PDA

View Full Version : Коса



Cherkeza
09-09-2007, 16:39
Имам един въпрос. Значи косата ми е мн черна и искам да се боядисам кестеняво. Дали трябва да я обезцветя и как. И задължитено ли трябва да хода на фризюр и ако не какво да си купя, за да се боядисам унас.
Благодаря предварително. Smile
И дали въобще ще се получи защото ми е много черна. Confused

Exothermic
09-09-2007, 16:53
Най-добре на фризьор,че иначе може да се
направиш на изрод самичък в къщи! :lol:
ПП.За какво ти е това гадно кестеняво,черната коса е много по-хубава! :-s :wink:

Cherkeza
09-09-2007, 16:59
аве да е горе-долу като на Раян от o.c.

Exothermic
09-09-2007, 17:05
Ем,както си решиш. :roll: По принцип първо трябва да
се изсветли малко косата.Например с кислородна вода(но трябва да си
упорит),имаше и още някакво подобно с по-голям ефект,но не си
спомням как се казваше,има го в повечето дрогерии ,просто питай.
Но най-добре посети най-близкият фризьорски салон,там ще ти кажат.

Nicole_Richie
09-09-2007, 17:09
Abe za po-sigurno idi pri nqkoi frizior...za da ne stane nqkoi gaf i posle da sajelqvash

09-09-2007, 17:11
емм сега рекламират няква нова боя за коса Palette Radiance дето изсветлявала и боядисвала едновременно и била подходяща за тъмни коси, но не съм пробвала и не мога да кажа до колко ще действа

teenage_drama_queen
09-09-2007, 20:38
Раян не е ли рус :roll:

Cherkeza
09-09-2007, 23:43
нещо такова искам да постигна :?

shadow4e
09-09-2007, 23:47
Abe za po-sigurno idi pri nqkoi frizior...za da ne stane nqkoi gaf i posle da sajelqvash
И аз така мисля, но се пише "съжАлявам", винаги, когато го преча така написано, се буди в мен асоциацията с желето тип "Том и Джери" :lol:
Това не е забележка "аз пиша правилно", защото определено не е така, просто отбелязвам, защото тази грешка наистина звучи глупаво и абсурдно :)

`Death`Whore``
09-09-2007, 23:49
И след като си чернокос, 100% имаш черни вежди като гайтани...имаш ли представа колко ще е смешно?

Cherkeza
09-10-2007, 07:31
И след като си чернокос, 100% имаш черни вежди като гайтани...имаш ли представа колко ще е смешно?
Да ти кажа и наще викат така. Даже направихме голям скандал относно косата си. Майка ми вика: "Няма да стане ти си с много черна коса. Няма да се получи цвета, който желаеш не си разваляй косата."
А за Тате да не говорим. Мама го каза по-добре :D
Ма незнам много ме мъчи това и искам да се направа така,но в същия момент ме е страх.

Jamalska
09-10-2007, 09:31
Абеее...аз съм длъжна да опитам да те разубедя:момче с боядисана кестеняво коса ще ме плши повече и от изрусен.А чернокосо момче ееее :smt007 :smt007 :smt007 с походящите черти.Аз бих убила за чернокосо гадже.не си съсипвай косицата :D

Що първо не пробваш с нещо за леко изсветляване..къна или шампоан оцветител...

tItEufFf
09-10-2007, 09:48
Отиди на фризьор!

NightFairy
09-10-2007, 09:52
Абеее...аз съм длъжна да опитам да те разубедя:момче с боядисана кестеняво коса ще ме плши повече и от изрусен.А чернокосо момче ееее :smt007 :smt007 :smt007 с походящите черти.Аз бих убила за чернокосо гадже.не си съсипвай косицата :D

Напълно те подкрепям, умирам си за чернокоси момчета :smt007 :smt007 :smt007

И да...наистина пробвай първо с къна.

sladkish_14
09-10-2007, 09:52
Да,отиди на фризьор и не се колебай,щом искаш да промениш нещо..и на нас момичетата не ни е лесно с косите,ама........Пък какво им пречи на ваще :roll: ???А.и готин си си и сега :roll: доколкото мога да вида от снимката

Cherkeza
09-10-2007, 18:21
Момичета благодаря ако искаате може да ви дам и още снимки пишете на лична . :oops:
Искам да се боядисам, защото смятам, че момичетата не ме забелязват достатъчно в смисъл като минавам по-улиците няма да кажат е виж какъв пич на тоя с черната коса а на тоя примерно казвам примерно дето е сламено рус.
Не казвам, че не ме забелязват ма мисла,а че това ги кефи повече. :? :(

NightFairy
09-10-2007, 18:38
Момичета благодаря ако искаате може да ви дам и още снимки пишете на лична . :oops:
Искам да се боядисам, защото смятам, че момичетата не ме забелязват достатъчно в смисъл като минавам по-улиците няма да кажат е виж какъв пич на тоя с черната коса а на тоя примерно казвам примерно дето е сламено рус.
Не казвам, че не ме забелязват ма мисла,а че това ги кефи повече. :? :(

Ами различните момичета харесват различни неща.На едни им харесва черна (тъмна) коса, на други руса и такам, не мисля, че си прав в това, че ще кажат на русия, че е пич щот' е рус, а на този с черната коса не.
Ама както и да е :) , ако наистина си това от снимката си си мнооооого симпатичен и така :smt016 , нооо щом ти харесва русо...

Cherkeza
09-11-2007, 08:05
Аве сигурни ли сте, че с къса черна коса ще ми е по-добре (права се на бодлички), отколкото със сламено руса като на раян от о.к. и средно дълга. Кое от двете :(

Cherkeza
09-11-2007, 08:06
Ето още мои снимки за да прецените. http://www.opti-sprint.mucunki.com/?page=user&uid=9838

UnaBletoLoVeU
09-11-2007, 08:28
И аз мисля, че не трябва да си съсипваш косата. Черното е страхотен цвят, пък и доколкото виждам от снимката и така ти отива много

UnaBletoLoVeU
09-11-2007, 08:29
Аве сигурни ли сте, че с къса черна коса ще ми е по-добре (права се на бодлички), отколкото със сламено руса като на раян от о.к. и средно дълга. Кое от двете :(
Черна, къса коса на бодлички :smt007 :smt007 :smt007 И другото е яко, но не се знае дали ще ти отива, а и защо да си съсипваш косата да правиш нещо яко, като си имаш друго, което е също тoлкова яко. Дано ме разбра :-D

Cherkeza
09-11-2007, 08:50
Аве сигурни ли сте, че с къса черна коса ще ми е по-добре (права се на бодлички), отколкото със сламено руса като на раян от о.к. и средно дълга. Кое от двете :(
Черна, къса коса на бодлички :smt007 :smt007 :smt007 И другото е яко, но не се знае дали ще ти отива, а и защо да си съсипваш косата да правиш нещо яко, като си имаш друго, което е също тoлкова яко. Дано ме разбра :-D
не съм :oops:

N0_feAR
09-11-2007, 08:59
аве да е горе-долу като на Раян от o.c.
Раян верно е тъмно рус...сам едва ли ще постигнеш нещо....една аверка беше с тъмна коса и реши да стане руса и к'во стана оранжева :-D ....тей че внимавай. По-хубу на фризъор, пък и черния цвят за коса никак не е лош....според мен ти отива с черна коса :wink:

UnaBletoLoVeU
09-11-2007, 09:08
Аве сигурни ли сте, че с къса черна коса ще ми е по-добре (права се на бодлички), отколкото със сламено руса като на раян от о.к. и средно дълга. Кое от двете :(
Черна, къса коса на бодлички :smt007 :smt007 :smt007 И другото е яко, но не се знае дали ще ти отива, а и защо да си съсипваш косата да правиш нещо яко, като си имаш друго, което е също тoлкова яко. Дано ме разбра :-D
не съм :oops:
Яко е както къса, черна коса, така и по-дълга и руса. Ти си имаш 1вия вид и си знаеш(или поне се надявам), че така ти отива. Глупаво е да си правиш косата като 2рия вид, защото първо не е сигурно как ще изглеждаш и второ само си унищожаваш косата, за да я правиш от едно хубаво състояние в друго. Смисъл и двете са точно еднакво яки..поне според мен..по-просто не мога май да го обясня. Дано вече си разбрал :wink: И наистина недей си съсипва косата

NightFairy
09-11-2007, 09:53
Аве сигурни ли сте, че с къса черна коса ще ми е по-добре (права се на бодлички), отколкото със сламено руса като на раян от о.к. и средно дълга. Кое от двете :(
Черна, къса коса на бодлички :smt007 :smt007 :smt007 И другото е яко, но не се знае дали ще ти отива, а и защо да си съсипваш косата да правиш нещо яко, като си имаш друго, което е също тoлкова яко. Дано ме разбра :-D
не съм :oops:
Яко е както къса, черна коса, така и по-дълга и руса. Ти си имаш 1вия вид и си знаеш(или поне се надявам), че така ти отива. Глупаво е да си правиш косата като 2рия вид, защото първо не е сигурно как ще изглеждаш и второ само си унищожаваш косата, за да я правиш от едно хубаво състояние в друго. Смисъл и двете са точно еднакво яки..поне според мен..по-просто не мога май да го обясня. Дано вече си разбрал :wink: И наистина недей си съсипва косата

Мдаааам....съгласна съм

И аааз да си кажа пак, че по-ме кефи черна коса (а ако е и на бодлички :smt007 ) :-D

teenage_drama_queen
09-11-2007, 10:12
И аааз да си кажа пак, че по-ме кефи черна коса (а ако е и на бодлички :smt007 ) :-D


:-D