PDA

View Full Version : Любов и пари.



w0sh
09-09-2007, 17:44
Пуснах фиш и ще спчеля 2 милиона от Тотото... Следователно ще правя много секс защото имам много апри.
Струва ли си?

Maimunche_f
09-09-2007, 17:47
Ех, че оптимист....да ти завиди човек :-D

woshata
09-09-2007, 17:47
твърдо ДА :-D

Presley
09-09-2007, 17:48
Да,струва си :-D
Ама чакай първа да спечелиш :-D

w0sh
09-09-2007, 17:49
Ех, че оптимист....да ти завиди човек :-D
Е как няма да спечеля. Снощи си сложих фиша под възглавницата и сънувах,че пуша много пури и карам Енцо... е туй ако не е :-D поличба

Maimunche_f
09-09-2007, 17:57
Ех, че оптимист....да ти завиди човек :-D
Е как няма да спечеля. Снощи си сложих фиша под възглавницата и сънувах,че пуша много пури и карам Енцо... е туй ако не е :-D поличба
Малейй, че ти почвай да си търсиш момичетата, то с такъв сън няма начин да не спечелиш.... :smt082 :smt043 :smt044

sashoTo
09-09-2007, 17:59
dawai pich as neska spechelih 16 miliona ot tototo i ot utre pochwam da si pazaruwam jeni she si kupa kushta w Miami , Florida i she gi woda s mene na lichniq mi helikopter+samolet mix double s 10 juni vutre ot utre pochwam dawai gogo 8-[

w0sh
09-09-2007, 18:01
Ех, че оптимист....да ти завиди човек :-D
Е как няма да спечеля. Снощи си сложих фиша под възглавницата и сънувах,че пуша много пури и карам Енцо... е туй ако не е :-D поличба
Малейй, че ти почвай да си търсиш момичетата, то с такъв сън няма начин да не спечелиш.... :smt082 :smt043 :smt044
Навита ли си?
ПП за другия пич. Не може да си спечелил 16 милиона щот джакпота от 3-то теглене сега е някъде към 1.5 милиона.

lyly_lili
09-09-2007, 18:02
Da mN qsno :-D :-D

woshata
09-09-2007, 18:11
dawai pich as neska spechelih 16 miliona ot tototo i ot utre pochwam da si pazaruwam jeni she si kupa kushta w Miami , Florida i she gi woda s mene na lichniq mi helikopter+samolet mix double s 10 juni vutre ot utre pochwam dawai gogo 8-[аз съм мн продажна :-D :-D :-D със 16 милиона батенце коя нема да те иска :smt043

MajeStic
09-09-2007, 18:20
аз съм мн продажна :-D :-D :-D със 16 милиона батенце коя нема да те иска :smt043

Мафияяяяяяяяяя :P

Valar
09-09-2007, 18:24
Пуснах фиш и ще спчеля 2 милиона от Тотото... Следователно ще правя много секс защото имам много апри.
Струва ли си?
Според мен не защото секса ще си го купиш!
За мен така се губи тръпката.

woshata
09-09-2007, 18:33
аз съм мн продажна :-D :-D :-D със 16 милиона батенце коя нема да те иска :smt043

Мафияяяяяяяяяя :Pем че къ мислиш ти :-D

09-09-2007, 18:36
Пуснах фиш и ще спчеля 2 милиона от Тотото... Следователно ще правя много секс защото имам много апри.
Струва ли си?
Според мен не защото секса ще си го купиш!
За мен така се губи тръпката.

NFW :

Лично мнение : Задръж си тръпката. Дай ми на мен 16те милиона. ^_^

w0sh
09-09-2007, 18:38
Пуснах фиш и ще спчеля 2 милиона от Тотото... Следователно ще правя много секс защото имам много апри.
Струва ли си?
Според мен не защото секса ще си го купиш!
За мен така се губи тръпката.

NFW :

Лично мнение : Задръж си тръпката. Дай ми на мен 16те милиона. ^_^
2 МИЛИОНА! НЕ 16!
Никога няма да си ги дам. Не ебе за тръпката. Макар че сигурно има тръпка при секс с 5 жени едновременно :-D

i am not okay
09-09-2007, 18:40
успех ахахахха

09-09-2007, 18:40
Пуснах фиш и ще спчеля 2 милиона от Тотото... Следователно ще правя много секс защото имам много апри.
Струва ли си?
Според мен не защото секса ще си го купиш!
За мен така се губи тръпката.

NFW :

Лично мнение : Задръж си тръпката. Дай ми на мен 16те милиона. ^_^
2 МИЛИОНА! НЕ 16!
Никога няма да си ги дам. Не ебе за тръпката. Макар че сигурно има тръпка при секс с 5 жени едновременно :-D


16 казах образно, за подсилване на хумористичния ефект на изказването. ^^

А ти първо ги спечели, после не си ги давай. :D
Виж, за тръпката си прав. :о Валар, трябва да признаеш, че губиш. ^_^

Valar
09-09-2007, 18:40
Пуснах фиш и ще спчеля 2 милиона от Тотото... Следователно ще правя много секс защото имам много апри.
Струва ли си?
Според мен не защото секса ще си го купиш!
За мен така се губи тръпката.

NFW :

Лично мнение : Задръж си тръпката. Дай ми на мен 16те милиона. ^_^
2 МИЛИОНА! НЕ 16!
Никога няма да си ги дам. Не ебе за тръпката. Макар че сигурно има тръпка при секс с 5 жени едновременно :-D
Не ти говоря за парите
А за това как можеш единственно заради самият себе си да изчукаш манекенка
А не заради чековата ти книжка
много добре знаете на къде 'бия' :wink:

woshata
09-09-2007, 18:41
Пуснах фиш и ще спчеля 2 милиона от Тотото... Следователно ще правя много секс защото имам много апри.
Струва ли си?
Според мен не защото секса ще си го купиш!
За мен така се губи тръпката.

NFW :

Лично мнение : Задръж си тръпката. Дай ми на мен 16те милиона. ^_^нема ти ги даде..аз ше ги открадна преди тва... :twisted: :-D

Valar
09-09-2007, 18:43
Пуснах фиш и ще спчеля 2 милиона от Тотото... Следователно ще правя много секс защото имам много апри.
Струва ли си?
Според мен не защото секса ще си го купиш!
За мен така се губи тръпката.

NFW :

Лично мнение : Задръж си тръпката. Дай ми на мен 16те милиона. ^_^
2 МИЛИОНА! НЕ 16!
Никога няма да си ги дам. Не ебе за тръпката. Макар че сигурно има тръпка при секс с 5 жени едновременно :-D


16 казах образно, за подсилване на хумористичния ефект на изказването. ^^

А ти първо ги спечели, после не си ги давай. :D
Виж, за тръпката си прав. :о Валар, трябва да признаеш, че губиш. ^_^
Какво губя бе?
Аз мразя залаганията и комара като цяло! :-D
Колкото до словестна борба никой от вас двамцата НЕ може да ме победи сорка :wink:

09-09-2007, 18:44
Пуснах фиш и ще спчеля 2 милиона от Тотото... Следователно ще правя много секс защото имам много апри.
Струва ли си?
Според мен не защото секса ще си го купиш!
За мен така се губи тръпката.

NFW :

Лично мнение : Задръж си тръпката. Дай ми на мен 16те милиона. ^_^нема ти ги даде..аз ше ги открадна преди тва... :twisted: :-D

NFW :

I'm sure you will. :D

Едно от невъобразимо малкото предимства на жената над мъжа : Мъжът прави милиони. Жената му ги взема. И, когато са на привършване, взема половината от всичко останало, както и колата, къщата...сещате се. :D

No offense. ^_^

09-09-2007, 18:48
Какво губя бе?
Аз мразя залаганията и комара като цяло! :-D
Колкото до словестна борба никой от вас двамцата НЕ може да ме победи сорка :wink:

NFW :

Ако така си мислиш, нека да проверим :

Към всяко момче, което мине през темата - Предпочитате да правите секс с 3-4 момичета заради личните си способности...или със всяко момиче, по всяко време и на всяко място, понеже сте фрашкан с пари и можете да си позволите всичко?(Никой да не ми противоречи, по-свободно погледнато си е точно така. ) ^_^[/quote]

woshata
09-09-2007, 18:48
Пуснах фиш и ще спчеля 2 милиона от Тотото... Следователно ще правя много секс защото имам много апри.
Струва ли си?
Според мен не защото секса ще си го купиш!
За мен така се губи тръпката.

NFW :

Лично мнение : Задръж си тръпката. Дай ми на мен 16те милиона. ^_^нема ти ги даде..аз ше ги открадна преди тва... :twisted: :-D

NFW :

I'm sure you will. :D

Едно от невъобразимо малкото предимства на жената над мъжа : Мъжът прави милиони. Жената му ги взема. И, когато са на привършване, взема половината от всичко останало, както и колата, къщата...сещате се. :D

No offense. ^_^да сетихме се :-D

beyond_transience
09-09-2007, 18:49
по предишния пост- какво ще кажеш за до болка познатото - зад всеки успял мъж стои една умна жена :wink: или за теб е клише ...

Valar
09-09-2007, 18:50
Какво губя бе?
Аз мразя залаганията и комара като цяло! :-D
Колкото до словестна борба никой от вас двамцата НЕ може да ме победи сорка :wink:

NFW :

Ако така си мислиш, нека да проверим :

Към всяко момче, което мине през темата - Предпочитате да правите секс с 3-4 момичета заради личните си способности...или със всяко момиче, по всяко време и на всяко място, понеже сте фрашкан с пари и можете да си позволите всичко?(Никой да не ми противоречи, по-свободно погледнато си е точно така. ) ^_^[/quote]
Успех с анкетата
Аз ви казах и го повторих 2 пъти в първият си пост,че това е моето мислене по-въпроса
А ти за да си уж по 'оригинален' тръгна да правиш безумни анкети за да докажеш безмислените си твърдения :wink:

w0sh
09-09-2007, 18:51
по предишния пост- какво ще кажеш за до болка познатото - зад всеки успял мъж стои една умна жена :wink: или за теб е клише ...
Не и когато спечелиш от тотото.
И да бих предпочел да спа с много жени защото имам много пари....

beyond_transience
09-09-2007, 18:52
говорех по темата за "невъобразимо малкото предимства на жената над мъжа" :wink:

w0sh
09-09-2007, 18:54
говорех по темата за "невъобразимо малкото предимства на жената над мъжа" :wink:
Ем да ти кажа тфа им е единственото предимство. И може би това,че не бива да ходят в казарма. Ама вече го отмениха.

09-09-2007, 18:55
Успех с анкетата
Аз ви казах и го повторих 2 пъти в първият си пост,че това е моето мислене по-въпроса
А ти за да си уж по 'оригинален' тръгна да правиш безумни анкети за да докажеш безмислените си твърдения :wink:

NFW :

Еми, какво да правя, опитвам се да бъда интересен.

Не се получава ли? :(

Не ме е*е. ^_^

А ти имаш доста странно мнение по въпроса за представител на мъжкия пол...разбрах вече, че си духовно израсъл, с желание за чиста и непокварена от парите любов, но...16 МИЛИОНА! Демн, не мисля, че си честен дори спрямо себе си. :)

Valar
09-09-2007, 18:58
Успех с анкетата
Аз ви казах и го повторих 2 пъти в първият си пост,че това е моето мислене по-въпроса
А ти за да си уж по 'оригинален' тръгна да правиш безумни анкети за да докажеш безмислените си твърдения :wink:

NFW :

Еми, какво да правя, опитвам се да бъда интересен.

Не се получава ли? :(

Не ме е*е. ^_^

А ти имаш доста странно мнение по въпроса за представител на мъжкия пол...разбрах вече, че си духовно израсъл, с желание за чиста и непокварена от парите любов, но...16 МИЛИОНА! Демн, не мисля, че си честен дори спрямо себе си. :)
Пак говориш глупости
Пък и любов с тези пари няма да имаш
Просто ще имаш една купена човешка вещ
Естествено пак ще се опиташ да ме убориш с това,че не искам парите но абсолютно никъде в темата не съм го написал.

w0sh
09-09-2007, 19:02
ЗА какъф чеп ми е любов като имам 16 милиона! Нали си имам Мама и тате.

Valar
09-09-2007, 19:05
ЗА какъф чеп ми е любов като имам 16 милиона! Нали си имам Мама и тате.
Пак дадох обръзен пример и вие се лепнахте за него
Глупаво е и изобщо не разбирате какво имам на предвит не знам такива ли сте си или се правите шоу да става! :)
Както и да е ако ще на Японски да го напиша няма да ме разберте със здраве.

09-09-2007, 19:05
ЗА какъф чеп ми е любов като имам 16 милиона! Нали си имам Мама и тате.
my dear, това ще е до едно време...

w0sh
09-09-2007, 19:06
ЗА какъф чеп ми е любов като имам 16 милиона! Нали си имам Мама и тате.
my dear, това ще е до едно време...
Тогава ще имам още повече пари и ще съм ебал толкоз много,че няма да ми става. И хич няма да ме ебе :-D

09-09-2007, 19:07
Успех с анкетата
Аз ви казах и го повторих 2 пъти в първият си пост,че това е моето мислене по-въпроса
А ти за да си уж по 'оригинален' тръгна да правиш безумни анкети за да докажеш безмислените си твърдения :wink:

NFW :

Еми, какво да правя, опитвам се да бъда интересен.

Не се получава ли? :(

Не ме е*е. ^_^

А ти имаш доста странно мнение по въпроса за представител на мъжкия пол...разбрах вече, че си духовно израсъл, с желание за чиста и непокварена от парите любов, но...16 МИЛИОНА! Демн, не мисля, че си честен дори спрямо себе си. :)
Пак говориш глупости
Пък и любов с тези пари няма да имаш
Просто ще имаш една купена човешка вещ
Естествено пак ще се опиташ да ме убориш с това,че не искам парите но абсолютно никъде в темата не съм го написал.

NFW :

Тц, не говоря глупости. Пиша доста смислени неща, ти не мислиш върху тях.

С 16 милиона ще си имам перфектната илюзия за любов и докато си ги имам, няма дори да разбера, че е илюзия.

А и ще имам дооста повече физически проявления на любовта, ако ме разбираш. А на тази възраст още не смятам да мисля с кого да прекарвам старините си. След 15-20г. - може би. И пак не съм убеден.

Ю лууз. Не се опитвай да ме опровергаваш. ^_^

Отивам за цигара, брб.

beyond_transience
09-09-2007, 19:08
Тогава ще имам още повече пари и ще съм е*** толкоз много,че няма да ми става. И хич няма да ме ебе
а да знаеш как само се самозалъгваш ... (едва ли и сам си вярваш) :roll:

w0sh
09-09-2007, 19:10
Тогава ще имам още повече пари и ще съм е*** толкоз много,че няма да ми става. И хич няма да ме ебе
а да знаеш как само се самозалъгваш ... (едва ли и сам си вярваш) :roll:
Все пак 16 милиона.. ако искам любов ще си хвана 200 килограмова пача дето само заради това ,че съм и се усмихнал ще каже да на сватбата.

09-09-2007, 19:12
Тогава ще имам още повече пари и ще съм е*** толкоз много,че няма да ми става. И хич няма да ме ебе
а да знаеш как само се самозалъгваш ... (едва ли и сам си вярваш) :roll:
Все пак 16 милиона.. ако искам любов ще си хвана 200 килограмова пача дето само заради това ,че съм и се усмихнал ще каже да на сватбата.

Ако още ги имаш, ВСЯКА(е, добре, нека да е ПОЧТИ всяка) ще каже "Да" на сватбата, задето й си се усмихнал. :D

Valar
09-09-2007, 19:13
Успех с анкетата
Аз ви казах и го повторих 2 пъти в първият си пост,че това е моето мислене по-въпроса
А ти за да си уж по 'оригинален' тръгна да правиш безумни анкети за да докажеш безмислените си твърдения :wink:

NFW :

Еми, какво да правя, опитвам се да бъда интересен.

Не се получава ли? :(

Не ме е*е. ^_^

А ти имаш доста странно мнение по въпроса за представител на мъжкия пол...разбрах вече, че си духовно израсъл, с желание за чиста и непокварена от парите любов, но...16 МИЛИОНА! Демн, не мисля, че си честен дори спрямо себе си. :)
Пак говориш глупости
Пък и любов с тези пари няма да имаш
Просто ще имаш една купена човешка вещ
Естествено пак ще се опиташ да ме убориш с това,че не искам парите но абсолютно никъде в темата не съм го написал.

NFW :

Тц, не говоря глупости. Пиша доста смислени неща, ти не мислиш върху тях.

С 16 милиона ще си имам перфектната илюзия за любов и докато си ги имам, няма дори да разбера, че е илюзия.

А и ще имам дооста повече физически проявления на любовта, ако ме разбираш. А на тази възраст още не смятам да мисля с кого да прекарвам старините си. След 15-20г. - може би. И пак не съм убеден.

Ю лууз. Не се опитвай да ме опровергаваш. ^_^

Отивам за цигара, брб.
Дамм... със сигурност не си вярваш на глупостите не мога да опровергавам пълни безмислени твърдения
Написани само и само за да има с какво да ми отговориш
Най-добре продължете със смешките :)

sasha_90
09-09-2007, 19:13
Много си сигурен,а?

w0sh
09-09-2007, 19:15
Много си сигурен,а?
убеден съм.

w0sh
09-09-2007, 19:15
Тогава ще имам още повече пари и ще съм е*** толкоз много,че няма да ми става. И хич няма да ме ебе
а да знаеш как само се самозалъгваш ... (едва ли и сам си вярваш) :roll:
Все пак 16 милиона.. ако искам любов ще си хвана 200 килограмова пача дето само заради това ,че съм и се усмихнал ще каже да на сватбата.

Ако още ги имаш, ВСЯКА(е, добре, нека да е ПОЧТИ всяка) ще каже "Да" на сватбата, задето й си се усмихнал. :D
Да но дебелата ще ме обича защото е дебела и никой друг няма да и се усмихне.

09-09-2007, 19:16
Много си сигурен,а?

NFW :

Всъщност да. И още никой не е успял да ми промени мнението. Затова пък да ми го затвърдят са успявали много хора. :)

beyond_transience
09-09-2007, 19:18
Аз не споря с теб за това дали да вземеш парите или нещо от сорта. Просто не вярвам, че обичта (тая дума по ми се нрави) на мама и тате ще замести дори от части истинската любов. Кога и как ще я намериш (НЕ говоря за само за секс)- не се знае (с пари или без). Единственото лошо на парите е,че не знаеш дали Тя те взема заради Тях или заради Теб. (ако въобще ти пука (не визирам теб) за това)

Valar
09-09-2007, 19:19
Аз не споря с теб за това дали да вземеш парите или нещо от сорта. Просто не вярвам, че обичта (тая дума по ми се нрави) на мама и тате ще замести дори от части истинската любов. Кога и как ще я намериш (НЕ говоря за само за секс)- не се знае (с пари или без). Единственото лошо на парите е,че не знаеш дали Тя те взема заради Тях или заради Теб. (ако въобще ти пука (не визирам теб) за това)
Да браво =D>
Но дори и така представено ще се направят,че не са го разбра ли убеден съм .

AFT
09-09-2007, 19:20
Защо спорите, след като знаете, че никой няма да си промени мнението? :-s


едит: И все пак съм на страната на кака Светла и бате Заро. :roll:

w0sh
09-09-2007, 19:21
Защо спорите, след като знаете, че никой няма да си промени мнението? :-s
Аз бих си го променил срещу стабилна сума пари.
Иначе споря,за да си убивам времето и нервните клетки. (смятам,че са ненужни дребни работи)

sasha_90
09-09-2007, 19:21
Защо спорите, след като знаете, че никой няма да си промени мнението? :-s
Да!

beyond_transience
09-09-2007, 19:24
в една дискусия, човек чува различни гледни точки, отстоява мнението си, търси и представя аргументи - къде по-стойностни, къде не толкова; от тази гледна точка има мн предимства в това да се обсъждат различни "темички"

w0sh
09-09-2007, 19:25
в една дискусия, човек чува различни гледни точки, отстоява мнението си, търси и представя аргументи - къде по-стойностни, къде не толкова; от тази гледна точка има мн предимства в това да се обсъждат различни "темички"
Тотали ъгрийд.

09-09-2007, 19:27
Аз не споря с теб за това дали да вземеш парите или нещо от сорта. Просто не вярвам, че обичта (тая дума по ми се нрави) на мама и тате ще замести дори от части истинската любов. Кога и как ще я намериш (НЕ говоря за само за секс)- не се знае (с пари или без). Единственото лошо на парите е,че не знаеш дали Тя те взема заради Тях или заради Теб. (ако въобще ти пука (не визирам теб) за това)
Да браво =D>
Но дори и така представено ще се направят,че не са го разбра ли убеден съм .

NFW :

(Уморена въздишка)

Честно, отказвам се. Трошете си главите с истинска любов, щом желаете, въздишайте и треперете, щом ви се иска. Аз възнамерявам да забогатея, да си правя кефа и чааак когато попреваля 29-30 години да се замисля(ако съм си променил възгледите де) за любов и семейство. :D

Но, е, щом на вас така ви е по-забавно, не ме оставяйте да ви спирам.

Хев фън. :smt006

Бтв Валар, вземаш целия този спор(а и себе си, не мога да не отбележа) твърде насериозно. Пийни вода, изпуши една цигара, дииишай.
Второто и аз смятам да го направя сега. :)

AFT
09-09-2007, 19:28
Пийни вода, изпуши една цигара, дииишай.
Второто и аз смятам да го направя сега. :)

Е, няма ли да дишаш? :shock:

w0sh
09-09-2007, 19:28
Това за дали ще е с мен заради априте или заради самия мен ли е била цялата тая работа. Оф деца тфа не е проблем. Пределно ясно ми е че ще е заради парите нищо ново ен казвате.

tuzaro
09-09-2007, 19:33
утре и аз ше пусна тото :-D

09-09-2007, 19:37
утре и аз ше пусна тото :-D

NFW :

Никога няма да срещнеш любовта така , нали знаеш ? :/

(Т*шак си правя, не ми скачайте.) :-D

beyond_transience
09-09-2007, 19:37
Това за дали ще е с мен заради априте или заради самия мен ли е била цялата тая работа. Оф деца тфа не е проблем. Пределно ясно ми е че ще е заради парите нищо ново ен казвате.

ОК, то е ясно, че няма да разубедя никого, но сами за себе си, убедена съм, сте си оставили, па макар и открехната, една вратичка тип entrance, ако все пак Тя се появи. И да видим дали тогава ще ви е безразлично защо или заради какво Тя е дошла.

А аз ще продължавам да си живея в моята "илюзия". (пък дори и като корабокрушенец на самотен остров) :wink:

bless you

w0sh
09-09-2007, 19:39
Винаги има вратичка. Къде е пиниза иначе....

beyond_transience
09-09-2007, 19:39
бтв, докато пишех се сетих за едно стихотворени на Вапцаров (надявам се никой да не възразява за дето го поствам):

Борбата е безмилостно жестока.
Борбата както казват, е епична.
Аз паднах. Друг ще ме смени и...
толкоз.
Какво тук значи някаква си личност?!

Разстрел, и след разстрела – червеи.
Това е толкоз просто и логично.
Но в бурята ще бъдем пак със тебе,
народе мой, защото те обичахме!

tuzaro
09-09-2007, 19:40
утре и аз ше пусна тото :-D

NFW :

Никога няма да срещнеш любовта така , нали знаеш ? :/

(Т*шак си правя, не ми скачайте.) :-D
аз кат имам 2 милиона ше си я купя любовта :wink:

09-09-2007, 19:41
утре и аз ше пусна тото :-D

NFW :

Никога няма да срещнеш любовта така , нали знаеш ? :/

(Т*шак си правя, не ми скачайте.) :-D
аз кат имам 2 милиона ше си я купя любовта :wink:

NFW :

Ето, +1. :-D

Сий? ^_^

Valar
09-09-2007, 19:43
утре и аз ше пусна тото :-D

NFW :

Никога няма да срещнеш любовта така , нали знаеш ? :/

(Т*шак си правя, не ми скачайте.) :-D
аз кат имам 2 милиона ше си я купя любовта :wink:

NFW :

Ето, +1. :-D

Сий? ^_^
Ловя бас,че не е прочел нито един пост освен първият :)

beyond_transience
09-09-2007, 19:44
Ловя бас,че не е прочел нито един пост освен първият Smile
абсолютно

tuzaro
09-09-2007, 19:44
утре и аз ше пусна тото :-D

NFW :

Никога няма да срещнеш любовта така , нали знаеш ? :/

(Т*шак си правя, не ми скачайте.) :-D
аз кат имам 2 милиона ше си я купя любовта :wink:

NFW :

Ето, +1. :-D

Сий? ^_^
Ловя бас,че не е прочел нито един пост освен първият :)
браво баце =D> позна
П.П.аресва ли ти подписа?

Valar
09-09-2007, 19:45
утре и аз ше пусна тото :-D

NFW :

Никога няма да срещнеш любовта така , нали знаеш ? :/

(Т*шак си правя, не ми скачайте.) :-D
аз кат имам 2 милиона ше си я купя любовта :wink:

NFW :

Ето, +1. :-D

Сий? ^_^
Ловя бас,че не е прочел нито един пост освен първият :)
браво баце =D> позна
П.П.аресва ли ти подписа?
Да готин е ама дай по-добре от зад изгледа :wink:

tuzaro
09-09-2007, 19:48
утре и аз ше пусна тото :-D

NFW :

Никога няма да срещнеш любовта така , нали знаеш ? :/

(Т*шак си правя, не ми скачайте.) :-D
аз кат имам 2 милиона ше си я купя любовта :wink:

NFW :

Ето, +1. :-D

Сий? ^_^
Ловя бас,че не е прочел нито един пост освен първият :)
браво баце =D> позна
П.П.аресва ли ти подписа?
Да готин е ама дай по-добре от зад изгледа :wink:
отзад гледай на аватара