме питат ... пак и съм марзел марзима търкам имената с пфотошопа...

thefreak
09-09-2007, 13:03
Това не е отговор на въпроса ми.

Xanibal
09-09-2007, 13:18
Аре и аз като някой хора обичам да крия името на фийловете .. (за по сигурно)

1.Избирате си файл
2.Давате Rename на файла
3.Задържате Alt и натискате 2 5 5 от нумпадите (това е най от дясно на клавиатурата!)
4.Цъкате Enter и се радвате :-D

П.С. Raname се дава като цъкнете дясно копче на мишката върхо файла там ще го видете!
П.С.С. Нека тези който са по напреднали да не се заяждат обяснявам го като за начинаещи хора защото не се знае какви са хората в форума !
П.С.С.С. Пробвал сам го на папки и .тхт файлове !
Чакай малко ве това да не са ти онлайн уроци тука "начинаещите" питат какво ги интересува а не да си постваш някакви уроци ето в тези сайтове мисля че има повече уроци от колкото можеш да постнеш: www.web-tourist.net : www.uroci.net а и не мисли че си много по напреднала от "начинаещите".
П.П.:Нищо Лично :D :D :D :D :D :D :D :-D :-D :-D :-D
А и мисля че те могат да се научат от горепосочените сайтове.

MajeStic
09-09-2007, 13:48
И какъв е смисъла?

Не какъв е смисъла, а от къде го е видял и сега си преписва заслугите :)

AnTiBuLLsHiTs
09-09-2007, 13:51
Bullshits

Xanibal
09-09-2007, 14:13
Antibullshits нали си анти а пишеш Bullshits.А едва ли се е досетила сама това ще има да си го мисли ехеееее :-D :-D :-D :-D

AnTiBuLLsHiTs
09-09-2007, 14:43
Antibullshits нали си анти а пишеш Bullshits.А едва ли се е досетила сама това ще има да си го мисли ехеееее :-D :-D :-D :-D
Ми такъв е живота сега.К'во да се прави. :twisted: Трябва да се отбелязват глупоситете.

Xanibal
09-09-2007, 15:30
Абе тая тема отдавна трябваше да са я преместили в Рецикле Бинчето :-D :-D :-D

Anf3tamin4o
09-09-2007, 18:23
Откри Топлата вода =>>>
Яяяяяя да влизам да се капя