PDA

View Full Version : за пъпките с връхчета



09-09-2007, 17:22
аз като имам такива пъпки не смея да ги пукам и истисквам,но имам много фр ,коитоси ги стискат и казват ,че така по-бързо ше се махне пъпката :shock: аз пък си мисля че така ще излезнат нови ..но от няколко дни се зарибих и аз да си махам гнойта :oops: и ми се вижда,че пъпката намалява и не седи гадно...е,вие стискате ли ги?после какво правите?мислите ли,че това е полезно или напротов? :-k

Presley
09-09-2007, 17:55
Не ги стискай,эа да не ти останат белеэи.А и като ги стискаш ,ще ти минават по-бавно.

honey91
09-09-2007, 19:21
Mi nz ama az kato primerno si iztiskam nqkoq takava papka vednaga sled tova q po4istvam s nqkakav losion i sled tova vliza v deistvie papkotrepa4a i kato 4e li minavat po-barzo :)

RuSoTo_AnGel4e
09-09-2007, 19:25
Не ги стискай по-добре :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018 :smt018

Goshko
09-09-2007, 20:01
Nabutai si glavata v edna kofa s ledena voda ( -2 -3 gradusa) i druj 3 minuti bez da se digash nad kofata

KaTinCeTy
09-09-2007, 20:12
На мен като ми се появи някоя не мога да се понасям и я стискам. Но когато я стискам винаги използвам кърпичка за да не останат белези. След това слагам изсушаващ лосион и след това крем ''Скинорен'', и на другия ден вече има коричка. Но когато я стискаш трябва да си сигурна, че си я изтискала до край, защото може да се възпали отново.

An4eSsS__
09-09-2007, 20:54
Но когато я стискаш трябва да си сигурна, че си я изтискала до край, защото може да се възпали отново.

:wink:

Need Of Experience
09-09-2007, 20:58
Не ги стискай,эа да не ти останат белеэи.А и като ги стискаш ,ще ти минават по-бавно.

sladkish_14
09-09-2007, 21:44
аз като имам такива пъпки не смея да ги пукам и истисквам,но имам много фр ,коитоси ги стискат и казват ,че така по-бързо ше се махне пъпката :shock: аз пък си мисля че така ще излезнат нови ..но от няколко дни се зарибих и аз да си махам гнойта :oops: и ми се вижда,че пъпката намалява и не седи гадно...е,вие стискате ли ги?после какво правите?мислите ли,че това е полезно или напротов? :-k

Зависи..понякога минават МНОГО по-бързо,понякога много бавно...ако си изтискала пъпката,както трябва и не е останало нищо,ще мине бързо,но мажи със спирт,по възможност по силен...Мойта козметичка има адски силен спирт и след като ме стиска 5мин след като ме намайе с него и не се личи нищо!И да,ако до сега не си нямала пъпки,ако ги стискаш,ще излезнат още,ако имаш все тая..Във всеки случай,щом са излезнали няколко,чакай още..И ВНИМАВАЙ как се стискаш....Почти невъзможно е да ти останат белези :!: