PDA

View Full Version : Вашата запазена марка?



09-09-2007, 20:04
Има ли нещо във вида ви, което си е типично ваше, като запазена марка?

Nicole_Richie
09-09-2007, 20:29
Estestveno che bezuprechniq stil i razbire se L.Vuitton i Chanel

Enjoy_yourself
09-09-2007, 20:39
хм.. интересна тема, признавам до сега не се бях замисляла...попринцип нещото без което никога не излизам са гривнички и сякакви джунджурийки за врата може би това си е моята запазена марка :-D

nohuty
09-09-2007, 20:40
Индъстриал пиърсинг-а ми, преди ходех с вратовръзка на панталона :-$

09-09-2007, 20:43
моята е ноктите - винаги дълги и в крещящи цветове (неоновосиньо или ярко розово, ярко червено, сребърно, може и наситено лилаво) и много, ама много рядко черно (само ако ми свършат другите цветове и нямам време да ходя да търся нови).

KaTinCeTy
09-09-2007, 20:48
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.

09-09-2007, 20:56
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.

шесто, някой се уля :lol:

BlueAvalanche
09-09-2007, 20:59
Запазената марка ми беше идиотското бритонче преди, ама сега май нямам :)

~BoRn^InLoVe~
09-09-2007, 21:04
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.

шесто, някой се уля :lol: 7-мо и малко послъга

KaTinCeTy
09-09-2007, 21:04
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.

шесто, някой се уля :lol:

Ами ако питаш някоя моя приятелка и тя ще ти каже, че тези неща са ми запазена марка. Не бих могла да пренебрегна някое от тях, защото всички са еднакво характерни за мен, затова съм изредила всичките. :P

AliceSw
09-09-2007, 21:10
хах, имам си мания...към кецове (олдскулки) и по-точно връзките им...имам 7-8 чифта връзки, всичките различни цветове и 3 цвята кецове...та сменям връзки според това в какъв цвят съм облечена :-D

Barbie
09-09-2007, 21:11
Късата пола и високото токче. Не знам защо, но независимо от сезона аз съм с минижуп и на ток. Още в началото на първата година в университета всички ме запомниха като момичето с поличките (така де, аз уча мода, нормално е първото впечатление да са дрехите). И като цяло смятам, че съм си изградила личен стил на обличане, за който не мога да твърдя, че е в "крак с модата", нито пък е някаква какафония от стилове, каквато обичат да си създават анти-фешън настроените тийнове, но пък е създаден изцяло според персоналните ми естетически възгледи.

VeRdiSSima
09-09-2007, 22:41
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.

шесто, някой се уля :lol: Ти да не копираш Парис Хилтън :?: :---) :---) Малко се уля

sladkish_14
09-09-2007, 22:49
Ам...май нямам или не съм се замисляла :roll:

KaTinCeTy
09-09-2007, 22:54
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.

шесто, някой се уля :lol: Ти да не копираш Парис Хилтън :?: :---) :---) Малко се уля
А ти по-добре се научи да четеш всички мнения, ако го беше направила, щеше да видиш какво сам написала по-долу. Затова няма да си направя труда да го пиша на ново а ще ти го копирам накрая на поста ми. И как ти хрумна, че копирам Парис Хилтн...пффф глупости! Т'ва ми е стила и т'ва са си запазените ми марки, пффф писна ми от хора, които се заяждат!

Ами ако питаш някоя моя приятелка и тя ще ти каже, че тези неща са ми запазена марка. Не бих могла да пренебрегна някое от тях, защото всички са еднакво характерни за мен, затова съм изредила всичките.

VaNicHkaa
09-09-2007, 22:55
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.

шесто, някой се уля :lol: Ти да не копираш Парис Хилтън :?: :---) :---) Малко се уля

8-мо точно така хаха..иначе при мен запазена марка неможе да са дрехите ..първо че е невъзможно моите да ги няма втори човек ..те не се правят по поръчка , но май при KaTinCeTy е така за да е уникална с това хихи..при мен запазена марка ми е как си гримирам очите когато излизам някъде ..много странно и необикновено, но го намирам за ефектно

09-09-2007, 23:31
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.

Ще повърна (puke)

За мен е характерно винаги да съм нарисувана по ноктите :)

Devilka
09-10-2007, 00:23
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.

Хахаа...все едно чета описание на Парис Хилтън..

09-10-2007, 05:42
Ееееей, стадо! Не се заяждайте с нея де :wink:

caRamelO_cHicA
09-10-2007, 06:13
Честно казано можеби диедемите много си ги обичам имам толкова много мисля че ми стоят постояноо е непостоянно но доста често даже на 30 юни бях с една златиста диедема много готино стоеше.Честно казано KaTinCeTy това което казваш не е никаква запазена марка какво аз като си изправям косата да не би съм единствената която го прави напротив и аз се придържам към модата и такива но да кажа че са моя запазена марка не е така

lunnoto_momi4e
09-10-2007, 06:20
Ами незнам,не съм се замисляла...може би това че през цялата година съм с маратонки и с колани

monityY
09-10-2007, 06:59
да пъпките и мазната кожа,а и сланинките :mrgreen:

`Death`Whore``
09-10-2007, 07:05
Те не са мои...доста хора ги правят...пея си по улиците...чета в автобусите...слушам музика почти винаги.

find_m3
09-10-2007, 07:09
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.

мила тва е запазена марка на всички чалга звезди бе ...не си много оригинална :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

моя запазена марка нямам освен ,че съм се научила да съчетавам цветовете ,което се отдава на малко хора като гледам "днешната младеж" :lol:

09-10-2007, 08:57
Estestveno che bezuprechniq stil i razbire se L.Vuitton i Chanelobadi se miss svqt i perfekt.ai stia laga ma 6matko mn dobre te znaim kfa si ograni4ena i pyp4ivaa a drehite ti shit

09-10-2007, 08:59
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.samo az li shvanah 4e se bazika6 si4ki dr... :smt005

kat4enceto
09-10-2007, 09:06
ami moje bi tova 4e vinagi hodq s kecove... :D

find_m3
09-10-2007, 09:08
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.samo az li shvanah 4e se bazika6 si4ki dr... :smt005

ти ,ако си мислиш ,че се бъзика значи си много зле ](*,)

'IrReSiStIblE'
09-10-2007, 09:09
Пръстените и гланцовете ми,никога не излизам без тях.

CuRly_Doll
09-10-2007, 09:40
Estestveno che bezuprechniq stil i razbire se L.Vuitton i Chanelobadi se miss svqt i perfekt.ai stia laga ma 6matko mn dobre te znaim kfa si ograni4ena i pyp4ivaa a drehite ti shit
ne laje [-X ......po temata-zapazena marka e 24-karatovata mi usmivka,stila i sa4etavaneto na drehite(v krak s modata,VINAGI) :wink:

`Death`Whore``
09-10-2007, 09:41
Разбрахме, че се познавате. Тя може сама да се защитава.

CuRly_Doll
09-10-2007, 09:43
Moje,ama ne e lo6o i az da q podkrepq,tq posle i sama 6te si go napravi :wink:

Persie
09-10-2007, 09:47
Запазена марка ... ами гривните, които обичам да моделирам сама.Както и един много специален колан, отново мое дело.

KaTinCeTy
09-10-2007, 09:47
Честно казано можеби диедемите много си ги обичам имам толкова много мисля че ми стоят постояноо е непостоянно но доста често даже на 30 юни бях с една златиста диедема много готино стоеше.Честно казано KaTinCeTy това което казваш не е никаква запазена марка какво аз като си изправям косата да не би съм единствената която го прави напротив и аз се придържам към модата и такива но да кажа че са моя запазена марка не е така
Тук не става въпрос да си единствена с нещо, а това да е характерно за теб. Ти какво си мислиш, че си единствената, която носи диадеми ли? И както казваш за изправянето на косата, да не си единствена, но ако го правиш постоянно си става нещо характерно за теб и не е нужно да е уникално и единствено за да стане твоя запазена марка.

KaTinCeTy
09-10-2007, 09:52
мила тва е запазена марка на всички чалга звезди бе ...не си много оригинална :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Аз дори не слушам такава музика, ам...т'ва вече е друг въпрос.

lilit_666
09-10-2007, 10:34
Една гривна с шипове,колани и купища обици(сравнително късно си пробих ушите ,защото не ми даваха-на 14,и от тогава се влюбих в тях,имам сигурно към 30 чифта)...А,и кожен "нашийник"-обожавам си го!!!

find_m3
09-10-2007, 10:47
мила тва е запазена марка на всички чалга звезди бе ...не си много оригинална :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Аз дори не слушам такава музика, ам...т'ва вече е друг въпрос.

aaа ти сиии :-k 6 или 7 клас?

KaTinCeTy
09-10-2007, 11:26
За твое инфо, сега ще съм 9 клас.

VeRdiSSima
09-10-2007, 11:30
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.

Хахаа...все едно чета описание на Парис Хилтън.. Нали така и аз това написах после била съм се заяждала!KaTinCeTy Не само аз съм на това мнение :wink: :wink:

kameliqbaby
09-10-2007, 11:32
Имам няква мания към обувките и чантите имам страшно много и винаги трябва да са в тон.Без еднакви чанта и обувки не излизам ;)

KaTinCeTy
09-10-2007, 11:48
Като се замисля това са няколко неща. Първо, че винаги косата ми е с обем в корените. Второ, винаги съм облечена със стил и в крак с последната мода. Трето, винаги съчетавам с дрехите ми готини и актуални бижута. Четвърто, манията ми към големите слънчеви очила. Петто, моето кученце чихуа-хуа на име Дъстин.

Хахаа...все едно чета описание на Парис Хилтън.. Нали така и аз това написах после била съм се заяждала!KaTinCeTy Не само аз съм на това мнение :wink: :wink:
Ако ме познаваше, щеше да знаеш, че не я копирам. Та аз дори не съм и фенка. Не подръжавам на никой друг, освен на самата себе си.

Reed
09-10-2007, 11:59
Абе кво я нападнахте сега?!И мене не ме кефи тоя стил,ама тя си го е избрала нали..и не ви го налага,така че кво се бъркате?

Swinkenhoffer
09-10-2007, 12:10
^ тука половината се опитват да покажат колко са антифешън. :lol:
обличам се както всички останали и изглеждам като тях... нямам запазена марка или нещо, което да си е само мое. :::
може би множеството ми ризи, към които имам голяма слабост. :lol:

09-10-2007, 12:20
ei katincety moje li da pusne6 1-2 pica da vidim kak se obli4a6 :D

VeRdiSSima
09-10-2007, 12:59
ei katincety moje li da pusne6 1-2 pica da vidim kak se obli4a6 :D Добра идея katincety :idea: :idea:

Yuna
09-10-2007, 13:27
Хаха, на мен "запазената ми марка" е правата коса...;) Почти винаги си изправям косата.. всеки божи ден..;) Та така.. всички ме знаят с правата коса.. , което е жалко.. защото предпочитам разнообразието.. обичам всеки ден да съм различна.. и да изненадвам хората с някоя нова изхакана прическа примерно... , но за жалост косата ми не е достатъчно дълга.. иначе повярвайте всеки ден ше съм рализчна :-D

Nicole_Richie
09-10-2007, 20:49
Estestveno che bezuprechniq stil i razbire se L.Vuitton i Chanelobadi se miss svqt i perfekt.ai stia laga ma 6matko mn dobre te znaim kfa si ograni4ena i pyp4ivaa a drehite ti shit

aide,aide mnogo "znaesh" i mnogo "razbirash"...pak i tazi zloba te pravi mnoooooooogo protivna...Kfo mai neshto mnooo te e qd...Bih kazala che vaobshte ne me e*e za tfoito mnenie...Kompleksari!

KaTinCeTy
09-10-2007, 20:55
ei katincety moje li da pusne6 1-2 pica da vidim kak se obli4a6 :D Добра идея katincety :idea: :idea:

http://prikachi.com/users/marykate/1z.jpg

http://prikachi.com/users/marykate/2v.jpg

`Death`Whore``
09-10-2007, 21:01
Всъщност роклята е сладка...но трябва човек да има тънко кръстче и не много широк ханш. :)

KaTinCeTy
09-10-2007, 21:05
Всъщност роклята е сладка...но трябва човек да има тънко кръстче и не много широк ханш. :)
Нещо за фигурата ми ли ми намекваш? :-k

`Death`Whore``
09-10-2007, 21:07
Намеквах за своята. :) Веднъж намерих една рокличка в един магазин в перфектното лилаво и черно...но беше с висока талия и като балон надолу...бях като бременна. На теб ти стои добре.

KaTinCeTy
09-10-2007, 21:20
Намеквах за своята. :) Веднъж намерих една рокличка в един магазин в перфектното лилаво и черно...но беше с висока талия и като балон надолу...бях като бременна. На теб ти стои добре.
Споко, тези модели принципно правят човека малко по-пълен отколкото е. Същото е и с потниците с висока талия, може да си с хубава фигура и пак да изглеждаш по-пълна отколкото си. :wink:

VeRdiSSima
09-10-2007, 21:47
ei katincety moje li da pusne6 1-2 pica da vidim kak se obli4a6 :D Добра идея katincety :idea: :idea:

http://prikachi.com/users/marykate/1z.jpg

http://prikachi.com/users/marykate/2v.jpgВсъщност роклята е сладка но не виждам косата ти да е топирана както я описваш :!: Иначе си супер :wink:

KaTinCeTy
09-10-2007, 22:55
Всъщност роклята е сладка но не виждам косата ти да е топирана както я описваш :!: Иначе си супер :wink:
Хаха thanks. Всъщност имам обем в корените, но когато си тупирам косата не я тупирам чак толкова(освен за по официално) за да не стане смешно или като някое имо(нищо против тях). Иначе косата ми е много права и няма обем в корените и за това все и правя. :)

Naruto
09-11-2007, 00:31
Прическата ми...

09-11-2007, 08:14
..широката усмивка :D

09-11-2007, 19:10
ee dobre dobre katincety! qka si :-D

linka92
09-11-2007, 19:24
Е,чак пък запазена марка,не!Кефя се на това,че имам обувки,които никои в България (е чак в България не мога да гарантирам,но ако има са много малко,трябва голямо съвпадение да е :lol: ) няма като мен(не се фукам просто ми ги носят,имам роднини в чужбина) и блузки също.Единствено това ме радва много,защото много мразя да видя някой човек със същите дрехи като моите.Иначе дънките си ги копувам от тук най-често и виждам хора със същите,дразни ме :evil: ,ама какво да се прай. :-({|=

dream_girl_13
09-11-2007, 19:56
Запазена марка ли.. Ами може би...Блузите, потничетата и тениските с големи деколтета. :oops:
:D

09-11-2007, 21:36
Estestveno che bezuprechniq stil i razbire se L.Vuitton i Chanelobadi se miss svqt i perfekt.ai stia laga ma 6matko mn dobre te znaim kfa si ograni4ena i pyp4ivaa a drehite ti shit
ne laje [-X ......po temata-zapazena marka e 24-karatovata mi usmivka,stila i sa4etavaneto na drehite(v krak s modata,VINAGI) :wink: abe kato ne lyjete 6to kato te pitah drehite ti kvi sa ti mi kaza syvsem obiknovenni bili nz si ko kato seki drug tiin a sq bili v krak s modata vinagi dryn dryn abe ti mai ne6tu ne si dobre 4ak ve4e nepomni6 kvo kazva6..

Hot^Baby
09-11-2007, 21:59
ami to edva li e zapazena marka kato vidqh i dr hora sa taka, no men vsi4ki frendove sa me zapomnili s moito postoqnno izpravqne na kosata - ako ne e idealno prava prosto ne izlizam na ulicata, osven do magazina.i ako ima leka 4upka im pravi vpe4atlenie :-D

pri4eska
09-17-2007, 13:12
моята запазена марка е - винаги когато съм с кецове или маратоки не се завързвам а оставям връзките {много е забавно хората по улицата да ме спират и да ми казват да се завържа после кат им кажа че тей ходя ме блеят все едно от космоса съм дошла}. и друго лакирам всеки нокът в различен цвят - все някой ще подхожда на тоалета ми

bqsna_teenagerka
09-17-2007, 13:16
:-D ми на мен все ми се виждат боксерките!!!! не 4е искам,просто те винаги се виждат,явно дънките ми са прекалено смъкнати! :?
другото нещо са веждите ми, :smt005 те са много гъвкави,мога да си мърдам само едната ако поискам и то както поискам. друго...също така пръстите ми..... :lol: с който и да се запозная и от вси4ките ми роднини моите пръсти са най дълги! като на пиянист,а и гъвкави!!! :-k ми мисля 4е това са белезите ми в моя по4ерк :-s

IGNGN
09-17-2007, 16:52
Ъъъ... преди носех едно сребърно листо на марихуана (е посребрено ако трябва да съм честен) ама го заебах и са си нося само синджира (той вече е сребърен)... тука имам неква сигурно 50гр. плочка сребърна... може да я претопя и да я направя на нещо интересно... струва си да се обмисли
Иначе не се различавам от повечето рапери :-D

едит:

а и преди години си правех косата лилава или зелена ама ми писна

ouT-oF(coNtr0L)
09-17-2007, 17:09
Заапазената ми марка .. хмм :roll: може би това, че никога не нося грим :smt005 Не обичам и не ми допада!Хмм може би и спортните дрехи .. много рядко може да облеча нещо по официално .. друго, другоо :-k ми не мога да се сетя :P

zloto
09-17-2007, 17:36
Запазена марка ми е нещо ,което не съм променяла от 3 години - ноктите ми... на едната ми ръка са дълги и заоблени, а на другата съвсем къси...

sexy_devil4e
09-17-2007, 19:51
ми може би големите слънчеви очила...друго..дънките по мен..тва е най -характерното.. :roll:

petet
09-17-2007, 21:22
:-D ми на мен все ми се виждат боксерките!!!! не 4е искам,просто те винаги се виждат,явно дънките ми са прекалено смъкнати! :?

Същото.Другото е че съм много разсеян и н евнимавам къде вървя и често падам или се удрям. :oops: