PDA

View Full Version : Да се променя ли заради нея



09-09-2007, 13:24
Значи имам една приятелка с която се обичаме много, но освен приятелските чувства аз я и харесвам. Тя това го знае, и ми е казвала че също не е безразлична и съответно понякога се отдаваме на моментите и се целуваме и натискаме. Аз искам да тръгнем обаче тя нещо не е много навита, затова и правя всичко възможно да започне да ме харесва/логично/. Наскоро тя ме помоли да си направя косата такава каквато е била на бившето и гадже и да почнам да се обличам малко по-фешън /пак като него/. И сега се чудя дали да го правя. В смисъл ако тя го иска защото просто така и харесва - ок, обаче ако е за да й напомням на бившето и гадже ще е много тъпо и няма да го направя. И се чудя дали въобще трябва да се променям, в смисъл не знам дали това ще окаже някакво влияние в/у нея, т.е. дали ще ме харесва повече така... според вас какво е най-добре да се направи?

w0sh
09-09-2007, 13:27
](*,)

Ся представи си хипотетично,че иска да мязаш ан бившия и...
Сега хипотетично си представи,че това значи ,че не те харесва....
Сега хипотетично се запитай защо си и тогава...


Всичко това само ХИПОТЕТИЧНО.

'IrReSiStIblE'
09-09-2007, 13:28
Според мен трябва да я оставиш.Какъв е смисълът да се променяш за момиче което не се обиждай никога няма да те хареса такъв какъвто си.Тя не те заслужава.След време може да поиска да си направиш пластична операция за да станеш Брад Пит.Намери някоя която ще те харесва такъв какъвто си и не си губи времето с нея.

Timon Loves Pumba
09-09-2007, 13:32
твърдо не , причините бяха обяснени по-горе

MajeStic
09-09-2007, 13:57
Ако те хареса ще е такъв какъвто си. А ония пикльо фиешъна дето не се е получило нищо с него да яде банани:)

GregoryHouse
09-09-2007, 13:59
Бих те окуражил че не всичко е загубено ама как да ти кажа тя си мисли само за бивщия ти дори да се промениш тя пак ще предпочете него щот кфо те кефи повече оригинален парфюм или жалка имитация (не влагам обида в думите си към теб) ако продължава да ти лаф за това не се занимвай изобщо.Попитай я открито и наблюдавай реакцията и внимателно...човек винаги се изава когато лъже особено под напрежение...

Th3MaN
09-09-2007, 14:00
Аз ако съм ще и се расърдя и ще спря да и обръщам всякакво внимание. Ако има нещо към теб а щом сте се целували и такива значи има тя ще се размисли и ще те пойска такъв какъвто си. Ако не го направи значи не те харесва и няма смисъл.

^^^БоГинЯ^^^
09-09-2007, 14:05
като съвет-НЕ


Аз ли4но никога не бих го праила,,,,,егати нали тфа е разли4ното някой като те оби4а---4е за него няма нужда да се променя6 по никакъв на4ин [-X

koalka
09-09-2007, 14:09
Много тъпо мислиш, няма да те хареса повече, ако се направиш като бившия.Ако те харесва, то ще е, защото си си ти, а не правещ се на някой друг.И тя просто се забавлява с теб, не ти е никаква приятелка.Приятелките не правят така, натиска се с теб, а не иска да тръгвате.Дава ти напразни надежди, а и тя не знае какво иска...

Reed
09-09-2007, 14:10
Никой няма да ти каже "да"...нормално :) щом не те харесва такъв,да ходи с бившия й :)

StayClose
09-09-2007, 14:20
не го прави,ако имаш поне малко самоуважение.

MayKyTy
09-09-2007, 16:18
Ако те хареса ще е такъв какъвто си. А ония пикльо фиешъна дето не се е получило нищо с него да яде банани:)
йес йес :) +1

VerryBerry
09-09-2007, 16:21
Ако те хареса ще е такъв какъвто си. А ония пикльо фиешъна дето не се е получило нищо с него да яде банани:)
йес йес :) +1

+3 :wink:

Maimunche_f
09-09-2007, 16:33
Искаш да хареса теб самия или някой който прилича на бившия й. Ако започнеш да правиш всичко, което ти казва в какво ще се превърнеш? В жива кукла и ще те "захвърли" веднага щом й омръзнеш или щом започнеш да и противоречиш.....
Струва ли си заради момиче, което не знае какво иска да изневеряваш на себе си?... [-X

neverand
09-09-2007, 16:37
Недей,не си заслуажава,просто й кажи,че на теб не ти харесва така и това е.

i am not okay
09-09-2007, 17:31
ако наистина те обича ще те приеме такъв какъвто си а няма да те променя

SINDEL
09-09-2007, 17:32
Виж сега, няма гаранция, 4е те кара да правиш тези неща само за да й напомняш на бившия. Може би просто харесва такъв тип мом4ета. Замисли се, ти си й приятел, по какъв тип си пада? Би трябвало да я познаваш и да можеш да си отговориш на въпроса.
А ако верно иска да прили4аш на бившия й, изобщо не й се връвай. Остави я и си търси моми4е, което ще те харесва такъв, какъвто си

Octofunk
09-09-2007, 17:36
НИКОГА не се променяй камо ли заради момиче и то за да приличаш на бившия й... :roll:

lyly_lili
09-09-2007, 18:00
Ако те хареса ще е такъв какъвто си. А ония пикльо фиешъна дето не се е получило нищо с него да яде банани:)


+1..VSI4KI FESHANI NA SAPUUN

roskbbb
09-09-2007, 19:05
tova momiche shte e mn glypavo ...tq napravo ti go e kazala iska da si kato bifshiq i ](*,) ostavi q .. ti si si ti ..ne se promenqi zaradi nqkogo kakyfto i da e toi i kolkoto i da go obichash ili haresvash ...

Ch0c0la73
09-09-2007, 19:07
a za6тo da ne se promeni6? vij edva li tq iska ti da i napomnq6 za nego ... pak i dori da e taka koeto mi se struva malko veroqtno , prsoto na pove4ety momi4eta ni haresva mom4etata da se s gotini pri4eski i dre6ki kakto edno mom4e haresva takia momi4eta!(логикааа) а пак и все пак ти го правиш и за себе си , мисля че промяната може да ти буде тласък за нататък , все пак ше се промениш към добро ... ама ако ти си решен да си останеш суштия окс , просто не го прави за нея а за себе си ! извлечи полза , а и виж в твоя полза е да тргнете нали това искаш и щом каваш че това ще помогне .. тогава какво?! :-s

sasha_90
09-09-2007, 19:39
Не се променяй заради момиче.Тази,която трябва ще те хареса такъв,какъвто си.
Същото се отнася и за въпросът ти.Не се променяй заради пр-ката си.Чрез тази промяна ще й напомняш за бившия и нищо повече.

hasaiko
09-09-2007, 19:44
Бъди различен...Ти зле ли си ? #-o

H8_mE
09-09-2007, 20:27
Значи имам една приятелка с която се обичаме много, но освен приятелските чувства аз я и харесвам. Тя това го знае, и ми е казвала че също не е безразлична и съответно понякога се отдаваме на моментите и се целуваме и натискаме. Аз искам да тръгнем обаче тя нещо не е много навита, затова и правя всичко възможно да започне да ме харесва/логично/. Наскоро тя ме помоли да си направя косата такава каквато е била на бившето и гадже и да почнам да се обличам малко по-фешън /пак като него/. И сега се чудя дали да го правя. В смисъл ако тя го иска защото просто така и харесва - ок, обаче ако е за да й напомням на бившето и гадже ще е много тъпо и няма да го направя. И се чудя дали въобще трябва да се променям, в смисъл не знам дали това ще окаже някакво влияние в/у нея, т.е. дали ще ме харесва повече така... според вас какво е най-добре да се направи?
Kakvo li ne pravim v imeto na lubovta? :smt007 Aaama 4akai tfa lubov li e?NE!V nikakuv slu4ai ne se promenqi,za6toto tq ne te haresva ,a strada po staroto i gadje!Ako te haresva6e 6te6e da te haresva takuv kakuvto si!I daje i da se promeni6 za neq i da stane ne6to,az pak ne vijdam smisul v taq vruzka,za6toto za neq nqma da si ti a biv6iq i!Taka,4e mom4e po-dobre po4akai za nqkoq,koqto naistina 6te haresa i oceni tova,koeto si!Ne izmenqi na sebe si za ne6to,koeto e priklu4ilo predi da e zapo4nalo!

PINK_FLoyD
09-09-2007, 20:34
и от мене една искаше точно същото.........остана си само с желанието 8) ще се променям аз за някаква пачавра :smt005 :smt005

pIsaNkaTa_sTz
09-09-2007, 20:40
Ако наистина те обича, ще те обича такъв какъвто си. А това че иска да приличаш на бившия донякъде значи, че още има чувства към него.

LizZz
09-09-2007, 20:49
Ако те хареса ще е такъв какъвто си. А ония пикльо фиешъна дето не се е получило нищо с него да яде банани:)


+1..VSI4KI FESHANI NA SAPUUN
На сапуууууууун!!! :evil: :evil: :evil:

09-09-2007, 20:51
Момче, в момента, в който ти е казала всички тези неща е трябвало веднага, безкомпромисно да я разкараш от живота си. Нека те питам, ти мъж ли си или курва? Имаш патка между краката, предполагаме, че си мъж - обаче това не стига. Мъжът е доста повече от пенис и е жалко, че много представители на "силния" пол го забравят..

Нейното предложение е обидно, грозно, егоистично, лицемерно и още каквато гадост измислиш. На твое място ще прекратя всякакви взаимоотношения с нея.

kofti_nick
09-09-2007, 22:11
Ако наистина те обича, ще те обича такъв какъвто си. А това че иска да приличаш на бившия донякъде значи, че още има чувства към него.

:smt019

bloodranger
09-09-2007, 23:28
Ti lud li si da sa kipri6 kat biv6oto i gadje be #-o #-o #-o
Basi tapoto momi4e da ti kaje "Ako ne stane6 kat biv6iq nqma odim" tq ko nqkav feti6 li ima kam fe6ani ili samo taka izglejda O_o

FairYoFdaRknEsS
09-09-2007, 23:46
Изобщо не се занимаай с тъз.... или те харесва ткф какъвто си или изобщо не те харесва... по скоро второто.... :smt011

monityY
09-10-2007, 06:23
не си струва,после 6е е с тебе само заради фв6ънските ти дрехи,дръж си на твоя стил и не се променяй за глупости,тя ако те харесва 6те те харесва такъв какъвто си

`Death`Whore``
09-10-2007, 06:25
Изводът е, че тя не харесва хора, а дрехи.

А за каквото и да става въпрос, отговорът е: "Не, не се променяй заради нея, а заради себе си. Ако ти ще се чувстваш по-добре по този начин, го направи."

white_chik
09-10-2007, 06:33
И ти изобщо се чудиш?Как така ще се променяш заради някого.Да,в процеса на една връзка несъзнателно може да се случи,но тя да те кара да си променяш причската и обличането,тва е............
После ще ти каже купи си кола,карай ме с нея,след това къща,след това направи ми деца,завещай ми всичко и накрая ще те накара да се хвърлиш от някой блок.Бъди мъж :lol: ,дръж на своето,ако не те харесва такъв,какъвто си,да хващ пътя.

Valento
09-10-2007, 08:52
Начи кажи и така:
Ако искаш да бъдеш с мен това съм си аз не мога да се променям като други хора само и само да ти напомням за тях!!!А дали да се промениш си е лично твое мнение тя ако те обича трябва да те приеме такъв какъвто си си по външен вид,за обличането си е твой вкус,но както казват хората ''Всичко с времето си''!Успех и не и огаждай чак толкова много! :wink:

bqsna_teenagerka
09-10-2007, 08:59
не съм 4ела кво си писал само от заглавието ми стана ясно:
не се променяй заради който и да е било! [-X
ако някой не те харесва знае къде е вратата!