PDA

View Full Version : Самотата или "приятелството"



Анито
09-09-2007, 18:38
Наскоро се преместихме да живеем в друг град и естествено всичките ми познати и приятели си останаха в родният град. А пък разстоянието е много голямо и рядко можем да си ходим на гости. Няколко месеца бях сама, не познавах никого, нямаше с кой да изляза и като цяло бях сама :smt011 Но преди няколко дни съвсем случайно се запознах с едно момиче. На пръв поглед много мила, а и се държеше добрес мен.Дори ме покани в тяхната компания. И аз вече щастлива, че намерих нови приятели O:) Излизахме няколко пъти заедно, ходихме си на гости. И сега пак продълваваме де.
Но проблемът е там, че тя не ми допада като човек.Просто от нема и къде излизам с нея, защото никой друг не познавам, а пък ми е омръзнала вече тая самота. През малкото време, което сме били ми показа каква голяма Курва е. Постоянно се хвали с парите, които има, с момчетата, с които е била. Колко е била красива...и т.н. Дъражанието и е неприлично за свясно момиче, държи си се като пълно курве минала през всичките си приятели :!:
Но пък иначе ме търси да излзиаме заедно, обажда ми се. Вече ми е разкала целият и личен живот, което на мен не ми прави добро впечетление. Аз си мълча. Не, че съм грозна, не че нямам пари, не че не съм ухажвана просто съм скромно момиче.
Просто нямам избор, майка ми и тя ми вика, че не била добра компания за мен и аз също мисля така. Но пък тя ми е единственият човек с който мога да излизам и да ме запознае с други хора ест.Тя познава повече хора от мен в града, по-наясно е с хората...
Вие какво мислите имали смисъл да продължавъм такова приятелство след като тя не ми е приятна или пак да се затворя в къщи сама пред пс-то? :smt012

AnTiBuLLsHiTs
09-09-2007, 18:58
Аз лично бих я зарязал.Е не да й го тряснеш пред носа ми някак по-нежно.Опитай първо да си намериш други приятели и после леко по-леко се одръпни.Това си е мое мнение.Решението е само твое.

Princeska
09-09-2007, 19:49
dolkolko razbrah ti may ya 'izpolzva6' za6toto si nyama6 fr s koito da izliza6 i izliza6 s neq ot nyama i na kade =; za6to prosto ne se opita6 da si nameri6 drugi priyateli?A na tfa momi4e i kaji 4e ne ti e priyatno da druji6 sas neq i tolkova #-o aide uspeh :smt006

monityY
09-10-2007, 06:16
за6то не се размърда6 малко и си намери6 др фр-та и я заебе6?иди на диско или някаде и се 6е се намери някои,и аз съм била така гадно е наистина,само 4е моя слу4ай бе6е то4но обратния,бях в ново даскало и нямах фр-та и тръгнах с няй голяма смотла там,и бе6е отвратителен характер,ама се усетих на време,заебах я и си намерих др по готини фр-та :wink: успех!

monityY
09-10-2007, 06:18
и бтв,най лесно може6 да си намери6 фр-та по нета,влез в някой сайт за запознанства или 4ат или по скайп,винаги се намират така и е най лесно :roll:

find_m3
09-10-2007, 07:18
аз като гледам ти си й приятна за това те търси пък на теб не ти е приятна ,но нямаш друг избор ....няма губещи от мотаенето с нея.просто почкай да срещнеш някой друг дето да ти е приятно с него ...аз така направих ,щото и аз съм минала през преместване в друг град.не може веднага да срещенеш някой ,който има общо с тебе ...трябва да подбереш това ,което ти подхожда ,но всичко с времето си :wink:

09-10-2007, 08:17
ами мнимавай да не почнат да те мислят че си като нея- от една страна тя е проявила внимание към теб и ти създава разнообразие, но лека полека се дистанцирай- в даскало може да си намериш и други познати
не знам- самотата може и да е за предпочитане в подобен случай
абе внимавай

tItEufFf
09-10-2007, 10:05
Гадно е да си сам! Всеки се страхува от самотата...Защо ти не се обадиш на някой от нейната компания, койтое по-забавен и ти е приятно да си бърборите :? Ама ти и без това след по-малко от седмица започваме даскало, ще се запознаеш с много нови гора, така че ако толкова не можеш да я понасяш я зарежи

sexa_na_kompleksa
09-10-2007, 12:31
Потрай още малко докато започенеш даскало или пък докато се запознаеш с някоя нейна свястна позната,макар че тва си е чисто използване ... :roll: