PDA

View Full Version : Школи за подготовка на 7 класници



UnsTToPPaBBle
09-09-2007, 16:10
Сега съм 7клас и нашите искат да ходя на уроци или в школа по БЕЛ и Математика.Живея в Дружба в София.
Дайте предложения ....

teenage_drama_queen
09-09-2007, 16:23
като искаш школа ходи при Иванови или ВЕДИ :wink: ама си упретни задника :-$

iNl0Ve_wItX_liFe
09-09-2007, 16:25
да... иванови, веди има и едно арете е което ходих аз... ;)

09-09-2007, 16:43
Аз лично те съветвам да се насочиш към "Веди"!Ако ти се паднат добри учители/учителки ще се подготвиш много добре за изпитите!Аз тая година се подготвих там и изкарах много добри оценки!Е,на моменти домашните и уроците ми идваха в повече,но се живее!
Айде,успех и дано накрая на годината те приемат където искаш! :wink:

09-09-2007, 17:09
ЕЕЕхх 7 клас..7 клас..мога да ти препоръчам ако искаш една много добра даскалка по математика,която взима 8 лв за час и половина и благодарение на нея изкарах 5.688 по математика.веди също е добър вариант,но аз ходих там само по бг,щото по математика бяха доста на зад с материала и обесняваха по 100 пъти,на мен това не ми беше нужно,просто по мат се чувствах по сигурна.но веди определено свършиха добра работа по лит също,при положение,че почнах от януари да се подготвям - 4.50.също така един вариант е смг,но там трябва да си доста луд,за да се впишеш и най-важното да попаднеш на даскали.най-добрите- Симеонов(МАТ) и Велкова/Полименова(БЕЛ) определено си заслужават и поне едно 80% от хората там влизат.малко е дългичко,ама дано го прочетеш

gsh
09-09-2007, 17:14
тежко е

Blab
09-09-2007, 17:15
ЕЕЕхх 7 клас..7 клас..мога да ти препоръчам ако искаш една много добра даскалка по математика,която взима 8 лв за час и половина и благодарение на нея изкарах 5.688 по математика.веди също е добър вариант,но аз ходих там само по бг,щото по математика бяха доста на зад с материала и обесняваха по 100 пъти,на мен това не ми беше нужно,просто по мат се чувствах по сигурна.но веди определено свършиха добра работа по лит също,при положение,че почнах от януари да се подготвям - 4.50.също така един вариант е смг,но там трябва да си доста луд,за да се впишеш и най-важното да попаднеш на даскали.най-добрите- Симеонов(МАТ) и Велкова/Полименова(БЕЛ) определено си заслужават и поне едно 80% от хората там влизат.малко е дългичко,ама дано го прочетеш
с'а с тея тестчета имате ли нужда от уроци се чудя, но явно е така...
Според мен е глупаво да хвърляш маса пари на Иванови, "Веди" е добър вариант(и масов:))
По математика - 115 стая в СМГ-то - за най-добра подготовка по математика.При желание и телефона на г-на ще ти кажа.

09-09-2007, 18:04
ЕЕЕхх 7 клас..7 клас..мога да ти препоръчам ако искаш една много добра даскалка по математика,която взима 8 лв за час и половина и благодарение на нея изкарах 5.688 по математика.веди също е добър вариант,но аз ходих там само по бг,щото по математика бяха доста на зад с материала и обесняваха по 100 пъти,на мен това не ми беше нужно,просто по мат се чувствах по сигурна.но веди определено свършиха добра работа по лит също,при положение,че почнах от януари да се подготвям - 4.50.също така един вариант е смг,но там трябва да си доста луд,за да се впишеш и най-важното да попаднеш на даскали.най-добрите- Симеонов(МАТ) и Велкова/Полименова(БЕЛ) определено си заслужават и поне едно 80% от хората там влизат.малко е дългичко,ама дано го прочетеш
с'а с тея тестчета имате ли нужда от уроци се чудя, но явно е така...
Според мен е глупаво да хвърляш маса пари на Иванови, "Веди" е добър вариант(и масов:))
По математика - 115 стая в СМГ-то - за най-добра подготовка по математика.При желание и телефона на г-на ще ти кажа.
be true za tebe radoslava1771 skype aide pi6i tuka ako/kato me addne6

09-09-2007, 22:15
Веи според мен не са много добри,но школа "Образователни технологии" дава добра подготовка много мои приятели от там ги приеха в елитните.Школа "Иванови" -87 % от добрите оценки на изпитите са от възпитаници на тази школа,а през 2004 -възпитаник на школата е единственото момче с две пълни 6-ци-93 % от учещити там са приети по първо желание на първо класиране_сори за правописните грешки,но мноог ми се спи :lol:

love_enrique
09-10-2007, 14:40
Аз лично те съветвам да се насочиш към "Веди"!Ако ти се паднат добри учители/учителки ще се подготвиш много добре за изпитите!Аз тая година се подготвих там и изкарах много добри оценки!Е,на моменти домашните и уроците ми идваха в повече,но се живее!
Айде,успех и дано накрая на годината те приемат където искаш! :wink:

И аз така.Препоръчвам ти ВЕДИ ама се приготви за сериозно учене,ако искаш да те приемат в елитно даскало!Аз съм много доволна от учителите които ми се паднаха!Само,че може да ти е малко далече,ако живееш в дружба... :-k Айде успех

ralica94
09-10-2007, 14:45
В немската гимназия има уроци по матем . и по бълг език и казват ,че са добри ,аз тази година там ще съм щото и аз съм за 7 клас :D

lips of an angel
09-10-2007, 16:12
а някакви хубави школи по бг в лозенец

bawarec
09-10-2007, 19:24
Ако искаш математика отиваш в СМГ-Софийска математическа гимназия и си на 6.БЕЛ може в немската гимназия :-)

CuteBaby
09-10-2007, 23:28
Била съм във Веди и съм много доволна(по математика отлична оценка,по БГ-много добър..) ;) ..ам при Иванови наистина и аз мисля,че няма смисъл да даваш толкова пари.Чуала съм и за Регалия(в 119 май бяха) ама не са много добри отзивите от там..особено за математиката там.. ;) успех

MistyMonster/LikeViolence
09-11-2007, 06:18
Ийх,тея родители,каквото са се затревожили толкова...
Аз на никви уроци не съм ходила и си взех изпитите с 5,125 по лит. и 4,562 по математика,верно че си беше преди 2 години,ама... :-)

09-11-2007, 10:32
Mi prepor14vam ti Obrazovatelni tehnologii.Az bqh tam i imah po bel 5.786, a po mat 5.339. Ako iska6 move6 da hodi6 i v1v Vedi dve priqtelki bqha tam i te s16to imaha visoki ocenki. Za 6kola Ivanovi ne znam kak e oba4e te nali si napraviha u4ili6te i edna frendka se premesti v tva daskalo. Osven 4e cenite bqha mnogo visoki i balovete koito izkara frendkata mi i neini s1u4enici bqha pod 30. Abe ujas napravo. Roditelite na priqtelkata mi pla6taha tolkova pari, tq stoe6e p`4ti vseki den ot 8.00 sutrinta do 19-20.00 ve4erta da se podgotvq i nakraq bala i be6e 28 mislq(po bel 4.089, a po mat 3.089)

Suny
09-12-2007, 10:28
В 9та френска гимназия има курсове и по математика,и по български език и литература.Аз ходих там и на изпитите изкарах много хубави оценки.

LilKittie
09-12-2007, 11:04
Съветвам те да си ходиш на частни уроци. Просто за същите пари ти обръщат внимание само на теб и евентуарно още едно дете. Ако искаш - пиши ми на ЛС да ти кажа учителите си. Сега кандидатствах - изкарах 5,893 по БЕЛ и 5,250 по математика (имай в предвид колко беше гаден изпита). Влезнах в Немската, на 33 място. Успех ;)

Blab
09-12-2007, 13:01
Съветвам те да си ходиш на частни уроци. Просто за същите пари ти обръщат внимание само на теб и евентуарно още едно дете. Ако искаш - пиши ми на ЛС да ти кажа учителите си. Сега кандидатствах - изкарах 5,893 по БЕЛ и 5,250 по математика (имай в предвид колко беше гаден изпита). Влезнах в Немската, на 33 място. Успех ;)
:shock: това беше възможно най-елементарния "изпит"....

Видях, че се спомена Немската за по БЕЛ, аз ходих там...и останах доволна.

09-12-2007, 13:41
В 9та френска гимназия има курсове и по математика,и по български език и литература.Аз ходих там и на изпитите изкарах много хубави оценки.
Колко "много хубави"? Къде влезе?

love_enrique
09-12-2007, 14:27
Съветвам те да си ходиш на частни уроци. Просто за същите пари ти обръщат внимание само на теб и евентуарно още едно дете. Ако искаш - пиши ми на ЛС да ти кажа учителите си. Сега кандидатствах - изкарах 5,893 по БЕЛ и 5,250 по математика (имай в предвид колко беше гаден изпита). Влезнах в Немската, на 33 място. Успех ;)
:shock: това беше възможно най-елементарния "изпит"....

Видях, че се спомена Немската за по БЕЛ, аз ходих там...и останах доволна.
Това беше най-елементарния изпит???Цялата страна проплака колко е бил ужасен и 75% имат ПО-МАЛКО от 4...Ако на теб ти е бил лесен,за нас простросмъртните беше гаден(поне за мен,имам 5.00) :roll: Междо другото средната оценка в СМГ е била 5...Явно си някъв гений =D>

lina1707
09-12-2007, 15:12
Az li4no ne ti preporu4vam 6koli, 6toto ako si pri edin u4itel i toi se zanimava samo s teb t.e. na 4astni uroci 6te uspee6 mn pove4e. Az sa6to sam 7 klas i znam 4e e po-qko na 4astni uroci

Na7a6a
09-12-2007, 15:51
Аз на частни уроци никога не съм ходила..само миналата година бях на курс по български и математика в един учебен център "Дружба" (няма нищо общо с квартала). Ако не се бъркам струваше около 360лв за едното и 360лв за другото(сега май са вдигнати). Занятията се провеждат всяка събота (български и литература) и неделя (математика) от 09.30 до 12.30 от края на септември до изпитите. Групите са по 10 човека, обръща се достатъчно внимание на всеки. Освен това има и извънучебни дейности-"купон" за коледа и пикник през лятото.
Аз по български съм изключително доволна, г-жа Иванка Узунова ни преподаваше-правят се много тестове, преразкази, материала е систематизиран, преподава се разбираемо, с много упражнения и тестове. Аз изкарах 5.982 (99,5 точки).
По математика ни беше доц. д-р. Евгения Бандова-изключително способна жена, с прекрасно чувство за хумор, разбира си от работата, няма нещо, което да не е успяла да обясни. Тестове по-малко се правят, но има много упражнения, решавахме по-трудните задачи. Аз изкарах 4.983 (69 точки май).
Е, това е, надявам се че съм ти помогнала, малко ми е дълъг поста, но дано го прочетеш. :wink:

Suny
09-12-2007, 18:45
Ami v 32ro vlqzoh,tam sam parva po bal,pone taka kazaha kato se zapisvah,ina4e bqh parva rezerva za frenskata.Izkarah 6 po bel i 4 po matematika

Blab
09-12-2007, 21:24
Съветвам те да си ходиш на частни уроци. Просто за същите пари ти обръщат внимание само на теб и евентуарно още едно дете. Ако искаш - пиши ми на ЛС да ти кажа учителите си. Сега кандидатствах - изкарах 5,893 по БЕЛ и 5,250 по математика (имай в предвид колко беше гаден изпита). Влезнах в Немската, на 33 място. Успех ;)
:shock: това беше възможно най-елементарния "изпит"....

Видях, че се спомена Немската за по БЕЛ, аз ходих там...и останах доволна.
Това беше най-елементарния изпит???Цялата страна проплака колко е бил ужасен и 75% имат ПО-МАЛКО от 4...Ако на теб ти е бил лесен,за нас простросмъртните беше гаден(поне за мен,имам 5.00) :roll: Междо другото средната оценка в СМГ е била 5...Явно си някъв гений =D>
просто програмата за затъпяване на населението работи на пълни обороти.Аз кандидатствах 2003-та, но видях изпита :-# .....брат ми започна по новата система с учебници-комикси....с тази нова с-ма за никъде не сме...СМГ или където и да е...по думи на учители - децата са с все по-малък умствен потенциал...жалко, наистина...

asasfdf
09-13-2007, 00:40
веди

love_enrique
09-13-2007, 09:32
Съветвам те да си ходиш на частни уроци. Просто за същите пари ти обръщат внимание само на теб и евентуарно още едно дете. Ако искаш - пиши ми на ЛС да ти кажа учителите си. Сега кандидатствах - изкарах 5,893 по БЕЛ и 5,250 по математика (имай в предвид колко беше гаден изпита). Влезнах в Немската, на 33 място. Успех ;)
:shock: това беше възможно най-елементарния "изпит"....

Видях, че се спомена Немската за по БЕЛ, аз ходих там...и останах доволна.
Това беше най-елементарния изпит???Цялата страна проплака колко е бил ужасен и 75% имат ПО-МАЛКО от 4...Ако на теб ти е бил лесен,за нас простросмъртните беше гаден(поне за мен,имам 5.00) :roll: Междо другото средната оценка в СМГ е била 5...Явно си някъв гений =D>
просто програмата за затъпяване на населението работи на пълни обороти.Аз кандидатствах 2003-та, но видях изпита :-# .....брат ми започна по новата система с учебници-комикси....с тази нова с-ма за никъде не сме...СМГ или където и да е...по думи на учители - децата са с все по-малък умствен потенциал...жалко, наистина...

E,ясно,кандидатствала си преди 3 години-е,съжалявам ама изпита беше много по-различен,сред тия 50 задачи имаше такива,които могат да се решат за не по-малко от 20 минути и няма нищо общо със стария формат на изпита!Може да ти се е сторил лесен на пръв поглед,но ако го решаваш на изпит за време със сигурност няма да ти се вижда толкова елементарен(ако не си някакво изключение с завидни способности по математика)А относно това,че населението като цяла затъпява-да,съгласна съм!И за това са виновни чалгата,биг брадър и множеството простотий,реализирани с единствената цел да изпростее народа,за да ни управляват по-лесно!ТОВА е жестоката истина...Но не мисля,че ниските оценки се дължат точно на това,а по-скоро на самия формат и трудност на изпита по математика!Ето например изпита по БЕЛ-там резултатите бяха по-високи от предишните години,зависи си от нивото на трудност на задачите най -вече!