PDA

View Full Version : Модата...



magito0o0o
09-09-2007, 12:05
Какво му става на тоя свят?Забелязах,че старата мода сега се завръща,а ако излезе нова мода тя е от тъпа,по-тъпа.Вече не виждам по магазините онези хубави дрешки като преди,само парцали,които хем,че са грозни,хем са и скъпи.Вярно,че всеки си има вкус,но моя определено не е такъв.А вие как мислите?

09-09-2007, 12:07
И аз съм на твоето мнение. Къде са хубавите дрехи? Някъде останали назат във времето, в 90-те.

Valentin123
09-09-2007, 12:07
Аз нося униформа от Българската армия!

thefreak
09-09-2007, 12:09
За потурите, панталоните без дъно, огромните очила, клиновете под пола и т.н. ли говориш? Или ужасните комбинации от светло зелено и розово в мъжката мода + някви скъсани опърпани некоординирани смотани ризи?
Да грозни са. Продават и нормални неща. ....все някаде...

Valar
09-09-2007, 12:10
Модата е личен избор на всеки..никъде не пише, че трябва да се съобразяваш с модните тенденции... Дори и така да се случи - къде ти отива личностната ценностна система Ъ? :roll:

09-09-2007, 12:12
Модата е личен избор на всеки..никъде не пише, че трябва да се съобразяваш с модните тенденции... Дори и така да се случи - къде ти отива личностната ценностна система Ъ? :roll:
Ентелегент! Награда "Почетен консомол" на партията!

ArTanDra
09-09-2007, 12:12
Какво му става на тоя свят?Забелязах,че старата мода сега се завръща,а ако излезе нова мода тя е от тъпа,по-тъпа.Вече не виждам по магазините онези хубави дрешки като преди,само парцали,които хем,че са грозни,хем са и скъпи.Вярно,че всеки си има вкус,но моя определено не е такъв.А вие как мислите?

Завърнаха се ретро дрехите , обаче в нашата държава са примесени с етно мотиви и затова е грозно. Въпреки , че много хора са го казали , че дрехите от 70-80те са най - грозни и най - безвкусни. Ще мине и тази мода чудно ми е , обаче каква ще е другата :::

09-09-2007, 12:13
и аз мисля като теб.всичко е от грозно по-грозно.е ако много се поразтърсиш все ще намериш нещо хубаво сред боклуците.но наистина "модата" всяка година става все по-тъпа и чалгарска.нямам думи... :smt011

09-09-2007, 12:13
http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a018.gif

09-09-2007, 12:14
Най-много ми харесва модата от деветдесетте.

Valar
09-09-2007, 12:18
Модата е личен избор на всеки..никъде не пише, че трябва да се съобразяваш с модните тенденции... Дори и така да се случи - къде ти отива личностната ценностна система Ъ? :roll:
Ентелегент! Награда "Почетен консомол" на партията!
Което има връзка с темата и ще значи!?

09-09-2007, 12:20
Е щом е най-модерна трябва да се примирим и да се водим по нея, иначе ще ни гледат като изкопаеми. Няма как. И на мен повече ми харесва модата от 90-те години примерно, но няма какво да се направи, освен да се чака.

rewind
09-09-2007, 12:26
ЦАРЯТ Е ГООООООООООЛЛЛЛЛЛ

09-09-2007, 12:27
Аз пък сега за зимата ще си купя мъжко яке с пухче.

kameliqbaby
09-09-2007, 13:27
Kat ne ti haresva modata ne se vodi po neq.

^Sam90^
09-09-2007, 14:10
Ох.. ами ти си проста, щом единствените дрехи за теб са тези по витрините.
Номерът не е да отидеш и да си сложиш това, което е на първия манекен. Ако на Витошка има 30 магазина (примерно), от 2еия ще си харесаш блузка, от 6тия - панталон, от 20-тия - обувки. И ето ти го облеклото. Модата предоставя варианти, а ти правиш избора кой от всички е за теб.
Глупави са тези, които сляпо ходят след модните тенденции и обличат всико, което Донатела и Дорджо има кажат...

lilit_666
09-09-2007, 14:18
Аз ли4но не се придържам към наложената мода,а нося каквото ми харесва.Да ,модата сега е ужасна,особенно мъжката с тва розово ...,
ама ло6ото е ,4е не мога да намеря нищо от това ,което търся и което да ми допада.Странно-баси овците има-преди 2,3 години като излязоха на мода ниските талии имаше доста моми4ета,които ми се подиграваха,4е си носех високите(все пак не сме толкова богати,4е да мога да си сменя гардероба за 1,2 седмици по 1 мода,пък ми бяха и удобни за тогава),а ся пак се връщат на мода и тия същите мацки извдиха старите парцалки ,за да са фешАн-нали бяха ГРОЗНИ,а ко стаа ся?Същата работа и за 4арлстона,който се смени с "цигарата",ама тях и двата си ги харесвам,въпреки 4е правите задължават да си с ботуш....Като малка оба4е хи4 не ми харесваха правите. :smt017

AnTiBuLLsHiTs
09-09-2007, 14:20
Кецове,некви широки панталони и няква широка горна дреха.Някой неща доста трудно се намират вече.Некви розови мъжки ризки.. #-o

Reed
09-09-2007, 14:35
А тука вече всеки втори е с розова блуза иии ония противни чантички :-#

AnTiBuLLsHiTs
09-09-2007, 14:37
А тука вече всеки втори е с розова блуза иии ония противни чантички :-#
](*,) Често хората ми преличат на овце. ->не по външния вид,а по поведението.

09-09-2007, 14:37
А тука вече всеки втори е с розова блуза иии ония противни чантички :-#
](*,) Често хората ми преличат на овце. ->не по външния вид,а по поведението.
ToчНо0У тъКа! http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/c026.gif

^Sam90^
09-09-2007, 14:41
Ох тая розова мода ми е адски смешна... нищо против нямам гейове (очевидно), но тая мода е точно ПЕДАЛСКА :-& =;
Леле като видях новите колекции на дизайнери от висшата мода... ужас! Как очакват някой уважаващ себе си мъж да си сложи подобни дрехи [-X

AnTiBuLLsHiTs
09-09-2007, 14:43
Ох тая розова мода ми е адски смешна... нищо против нямам гейове (очевидно), но тая мода е точно ПЕДАЛСКА :-& =;
Леле като видях новите колекции на дизайнери от висшата мода... ужас! Как очакват някой уважаващ себе си мъж да си сложи подобни дрехи [-X
Розова ризка,зелени панталонки,бръснати краченца и още малко обувки с токчета. [-X

09-09-2007, 14:45
Ох тая розова мода ми е адски смешна... нищо против нямам гейове (очевидно), но тая мода е точно ПЕДАЛСКА :-& =;
Леле като видях новите колекции на дизайнери от висшата мода... ужас! Как очакват някой уважаващ себе си мъж да си сложи подобни дрехи [-X
Розова ризка,зелени панталонки,бръснати краченца и още малко обувки с токчета. [-X

http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/e022.gif Току що описа чудовището от моите кошмари!!!! http://www.cheesebuerger.de/images/midi/konfus/e022.gif

^Sam90^
09-09-2007, 14:47
Бръснатите крака понякога изглеждат добре, ако има хубаво оформен мускул, нооо нещо не ме кефи идеята. Бръснал съм си ги 1-2 пъти в 7ми клас, щото тогавашното ми гадже ме накара... тя искаше и стила си на обличане да сменя и прическата да сменя... всъщност смених само приятелката :roll:
Както и да е де - съгласен съм, че мъжката мода в момента съкс.